• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برگه پاسخنامه تست

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
توصیه میشه که از زدن جواب تست توی کتاب خودداری کنید و تست ها رو توی برگه های تست بزنید. به چند دلیل :
1. کتابتون تمیز می مونه و قابل استفاده مجدد
2. میتونید اشکالاتتون رو دقیق مشخص کنید توی برگه تست
3. دید کلی تری میده بهتون
4. وضعیت تست های حل شده و نشده رو به خوبی مشخص می کنه

این یک نمونه برگه تست هست که مال گاج‌ه. اگر علاقه مند بودید می تونید دانلود کنید و پرینت (کپی) بگیرید و توی اون کار کنید. البته این به صورت کتابی در فروشگاه ها به فروش میرسه و می تونید از اون جا هم تهیه بکنید.

دانلود در فایل فشرده (حجم : 940kb ‌با فرمت زیپ) : http://s1.picofile.com/file/6928780680/gaj_test.zip.html

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : برگه پاسخنامه تست

سلام
کسی ایده ای داره که چطوری توی این برگه ها علامت بزنیم که بفهمیم کدوم تست ها رو بعدا باید برگردیم نگاه کنیم؟ کدوم ها مهم هستد و کدوم ها به درد مرور میخوره؟

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من توی این برگه ها تمرین میکردم ولی اینکه علامت بزنم که کدوم تست به درد مرور میخوره و کدوم تست ارزش حل کردن نداره و ... تو خود کتاب علامت میزدم (البته با مداد! :D )

از الفاظی مثل (خیلی نامردی بود! ....... دمش گرم با این تستش! ........ هنوز کار داره! ....... چرته!.......و غیره) استفاده میکردم! :D

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از محمّد :
سلام
کسی ایده ای داره که چطوری توی این برگه ها علامت بزنیم که بفهمیم کدوم تست ها رو بعدا باید برگردیم نگاه کنیم؟ کدوم ها مهم هستد و کدوم ها به درد مرور میخوره؟
منم سوالات خوب روتوی خود کتاب علامت می زدم و به نظرم کار بهتری هست تا اینکه توی برگه ی تست علامت زده بشه چون احتمال گم شدن اون برگه زیاده(برای من این اتفاق زیاد افتاده).

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نظر من بهتره هر تست رو با رنگ مخصوص مارک دار کنیم

مثلا تست سخت با رنگ قرمز

به نقل از احمدرضا.ج :
منم سوالات خوب روتوی خود کتاب علامت می زدم و به نظرم کار بهتری هست تا اینکه توی برگه ی تست علامت زده بشه چون احتمال گم شدن اون برگه زیاده(برای من این اتفاق زیاد افتاده).

اگه از پاسخنامه گاج که شبیه کتاب هست استفاده بشه دیگه احتمال گم شدن وجود نداره و این باعث میشه وقتی داری دوره میکنی و دنبال تستایی هستی که قبلا مشکل داشتی وقتت کمتر هدر میره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من هم تستهایی که میخواستم بعدا بخونم دوباره رو توی خود کتاب روی شماره ش با مارکر علامت می زدم.تستهایی که کلا بلد نبودمو با مارکر صورتی و تستهایی که حل کردم ولی مایلم روی روش حلشون بیشتر کار کنم و تستهای کلیدی هستند رو با مارکر زرد علامت می زدم!
تمام تستهایی که توی برگه علامت زده بودم گم شد و نتونستم ازشون کمک بگیرم دوباره!!!

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

توی کتاب مارکر بشه بهتره،ولی اون تستی که توی پاسخبرگ غلط زده میشه؛گزینه درست با مداد قرمز پر بشه،حله.

فائزه ساعی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
الزهرا تهران
رشته دانشگاه
ارشد فیزیک ماده چگال

به نظر من مثل اسمایل ها علامت بذارید
البته بدونید هرکدوم چه معنی ای داره(مثل مبتکران شیمی) (;
من خودم تستهای که لازم بود دوباره حل کنم و حلشم فهمیده بودم از توو پاسخنامه علامت ( :X) میذاشتم :D و تستهایی که باید میپرسیدم رو با ( :/ )
× توجه کنید علامت هاتون خیلی زیاد نباشه( به نظرم 3 تا کافیه)

ye dooste khoob

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي- قم
مدال المپیاد
سال دوم ریاضی و کامپیوترسال سوم ریاضی و فیزیک و نجوم
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پسر خیابون پشتی :
من توی این برگه ها تمرین میکردم ولی اینکه علامت بزنم که کدوم تست به درد مرور میخوره و کدوم تست ارزش حل کردن نداره و ... تو خود کتاب علامت میزدم (البته با مداد! :D )

از الفاظی مثل (خیلی نامردی بود! ....... دمش گرم با این تستش! ........ هنوز کار داره! ....... چرته!.......و غیره) استفاده میکردم! :D

منم دقیقا همین کار رو می کردم . البته الفاظم چیزای دیگه ای بود مثل : نامرد ... چرت..... کشک.....خفن....

