• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علامه‌حلی [همه‌ی‌شعبه‌هابه‌غیرمراکز1و2دبیرستان]

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های تهران [علامه حلی]

به نقل از گم میشی؟!:(( :
@امين و مونا و ديگران!:آقا من تازه فهميدم چه كلاهي سرمون رفته...من فكر ميكردم امين زير اسم بچه ها رو ميگه كه مينويسن كدوم مد هستن و براي همه حلي ميذاره :-"
من اعتراض دارم...
ما اعتراض داريم انجمن نياز داريم...
تو رو خدا وا3 ما هم انجمن جدا بذارين 8->...
مثلا ما بهترين مد آسيا هستيم ها X-( :-"
تو رو خدا پستم رو پاك نكنين تا همگان ببينند چه ظلمي بهمون شده
انجمن جدا؟ :))شما همین تاپیکتونم 5 صفحس :-" :D

قانونه انجمنه که یه تاپیک واسه مراکز زده شه!

آقا گفتم اگه در مورد اینکه چرا فرزانگان تاپیکش بیشتر از یکیه مشکلی دارین تو پ.خ!لطفا باز بحثشو اینجا باز نکنین :Dمرسی :D

• لایک
امتیازات: N.M

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
امیرکبیر (لیسانس) اکول پلی تکنیک پاریس(فوق لیسانس)
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

اشكال نداره!كاريه كه شده!بذار فرزانگانيا تو يه چيز ازمون بهتر باشن! ولي در كل من مشكلي با تاپيك فرزانگان مشكلي ندارم مشكل اين تاپيك بود كه جوابمو گرفتم!

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

من نمیدونم این بکس فرزانگان اگه همین تعداد بالای یوزر هارو تو این سایت نداشتن میخواستن چیکار کنن با چی پز بدن؟؟
آدم میره 2 تا پست تاپیکشون رو میخونه .بقیه رو نخونده میاد بیرون..
به یاد علیرضا شمس ( پارسال: خطاب به من ، عارف ، صدیق و ... جلوی سالن ناهارخوری مدرسه )
علیرضا : یه اشتباهی کردیم کوتاهی کردیم سایت سمپادیا دات کام رو میدونش رو دادیم دست یه مشت دختر.. اما سر سمپادیا دات نت اصلا نباید کم بیاریم باید همشو جبران کنیم.
قرارمون شد از اون روز به بعد اول گروه رو بعدش هم بچه ها رو بیاریم [-o< یادش بخیر :|
کل گروه های اون جارو جمع میکردی امتیازشونو 0.1 امتیاز بکس حلی تهران هم نمیشد.
----
به پوریا:
توقع داری این جا که از ان اولش تا حالا بیشتر ناظم داخلی هاش و .. از بچه های فرزانگان بوده تاپیکش حتی اسپم هاش پاک شه؟؟ /m\

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از oo00oo :
من نمیدونم این بکس فرزانگان اگه همین تعداد بالای یوزر هارو تو این سایت نداشتن میخواستن چیکار کنن با چی پز بدن؟؟
آدم میره 2 تا پست تاپیکشون رو میخونه .بقیه رو نخونده میاد بیرون..
به یاد علیرضا شمس ( پارسال: خطاب به من ، عارف ، صدیق و ... جلوی سالن ناهارخوری مدرسه )
علیرضا : یه اشتباهی کردیم کوتاهی کردیم سایت سمپادیا دات کام رو میدونش رو دادیم دست یه مشت دختر.. اما سر سمپادیا دات نت اصلا نباید کم بیاریم باید همشو جبران کنیم.
قرارمون شد از اون روز به بعد اول گروه رو بعدش هم بچه ها رو بیاریم [-o< یادش بخیر :|
کل گروه های اون جارو جمع میکردی امتیازشونو 0.1 امتیاز بکس حلی تهران هم نمیشد.
----
به پوریا:
توقع داری این جا که از ان اولش تا حالا بیشتر ناظم داخلی هاش و .. از بچه های فرزانگان بوده تاپیکش حتی اسپم هاش پاک شه؟؟ /m\
من خودم با تفکرات"دختر و پسر:مخالفم...تو خوب میدونی که تا ته فمنیستم و در درجه ی اول میگم انسانیت...اما خدایی این بچه بازیایی که داریم میبینیم اعصاب نمیذاره وا3 آدم...
که چه میدونم مثلا چون اونا تاپیکشون پربارتره =))باید جداگانه باشه یا از این حرفا...یا چه میدونم ناظم های سایت باید از میان اونا باشن...

