• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشار شماره 8

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
شماره 8 نشریه سمپادیا منتشر شد.

دریافت : http://sampadia.com/magazine/download/sampadia_mag_8.zip
حجم : 240kb

مطالب:
برنامه درسی ملی
چه کسانی از انحلال سمپاد سود میبرند؟
فرشته نگهبان
انحلال؟
مصاحبه - سمپاد باشد یا نباشد ؛ پرسش تو این نیست.
سرمقاله
تصور
شراب

لطفا پس از دانلود ،‌حتما نظر خودتون رو بگین.
در ضمن نشریه از همه کاربران محترم سمپادیا تقاضای همکاری داره. کسانی که می توانند به هر نحو (ارسال مطلب ، انتشار نشریه در مرکز خودشون و ...) کمک کنند ، حتما اعلام آمادگی کنند.

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : انتشار شماره 8

خوندمش.جالب و پر محتوا بود!!!!

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام

عالی بود
ممنون

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
از بچچگی کسایی که تو المپیاد شرکت می کردن رو تشویق می کردم
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه
مــعماری ، کــامپیوتر ، کارگردانی انــیمیشن

به نقل از رشید شاملی :

راست می که . مجله ی سمپاد کرج خیلی عنوان خوبیه . و در ضمن آقای اعرابی در مورد اینکه سردبیرن باید بدونن پرستیج و کلاس سردبیری به اینه که فقط سر مقاله بنویسه نه اینکه نصف مجله رو خودشون با نوشته هاشون پر کنن ( حالا مهم نیست چی بوده ، حداقل می شد با یه اسم دیگه یا بدون اسم بنویسین !! ) در مورد انحلالم موافقم . من اون مطلب رو واسه مسخره کردن ِ این موضوع نوشتم ولی بازم همه ی نشریه شد انحلال که !!!
البته این نظر منه . نوشتن شهر ها هم اصلا کار جالبی نیست . هدف ما ساختن ِ یک « من ِ » بزرگ ِ « سمپاد » ی ِ ، نوشتن شهر ها از رسیدن به این هدف ، حداقل از لحاظ فکری ، جلوگیری می کنه

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Mozee :
راست می که . مجله ی سمپاد کرج خیلی عنوان خوبیه . و در ضمن آقای اعرابی در مورد اینکه سردبیرن باید بدونن پرستیج و کلاس سردبیری به اینه که فقط سر مقاله بنویسه نه اینکه نصف مجله رو خودشون با نوشته هاشون پر کنن ( حالا مهم نیست چی بوده ، حداقل می شد با یه اسم دیگه یا بدون اسم بنویسین !! ) در مورد انحلالم موافقم . من اون مطلب رو واسه مسخره کردن ِ این موضوع نوشتم ولی بازم همه ی نشریه شد انحلال که !!!
البته این نظر منه . نوشتن شهر ها هم اصلا کار جالبی نیست . هدف ما ساختن ِ یک « من ِ » بزرگ ِ « سمپاد » ی ِ ، نوشتن شهر ها از رسیدن به این هدف ، حداقل از لحاظ فکری ، جلوگیری می کنه

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه

به نقل از رشید شاملی :
حالا زیاد خودتو عصبی نکن ،
« مبادا از یک سولاخ دو بار گزیده شوی » :D
دیگه مطلب ننویس :D
اینام خوب 2 صفحه بیشتر ندارن دیگه . زیغ وخت و صفحه و اینا ( البته قبلاً یک خانم high way بود می گفت ما نویسنده نداریم و مطلب نداریم و فلان نداریم و اینا )
من که یه بار گفتم ، دو باره هم می گم ، این 2 صفحه رو بکنین 10 صفحه مثلاً . از حالت چاپ شدن درش بیارین !!!!!! چون واقعا 2 صفحه یک ماه خیلی خنده داره

بازم می گم خودتو ناراحت نکن . دنیا ارزشش رو نداره . خوبه شما نیشابوری هستین خیام این همه ارشادتون کرده :D

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

سلامٌ علیکم!
برادر رشید شاملی،
من که شما رو نمی شناسم ولی از صفحه پروفایلتان شناخت نسبی نسبت به شما یافتم: "علایق: دختر , نجوم , تنیس , شطرنج , غواصی , شنا, نقاشی, سخنرانی, حکم, آهنگ گوش دادن, هندسه, تعقیب کردن کسی, عکاسی, تخیل, ساخت ماکت های معماری, Dance"

این نشریه شماره 8امی هست که داره منتشر می شه و با هزینه شخصی بچه ها و وقت کمی که دارند آماده می شه، من کار متن شما رو ندیدم، ولی خواستم بدونید که هر هفته برای نشریه جلسه برگزار می شه و در هفته ی چهارم نشریه اون ماه در می آد.

