• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ارباب حلقه ها

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : ارباب حلقه ها

به نام خدا

به نقل از afroDt :
من فيلمش رو به زور ديدم...تو كتابش هم موندم...شما ميگين انيميشنش رو ببينم؟
اون قدرها كه نشون ميدم هم علاف نيستم! :D!!!
:O واقعا جای تعجبه، یعنی کتابش اینقدر به نظر بد می یاد؟! :O
بحث علاف بودن نیست، بحث علاقه داشتنه :D
به نقل از King Dain II :
فیلمشو که ایران صدبار گذاشته ولی زبون اصلی حال دیگریست!
کتابم که دیگه جای خود داره. :D
به نقل از afroDt :
زبان اصليش كه خيلي بهتر بود...
من با صداي گولوم خيلي حال كردم! :D
واقعا فیلم زیان اصلیش یه چیز دیگست، البت با صحنه های حذف شدش :D
پ.ن: برای اطلاع دوستان، فیلم لوتر به طور کامل در یک پک 6 حلقه دی وی دی منتشر شده، که در اون صحنه های حذف شده ی فیلم سومش موجود هستند، اما جدیدا مطلع گردیدیم که این فیلم به طور کامل و بعلاوه ی مصاحبه ها با دست اندر کاران فیلم و همچنین صحنه هایی اضافه تر از اون پک شش حلقه ای، در 12 دی وی دی موجود است،‌بنابراین هر کی می خواد واقعا فیلم کاملش رو ببینه بره این 12تا رو بگیره؛ البت در این سایتی که لینکش رو می زارم ، می تونید تعدادی از این صحنه های حذف شده جدید رو پیدا کنید :D
لینک: http://valimar.ir/plugins/forum/forum_viewtopic.php?11853.0

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

به نقل از The Lich King :
به نام خدا
بحث علاف بودن نیست، بحث علاقه داشتنه :D
من وقتي امروز امتحان رياضي داشتم چه طوري كتاب ميخوندم؟
علاقه وقتيه كه تا صب پاي يه كتابي بيدار ميموني ولي وقتي كار هاي خيلي مهمتري داري اول اونا رو انجام ميدي....عقل اين طور حكم ميكنه! :D :)
در عالي بودن كتابها هم شكي نيست........من كه خيلي خوشم مياد از داستانش!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نام خدا
بحث علاف بودن نیست، بحث علاقه داشتنه :Dواقعا فیلم زیان اصلیش یه چیز دیگست، البت با صحنه های حذف شدش :D
پ.ن: برای اطلاع دوستان، فیلم لوتر به طور کامل در یک پک 6 حلقه دی وی دی منتشر شده، که در اون صحنه های حذف شده ی فیلم سومش موجود هستند، اما جدیدا مطلع گردیدیم که این فیلم به طور کامل و بعلاوه ی مصاحبه ها با دست اندر کاران فیلم و همچنین صحنه هایی اضافه تر از اون پک شش حلقه ای، در 12 دی وی دی موجود است،‌بنابراین هر کی می خواد واقعا فیلم کاملش رو ببینه بره این 12تا رو بگیره؛ البت در این سایتی که لینکش رو می زارم ، می تونید تعدادی از این صحنه های حذف شده جدید رو پیدا کنید :D
لینک: http://valimar.ir/plugins/forum/forum_viewtopic.php?11853.0

یه صحنه هس که آراگورن با یه ترول میجنگه اول سائورون بوده بعد شده ترول فیلمشم هس.
در مورد درس و کتاب درس اولویت داره دیگه ولی تو تابستون هرج مرج هر چقد خوندی اشکال نداره! :D

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

تالکین ، یکی از پردرآمد ترین مردگان جهان !