پ.ن:بالیت جان...دلبندم...با تمام وجود خوشحالم .نت بسته شد (:|...آشغالترین سایت ممکن بود به نظرم...کلشو جمع میکردی یه چیز از توش در میومد:کی با کیه؟ :-& [-(

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

توقع داری این جا که از ان اولش تا حالا بیشتر ناظم داخلی هاش و .. از بچه های فرزانگان بوده تاپیکش حتی اسپم هاش پاک شه؟؟
فك نكنم درست باشه جواب بدم، اما خب لازم ديدم يه چيزي بگم!
يه سال و نيم پيش كه من عضو شدم، از كل فرزانگان1 خيلي تعداد كمي عضو بودن. مخصوصاً از پايه‌ي ما كه هيچكس عضو نبود. از اون‌موقع، كم كم تبليغ كرديم و بچه‌ها بيشتر عضو شدن و قديمي‌ترا، به جديدترا كمك كرديم كه فعاليتشون مفيد باشه و اينا... اين‌كه الان تعداد بچه‌هاي ف1 و فعاليتشون زياده، و اينكه چندتا مدير از فرزانگان هست در حال حاضر دليل نمي‌شه كه اين حرفا رو بزنيد!!!
و درباره‌ي پاك شدن اسپم‌هاعم، جالبه بدونيد الان توي سطل سايت 6 صفه تاپيك فرزانگان هست! و تاپيك ما با وجود اين‌كه بعضيامون مديري، چيزي هستيم اما قفل شده!
اين حرفتون ديگه نمي‌دونم واقعاً بر چه اساسي بود!!!
که چه میدونم مثلا چون اونا تاپیکشون پربارتره باید جداگانه باشه یا از این حرفا...یا چه میدونم ناظم های سایت باید از میان اونا باشن..
دليلي كه مونا و بهزاد(مدير قبلي شناخت) براي تاپيك جداگانه‌ي ما مي‌گفتن پربار بودنش نبود، فعاليت زيادش بود. اين كارشونم فقط به خاطر اين بود كه تاپيك درهم و نامنظم و شلوغ مي‌شد اگه تاپيك دبيرستان فرزانگان 1، با بقيه ادغام مي‌شد.
درباره‌ي قسمتِ دومم بالا جواب دادم.

× بحثُ ادامه ندين اينجا... اگه مشكلي با مديريت انجمن شناخت دارين توي تاپيك پيشنهادات، و با مديرگزينيا تو تاپيكش توي نظرات و پيشنهادا مطرح كنيد.

• لایک
امتیازات: mona*

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

باشه :-<...فعلا بیخیال ولی ما برمیگردیم :-"

اردو کنسلید گویا... :((
واقعا نمیدونم چه مرگشونه اینا...قاسمی گفت از بالا گفتن چون پولش زیاده نمیشه بریم :((...یعنی واقعا به همین سادگی قشم رو از دست دادیم؟؟ :O...
واقعا باید یه قرار بذاریم حتی اگه اردو نذاشتن ما هیچ کدوممون نریم مدر3...

مرگ بر مدر3 ی محجر :D

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

باید بحث تموم شه ولی منم خواستم یه توضیحی براتون بدم

شما پست بدین تو این تاپیکتون!بحثی که مربوط باشه تو تاپیکتون بکنین بعد من براتون تاپیک جدا میزنم اصن!

الان من نمیدونم شما چی میگین!همین تاپیکتون ماهی یدونه پست میدین بعد میگین بازم تاپیک میخوایم؟!فرزانگانم نمیگیم تاپیکشون مفیده!فعالیتش زیاده!

ودر مورد تعداد تاپیکای فرزانگان تا حالا تک تک هرکی پرسیده توضیح دادم!بازم یه دور اینجا عمومی میگم امیدوارم اگه باز مشکلی داشتین بهم پ.خ بدین.ممنون

مال اونا وقتی این تاپیکاشون زده شده که این قانون(هر شهر فقط مجاز به داشتن دو تاپیکه) نبوده!بعد از اینکه این قانونم اومد چون فعالیت تاپیکاشون خیلی زیاد بود نشد ترکیب شن

وگرنه ترکیب میشدن!یدونه مال راهنماییه یدونه مال ف1 یدونه هم بقیشون با همن!شما تاپیکتون همینجوری هم فعالیتی نداره!