این نشریه از حالت بروشور یه اینجا رسیده، درسته که کمه، ولی اگه با پیش شماره اول مقایسه اش کنید، پیشرفتش رو درک می کنید، به هر حال داشتن یه نشریه بهتره از نداشتنشه حالا اگه با مطالب کرجی ها هم پر بشه!
مطلبت چاپ می شه، این مطالب هم چند ماهه که تو نوبت بودند و چون هماهمگی موضوع داشتند انتخاب شدند.

اما! شما که این قدر فعال هستید و توانا، چرا برای نشریه آستین بالا نمی زنی؟ نشریه خودته. مثلا این که یک تم جدید، یا یک لوگوی جدید براش بزنی. یا راهکار بده که هزینه هاش در بیاد (تا بتونند گسترشش بدیم) و یا سازوکار انتشارش تو زمان کمتری بگیره.

این بهتر نیست؟

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Mozee :
حالا زیاد خودتو عصبی نکن ،
« مبادا از یک سولاخ دو بار گزیده شوی » :D
دیگه مطلب ننویس :D
اینام خوب 2 صفحه بیشتر ندارن دیگه . زیغ وخت و صفحه و اینا ( البته قبلاً یک خانم high way بود می گفت ما نویسنده نداریم و مطلب نداریم و فلان نداریم و اینا )
من که یه بار گفتم ، دو باره هم می گم ، این 2 صفحه رو بکنین 10 صفحه مثلاً . از حالت چاپ شدن درش بیارین !!!!!! چون واقعا 2 صفحه یک ماه خیلی خنده داره

بازم می گم خودتو ناراحت نکن . دنیا ارزشش رو نداره . خوبه شما نیشابوری هستین خیام این همه ارشادتون کرده :D

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

:D

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه

به نقل از سعید ز. :
سلامٌ علیکم!
برادر رشید شاملی،
من که شما رو نمی شناسم ولی از صفحه پروفایلتان شناخت نسبی نسبت به شما یافتم: "علایق: دختر , نجوم , تنیس , شطرنج , غواصی , شنا, نقاشی, سخنرانی, حکم, آهنگ گوش دادن, هندسه, تعقیب کردن کسی, عکاسی, تخیل, ساخت ماکت های معماری, Dance"
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت برادر عزیز !! دوست ِ من ، علایق افراد به خودشون مربوطه و شما به اشاره به این قسمت ( که مطمئنان منظورتون قسمت ِ دختر ، dance ، سخنرانی ، تعقیب کردن کسی ، و حتی شاید آهنگ گوش دادن بوده ) اصلا کار شایسته ای نبود !
در ضمن شما باید درک داشته باشین که افراد بعضی وقت ها این مسائل رو « کم توجهی » یا « بی اعتنایی » تلقی می کنن و باید با مدارا باهاشون بر خورد کرد نه اینکه به سرعت بیاید ، بنا بر عادت قشری که شما دوستان توش هستین ، نمی دون علایق و خانواده و فلان و بعملان طرف رو بریزین وسط !!!!

به رشید جان هم باید بگم که درسته مطلب منتشر نشده ولی رویکرد حرفه ای می گه که اگه منتشر نشد نباید ناراحت بشی یا اگر شدی هم نباید زیاد بروز بدی .

در ضمن بنده به شدت احساس می کنم که این نشریه مافیای شده و اون کسایی که حالا چه با غرض چه بی غرض دارن این کارا رو می کنن باید یه کم کوتا بیان تا جو دوستانه بر گرده سر جاش و این قهر و قهر بازی ها پیش نیاد !