مجله فوربس فهرست پردرآمدترین ستارگان مرده دنیای هنر را معرفی کرد که مایکل جکسون در صدر آن است.
به گزارش خبرآنلاین، جکسون با درآمد 275 میلیون دلار در سال گذشته، بیش از هر هنرمند مشهور زنده و مرده دیگر درآمد داشته است. در میان هنرمندان در قید حیات تنها اپرا وینفری از او درآمد بالاتری داشته است.
الویس پریسلی با درآمد 60 میلیون دلار دوم شد و جی.آر.آر. تالکین، نویسنده مجموعه «ارباب حلقه‌ها» در رتبه بعد قرار گرفت

10-10-27-1322515.jpg

درآمد تالکین 50 میلیون دلار اعلام شده است. چارلز شولز، کاریکاتوریست فقید با 33 میلیون دلار در رتبه چهارم ایستاد و این در حالی است که جان لنون عضو سابق گروه بیتلز با درآمد 17 میلیون دلار پنجم شد.

طبق آمار فوربس درآمد جکسون حتی از مجموعه درآمد 12 نفر بعد از خودش در فهرست نیز بالاتر است.

این مجله تخمین می‌زند فروش آلبوم‌های مایکل جکسون و پخش رادیویی ترانه‌هایش 50 میلیون دلار سود به همراه داشته است. علاوه بر این فروش یادگاری‌های او و پخش مجدد فیلم زندگینامه‌اش نیز 50 میلیون دیگر سود برای مالکان حق و حقوق آثار او به ارمغان آورده است.

مالکان حقوق آثار این خواننده همچنین از طریق فروش آهنگ‌های شنیده‌نشده، اسباب‌بازی‌ها و دیگر محصولات مربوط به او سود کلانی به دست آورده‌اند.

با این وجود جکسون در زمان مرگش در سن 50 سالگی در سال 2009 حدود 500 میلیون دلار بدهی داشت.

رز در ادامه مقاله‌اش نوشته است: «به لطف فروش بالای آلبوم‌ها، فیلم مستند «همین است» و محصولات جانبی، این خواننده موفق شده بیشتر از خوانندگان زنده‌ای چون لیدی گاگا، مدونا و جی-زی درآمد داشته باشد.»

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نام خدا

به نقل از afroDt :
من وقتي امروز امتحان رياضي داشتم چه طوري كتاب ميخوندم؟
علاقه وقتيه كه تا صب پاي يه كتابي بيدار ميموني ولي وقتي كار هاي خيلي مهمتري داري اول اونا رو انجام ميدي....عقل اين طور حكم ميكنه! :D :)
در عالي بودن كتابها هم شكي نيست........من كه خيلي خوشم مياد از داستانش!
همونطور که من می خونم :D
اتفاقا به نظر من اینجا تا حدودی بحث علاقست، چون مثلا من در بیشتر اوقات حتی اگه کار دیگه ای هم داشته باشم، هیچ وقت به طور کامل کتاب رو نمی زارم کنار تا اون کار رو انجام بدم :D ، در حالی که شاید به قول شما عقل طور دیگه ای حکم بکنه :-"
به نقل از King Dain II :
یه صحنه هس که آراگورن با یه ترول میجنگه اول سائورون بوده بعد شده ترول فیلمشم هس.
در مورد درس و کتاب درس اولویت داره دیگه ولی تو تابستون هرج مرج هر چقد خوندی اشکال نداره! :D
بله، بالاخره به یه نکته جالب اشاره کرد :D ،‌ این صحنه در همین لینکی که من دادم موجوده، می تونین برین ببینین :D ،‌البت در اون صحنه سائورون به شکل آناتار ظاهر شده، یعنی همون شکلی که وقتی می خواست الف ها رو در دوران دوم گول بزنه ازش استفاده می کرد

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

به نام خدا
همونطور که من می خونم :D
اتفاقا به نظر من اینجا تا حدودی بحث علاقست، چون مثلا من در بیشتر اوقات حتی اگه کار دیگه ای هم داشته باشم، هیچ وقت به طور کامل کتاب رو نمی زارم کنار تا اون کار رو انجام بدم :D ، در حالی که شاید به قول شما عقل طور دیگه ای حکم بکنه :-"
حالا بحث بيخيالي پيش مياد! :D :-"...

