• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پوست و مو

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
آدامس مو چیست و به چه دردی میخوره؟:D

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
حنا خیلی نرم و براق میکنه. رشد موهاهم زیاد میشه موهاتم قطور میشه. حنارو با تخم مرغ وابجوش و قهوه و سدر بزن خیلی خوشرنگ میشه. از این مواد شیمیایی بهتره
تابستون پره عروسیه حنا بزارم اخه ):
موهام قبل رنگ کردن خیلی لخت بود الان یکم پایبن هاش فر مانند شدن -_-

×یکی این دو پست یکی کنه لطفا

آدامس مو چیست و به چه دردی میخوره؟:D
ادامس مو یه جور حالت دهنده خیلی قوی
بعد حموم موهارو یه کوچولو خشک میکنید کامل نه
بعد با ادامس مو حالت میدین
یجور کمک میکنه مو صاف واسته

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
من پوستم خیلی جوش میزنه و بطور غیرعادی چون غرور جوونی بقیه دوستام تموم شده. آخه مگه من چقد مغرورم؟!؟!؟!
رژیممو اصلاح کردم و درست نشد. دکتر میگه بخاطر استرسه.
الآن دوتا مشکل دارم:
1- راهی برای متوقف کردن این روند هست؟
2- چجوری جای جوشا رو از بین ببرم؟ به عرقیات و محلولها پناه بردم و جوابی نگرفتم. میمونه جراحی لیزر که شک دارم مناسب پوستم باشه و قرص و داروهای مختلف.
کسی پیشنهادی داره؟

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
من پوستم خیلی جوش میزنه و بطور غیرعادی چون غرور جوونی بقیه دوستام تموم شده. آخه مگه من چقد مغرورم؟!؟!؟!
رژیممو اصلاح کردم و درست نشد. دکتر میگه بخاطر استرسه.
الآن دوتا مشکل دارم:
1- راهی برای متوقف کردن این روند هست؟
2- چجوری جای جوشا رو از بین ببرم؟ به عرقیات و محلولها پناه بردم و جوابی نگرفتم. میمونه جراحی لیزر که شک دارم مناسب پوستم باشه و قرص و داروهای مختلف.
کسی پیشنهادی داره؟
جوش جوانی معمولا تا ۲۳ ۲۴ سالگی ادامه داره .
اول مطمئن شید که مشکل هورمونی ندارید.
بعد به هیچ وجه دست به جوش هاتون نزنید.و خواب کافی داشته باشین
سعی کنید تو رژیم غذاییتون غذای چرب و شکلات اینا کم باشه‌.پوستتون و تمیز نگه دارید.صابون دوکری خیلی خوبه.نوع پوستتون چیه؟جای جوش که میگین اگه جدید باشه تری اکنیل اون خیلی خوبه .طریقه مصرف هم اینجوریه شب یک ساعت قبل خواب روی پوست تمیز و خشک میزنید و صب میشورید و ضد افتاب میزنید.

آخرین ویرایش:

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
اول مطمئن شید که مشکل هورمونی ندارید.
اونو که نه. آزمایششو دادم. ولی ارث کبد چرب دارم
بعد به هیچ وجه دست به جوش هاتون نزنید.و خواب کافی داشته باشین
Late
سعی کنید تو رژیم غذاییتون غذای چرب و شکلات اینا کم باشه‌.
غذای چرب با وجود سختیش کم شده اما گذشتن از شکلات خیلی سخته:((
نوع پوستتون چیه؟
چرب:(
پوستتون و تمیز نگه دارید.صابون دوکری خیلی خوبه.جای جوش که میگین اگه جدید باشه تری اکنیل اون خیلی خوبه .طریقه مصرف هم اینجوریه شب یک ساعت قبل خواب روی پوست تمیز و خشک میزنید و صب میشورید و ضد افتاب میزنید.
ممنون. پس پیشنهاد اینه که سراغ داروهای خوراکی نرم؟ یکی از دوستام که دکتره Minocycline رو پیشنهاد کرد.:-?