الان خوبه من بیا این قسمت که نوشتین : اینا بهم میگن "مهندس سمپادیا" ...! به عنوان یه چیز مسخره و خود پرستی از شما بگیرم و هی بزنم تو کلله تون ؟؟

امیدورام این جمع دوستانه به جمع غیر دوستانه تبدیل نشود .
پایان نطق تاریخی ِ موزی :D

lost highway

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

جناب ِ‌ شاملي، بنده هم از كارو زندگي افتادم، منتش را سر من نگذاريد، بعد هم اينكه اگر اجازه بدهيد من مطلب شما را همين جا قرار خواهم داد، قضاوت با دوستان... مطلب شما بايد جاي آن مطلب امير پوريا مهري مي رفت، به نظر شما مطلب پربار تر و "حرفه‌اي" تري داشتيد؟ من به شما تضميني بابت چاپ مطلب نداده بودم.
شما كه حرفه‌اي كار كرديد بايد بهتر از من بدانيد كه در روزنامه و هفته نامه و ماهنامه "شكسته نويسي" نداريم، شما حرفه‌اي كار كرديد و براي چاپ نشدن يك مطلب اينقدر ناراحتيد؟
آقاي موزي تيتر مصاحبه زديم با اون عظمت كه سمپاد باشد يا نه پرسش تو اين نيست... حرف‌هاي وكيلي را خوانديد؟...
و بعد اين مافياي بودن قضيه....
از در و ديوار شماره‌هاي پيشين آويزان بود كه ميل بدهيد براي همكاري. هيچ ايميلي دريافت نشد. كسي همكاري نكرد.اين است كه نشريه دست كرجي‌هاست. هر مطلب خوبي از هر جايي كه رسيده قرار داديم، 3 تا مطلب رسيد كه دوتايش قرار گرفت و بابت آن يكي كه چاپ نشد هم كه مي بينيد كه بساطي راه انداختند...بنده هم در علايقم زدم "پسر همسايه طبقه‌ي پاييني، پسر همسايه‌ي طبقه‌ي بالايي" كاري به علايق ندارم، با عكس العمل‌هاي شتاب زده‌ كار دارم... يكي دو شماره كه مشكلات شخصي را وارد كار كردند نتيجه را ديديم، نشريه واقعن خوب نبود، گريزي نيست، ولي داريم سعي مي كنيم جمع و جورش كنيم. از همه‌ي مراكز مطلب بگيريم، كار مختص كرج و تهران نباشد... من به شما قول مي دهم شماره‌‌ي بعد نهاياتا دو مطلب از كرجي‌ها رفته باشد... آن روابط عمومي كه تا به حال نداشتيم پيدا شد و خيلي از مشكلات حل خواهد شد...
سعيد زارعيان عزيز هم چه مهندس سمپاديا باشد چه نباشد براي شماره‌هاي اخير تنها لي اوت طراحي كرده و روي مطالب اگر نقدي بوده پيش از چاپ گفته، نه بيش از اين.
ضمن اينكه كاش به آقاي شاملي مي گفتيد كه مطلب شما هم يك شماره بعد از ارسال چاپ شد. بابت نقدهاي منصفانه‌ي دوستان هم تشكر مي كنم.
پ.ن: شما به من 5 نفر نويسنده‌ي ثابت كه "خوب" بنويسند معرفي كنيد. نشريه را اينترنتي مي كنيم و مي كنيم 10 صفحه... اگر يك مدت با همين روند كار كنيم يك تعدادي جذب شوند حتمن اين كار را خواهيم كرد... ضمن اينكه من از شخص شما تشكر ويژه دارم كه هر كاري مي كنيد لااقل متلك نمي اندازيد و منطقي صحبت مي كنيد.

lost highway

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

دوستای خوب سمپادی، سلام!!!

- احتمالن تا الان شنیده اید که قرار شده مقاطع تحصیلی دچار دگرگونی و تغییرات فراوان شود و دانش آموزان در دو مقطع ابتدائی و دبیرستان درس بخوانند؛حال چند تا سوال مطرح می شود ولی فکر نمی کنم کسی جواب آنها را بداند.
1. مدارسی که مخصوص مقاطع راهنمایی یا دبیرستان ساخته شده اند و ظرفیت تنها 3 کلاس دارند چه استفاده ای خواهند داشت؟؟؟
2.چه بر سر درس هایی که فقط در دوران طلایی راهنمایی تدریس می شدند، می آید؟؟؟ مثلن درسی همچون حرفه وفن که یکی از علوم کاربردی است برای همیشه از بین می رود؟؟؟

- خوب از این موضوع که بگذریم می رسیم به جایی که قرار شد کتابای دختران و پسرنا جدا شوند.
والا ما هرچه فکر کردیم نفهمیدیم چی پیش آمده که این تصمیم اتخاذ شده؟ احتمالن یا کبری تصمیم دخترانه ای گرفته یا شاید حسنک جای پسرانه ای رفته و نه اصلن ممکنه بخاطر شعر مستهجن روبهی زاغکی دید... این تصمیم گرفته شده!!!
به هر حال ما نفهمیده ایم چرا؟؟؟ شما اگه فهمیدید اطلاع رسانی کنید...

- ما تازه سرگرم تحلیل و بررسی این دو موضوع بودیم که خبر آمد خبری در راه است. «انصافن عجب خبری هم بود !!!»
- عجله نکنین! خواهم گفت! خبر این بود که وزارت آموزش و پرورش بالاخره پس از مدتها سختی ،تحقیق و مکاشفت دریافته که مشکل نظام آموزشی ما در چیست؟؟؟
مضمون این مشکل ، طولانی بودن ایام امتحانات و وجود فرصت برای نفس کشیدن دانش آموزان بود
و پیرو آن بخشنامه ای آمد و اعلام شد تمامی امتحانات کتبی باید از تاریخ 12 دی تا 24ام آن ماه باشد. در این هنگام ما با یک حساب سر انگشتی ساده فهمیدیم که طی 12 روز 13 امتحان داریم!!!«وا مصیبتا»
پس هرچی فکر کردیم و مشورت گرفتیم نتیجه ای به دست نیامد جز برگزاری دو امتحان در یک روز مثلن همزمانی امتحان ادبیات و زبان فارسی یا زبان انگلیسی با عربی و یا اصلن ریاضی و فیزیک .«چه عیبی داره مگه؟!!»

-خبر دیگرهم اینکه وزیر محترم آموزش پرورش اعلام کرده ،ما از ازدواج دختران دانش آموز استقبال می کنیم و از این موضوع خوشحال و خوشنود می شویم.«به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!»
راستی چرا ایشان یادشان نمانده که درس خواندن دختران متاهل در مدارس عادی «روزانه» ممنوع است؟؟؟
و از آنجا که پسران دانش آموز و دانشجو و دانش پزوه و دانش خور و دانش دان و.... ، نه سرمایه و امکانات ازدواج دارن و نه حال وحوصله اش را (!!!)، این دانش آموزان می خواهند با چه کسی ازدواج کنند؟؟؟

و حسن ختام مطلب
- چند وقت پیش تو هفته نامه ی «جیم» نوشته بود «به دلیل صرفه جویی در هزینه های آموزش پرورش قرار است زنگ ورزش مدارس ابتدائی حذف شود»؛ که البته فکر می کنم به توضیح احتیاجی ندارد و «بدون شرح» بهتر است!!!

البته قصد ما در تمامی این موضوعات اصلاع رسانی ، تحلیل و اندکی هم انتقاد بوده ، فلذا هرگونه برداشت و تعمیم جملات و عبارات جایز نیست.

متن جناب شاملي. با توجه به حرفه‌اي بودن ايشان و نوع نگارش متن و اينكه اين مطلب بايد براي ستون 0 مي رفت، اي مطلب امير پوريا، قضاوت را به دوستان واگذار مي كنم، اگر من محكومم كه مطلب ايشان چاپ نشده و رفيق بازي كردم حتمن مطلعم كنيد.

lost highway

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

دوتا پيشنهاد دوستانه:
بدون غرض ورزي نقد كنيد تا پيشرفت كنيم.
ايده‌آل ها را كنار بگذاريد و بضاعت ما فكر كنيد. اينكه نشريه كاغذي منتشر مي شود براي جذب مخاطب به سايت است و پربار كردن فروم و خارج كردنش ار وضع فعلي...

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

مقدمه:
آوردن اون بخش از علایق شما، که خودتون علاقه داشتین دیگران بدونند(چون در صفحه پروفایلتون بود) به دلیل بود که در اولین پاسختون به این تاپیک زیادی جدی گرفته بودید قضیه رو. آدم باید بدونه کیه که داره بعضی حرف ها رو می زنه.
من همه علایق شما رو اوردم؛ غرض ورزی در کار نبوده، اگر این جوری فکر می کنی، عذر می خوام.

دفاعیات:
1.