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بحثای بی ربط موقوف!

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

دوستان عزيز امشب ساعت 10 جم ارباب حلقه هاي 1 رو نشون ميده!
اونايي كه علاقه مندن ميتونن ببينن....
البته ما كه ماهواره نداريم...( دماغم دراز شد!) :D

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نام خدا

به نقل از afroDt :
حالا بحث بيخيالي پيش مياد! :D :-"...
البت نمی شه این مورد رو در نظر نگرفت ولی عامل علاقه بسی سنگین تره.( الان باز یکی می یاد می گه:
به نقل از King Dain II :
بحثای بی ربط موقوف!
) :D

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

من تا فردا يه نقد واسه اين كتاب ميخوام...كمك!
××××
ميبني سياوش چه قد اين موضوع سوت و كوره؟...خجالت بكش جناب مدير!

ببخشید من چی کار کنم؟
اولا این انجمن 2 تا مدیر دوما مگه همش من باید اخبار بزارم؟
شما هم میتونین همچی کاری انجام بدید

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نام خدا

به نقل از afroDt :
واسه ارباب حلقه ها نقد می خوای؟! :O این کار از عهده ی هر کسی بر نمی یاد، و فکر نکنم کسی اینجا باشه که بتونه این کتاب رو درست نقد کنه حتی اگه تمام آثار تالکین رو، چه ترجمه شده و چه نشده، خونده باشه،‌ این فرد به اطلاعات کاملی در مورد اسطوره شناسی ملل مختلف نیاز داره، حالا اگه کسی همچین کسی رو می شناسه :D ، به ما هم معرفی کنه :D

• لایک
امتیازات: N.M

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

به نام خدا
واسه ارباب حلقه ها نقد می خوای؟! :O این کار از عهده ی هر کسی بر نمی یاد، و فکر نکنم کسی اینجا باشه که بتونه این کتاب رو درست نقد کنه حتی اگه تمام آثار تالکین رو، چه ترجمه شده و چه نشده، خونده باشه،‌ این فرد به اطلاعات کاملی در مورد اسطوره شناسی ملل مختلف نیاز داره، حالا اگه کسی همچین کسی رو می شناسه :D ، به ما هم معرفی کنه :D
هه....نوشتم...نقدشم نكردم...اولش نوشتم....كتابي نقد ميخواد كه ايراد داشته باشه...من ايرادي تو اين كتاب نميبينم!
معرفيش كردم! همين....از اينجا ابي گرم نميشه!
به نقل از afroDt :
ببخشید من چی کار کنم؟
من مدير اينجام يا شما؟
شما حتما يه چيزي درون شخصیتت ديدن كه مديرت كردن...از اون نيرو هاي نهفته الان بايد استفاده كني!

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

یه سری انتقاد اینجا شد که به نتیجه نرسید :(
بحث بی مورد پاک شد!
لطفا دیگه از این به بعد تو تاپیک انتقادات و پیشنهادات حرف های خودتون را بزنین!
با تشکر

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از afroDt :
××××
ميبني سياوش چه قد اين موضوع سوت و كوره؟...خجالت بكش جناب مدير!

ببخشید من چی کار کنم؟

نقد نویسی کار مدیرا نیست ولی حالا یه نیمچه نقد از سی اس لوئیس میگم که از دوستای خود تالکین بوده البته همچی اشکالیم نیست در هر صورت گفته که گفت و گو بین هابیتا خیلی زیاده.

