• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فعالیت کم اعضای انجمن

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
پاسخ : فعالیت کم اعضای انجمن

سلام بر همگی
از همگی به خاطر اهمیت دادنتون ممنونم و بدونید که ماهم به شما اهمیت میدیم.

پگاه ! موضوعات جالب هست، همین موضوعات سایت مگه جالب نیستند ؟ بعضی هاشون که هستند. من این رو بارها گفتم ، خلاقیت ما میشه گفت ته کشیده. خواستمون از شما اینه که اگر واقعا موضوعات جالب سراغ دارین حتما مطرح کنید. حتی اگر فکر کردین کسی نظر نمیده ! در مورد سوال از مهمون ها هم یک فکری میکنم. نظرتون در مورد یک نوار بالای سایت چیه ؟ که بنویسه عضو شوید. معرفی حضوری خیلی موثرتره. باهم قرار بزارید که شروع کنید به فعالیت. برای شروعش هم میتونین همگی باهم برین کافی نت. هزینش هم محمد مطهری هرقدر باشه پرداخت میکنه ! نگران نباشین :D

مـ‌‍‌‌همّد ! بخش معرفی سایت جای جالبیه ! مخصوصا اونی که تو شاخه سمپاده. سایت های جالبی معرفی شدن. برای شما جالب نیست که وبلاگ یک معلم علامه حلی که شاگرد علامه حلی هم بوده و الان خارج از کشوره بخونین ؟ مـ‌‍‌‌همّد شما هم هرنظری داری بگو. پیشنهادات و انتقادات هم جای همین چیزاست. در ضمن مدیریت (محمد مطهری) یعنی چی ؟ این دو چه ربطی داره ؟ باید بگی به مدیران سایت (مدیریت یا محمد مطهری) . جمله تو ابهام افکن بود !

پگاه ! محیط سایت دوستانست و در همین محیط احترامات حفظ میشوند ! در مورد بحث حال کاملا موافقم. چون به عینین دیدیم. ببینید عده ای از علایق انسان ها در جامعه بروز پیدا میکنه ، مثلا کسی که تاحالا در مورد برنامه نویسی چیزی نمی دونست حالا علاقه مند شده که یاد بگیره. حالا ملت باید توی این جامعه سمپادیا بیان و از علایقشون حرف بزنن و همدیگر رو بشناسن، اینم فقط با فعالیت اعضا میسر میشه. همه این جا آزادند که بحث های مورد علاقشون رو ایجاد کنند. مطمئنا اعضای فعال هم بحثشون رو بی جواب نمیزارن. در مورد مقالات هم باید بگم برعکس گفته شما برخی ملت تقاضای مقاله کردند ! ببینید بحث ها جدا هستند و مقالات هم جدا. کسی که علاقه ای نداشته باشه میتونه مقاله نخونه. جای بحث زیاده. بره دنبال بحث ها. انجمن باید جوری باشه که همه استفاده کنند. هر کسی به شکلی ، یکی با مقاله اون یکی با بحث. جمله آخرتون هم قابل فهم نبود. منظورتون چیه ؟ ( اگه واقعن با مقاله مخالفيد، خب همين آقاي مطهري كه فعاله... يه كاري نمي كنه؟! ) یعنی آقای مطهری نباید مقاله بزاره یا... ؟ لطفا دقیقتر بگین.

در ضمن یادتون باشه که نگارش خیلی مهمه. شاید شما بخواید بحثی رو شروع کنید اما چون خوب ننوشتین استقبال نشه !

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

خب با توجه به حرفي كه در مورد مقاله زديد اصلا فهميدن جمله ي آخر لازم نيست!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

پگاه خانوم لطفا وضیح بدین منظورتون از جمله آخر چی بود. من بدجوری رفتم تو فکر اون جمله.

R_S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان

دوستان سلام!!
من تازه وارده این جمع خوب و کمی جالب شده ام!!(البته با پیشنهاد مهمد!)
در مورد جذاب نبودن این سایت که خوب.......!!
اما برای جذاب تر کردن این سات پله ی اول معرفیه!! چون من از بیشتر دوستان که پرسیدم از وجوده این سایت بی خبر بودن!!
این سایت هم نیاز به مقاله های فراوان و شاید هم در بعضی مواقع مقاله های خشک و سنگین! داره!! هم نیاز به یک سری مطالب طنز و جالب و مشتری جذب کن!!
چون هر کدام برای خود طرفداران و دوستارانی داره!!
پس به جایه معطوف شدن در یک سری موضوع خاص بهتره تقسیم کار بشه!! (;
نه این بعضی ها در هر انجمنی که میری ......!!