"الان خوبه من بیا این قسمت که نوشتین : اینا بهم میگن "مهندس سمپادیا" ...! به عنوان یه چیز مسخره و خود پرستی از شما بگیرم و هی بزنم تو کلله تون ؟؟"
اتفاقا این اسم رو من رو خودم نگذاشتم، یک سر به پروفایل ام بزن می فهمی.

2. اما قسمت دوم حرفم:
در مورد مافیایی شدن نشریه هیچ حرفی برای گفتن ندارم. این مافیایی شدن نیست، تقسیم کار بر اساس رای گیری بوده. این قضیه بحث بسیاری برده و کلا یک ماه از وقت ما رو گرفت.

اما! این که گلاره گودرزی بگه من تا به حال هیچ کاری واسه نشریه نکردم، دلیلش اینه که از یه قسمت از اعضای دیگر سمپادیا خبر نداره.

من با نشریه همکاری نمی کنم. دلیل اش را محمد علی "خوب می داند". مساله هم "اصلا" شخصی نیست.(احتمالا نمی دونید! قضیه مال خیلی وقت پیشه! احتمالا تو جلسه نشریه این بحث دلیلش بیان شد.)
با سمپادیا هم چند ماهی است کاری نکرده ام؛ چون راهم از سمپادیا جداست. (دلیل اش رو اونی که باید بدونه می دونه)

پایانه:
ولی نشریه داره روند رو به پیشرفتی رو می ره. که این واقعا جای تقدیر داره. احسنت.

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه

به نقل از lost highway :
سعيد زارعيان عزيز هم چه مهندس سمپاديا باشد چه نباشد براي شماره‌هاي اخير تنها لي اوت طراحي كرده و روي مطالب اگر نقدي بوده پيش از چاپ گفته، نه بيش از اين.

منظور من این نبود که آقای سعید . ز آدم خوبی هست یا نیست یا مهندس هست یا نیست ! منظورم این بود که « مطرح کردن مسائل خصوصی و علایق » برای توجیه یا مقابله با طرف مقابل ، که اصلاً موضوع هیچگونه ربطی به مسائل شخصی نداره کار درستی نیست !

هیچ شکی هم نیست که شما برای انتشار این مجله زحمت می کشین و هیچ شکی هم نیست که مجله هر روز داره پیشرفت می کنه . ولی کسایی که مسئولیت قبول کردن تا جایی که می تونن باید از ایجاد اصطحکاک جلوگیری کنن .

راستی قضیه چی بود که شماره ی قبل شهرستان ها نوشته نشدن ولی این شماره دوباره اومدن رو کار ؟
آرم جدید مجله که نقطه نداره هم متفاوت و جذابه . در ضمن می شه مجله رو مثلا ً 10 صفحه ای منتشر کرد ولی دو صفحه ی مخصوص برای چاپ واسش در نظر بگیریم ! ( البته فقط یه نظره نمی دونم اصلا عقلانی هست یا شدنی هست یا نه :D )

دوستان هم تا جایی که می تونن حتی از توهین هایی هم که بهشون می شه ناراحت نشن . چه برسه به شوخی و مزاح :D

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه

حالا بیخیال ! به مطالب نشریه جدید می پردازیم .

من نظر شخصیم رو در مورد املای و نگارش جدید می گم : همه ی تحولات در املا و نگارش به خاطر آسون شدن خواندن و تلفظ بوده ، مثلا اگر « مدرسه ما » به « مدرسه ی ما » تغییر کرده دلیلش این بوده که اینطور آسون تر خونده می شه و مطالب دیگه که همه می دونن .

ولی این نگارش جدید که توی شماره ی 8 استفاده کردین به شدت خواندن رو واسم سخت کرده بود ، به جای اینکه آسون کنه . البته شاید مسئله ی عادت نکردن باشه ، ولی در هر حال به نظرم این تغییر زیاد خوب نبود .

lost highway

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

به نقل از سعید ز. :
مقدمه:
آوردن اون بخش از علایق شما، که خودتون علاقه داشتین دیگران بدونند(چون در صفحه پروفایلتون بود) به دلیل بود که در اولین پاسختون به این تاپیک زیادی جدی گرفته بودید قضیه رو. آدم باید بدونه کیه که داره بعضی حرف ها رو می زنه.
من همه علایق شما رو اوردم؛ غرض ورزی در کار نبوده، اگر این جوری فکر می کنی، عذر می خوام.

