• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تـئـــــــــاتـــــــــر

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم
پاسخ : تـئـــــــــاتـــــــــر

» پری خوانی عشق و سنگ

سالن اجرا: تالار قشقایی
زمان اجرا: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۲۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۵
نویسنده: چیستا یثربی
کارگردان: چیستا یثربی

نمایش " پری خوانی عشق و سنگ " با کارگردانی چیستا یثربی از سه شنبه 28 اردیبهشت ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر اجرا می شود. نمایش " پری خوانی عشق و سنگ " نوشته چیستا یثربی است که با حضور در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزیده جایزه بازیگری و موسیقی و همچنین جایزه ویژه کانون منتقدان ملی جهانی شد.
این نمایش، حدیث نفس زنی عامی است که روایت عشق خود را به کلمه بیان می کند و در نتیجه این عشق تحولی اساسی در زندگی او ایجاد می کند؛ به گونه ای که در چند مقطع زندگی او به دلیل عشق به کلمه به تدریج سرنوشتش تغییر می کند.

در این نمایش" سیما تیرانداز " بازیگر شناخته شده سینما ،تلویزیون و تئاتر ایفای نقش دارد و موسیقی و همیاران بازی او میثم جوادی، ابراهیم یساول زاده طوسی و دنا تارفی نمایش است.

همچنین راشین اکرمی طراح و دوزنده لباس، میثم جدایی دستیار کارگردان، دنا تارفی منشی و مدیر صحنه، مرتضی اتابکی طراح پوستر و بروشور، رحمت عنایت دستیار صحنه و حسن طاهری و عسل طاهری عکاسان نمایش اند.

گفتنی است، نمایش " پری خوانی عشق و سنگ " از 28 تا 31 اردیبهشت ماه تا ظرفیت 80 درصد تالارپذیرایباشگاه تماشاگران مجموعه تئاترشهر خواهد بود.

این نمایش از سه شنبه 28 اردیبهشت ماه هر روز به غیر از روزهای شنبه، ساعت 19:15 به مدت 50 دقیقه در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر اجرا می شود.

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

کهربا

سالن اجرا: تالار سایه
زمان اجرا: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۲۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۰
نویسنده: سیمین امیریان
کارگردان: سیمین امیریان

نمایش" کهربا "نویسنده و کارگردان سیمین امیریان اجرا در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر در این نمایش اشکان صادقی ،امیر کربلایی زاده ، کیومرث قنبر ی آذر ،سوسن مقصود لو ،نسیم ادبی ،اکبر رحمتی و حسین محب اهری ایفای نقش می کنند .

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

» نمایش " کا "
سالن اجرا: کارگاه نمایش
زمان اجرا: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۲۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۰
نویسنده: سیاوش پاک راه
کارگردان: رحمت امینی

در این نمایش بازیگرانی چون رضا صمدپور‘ شبنم قلی خانی و وحید نفر ایفای نقش دارند. همچنین‘ حسن وارسته مشاور کارگردان‘ احمد کچه چیان طراح صحنه‘ هدیه طاهری‘ رضا بهجت طراح نور‘ حمیدرضا قاسمی طراح چهره پردازی‘ حمید هنجنی طراح پوستر و بروشور و عکاس و حمید هنجنی و سیاوش پاکراه آهنگسازان نمایش اند.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی می توان به مهدی مشهور دستیار کارگردان و برنامه ریز‘ کامبیز مه بوتی‘ مهرنوش مهدوی‘ الهام رحمتی مدیر صحنه‘ محسن عابدینی دستیار صحنه و لباس‘ شیرین شهرابی و حسین جاویدان دستیاران طراح صحنه‘ فرحناز معصومی دوخت لباس‘ امیر ترحمی مدیر نور‘ شاهین رحمانعلی‘ حسین کشفی اصل اجرای نور‘ و مرتضی شریف پناهی و امیرحسین بایبائیان اجرا و ساخت دکور نمایش اشاره کرد.

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

راستی قیمت بلیت:
» پری خوانی عشق و سنگ :70000 تومان
کهربا :70000 تومان
کا:5000 تومان

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

کا
Lili%20Seddighcbf512834a71e41d02371032736353d9.JPG

پری خوانی عشق وسنگ
pari55cbf512834a71e41d02371032736353d9.jpg

ttttttcbf512834a71e41d02371032736353d9.jpg

roya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+قم

چه تابستونی بشه این تابستون
اولش که این جوری شروع بشه آخرش...