به امید روزی که این سایت مانند نام کشورمان ایران در جهان فراگیر شود!!

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

اي بابا من غلط كردم!!
بي خيال ديگه!!

هيچي! گفتم كه خب اگه مي گين نبايد باشه، آدمايي كه اينجا بيشتر مورد قبول بقيه هستن مي تونن به بچه ها بگن كه به جاي مقاله موضوع بحث بنويسن!
اما خب شما گفتين كه مقاله هم طرفداراي خودش رو داره و حرف درستي بود!!‌

چقدر فكر مي كنين شما؟!

ببخشيد R_S مي تونم بپرسم منظورتون از تقسيم كار چيه؟

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

آر.اس ! ضایع کردیا !! کجا ایران تو جهان معروفه! به چی معروفه ! به چیزایی که خوب نیست ! حالا بی خیال :D

1- مراکز مختلف سمپاد همایش های گوناگون دارن! اگه کادر همایش ها بخوان (مثل مرکز علامه حلی که خودتون دست می گیرین یا مرکز ما که دست خودمونه!) می شه حتی توی پستر هم نوشت که موضوعات همایش تحت پوشش سایت سمپادیا قرار گرفته! پوستر ها هم که همه جا می رن که! پس همه از اینجا بازدید می کنن!
2- می شه توی سایت یه سری مسابقات با جایزه گذاشت! البته الان دیره! سال دیگه تابستون یا نزدیکای عید!
3- حامی مالی و تبلیغات در سایت (که نمی خواین!)
4- طرز نوشتن اعضا بهتر بشه!
5- سلامتی !
6- تقسیم کار مثلا: ایشون مطالب فیزیکی جمع کنند و من کامپیوتری ! بعد من فیزیکی و ایشون کامپیوتری بنویسن!
یه دفعه ای 10 نفر نریزن سر یه چیزی که شاید نظر درستی نباشه !! (;

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

مدیریت و من همیشه تذکرات لازم رو به اعضا میدیم از طریق پیغام خصوصی.

1. خوب این کار ، کار ما نیست. این کار اعضاست که لطفشون رو شامل حال ما بکنند و پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات در زمینه همایش ها و برنامه هاشون رو توی سایت سمپادیا انجام بدن. پیشنهاد جالبی بود. یک اطلاعیه عمومی حتما میزنیم. در ضمن من پیشنهاد میکنم دست اندرکاران فرزگاه هم به فکر تبلیغ باشن. موقعیت خوبیه. این جا فرزگاهی داریم ، مگه نه ؟
2. اینم پیشنهاد بدی نیست. اما ما وقتش رو نداریم. بابا دو سه نفری نمیشه چنین کاری کرد. تیم مدیریتمون باید خیلی بیشتر این ها باشه.
3. فعلا بنا به دلایلی از دست زدن به چنین کارهایی معذوریم.شخصا هم به خودت توضیح دادم.
4. چطوری ؟
5. ....
6. تقسیم کار امکان پذیر نیست.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

منظورم از طرز نوشتن ادبیات محرک بود! از خشکی و خشکسالی در بیاد! مطالب رو نمی دونم توش نیارن! در عوض بپرسن! تا کسی که می دونه راغب بشه نظر بده! پی گیر پست ها باید بود! اینطوری فکر می کنم کیفیت پست ها و مطالب میاد بالا!
الان هم بیشترین آمار مال بحث آزاد و داستان نویسی است! فکر کنم اینا به خاطر درخشش قبلی در راسن! به اینها هم می شه توجه بیشتری کرد!
منم دارم سعی می کنم مطالب متنوع پیدا کنم! فعلا هم کامپیوتر رو گذاشتم تا بچه ها یه کم فعالیت دوبارش رو هضم کنن! (چه اصطلاحی!)