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
اونو که نه. آزمایششو دادم. ولی ارث کبد چرب دارم

Late

غذای چرب با وجود سختیش کم شده اما گذشتن از شکلات خیلی سخته:((

چرب:(

ممنون. پس پیشنهاد اینه که سراغ داروهای خوراکی نرم؟ یکی از دوستام که دکتره Minocycline رو پیشنهاد کرد.:-?
نه بنظرم اول این کرم اون امتحان کنید خیلی تاثیر گذاره بعد جواب اگه نگرفتید که احتمالش کمه جواب نده از قرص خوراکی استفاده کنید.
تو اینستاگرام هم اون پیج داره اگه عکس جوش هاتونو بفرستین خیلی عالی راهنمایی میکنند
@avene_iran

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
نه بنظرم اول این کرم اون امتحان کنید خیلی تاثیر گذاره بعد جواب اگه نگرفتید که احتمالش کمه جواب نده از قرص خوراکی استفاده کنید.
تو اینستاگرام هم اون پیج داره اگه عکس جوش هاتونو بفرستین خیلی عالی راهنمایی میکنند
@avene_iran
Merci Beaucoup

خسته!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تبریز
من پوست صورتمو ی دو ماهی هس تیغ زده بودم. بعدش پر جوش شد. جوشای بدون سر ولی پر. پر و ریز ریز همه جای صورتم هستن. کلافه شدم. تروخدا اگه کسی کاری بلده بگه. هرچقدر هم تخلیه میکنم جوشارو بازم پر میشه و بیشتر و بیشتر میشه

من قبلن پوست سرم یا شایدم ریشه ی موهام با دست زدن به موهام می سوخت
دوبار سرمو تیغ زدم الان که یه کم بلند شده باز دوباره همون جوری شده خیلی اذیتم می کنه چی کار کنم ؟:(
سعی کن کمتر موهاتو بشوری. احتمالا چربی موهات از بین رفته. این مشکل رو منم داشتم. ببین روغن زیتون رو کامل به کف سرت بزن و 10 دیقه ماساژ بده . بعد با ی کیسه سرتو ببند و 30 دیقه صب کن. بعد برو حموم و آبکشی کن
هفته ای دو بار بکنی حله. مال من که همون هفته اول جواب داد. کلا تموم شد. فقط با دو بار زدن روغن زیتون حل شد.
امتحان کن. معجزه س!

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

خسته!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تبریز
والا دکتر بمن گفته بود کله ت چربیشو از دست داده روغن زیتون بزن و واقعا هم جواب داد...
روغن زیتون خشک میکنه بازم، اگ از گرمی ِ زیاد نیست روغن کنجد خوبه و بعد ِ اون روغن بادام.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من پوست صورتمو ی دو ماهی هس تیغ زده بودم. بعدش پر جوش شد. جوشای بدون سر ولی پر. پر و ریز ریز همه جای صورتم هستن. کلافه شدم. تروخدا اگه کسی کاری بلده بگه. هرچقدر هم تخلیه میکنم جوشارو بازم پر میشه و بیشتر و بیشتر میشه

سعی کن کمتر موهاتو بشوری. احتمالا چربی موهات از بین رفته. این مشکل رو منم داشتم. ببین روغن زیتون رو کامل به کف سرت بزن و 10 دیقه ماساژ بده . بعد با ی کیسه سرتو ببند و 30 دیقه صب کن. بعد برو حموم و آبکشی کن
هفته ای دو بار بکنی حله. مال من که همون هفته اول جواب داد. کلا تموم شد. فقط با دو بار زدن روغن زیتون حل شد.
امتحان کن. معجزه س!

دست ب جوشهای صورت نزنین . خطرناکه . دلیلش هم اینه ک یه رگ از صورت عبور میکنه ک دقیقن خونرسانی میکنه ب مغز اگه عفونت وارد خون این سرخرگ بشه مغزتون عفونت میکنه .

خب شما ب تیغ حساسیت داشتین یا تیغتون الوده بوده

این خوبه :
https://www.darukade.com/Products/DAK-4255/ACNET-Anti-Acne-Cream

• لایک
امتیازات: fteh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
چیزی نیست که موی کم پشتو پر پشت کنه ؟ : | و هم چنین موی فرفری زبر رو فرفری نرم :-"

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
از بین بردن موخوره ب جز کوتاه کردن راهی نداره؟؟؟

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
چیزی نیست که موی کم پشتو پر پشت کنه ؟ : | و هم چنین موی فرفری زبر رو فرفری نرم :-"
موی خعلی فرفری رو نمیدونم اما موی تقریبا فرفری سرم مو خعلی خوبه
و ماسک مو ....

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

منم موهام فرفری و یکم وزوزیه .
هر چی امتحان کردم اخر ب این نتیجه رسیدم شامپو بچه بزنم بعد ک موهام یکم خشک شد روغن زیتون برنم ساقه موهام . زیاد ن . یکم کف دستتو چرب کن بزن ب موهات هم نرم میشه هم براق و تیره تر فرش هم از بین نمیره . روغن نارگیل هم شنیدم خوبه .

