• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تجربیات از نوجوان و جوان خوارزمی

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
خواستم از نظرات و تبادل علمی شما در این زمینه استفاده ببرم. حالا در دوره دوم اکثر توجهات بیشتر روی المپیاد هستش و باتوجه به پایه خودم بیشتر روی صحبتم با دوره اولی ها یا تجربه گران نوجوان خوارزمی هستش خواستم نظرات رو بدونم و همچنین یک حالت آرشیو از توصیه هاتون در تمام محورها باشه
(نمیدونستم باید تو کدوم دسته بندی بزارمش اگر جای اشتباهیه ادمین عزیز لطفا عوضش کن)

Newvarg

hamidoffski
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
خواستم از نظرات و تبادل علمی شما در این زمینه استفاده ببرم. حالا در دوره دوم اکثر توجهات بیشتر روی المپیاد هستش و باتوجه به پایه خودم بیشتر روی صحبتم با دوره اولی ها یا تجربه گران نوجوان خوارزمی هستش خواستم نظرات رو بدونم و همچنین یک حالت آرشیو از توصیه هاتون در تمام محورها باشه
(نمیدونستم باید تو کدوم دسته بندی بزارمش اگر جای اشتباهیه ادمین عزیز لطفا عوضش کن)
ببخشید متوجه نشدم فقط در مورد چیش باید بگیم ؟

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2

بزارید اول خودم که تو سه محور تجربه دارم یکیش رو باز کنم

- مناظره:
1.به شدت به بار علمی خودتون توجه کنید. بعد از اون سراغ فن بیان اینا برید اما اولویتتون سطح مطالب،منابع باشه. حتی اگه همه حرفاتون از سایته یا منبع سازی کنید هنگام صحبت یا منابع قدیمی از افراد صاحب نظر ضمیمه فرمتون کنید.
2.در بحث فن بیان و همکاری،توجه کنید که برخی موارد تقسیم حتی به صورت تک جمله ای بسیار تاثیرگذاره،لحنتون بالا باشه و حرکات دست تاثیرگذار زیاد.
3.بحث زمان که دیگه بدیهیه

*پی نوشت:اگر مسابقاتتون تو یه ناحیه ای افتاد که توش مدرسه خاص یا تیزهوشان نبود بدونید فاتحه برنامه ریزی خوندس و از موقع ورود هرلحظه یک ساز میزنن

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
ببخشید متوجه نشدم فقط در مورد چیش باید بگیم ؟
تجربیاتتون که شرکت کردید. چه چیزایی تو هر محور که شرکت کردید تاثیرگذار بوده. نحوه داوری تو هر استان و سطح و مسائل حاشیه ای تجربتون چجوری بوده. یه نمونه خودم مثلا بالا آغاز کردم

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
عالیه واقعا. این تاپیک هم به فنا رفت..

Newvarg

hamidoffski
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
خب نتیجه پروژه من هنوز مشخص نیست ولی طبق چیزایی که از همکاری با اون پروژه دست رباتیک فهمیدم ( چون داوری اونا یه ماه زودتر بود) اینکه کلا اگه دارین توی محوری شرکت میکنین که محصول میخواد ازتون، ترجیحا سعی کنین ظاهر و قیافه رو خیلی کار کنین و فکر کنین. یجورایی اگه پروژتون جالب باشه کافیه تا نتیجه بگیرین، مثلا گلدان هوشمند شاید کاربردی تر باشه از دست رباتیک ولی جذابیت بصری یه دست که بشه با صوت هدایتش کرد بیشتره به نسبت ( بین هفتمامون چک کردیم ببینیم کدوم پروژه پرطرفدار تره و نتیجه طبیعتا دست رباتیک بود )، طبیعیه که بین یه نرم افزار و یه ربات، ربات به ظاهر جالب تره واسه همین هم هست که محورا جدا شدن خب. پس اگه تو محور نرم افزاری کار می کنین بازم بهتره پروژه تون قابل لمس تر و ظاهرش خیلی بیشتر کار شده باشه
( انتطار من حداقل این بود که نوآوری ملاک باشه ولی خب داخل خود لیست امتیازدهی هم ظاهر اثر و نرم افزار جزو ملاک ها بود )

بالا