Tahmine

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين1
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتي اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

يه مشكل مسخره! من سر آزمون همش حس مي‌كنم خيلي از وقتم سر پر كردن گزينه‌ها هدر ميره! اصن كلن مشكل دارم با پر كردنش خيلي وقت مي‌گيره حدودا 3ثانيه! :D
چيكار كنم؟

mohammadpasan1373

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
آقا ما نخوندیم ولی تو برو!!!!خداییش ضرر نمیکنی!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از TFire :
يه مشكل مسخره! من سر آزمون همش حس مي‌كنم خيلي از وقتم سر پر كردن گزينه‌ها هدر ميره! اصن كلن مشكل دارم با پر كردنش خيلي وقت مي‌گيره حدودا 3ثانيه! :D
چيكار كنم؟
دو تا راهکار:
1.استفاده از مدادهای تیک مَج گاج و.....واقعا موثره.
2.هر دو صفه رو ک کنار هم هست تو دفترچه سوال هس رو با مداد نیشی معمولی حل میکنیم و بجای پر کردن تمام سوال تو پاسخنامه ی نقطه توش میذارم و هر دو صفه ک تموم شد با تیک مج پرش میکنیم...

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من الکی یک نقطه سیاه میگذاشتم تو جواب و کامل سیاهش نمیکردم. بعد آخر یا وسطش همشون رو کامل یک جا باهم سیاه میکردم. هم نوعی استراحت بود برام هم اینکه تمرکزم بهم نمیخورد.

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

به نقل از محمد_پ :
دو تا راهکار:
2.هر دو صفه رو ک کنار هم هست تو دفترچه سوال هس رو با مداد نیشی معمولی حل میکنیم و بجای پر کردن تمام سوال تو پاسخنامه ی نقطه توش میذارم و هر دو صفه ک تموم شد با تیک مج پرش میکنیم...

این مداد تیک مج چیه ؟ عکس ازش دارین ؟
چه فایده ای داره ؟

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از محمّد :
سلام
موقع تست زدن همه ی تست هایی که شک داریم رو دورش علامت میزدم.بعدا که چک میکردم حتی اگر درست زده بودم اون رو کامل میخوندم و حتما فکر میکردم چرا چیزی که شک کرده بودم درست بوده..البته همیشه تو پاسخ نامه علامت میزدم..دور شمار سوالش یه دایره میکشیدم.

vahidpro

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
مهر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق

به نقل از One Minute :
این مداد تیک مج چیه ؟ عکس ازش دارین ؟
چه فایده ای داره ؟

مراجعه کنین به سایت مرجع :D :
http://shop.gaj.ir/?page=shop/flypage&product_id=497&category_id=e8b52a7933314023a955338884c9dd52&

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از M A S U M E :
موقع تست زدن همه ی تست هایی که شک داریم رو دورش علامت میزدم.بعدا که چک میکردم حتی اگر درست زده بودم اون رو کامل میخوندم و حتما فکر میکردم چرا چیزی که شک کرده بودم درست بوده..البته همیشه تو پاسخ نامه علامت میزدم..دور شمار سوالش یه دایره میکشیدم.

این دور سوال دایره کشیدن تو تصحیح پاسخنامه مشکل ایجاد نمیکنه ؟ :-?

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Madmazel Fairy Tale :
این دور سوال دایره کشیدن تو تصحیح پاسخنامه مشکل ایجاد نمیکنه ؟ :-?
تصحیح رو با خود کار انجام میدادم.کنار سوالایی که درست بود رو با خودکار تیک میزدم غلط ها ضربدر نزده ها هم یه خط صاف افقی..و همه ی این 4 تا علامت هم مشخص بود..یه سوال یکی از این 3 تا رو داشت..گاهی هم دور شماره سوال یه دایره با مداد سیاه بود..دایره دور شمار سوال بود.علامت های دیگه کنارش

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

به نقل از محمد_پ :
دو تا راهکار:
من این روش که یه نقطه توش بذاریم و بعدا پر کنیم رو اجرا کردم زیاد خوب نبود چون وقتی قرار باشه پر کنی یه دفه پر میکنی میره ولی این جوری انگار یه بار پر کنی دوباره برگردی کامل پر کنی وقت گیر تره ! ولی بازم میتونین اجرا کنین و اصلاً سعی نکنین هر سوال رو که حل میکنین پاسخ برگ رو پر کنین چون هم حواستون پرت میشه هم وقت گیره !
مداد تیگ مج گاج هم به افزایش سرعت کمک میکنه و خیلی خوبه !

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از M A S U M E :
تصحیح رو با خود کار انجام میدادم.کنار سوالایی که درست بود رو با خودکار تیک میزدم غلط ها ضربدر نزده ها هم یه خط صاف افقی..و همه ی این 4 تا علامت هم مشخص بود..یه سوال یکی از این 3 تا رو داشت..گاهی هم دور شماره سوال یه دایره با مداد سیاه بود..دایره دور شمار سوال بود.علامت های دیگه کنارش

آها من فک کردم داری میگی سر آزمون تو پاسخنامه دایره میکشیدی !

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

به نقل از ali 73 :
من این روش که یه نقطه توش بذاریم و بعدا پر کنیم رو اجرا کردم زیاد خوب نبود چون وقتی قرار باشه پر کنی یه دفه پر میکنی میره ولی این جوری انگار یه بار پر کنی دوباره برگردی کامل پر کنی وقت گیر تره ! ولی بازم میتونین اجرا کنین و اصلاً سعی نکنین هر سوال رو که حل میکنین پاسخ برگ رو پر کنین چون هم حواستون پرت میشه هم وقت گیره !
مداد تیگ مج گاج هم به افزایش سرعت کمک میکنه و خیلی خوبه !

خب دونه دونه که نقطه نمیزاری توی پاسخ نامه ، صفحه به صفحه نقطه میزاری ، یعنی 10 تا 10 تا

بالا