Niloufar keshavarzi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم

به نقل از Shokouh :
به نظـــر شما بهتر نيست كه بازيگراي تئاتر و سينما جدا شن ؟ يعني يكي تخصصي تئاتر كار كنه يكي سينما و تلويزيون؟
سلام.به نظر من بايد همينطور باشه.چون حتي تکنيک هاي ريز بازي تئاتر با سينما کاملا متفاوته.و اگه کسي همزمان وارد اين 2 حرفه بشه و امکان تلفيق اين دو به صورت اشتباه باشه اين قضيه صدق ميکنه.ولي بعضي اوقات يه بازيگر انقدر حرفه اي هست که ميتونه مرزها رو شناسايي کنه.پس مسلما محدوديتي براش وجود نداره.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

الان هر بازيگري رو مي بيني هم تئاتره هم تلويزيون هم مجريه هم خواننـــده ... از قديم گفتن همه كاره هيچ كارس و من فكر كنم واسه

اين مسئله هم صدق كنه اين !

• شروع کننده موضوع

Reza313

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Niloufar keshavarzi :
سلام.به نظر من بايد همينطور باشه.چون حتي تکنيک هاي ريز بازي تئاتر با سينما کاملا متفاوته.و اگه کسي همزمان وارد اين 2 حرفه بشه و امکان تلفيق اين دو به صورت اشتباه باشه اين قضيه صدق ميکنه.ولي بعضي اوقات يه بازيگر انقدر حرفه اي هست که ميتونه مرزها رو شناسايي کنه.پس مسلما محدوديتي براش وجود نداره.
البته بهتره که یه طرفه قضاوت نکنیم ! حرف شما (که اگه به صورت ایده آل نگاه کنیم حرف منم هست) واسه جایی درسته که هم سینما و هم تئاترش قوی باشه و ظرفیت خودنمایی واسه بازیگر های درست و حسابی رو داشته باشه.وقتی آدم زنگ میزنه به سینما و از 9 تا فیلم 7 تاش ازدواج در وقت اضافه و چیزایی مثل اینه نباید توقع داشت خیلی از بازیگرها منتظر بشینن تا یه فیلم درست و حسابی تولید بشه و برن توش بازی کنن.
از لحاظ مادی هم میشه به قضیه نگاه کرد!
پ.ن : دوستانی که مثل من در گیر امتحانات نیستن و یا در طول ترم درساشون رو خوندن میتونن امشب از برنامه ی 7 آقا جیرانی هم استفاده کنن !

• شروع کننده موضوع

Reza313

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

هاتف جليل زاده -چرا ما به هنر دل مي‌بنديم؟ براي فرا رفتن از مرزها و فرار از محدوديت‌هاي وجوديمان؛ براي پركردن خلأ درونمان و براي كامل كردن وجودمان. هنر براي بعضي از آدم‌ها با ارزش و براي برخي ديگر كم‌بها است. همه استدلال‌هايي كه ما مي‌آوريم به نوعي داراي يك منشأ است؛ فرآيندي كه طي آن درونمان را رفته‌رفته شفاف مي‌كنيم و آن را از كدري مي‌رهانيم.
يكي از هنرهايي كه همواره ماهيتي تأمل‌برانگيز دارد تئاتر است. شايد كسي بپرسد چرا تأمل‌انگيز؟ تئاتر به دليل ماهيت زنده و اكتيوش همواره مورد توجه خاص و عام بوده است. بعضي‌ها معتقدند از گذشته تئاتر، هنري مختص به طبقه خاصي از جامعه بود و هنوز هم همين‌گونه است اما اين حرف‌ها بيشتر يك باور شخصي به نظر مي‌رسد تا يك نگاه عميق و كارشناسي شده مثلاً اگر كارهاي «يرژي گروتفسكي» را در نظر بگيريم به نتايح جالب توجهي مي‌رسيم. در تئاتري كه گروتفسكي آن را تئاتر بي‌چيز يا تئاتر فقير مي‌نامد نكاتي هست كه به سادگي بحث ما را روشن مي‌كند و اين سخن را كه تئاتر هنري متعلق به فرادستان جامعه است دگرگون مي‌كند. «آكرو پوليس» نام يكي از نمايش‌هاي هنرمند لهستاني بود كه سال‌ها قبل روي صحنه رفت. يكي از نكات جالب توجه اين كار گروتفسكي طراحي صحنه بود. او به همراه «ژوزف ژاژنا» كه طراحي لباس را برعهده داشت دست به ابتكار عمل‌هايي زده بودند كه تماشاگران هنگام ديدن نمايش حيرت زده شدند. اين كار يرژي گروتفسكي از آن كارهايي است كه كمتر به متن وفادار بود و تنها ردپاي به جاي مانده از نويسنده سبك شاعرانه او بود اما چيزي كه در اينجا مطرح است نوع طراحي لباس‌ها بود. لباس‌ها ساك‌هاي سوراخ سوراخي است كه بدن‌هاي برهنه را مي‌پوشاند. سوراخ‌ها با تكه پارچه‌هايي وصله پينه شده‌اند، انگار پوست بازيگران خراشيده شده است. از اين سوراخ‌ها بدن‌هاي خراشيده ديده مي‌شود. در اين نوع طراحي لباس ما با نوعي ديكانستراكشن روبه‌رو هستيم كه در لابه‌لاي اين عناصر مفاهيم موردنظر كارگردان را به ما انتقال مي‌دهد. بازيگران اصلاً درصدد بازي كردن نيستند بلكه مي‌خواهند با اين طراحي لباس و فرم رئاليستي آن زندگي را به نمايش بگذارند و اين همان چيزي است كه ثابت مي‌كند تئاتر هنري همه‌گير و فراگير است و براي همه طيف‌هاي اجتماعي مي‌تواند پيامي داشته باشد، تصويرپردازي كند و در عين حال تماشاگران را از طبقات مختلف و لايه‌هاي اجتماعي به تئاتر بكشاند. البته رفتن به تئاتر امري دلبخواه و شخصي است اما نشان دادن اين اشتباه تاريخي در هنر تئاتر هم به نفع تئاتر است و هم گامي در جهت غناي هنر در جامعه محسوب مي‌شود. وقتي از هنري استقبال مي‌شود مكانيك‌وار به غناي آن هنر كمك شاياني شده است. حالا استقبال از اين تئاتر مي‌خواهد يك كار دانشجويي با جنبه كارآموزي باشد يا اينكه يك تئاتر جدي در حين اجراي عمومي.
در واقع تئاتر بي‌چيز، همه‌چيز دارد تنها اين عناصر گاهي آنقدر ساده هستند كه شايد مخاطب را متأثر نكنند. البته كسي نمي‌تواند بگويد تنها كاركرد تئاتر متأثر كردن مخاطب است و اگر تئاتري بر او تأثيري نگذاشت پس تئاتر خوبي نبوده است.

نقل از سایت تئاتر ما

صبامریم

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی(کم البته!)
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شهرسازی

سلام
بچه ها کسی کالیگولا (کایوس) رو دیده؟
نظرتون چی بود؟
من که واقعا لذت بردم. هم حرف داشت واسه گفتن هم بازیا خوب بود.فقط به نظرم یه ایراد کوچیک داشت اونم اینکه طولانی بود. آدم پا درد می گرفت!!!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از khormaloooooo :
آفرين تاپيك مفيديه! جاش خالي بود!
خيلي عالي مي شه كه تئاتر هايي كه واقعا جالب هستن رو اينجا معرفي كنيم آخه تا از تئاتري واقعا تعريف نشه اصلا نمي شه تضمين داد كه خوبه يا نه خيلي هاشون معمولا بي خودن!
موافق!
و نمايش پروفسور بوبوس به کارگرداني آتيلا پسياني و بازي رضاکيانيان / هانيه توسلي /فاطمه نقوي /خسرو پسياني/ستاره پسياني/بابک حميديان /ليلي رشيدي از 27 فروردين براي مدت يکماه به اجرا خواهد رفت.
» مکبث
زمان اجرا: ۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۰
نویسنده: ویلیام شکسپیر
کارگردان: رضا ثروتی
در این نمایش حسام منظور ،مرتضی اسماعیل کاشی ،مهدی محمدی ،اصغر پیران وبهروز کاظمی ایفای نقش می کنند طراحی صحنه این نمایش برعهده شیما حمیدی است نمایش مکبث به مدت 70 دقیقه و با قیمت بلیط 7 هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود
» مکبث
زمان اجرا: ۱۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۰
نویسنده: ویلیام شکسپیر
کارگردان: رضا ثروتی
در این نمایش حسام منظور ،مرتضی اسماعیل کاشی ،مهدی محمدی ،اصغر پیران وبهروز کاظمی ایفای نقش می کنند طراحی صحنه این نمایش برعهده شیما حمیدی است نمایش مکبث به مدت 70 دقیقه و با قیمت بلیط 7 هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود
تایید میکنم!منم خیلی تعریفشونو شنیدم!

• شروع کننده موضوع

Reza313

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بچه ها اگر کسی دور دو فرمان رو هم رفته بیاد بگه در موردش. من خودم به دلیل تعطیلی دانشگاه شهرستانم ، نشد که برم.
اما یه گزارش در موردش خوندم که ظاهرن ایده اش خیلی جالب بوده.
ممنون N.M جان واسه تعریفت از تاپیک. انشاالله با کمک دوستان بیشتر رونق بگیره :)

mandela_sarah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
تهران

به نقل از رضا ! :
بچه ها اگر کسی دور دو فرمان رو هم رفته بیاد بگه در موردش. من خودم به دلیل تعطیلی دانشگاه شهرستانم ، نشد که برم.
اما یه گزارش در موردش خوندم که ظاهرن ایده اش خیلی جالب بوده.
ممنون N.M جان واسه تعریفت از تاپیک. انشاالله با کمک دوستان بیشتر رونق بگیره :)

من دیدم...

20 تا اپیزود بود, که هر بار 3 یا 4 تا شو اجرا می کردن...
یه جاهایی این بیست ماجرا به هم گره می خوردن و خیلی ایده ی باحال _هرچند قدیمی!! B-)_ ای بود (منو یاد اون نمایشای دنبال هم و تو در توی یونان باستان می نداخت...)

قضیه این بود که من دور دو فرمان رو دیدم, یکی دیگه هم دیده؛ اما ما یه تئاتر ندیدیم!

کلا کار پورآذری بود دیگه! :D

برخلاف بقیه کارای الان؛ _که من واقعا دیگه دلم نمیاد واسه شون هزینه ی بیخودی بدم_ از این خیلی دلم نسوخت...

تو سلف(؟) پلی تکنیک هم بود اجرا....

• شروع کننده موضوع

Reza313

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

ظاهرن ایده ی اینکه چطور نمایش رو پیش ببرن از خود تماشاگر ها میگرفتن. واسه همین هم بوده که تو و دوستت دوتا چیز متفاوت دیدین . این کار ها همون طور که جالب تر به نظر میان هماهنگیشون هم خیلی سخت تر باید باشه.
یکی از نویسندگانش هم نیما دهقانی بود که اگه چلچراغ خون باشین اسمش رو زیاد دیدین توی مجله. اونجور که من دیدمش خیلی آدم خوش ذوق و باحالیه.

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

هشدار: این موضوع طی 120 روز اخیر هیچ ارسالی نداشته است.
با این شرایط آیا از ارسال پاسخ اطمینان دارید؟.
:-<

خلاصه میتونین درباره ی تئاتر هایی که میبینین و یا تئاتر های خوبی که میدونین در حال اجراست خبر بدین و با هم بحث کنیم .
آخرین تئاتری که من دیدم از قبلیایی که دیده بودم خیلی بهتر بود . البته دیگه تموم شد ، دیر این تاپیکُ دیدم :-"
گلن گری گلن راس Glengarry Glenross ، کارگردان پارسا پیروزفر ، نویسنده دیوید مامت | تماشاخانه ی ایرانشهر
داستان درباره ی یه دفتر معاملات املاک بود که روساش ( میچ و موری) برای بالا بردن سطح فروش مسابقه بین فروشنده ها برگزار میکنن . برنده ی این مسابقه صاحب یه کادیلاک میشه و به جاش دو نفر آخر اخراج میشن . رقابت اینا و راهایی که برای بالاکشیدنِ خودشون استفاده میکنن ( دروغاشون و ... ) اصل تئاتره !
من خوشم اومد ! خوب بود !

+صرفاً جهاتِ بالاآوردن تاپیک :-"

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

دوباره جهتِ بالا آوردنِ تاپیک :|

نمــایشگر برای علاقمندانِ تئاترِ ایران . قسمتای مختلف داره مثلاً گزارش ، خبر ، یادداشت ، روی صحنه و چند رسانه ای .

+ به نظر شما بهترین سالن تئار تو تهران چیه ؟ من معمولاً تئاترای تماشاخانه ی ایرانشهرو خیلی میپسندم ، اما ساختمونِ تئاتر شهر رو بیشتر :-"

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به همینطوری پشتِ هم پست دادن ادامه میدیـم ... :-" به به ... چه سکوتِ دل انگیزی ... به به ... 8-> :rolleyes:

من پریروز تئاتر شهر بودم ، برنامه ی تئاترا رو دیدیم . چن تاش که به نظرم بهتر بود اینان . نمیدونم کدومو برم :-??