دفاعیات:
1.

"الان خوبه من بیا این قسمت که نوشتین : اینا بهم میگن "مهندس سمپادیا" ...! به عنوان یه چیز مسخره و خود پرستی از شما بگیرم و هی بزنم تو کلله تون ؟؟"
اتفاقا این اسم رو من رو خودم نگذاشتم، یک سر به پروفایل ام بزن می فهمی.

2. اما قسمت دوم حرفم:
در مورد مافیایی شدن نشریه هیچ حرفی برای گفتن ندارم. این مافیایی شدن نیست، تقسیم کار بر اساس رای گیری بوده. این قضیه بحث بسیاری برده و کلا یک ماه از وقت ما رو گرفت.

اما! این که گلاره گودرزی بگه من تا به حال هیچ کاری واسه نشریه نکردم، دلیلش اینه که از یه قسمت از اعضای دیگر سمپادیا خبر نداره.

من با نشریه همکاری نمی کنم. دلیل اش را محمد علی "خوب می داند". مساله هم "اصلا" شخصی نیست.(احتمالا نمی دونید! قضیه مال خیلی وقت پیشه! احتمالا تو جلسه نشریه این بحث دلیلش بیان شد.)
با سمپادیا هم چند ماهی است کاری نکرده ام؛ چون راهم از سمپادیا جداست. (دلیل اش رو اونی که باید بدونه می دونه)

پایانه:
ولی نشریه داره روند رو به پیشرفتی رو می ره. که این واقعا جای تقدیر داره. احسنت.
من گفتم چند شماره‌ي اخير بعدش هم نگفتم كاري نكرديد، ما هم كاري نكرديم اگر مبنا اين باشه... قبل تر كه اصلن مني در كار نبودم كه بخوام اظهار نظر كنم... بيشتر هم قصد داشتم بگم كه رفيق بازي نيست نشريه...
خودتون مي دونيد كه احترام زيادي براتون قائلم اينكه چرا كار نمي كنيد رو هم گمون كنم تا حدودي دلايلش رو بدونم. اصلن به فرض كه دليلي نداشته باشه يا اصلن دليلش شخصي باشه، فرقي نمي كنه، نشريه مدني ِ و خوب اين بعني فعاليت داوطلبانه مي طلبه. شما به هر دليلي مايل به همكاري نيستيد، زحمت‌هايي كه براي به وجود اومدن اين نشريه و انتشارش كشيديد بر كسي پوشيده نيست... و اينكه كماكان جز همكاران نشريه محسوب ميشيد بابت پي گيري كارها از اين بابت ممنونم.
صرفن منظورم اين بود كه اگر ايرادي به نشريه وارده شما نبايد پاسخگو باشيد و پاسخگويي تون از سر ِ لطفه....

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

"صرفن منظورم اين بود كه اگر ايرادي به نشريه وارده شما نبايد پاسخگو باشيد و پاسخگويي تون از سر ِ لطفه...."

حرف حسابی بالاخره..

lost highway

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

دوست عزيز، به جاي متلك پراني به انتقاد بپردازيد.
از تعداد گوش كوب‌ها در انتهاي متن خود بكاهيد، انقدر نازك نارنجي نباشيد، قهر هم نكنيد. مطلب شما قرار بود در ستون خبر براي شماره‌ي بعد برود، اين انحلال از اول مهر توي نوبت بود و داشتيم منت مردم را مي كشيديم كه گزارشش را بنويسند. اگر كمي با اخلاق اسلامي برخورد مي كرديد كارمان به متلك پراني نمي رسيد. من تمام سعيم را كردم كه برخوردم مناسب باشد. اگر كوتاهي كردم عذرم را بپذيريد.
انقدر هم سنگ حرفه‌اي بودنتان را به سينه نزنيد، من با آدم‌هاي حرفه‌اي زيادي در ارتباط هستم، نديدم كسي به خاطر يك مطلب كه قرار بوده با تاخير چاپ بشود انقدر متلك بار يك گروه آدم بكند.
با تشكر

Mozee

کاربر فوق‌فعال
مدال المپیاد
دانشگاه
تـــــهران
رشته دانشگاه

خوب نظرتون در مورد اون قضیه ی نگارش چی بود ؟

بالا