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

به نقل از King Dain II :
نقد نویسی کار مدیرا نیست ولی حالا یه نیمچه نقد از سی اس لوئیس میگم که از دوستای خود تالکین بوده البته همچی اشکالیم نیست در هر صورت گفته که گفت و گو بین هابیتا خیلی زیاده.
من نگفتم مدير بنويسه...
حالا بيخيال مشكلاتي بود در حال رفع شدنن!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

میشه اینارو پ.خ کرد به جای صد تا پست دادن! :)

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

به نقل از King Dain II :
در مورد اولویت درست میگی ولی هم میشه درس خوند هم کتاب ! کاری که خیلی به بهانه ی درس انجامش نمیدن! (;

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

امروز من یه چیزی از یکی از بچه های مدرسمون شنیدم کفم برید ! :O

تو نشریه دانش آموزی مدرسمون ارباب حلقه ها رو معرفی کرده بودن، این دوست عزیزمون اظهار نظر کرد :

نگا کن ترو خدا... معرفی کتابشون ارررررررباب حلللللللللقه هاس!! من میخواستم ببینم صد سال تنهاییه یا کوری؟ نگا ترو خدا !!! این چیه دیگه ؟! به خدا اینایی که کتیبه میزنن بچههههه ـن ! من سال اول دبستانم بودم حاضر نمیشدم همچین کتاب بچه گونه ای بخونم!! بابا اقلا کتابی معرفی کنن که ارزش خوندن داشته باشه آدم دو کلمه یاد بگیره از توش نه این بچه بازیا !

#-o چون ایشون به طور کلی از ارشد های قلدر ما هستن من جرئت نکردم باهاش در بیفتم جوابشو بدم ! :-" یه دفه سر این که هری پاتر ارزش خوندن داره یا نه باهاش بحث کردم واسه هفت پشتم بس بود! :D

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از ستـاره :

تو نشریه دانش آموزی مدرسمون ارباب حلقه ها رو معرفی کرده بودن، این دوست عزیزمون اظهار نظر کرد :

#-o چون ایشون به طور کلی از ارشد های قلدر ما هستن من جرئت نکردم باهاش در بیفتم جوابشو بدم ! :-" یه دفه سر این که هری پاتر ارزش خوندن داره یا نه باهاش بحث کردم واسه هفت پشتم بس بود! :D

بله باز هم اینجا بحث شعور مطرح میشه.
ازین دوست عزیزمون بپرسین که چند صفحشو خوندن؟! یا یه سوال بهتر اینه که بگن کوریو کی نوشته چون از ظواهر بر می یاد که ایشون کوریم نمیدونن چیه. در ضمن بگین که شما سال اول سواد خوندن نداشتین و بیشتر مامان جونتون براتون قصه میگفتن. دیگه فعلا همین :D

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

به نقل از ستـاره :

بچه؟...اخييييي...اخييييييييي...
خيلي حسه بزرگي كرده....اخه اين هر كتابي هم كه بخونه چيزي ازش نميفهمه كه حالا بخواد چيزي هم يادبگيره...
اخ من حرس ميخورم...حرس ميخورم...حرس ميخورم....حرس ميخورم...
هي ادعاشون ميشه....بعد واسه مجله ي 16 صفحه اي 4 خط در كل متن اوردن....بعد ميخوان سردبيرم بشن؟
ماشالا سر تا پا روان......حالا به خاطر پستي بلندي هاي پوستشم كه مساحتش بيشتر ميشه ....
ادم دلش ميخواد از دسته اينا خودشو دار بزنه......
اخيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييش...خالي شدم...
ميشه اين پست پاك نشه؟؟؟؟...لطفا!
به نقل از King Dain II :
بله باز هم اینجا بحث شعور مطرح میشه.
ازین دوست عزیزمون بپرسین که چند صفحشو خوندن؟! یا یه سوال بهتر اینه که بگن کوریو کی نوشته چون از ظواهر بر می یاد که ایشون کوریم نمیدونن چیه. در ضمن بگین که شما سال اول سواد خوندن نداشتین و بیشتر مامان جونتون براتون قصه میگفتن. دیگه فعلا همین :D
دقيقا...كاملا موافقم...شعور كاملا به جا و مناسب استفاده شد!

بالا