1. مکبث / فرزاد امینی / فرهنگسرای بهمن / تالار تجربه : کاندید بهترین کارگردانی در سیزدهمین جشنواره ی تئاتر دانشگاهی
پوسترش قشنگ بود ، جذبم کرد . :D
thumbnail.php

2. بعضی وقت ها خوبه که آدم چشمهاشو ببنده..! / سیاوش تهمورث / سالن اصلی تئاتر شهر

3. ولپـن / مهدی کوشکی / کارگاه نمایش تئاتر شهر
تو سایتِ تئاترِ شهر رفتم دیدم ، کامنتای ملت زیرِ این خیلی خوب بود . میگفتن ارزش دیدنُ واقعاً داره و اینا ...

4. خـُرده خانوم / کیومرث پور احمد / تماشاخانه ایرانشهر
اینُ خیلی دوس دارم برم :(( عاشق پوسترش شدم :((
{ پوستری که از تئاتر شهر گرفتمُ تو نت پیدا نمیکنم . خیلی خوبه :(( }

5. آقای اشمیت کیه / داوود رشیدی / تماشاخانه ی ایرانشهر

6. زنی از گذشته / محمد عاقبتی / ایرانشهر
دیروز تو تجربه درباره ش خوندم ، جالب بود داستانش . 8->

7. زمستان 66 / محمد یعقوبی / سالن چهارسو تئاتر شهر
بازیگراش رویا افشار و باران کوثری و ...
توی جشنواره ی تئاتر سال 76 ( ???) ــَم جایزه 1 کارگردانی و 2 نمایشنامه نویسی و 2 و 3 یِ بازیگریُ گرفته

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

هممم .. پست بدم ؟ ندم ؟ :-" :rolleyes:
من بلحره پس از مدت ها رفتم یه تئاترو دیدم :D
نامه هایی به تـِب
کارگردان: سیامک احصایی
بازیگران: فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، محمدرضا حسین زاده، آنکیدو دارش، احمد ساعتچیان، پانته آ پناهی ها، عاطفه تهرانی، مریم شیرازی
نویسنده: محمد چرم شیر
آدرس: خیابان ایرانشهر، خانه هنرمندان ایران، تماشاخانه ی ایرانشهر، تالار استاد سمندریان
ساعت نمایش: ۱۹:۱۵
30630331-1811533.jpg

داستان از روی یه نمایشنامه ی خیلی قدیمی یونانی ساخته شده بود فک کنم . داستانش جالب بود ، اما به قولِ همشهری جوان اول باید کامل نمایشنامه رو میخوندی تا میتونستی سر در بیاری ! من ( و دوستم) تا چن ساعت بعد از تئاتر سردرگم بودیم :-" اون میگف "ایسمنه" فلان خانومه بود ، من میگفتم نه اون یکی بود ! اون میگف اُدیپ به پادشاها میخورد ، من یه چیز دیگه :D اصن یه وعضی بودا :-"
اما تئاتر قشنگی بود ، طراحی حرکات + موسیقیشم دوس داشتم :D

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از نرگس² :
آخرین تئاتری که من دیدم از قبلیایی که دیده بودم خیلی بهتر بود . البته دیگه تموم شد ، دیر این تاپیکُ دیدم :-"
گلن گری گلن راس Glengarry Glenross ، کارگردان پارسا پیروزفر ، نویسنده دیوید مامت | تماشاخانه ی ایرانشهر
داستان درباره ی یه دفتر معاملات املاک بود که روساش ( میچ و موری) برای بالا بردن سطح فروش مسابقه بین فروشنده ها برگزار میکنن . برنده ی این مسابقه صاحب یه کادیلاک میشه و به جاش دو نفر آخر اخراج میشن . رقابت اینا و راهایی که برای بالاکشیدنِ خودشون استفاده میکنن ( دروغاشون و ... ) اصل تئاتره !
من خوشم اومد !
منم گلن گری گلن راس رو تو ایرانشهر دیدم
جالب بود
یه تیکه پارسا پیروز فر ۱۰ دقیقه پشت سر هم مونولوگ گفت!
هومن برق نورد ( ناصر ساختمان پزشکان) هم جالب بازی می کرد

بالا