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

آقاي مطهري فرزگاه چه جور تبليغي لازم داره و به چه منظور؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ببینید فرزگاه محل خوبی برای تبلیغ سمپادیاست و سمپادیا هم محل خوبی برای تبلیغ فرزگاه. بچه های سمپادیا بدونن فرزگاه چیه و فرزگاهی ها بدونن سمپادیا چیه. نحوه تبلیغ فرزگاه توی سمپادیا مشخصه ، اما سمپادیا در فرزگاه رو نمی دونم. پیشنهاد شما چیه ؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نظر من هم فرزگاه میتونه جای خوبی باشه، اگه میخواین من با چند تا از بچه ها صحبت میکنم، اون ها هم نظراتشون رو بدن و ببینیم چه طور میشه تبلیغات سمپادیا رو کرد

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بله ، شما حتما اون جا این کار رو بکنین. با دوستانتون حرف بزنید. اگر امکانش باشه به انواع شکل های مختلف تبلیغ بشه. متاسفانه من هیچ موردی تبلیغ به نظرم نمیاد. به جز کارت ! اگر تونستم چندتایی کارت حاضر میکنم تا اون وقت. میدم شما پخش کنید. البته با هماهنگی کامل. در صورت عدم هماهنگی مشکلات بسیار زیادی پیش میاد.

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

فکر خوبیه، فقط متوجه منظورتون از "تا اون وقت" نشدم! ???

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

منظورم تا زمان شروع فرزگاه بود ! که اونم بهمن ماه هستش !

R_S

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
فعالیت کم اعضای انجمن

خوب این جور که معلومه سایت داره روز به روز بهتر میشه!!!!
من به شخصه به دوستانم این سایت رو معرفی کردم و به خواهرمم گفتم تا در فرزانگان هم یه ندایی به دوستان بده!!
چون این سایت فقط در انحصار سمپادایاست باید اول تلاش کرد تا سمپادیای کشور رو جمع کرد!! ??? :O
ما مطالب جالب و خوندنی زیاد داریم اما همه خواننده ها که سمپادی نیستند!! پس باید یه کار کنیم که سمپادیا یه کم به جنب و جوش بیوفتند!!!!
پس یه جوری با یه همایشی چیزی باید یه ندایی به بچه سمپادی های اکتیو داد!!!
یا انجا رو کرد .........!! یه پیشنهاد..!!!!
بزارید اول با مهمد مشورت کنم بعد!!
راستی یه چیزه دیگه!
از نظر من سایتتون خیلی خوب و کامله!! فقط مشکلتون نداشتن اعضای اکتیوه نه چیزه دیگه!!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از محمد مطهری :
منظورم تا زمان شروع فرزگاه بود ! که اونم بهمن ماه هستش !

فرزگاه اسم وبلاگمونه برای کارگاه علوم، کارگاه علوم هستش که تو بهمنه.
فکر کنم بهتر باشه به فکر ایده هایی باشیم که زود تر بشه عملیشون کرد

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

فرزگاه بهمن ماه شروع نمي شه اصولا بهمن ماه تموم مي شه ديگه، نه؟!
ما كه كارگاه مون فرزگاهش دير راه افتاد اصولا اما من پيشنهاد مي كنم فرزگاه شون رو از مهر، نهايتا آبان راه بندازن. اگر زود راه بيفته سمپاديا مي تونه زودتر وارد عمل شه!

يه چيز ديگه، آقاي مطهري، فكر مي كنم اگه همين تو نت يه كاري كنيم بهتره!
البته، من ديشب به كسايي كه فكر مي كردم پايه باشن اس ام اس دادم قرار شد بيان فعاليت كنن.
حالا دارم سعي م رو مي كنم دخترايي كه اون موقع ها تو سمپاديا بودن رو هم برگردونم، چون به هر حال ممكنه نوستالژي بتونه كاري كنه...
ببينم چي مي شه!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

نحوه ی تبلیغ سمپادیا در همایش ها می تونه بودن اسم سمپادیا زیر پوستر ها باشه! و توی سایت هم تمامی مباحث مربوط به اون همایش مورد نظر وجود داشته باشه! عکس های درست و حسابی و مطالب کامل و علمی و انتقادی ...! یعنی سایت پشتیبانی همایش ها، سمپادیا بشه. من چنین فکری کردم که گفتم ! حالا بحث با شما ! خوبه !؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

ما فرزگاهمون خیلی وقته راه افتاده! www.farzgah87.blogfa.com همه ی کارهایی که تا حالا واسه کارگاه علوم رو هم کردیم توش نوشتیم!
کارهایی هم که مهمد میگه خوبه، ولی تا اون موقع خیلی دیر میشه! باید به فکر کارهایی باشیم که تا تابستون تموم نشده بشه عملیشون کرد، ولی من به شخصه که هیچی به ذهنم نمیرسه!:D

Pegah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربردهای آن

خوبه كه فرزگاهي هاي امسال از ما بهترن :دي
پيشنهاد مهمد هم به نظر من هم خوبه!
ما دنبال يه جايي مي گرديم كه روزانه تبليغمون كنه منظورته ندا؟!

بالا