1. با توجه به بحث‌ها و مشکلات پیش اومده به اطلاع میرسونیم که موارد زیر بی‌تعارف و بدون تذکر قبلی باعث بسته شدن اکانت شما میشه:
    ۱. استفاده از ادبیات جنسی
    ۲. تمسخر و توهین به سایر کاربران (حتی به صورت غیرمستقیم)
    ۳. اکانت با مشخصات ناقص (جنسیت و اسم مدرسه و شهر ناقص یا اشتباه)
    ۴. تمسخر و توهین به شخصیت های سیاسی و مذهبی
  2. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

تـئـــــــــاتـــــــــر

شروع موضوع توسط Reza313 ‏2010/3/7 در انجمن هنر

1. Sahar.Z

Sahar.Z کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +6,875 / -37
    نام مرکز سمپاد:
    دبیرستان فـرزانگان ۱
    شهر:
    تهران
    دانشگاه:
    صنعتی شريف
    رشته دانشگاه:
    مهندسی كامپيوتر - IT
    پاسخ : تـئـــــــــاتـــــــــر

به هر حال دورانی که اینجا فرمانروایی میکردم تموم شده :)) :-" ولی ، شخص بالایی :

فک کنم باید تو این تاپیک بذارین پستتون رُ . با تشکر ، خدافظ . ;;)

• لایک لایک x 1
  2. .......!

.......! کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +327 / -1
    شهر:
    تهران
    دانشگاه:
    دانشگاه تهران
    رشته دانشگاه:
    مهندسی کامپیوتر

خب سی و دومین جشنواره ی تئاتر فجر هم که شروع شد.شاید به یه تاپیک جداگانه احتیاج باشه ولی همین جا هم میشه درمورد تئاترهایی که رفتیم یا میخوایم بریم صحبت کرد.

من دیروز تئاتر "دایی وانیا" به کارگردانی خوب آقای زنجانپور رو رفتم.البته این تئاتر خیلی وقته داره اجرا میشه و چندتا اجرا هم تو جشنواره داره.
    هنوز به مرحله ی نقادی نرسیدم که بخوام نقد خوبی ازش بکنم. :D
    کلا بنظرم نمایشنامه های چخوف مفاهیم قابل تأملی داره و این تئاتر هم واقعا ارزش دیدن رو داره.

داستان نمایشنامه درباره ی یه خانواده ی روس هستش که همگی دچار یأس و ناامیدی و روزمرگی اند و برخورد هرکدومشون رو با ناامیدی ها به تصویر میکشه.

3. ادیبَک

ادیبَک کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +4,342 / -267
    دانشگاه:
    UOK / Azaruniv
    رشته دانشگاه:
    Law

سلام.فکر کنم در مورد تئاتر های بین المللی تئاتر دانشجوئی چیزهایی شنیده باشید.
    طبق آخرین اخبار قراره دو گروه تئاتر از برای شرکت توو مسابقات تئاتر دانشجوئی بین المللی شرکت کنن.
    یه گروه از دانشگاه تهران برای شرکت توو مسابقه تئاتر فرانسه شرکت میکنه و یه گروه از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برای مسابقه تئاتر تاجیکستان.

از گروه شهید مدنی من تست دادم و نقش گرفتم .میخواستم ببینم از دانشگاه تهران کسی هست که جزء گروه باشه ؟

• لایک لایک x 2
  4. Sahar.Z

Sahar.Z کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +6,875 / -37
    نام مرکز سمپاد:
    دبیرستان فـرزانگان ۱
    شهر:
    تهران
    دانشگاه:
    صنعتی شريف
    رشته دانشگاه:
    مهندسی كامپيوتر - IT

خیلی گذشته البته از وقتی که شما این پست رُ گذاشته بودین ولی احیاناً اون عده از دانشگاه تهران ، دانشجوی فنّی نبودن؟ :D
    دو سال پیش، یه گروه از دانشجوهای فنّی (تا جایی که یادم می‌یاد مثلاً یکی دو تا هم دانشجوی پزشکی بودن ولی مکان تمرینشون آمفی تئاتر دانشکده معدن بود.) یه گروه خودجوش درست کرده بودن که تمرین تئاتر انجام می‌دادن و یه بازیگر تئاتر هم کمکشون می‌کرد.بیشتر گروه رُ هم دانشجوهای سال اوّل که اون موقع 90ای ها بودن ، تشکیل می‌دادن.القصه گویا درنهایت افراد مستعدشون یه تئاتری رُ روی صحنه بردن. :-"

• لایک لایک x 1