• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون قطب سمپاد 6 بهمن

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام
پاسخ : آزمون قطب سمپاد 6 بهمن

سؤالای ریاضیش واقعاً منو گیج کرد . منفی زدم ریاضی :)) کارنامه هامون رو دیروز دادند . نفر سوم شدم تو مرکزمون . سؤالاش به جز ریاضی خوب بودند . من به جز ریاضی و فیزیک ، بقیه ی درسا رو بالای 60 زدم . متأسفانه فیزیک رو هم درسش رو نخونده بودیم وگرنه آسون بودند ... چیزی که واقعاً منو خوشحال کرد این بود که تو زیست در کل ( 2411 نفر داوطلب ) نفر هفتم شدم ... داشتم از خوشحالی منفجر می شدم . فردا هم میخوام برم با معلم زیستمون دعوا کنم که سواد منو زیر سؤال برده بود :D

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

بايد ابراز بي خبري كنم از وجود همچين آزموني!!
تو همه ي پايه ها برگزار ميشه؟ رتبه و تراز رو تو كل اون مدارس شركت كننده مي دن ديگه؟ بودجه بنديش چه جوريه؟

به نقل از مُحسن...! :
ما آزمونمون بین مراکز شهرستان های استان تهران و مراکز نمونه بود.... سخت بود و تایمش هم نامناسب.
پس چرا ما شركت نكرديم؟؟
ما فقط آزمون جامع در سطح مدرسه داريم. يكيش 8 بهمن بود، اون يكيش 20 اسفنده. دو تاي ديگه هم فروردين و ارديبهشت.

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

دینی و ریاضی (که از 15 سوال 5 درست و 10 نزده به خاطر یک حرکت جالب :D) خیلی خیلی رتبم رو داغون کرد!!...و کلا رتبه و درصدم تو اختصاصیا خیلی بهتر بود!!...فیزیکم رو از همه بهتر زدم...و با عرض تاسف تو استان 34 م شدم از 2413 نفر...و باز هم هـــــــی...راستی رتبه ی اول استان هم تو مدرسه ی ما بود...

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از @/1-1*5+0 :
دینی و ریاضی (که از 15 سوال 5 درست و 10 نزده به خاطر یک حرکت جالب :D) خیلی خیلی رتبم رو داغون کرد!!...و کلا رتبه و درصدم تو اختصاصیا خیلی بهتر بود!!...فیزیکم رو از همه بهتر زدم...و با عرض تاسف تو استان 34 م شدم از 2413 نفر...و باز هم هـــــــی...راستی رتبه ی اول استان هم تو مدرسه ی ما بود...
تو ریاضی ، من از 10 تا سؤال ، 4 زدم هر 4 تاش هم غلط شد :)) رتبه ی منم خیلی داغون کرده ریاضی . ولی ما دینی نداشتیم ؟! راستی ، تو کارنامه های ما فقط رتبه ی کل ، و رتبه ی هر درس رو داده بودند . کل شرکت کننده ها هم 2411 نفر بودند .
لطفاً همه بودجه بندی درسا رو بذارن ...

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از TnT :
تو ریاضی ، من از 10 تا سؤال ، 4 زدم هر 4 تاش هم غلط شد :)) رتبه ی منم خیلی داغون کرده ریاضی . ولی ما دینی نداشتیم ؟! راستی ، تو کارنامه های ما فقط رتبه ی کل ، و رتبه ی هر درس رو داده بودند . کل شرکت کننده ها هم 2411 نفر بودند .
لطفاً همه بودجه بندی درسا رو بذارن ...
آخه مشکل اینجاست که ریاضی ما آسون بود و من نزدم!!...وگرنه انقد حرس نمیخوردم قطعا!! :D...ما دینی هم داشتیم...اونم با چه سوالای جالبی!!...باید کل کتاب (شامل ویرگول نقطه حروف اضافه و ...)رو حفظ میبودی که بتونی 100 بزنی!!(با کمی اغراق البته!! :D...ولی خوب سخت بود خداییش!!)
کارنامه هم که علاوه بر انواع و اقسام رتبه در سطوح گوناگون...نمره از 20 و 100 هر درس جدا...یه دور هم اختصاصیا و عمومیا جدا با یه کلی(دو تاش با هم)...میانگین نمره ی هر درس تو مدرسه و آموزشگاه و منطقه و استان (سطوح مختلف) در مورد تمامی موارد مزبور...بالا ترین و پایین ترین نمره...
کلا کارنامه ی جالبی بود!! :D