پی8وای تار موهات ضخیم شه ؟ یا تعداد نخ موهات ؟ اگه ضخامتش برات ملاکه حنا بذار هم خودش مو رو نرم میکنه هم ضخیم میکنه خنک هم هست کلی خواص دیگه داره برا موهات :D هفته ای یه بار بذار تا 4 هفته بعد ماهی یه بار بزن بعد یه مدت نتیجشو میبینی . اگرم رنگ موهات روشنه میتونی مثلن با بابونه قاطی کنی شرابی میشه یا با قهوه قهوه ای میشه . اگرم موهات ریزش داره "مورد" اضافه کن ب حنات کلن مو رو پر پشت تر میکنه مورد . عطاریا باید داشته باشن .

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
قرص راکوتان بخور.اول ولی باید ازمایش خون بدی ببینی مشکل کبدی یا کلیه ای داری یا نه
راکوتان یه راه حل نسبتا تضمینی ولی افراطیه. منم کلی بهش فکر کردم که انجامش بدم ولی تعریفای خوبی ازش نشنیدم.
دکتری هم که میرفتم پیشش میگفت بهتره اول راه حلهای استعمال خارجی رو امتحان کنم بعد برم سراغ استعمال داخلی.

QUOTE="sadlove, post: 1513718, member: 4505"]این خوبه :
https://www.darukade.com/Products/DAK-4255/ACNET-Anti-Acne-Cream[/QUOTE]
این چجوریه؟ چیکار میکنه؟ و امتحان پس داده س؟

• لایک

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
راکوتان یه راه حل نسبتا تضمینی ولی افراطیه. منم کلی بهش فکر کردم که انجامش بدم ولی تعریفای خوبی ازش نشنیدم.
دکتری هم که میرفتم پیشش میگفت بهتره اول راه حلهای استعمال خارجی رو امتحان کنم بعد برم سراغ استعمال داخلی.
درست میگی.
ولی من استفاده کردم و راضی بودم.البته بعد از کنکور به مدت سه هفته فقط استفاده کردم و تمام جوشام رفت.البته اینم بگم که من اصولا جوش نمیزنم یه هفته مونده به امتحان صورتم پر از جوشای ریز شد و اینکه چون رژیم غذاییم هم از چربی فاصله گرفته به خاطر همینا شاید زود اثر کرده.
اثرش وقتی زیاد میشه که بعد از 10 روز اول که هر روز میخوردی...هر روز بخوری ولی باید یک روز در میون و نهایتا دو روز در میون استفاده کنی.
من راضی بودم ولی باید برید پزشک تا بهتون تجویز کنه و البته اگر مشکل کبدی داشتین خدای ناکرده مکمل هم بهتون بده.

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
درست میگی.
ولی من استفاده کردم و راضی بودم.البته بعد از کنکور به مدت سه هفته فقط استفاده کردم و تمام جوشام رفت.البته اینم بگم که من اصولا جوش نمیزنم یه هفته مونده به امتحان صورتم پر از جوشای ریز شد و اینکه چون رژیم غذاییم هم از چربی فاصله گرفته به خاطر همینا شاید زود اثر کرده.
اثرش وقتی زیاد میشه که بعد از 10 روز اول که هر روز میخوردی...هر روز بخوری ولی باید یک روز در میون و نهایتا دو روز در میون استفاده کنی.
من راضی بودم ولی باید برید پزشک تا بهتون تجویز کنه و البته اگر مشکل کبدی داشتین خدای ناکرده مکمل هم بهتون بده.
آها پس منم اینبار از دکترم بپرسم ببینم چی میگه.
دست ب جوشهای صورت نزنین . خطرناکه . دلیلش هم اینه ک یه رگ از صورت عبور میکنه ک دقیقن خونرسانی میکنه ب مغز اگه عفونت وارد خون این سرخرگ بشه مغزتون عفونت میکنه .
والا دست نزدن به جوشهای صورت اصلا کار آسونی نیست. حتی خودمون رو هم کنترل کنیم گاهی ناخواسته با یچیزی روشون کشیده میشه و دوباره دردسر...

• لایک

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

QUOTE="sadlove, post: 1513718, member: 4505"]این خوبه :
https://www.darukade.com/Products/DAK-4255/ACNET-Anti-Acne-Cream
این چجوریه؟ چیکار میکنه؟ و امتحان پس داده س؟[/QUOTE]

من خودم راضی بودم .
جوشهایی ک زدیو از بین میبره زود خشک میشن زود بهبود پیدا میکنن .

بالا