و بازم میگم که اصولا باید ترکیب میشد تاپیکشون ولی فعالیتشون به حدی بالا بود که پستا و اینا همش قاطی میشد!

باتشکر

به نقل از oo00oo :
شما نمیدونم چرا وقتی تاپیکشونو قفل میکنم چند صفحشو پاک میکنم نمیای چیزی بگی!من از تهمت بدم میاد :)

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از MonasOUsCk :
باید بحث تموم شه ولی منم خواستم یه توضیحی براتون بدم

شما پست بدین تو این تاپیکتون!بحثی که مربوط باشه تو تاپیکتون بکنین بعد من براتون تاپیک جدا میزنم اصن!

الان من نمیدونم شما چی میگین!همین تاپیکتون ماهی یدونه پست میدین بعد میگین بازم تاپیک میخوایم؟!فرزانگانم نمیگیم تاپیکشون مفیده!فعالیتش زیاده!

ودر مورد تعداد تاپیکای فرزانگان تا حالا تک تک هرکی پرسیده توضیح دادم!بازم یه دور اینجا عمومی میگم امیدوارم اگه باز مشکلی داشتین بهم پ.خ بدین.ممنون

مال اونا وقتی این تاپیکاشون زده شده که این قانون(هر شهر فقط مجاز به داشتن دو تاپیکه) نبوده!بعد از اینکه این قانونم اومد چون فعالیت تاپیکاشون خیلی زیاد بود نشد ترکیب شن

وگرنه ترکیب میشدن!یدونه مال راهنماییه یدونه مال ف1 یدونه هم بقیشون با همن!شما تاپیکتون همینجوری هم فعالیتی نداره!

و بازم میگم که اصولا باید ترکیب میشد تاپیکشون ولی فعالیتشون به حدی بالا بود که پستا و اینا همش قاطی میشد!

باتشکر
شما نمیدونم چرا وقتی تاپیکشونو قفل میکنم چند صفحشو پاک میکنم نمیای چیزی بگی!من از تهمت بدم بیاد :)
قول دادیا! :-"...
ببین اگه تعداد صفحاتش رسید به 30 یه تاپیک جدا برامون میزنی؟ 8->(خب خیلی زشته ما تاپیکمون جدا نباشه X_X :-")

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

می شه خواص پست راجع به شناخت رو بگید ؟

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ali_de457 :
می شه خواص پست راجع به شناخت رو بگید ؟
منطورتون از خواص دقیقا چیه؟ :-?

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

بیخیال این خانه از پای بست ویران است

پوریا بیا پیرامون مسائل مرکزمون بحث کنیم

4 شنبه کلاس های تجربی برگزار شد؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

آره علی...حقیقتش منم با اینا مخالفم :-" :D
4شنبه از اونجا که تک خور هایی م3 تو تنهایی رفته بودن المپ :-"کلا هیشکی نبود...
بعد وا3 همین اولا به اولا 6-1 باختیم =)) X-( :(( =))...یکی از گل ها هم اینجوری بود که ما زیاد عقب بودیم...بعد من شروع کردم از همون دروازمون(من گلر وایسادم یه جاهایی)همه رو دریبل کنم که نامردا توپمو گرفتن و گل شد :-"
کلا تو کلاس 6 نفر بودیم...با 201 ادغام شدیم و امید معظم یسری چیزای شاخ نشونمون داد...بعد زنگ عربی هم 3 تا کلاس رو که تلفیق کردن تازه شدیم 10 نفر =)) =))بعد وا3 همین یکم درسید و تهش آزادمون کرد...
زنگ آخرم که پژوهشی بود...
فیزیکم که با 201 تلفیقیدیم و کمی درس و کمی آزمایش و امتحانم ازمون نگرفت :>

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

جدی ؟؟؟
کیا بازی کردید مگه؟
خوب ---- ---- ---(بعدا می گم بهتون) چرا نگفتید کسی نیشت بازی بیوفته بعدا؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از ali_de457 :
جدی ؟؟؟
کیا بازی کردید مگه؟
خوب ---- ---- ---(بعدا می گم بهتون) چرا نگفتید کسی نیشت بازی بیوفته بعدا؟
باورت میشه اصلا حول و حوش 4 نفر بودیم کلا وا3 بازی...آخه صدف رو که دلمون نمی اومد بفرستیم تو =))...بقیه هم که چپول بودن...
در این حد که اونا گفتن میخواین ما بتون بازیکن بدیم؟ X-( =)) =))
بعد دیگه نمیدونم چی شد که بازی کردیم و گندیدیم

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

ای خاک
سمینار امسال چطور می شه به نظرت؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

گند...
سمیناری که پوریا عابدی ها! =))توش نباشن به گند کشیده میشه...
جدای از شوخی امیدوارم بچه ها خوب باشن توش اما حاضرم قسم بخورم اگه یه"آدم"بیاد تو و ببینه ما انسانی نداریم یا اگه هم داریم انقدر ضعیفه همون اول میفهمه"یه بعدی شدن سمپاد"یعنی چی...
همچنان تا حدی عذاب وجدان دارم که چرا وارد بحث های سمینار نشدم و از همون اول بیخیال دبیری شدم...
امید هست در گروه سمینار آدم های بزرگی باشند که بتوانند کار را جلو ببرند...

ali_de457

KilaaliK
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

این که انسانی نداریم که واقعا ضعف بزرگیه خیلی از کسایی که پروژه ندادن اگه گروه انسانی داشتیم شاید پروژه های خوبی میدادن و سمینار بزرگ تر می شد و به قول تو از این 1 بعدی بودن هم در میومد،مٍثل فرزانگان پارسال که حدود 20 تا پروژه ی هنر و انسانی داشتن
آخه مدیریت هم ضعیفه از کشیدن نقشه ی سمینار تا نوشتن آدرس دعوت نامه گند زدن
معارف رو گذاشته بودن اول مسیر زیست رو آخر مسیر باورت می شه؟(احتمالا عوض می کنن ولی)
ولی بچه ها خدایی خوب کار می کنن
مثلا ما خودمون (من و حسین) با سام و پیمان و کامیار فر 4 شنبه که نمیذاشتن مدرسه بمونیم موندیم و شب تو سرما خوابیدیم آقای لاری-خیلی مرد ه- نگه داشتیم که نندازنمون بیرون

ایشالا که خوب چیزی دراد

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

خطاب به پوريا!آخه احمق تو ك ميگي مدرسه نريم!خودت نفر اول وارد مدرسه ميشي!لااقل يكي اين حرفو بزنه كه خ... اين كارو داشته باشه!!!
بعد علي تا جايي كه من ميدونم سمينار عقبه!بچه هاي اول هم كه به نظرم بدترين دوره إيه كه مدرسه به خودش ديده!در كل خدا به خير كنه!!! :-"

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

امین نذار مباحث فیزیولوژی رو اینجا مطرح کنم که آبروت میره شدید(بقیه ی این کل کل تو پ.خ!)...
فقط محض اطلاع بچه ها بذار بگم تو مدرسه معروفی به خرخون در حالی که من شاید درسم بدک نباشه اما خرخون نیستم و مسلما خرخون کمتر...غیبت داره...البته در مورد تو که استدلال نیاز نیست =))
خفه شو منافق و سمینار رو خراب نکن...
جدی جدای از شوخی خیلی دوست دارم به بچه ها کمک کنم تو سمینار اما دقیقا وقتی خودم رو از کاندیداهایی دبیری کشیدم کنار(و با خودم عهد کردم هیچ کاری برای سیمنار امسال نکنم)که نذاشتن"علوم انسانی"تشکیل بشه به صورت کاملا مستقل از معارف و فرهنگ و هنر...همون موقع مواضعشون رو فهمیدم و گفتم گور باباشون...
ولی بازم با این وجود نباید پشت بچه ها رو خالی کنیم...

پ.ن:ایراد من به مسئولین وارد است نه دانش آموزان...

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

اردو هم كه بخوره تو سرشون!إنكار مجبورشون كردن بريم قشم!ما به قم هم راضي بوديم!حتي شابدالعظيمم بس بود!آخه شما كه نميتونيد ببريد قشم واسه چي نظر سنجي مي كنيد؟؟؟ :-? :-/

بالا