گل نيلوفر

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بابل
شهر
بابل
مدال المپیاد
المپياد بسيج الانم شيمي ميخونممرحله اول المپياد شيمي قبول شدم ايشالله مرحله 2 هم قبول شم!!
دانشگاه
دانشگاه تهران

ما قطب 5 بوديم خيلي وقته كه داديم سوالاش خوب بود من 12 شدم

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بین مدارس سمپاد شهرستان های تهران ما اول شدیم!

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

آزمون قطبي شما رو نمي دونم ولي قرار بودش كه آزمون قطبي ما ملاكي باشه براي ورود به دبيرستان براي سال سوما.
و رتبه ها خيلي دقيق و كارنامه داشته باشيم و حساب شده باشه همچي
ولي مركز سمپاد اراك اونا رو تهيه كرد...با عرض پوزش از بچه هاي اراكي كه احتمالا توي فرومن...
-سوالات اصلا تا جايي ازكتاب نبود كه براي ترم اول خونده بوديم.
-اصلا كارنامه اي ندادن
- رتبه قطبيمون اصلا معلوم نبود!
كلا كيفيتش خيلي كمتر از اون چيزي بود كه فكر مي كرديم

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

نه كلا چيز خوبي نبود فقط وقت تلف كني و هيچ دبيري هم نمرشو تاثير نداد!

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از مُحسن...! :
این دخترا خوب خودشون رو برای این چرت و پرت ها میکشند! برای همینه که تو بازه های زمانی مختلف پسر ها موفق بودند..اینقدر درس نخونید:D
به نقل از مُحسن...! :
اگر دو سه تا سوال نزدی و اسمشو گند زدن میذاری که کاملا مشخصه شماها چه وضعیتی دارید..! ما رو باش اگر 10 درصد هم بزنیم نمیگیم گند زدیم..میگیم خوبه..:))
احیانا این جملات تخریب گرایانه و موضع گیرانه بعد از خوندن این :
به نقل از Samaneh.Z :
بین مدارس سمپاد شهرستان های تهران ما اول شدیم!
پست نبوده؟!
:))
خیلی عکس العملت جالب بود برام!!

اولا که چرا الکی حرف درمیارید ؟!...کی گفته ما واسه اون امتحان و این یکی خودمونو کشتیم؟!...والا حداقل تو کلاس خودمون مطمئنم بیشتر از سه-چهار نفر (از خراخنه ی محترم)واسش نخونده بودن!!...کلاسای دیگه م اگه کمتر نبوده بیشترم نبوده!!
بعدشم بنده 4 خط داشتم قصه ی لیلی و مجنون تعریف میکردم که شما فقط خط آخرو میخونی؟!حداقل 20تایی رو نزدم و با وجود تعداد کثیری هم غلط (درست بعد از امتحانات ترم اول) دیگه به نظرم بتونه معنای گند زدن رو پیدا کنه!!
---
امتحان امروز...
بازم بنده رکوردو زدم تو دینی!!...کلا 4 تا زدم!! :D
ادبیات و عربیم خیلی کم از دینی نداشتن!!
فیزیک و شیمی و ریاضیم که تقریبا هر سوالی مربوط به یه فرمول تو درسای قدیمی بود نزدم!!
کلا امتحان جالبی بود!!...خیلی نوک اتود حروم نشد! :D

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه