• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور رفع اشکال درسی کنکوری‌های 1402

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام دوستان یه خلاصه ای از اردیبهشت ماه که باید ازمون بزنیم.. میگین که چه طور باید باشه..

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
دوستان یک سوال.من خودم دو تا نکته نسبتا متناقض نوشته بودم راجع به قلب که احتمالا از ماز بوده باشه و یه آزمون دیگه.یکیش اینجوریه که سطح پشتی قلب گوسفند حالت صاف تر داره و رگ هاش عمودین و سطح جلویی محدبه و رگ هاش مورب هستن.یکی دیگه هم کاملا برعکس این.کدوم درسته ؟

-Pegah-

"استثنایی از قلب یک خاندان "
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان یک سوال.من خودم دو تا نکته نسبتا متناقض نوشته بودم راجع به قلب که احتمالا از ماز بوده باشه و یه آزمون دیگه.یکیش اینجوریه که سطح پشتی قلب گوسفند حالت صاف تر داره و رگ هاش عمودین و سطح جلویی محدبه و رگ هاش مورب هستن.یکی دیگه هم کاملا برعکس این.کدوم درسته ؟
من نوشتم سطح شکمی تخت و رگ هاش عمودی و غالبا سیاهرگ ، سطح پشتی محدب و رگ ها اریب و غالبا سرخرگ هستن .

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
من نوشتم سطح شکمی تخت و رگ هاش عمودی و غالبا سیاهرگ ، سطح پشتی محدب و رگ ها اریب و غالبا سرخرگ هستن .
آره آره این درسته چون اینو مازم گفته بود مرسییی

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
یادگیری این متن که نکته هم به حساب نمیاد دقیقا برای حل کدوم سوال زیست از کدام یک از ادوار کنکور مورد نیاز بوده؟

-Pegah-

"استثنایی از قلب یک خاندان "
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
یادگیری این متن که نکته هم به حساب نمیاد دقیقا برای حل کدوم سوال زیست از کدام یک از ادوار کنکور مورد نیاز بوده؟
این متن نکته شکل یکی از فعالیت های زیست دهم هستش . آزمون های آزمایشی از این نکته سوال طرح کردن . بنابراین یاد گرفتنش خالی از لطف نیست .

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
دوستان عزیز
میشه لطفا یک نفر سوال ۱۹۶ رو برای من به طرز دقیقی توضیح بده و موشکافی کنه؟
تشکرات فراوانننن: )))
img_7095_5pt4.jpeg

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
دوستان یه سوال
من تصمیم دارم که تابستون بشینم یازدهم بخونم
بنظرتون ویدیو بگیرم بشینم اونارو ببینم یا کتاب درسی بگیرم خودم بشینم بخونم؟

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
تابستون بشین دهم رو کامل تست بزن
وقت آوردی از یازدهم خودت پیش‌خوانی کن
می‌تونی کلاس تک درس‌های تاملند رو ثبت نام کنی
در کل یک یا دو درس رو براپیش خوانی انتخاب کن
آخه اونوقت برا بازدهم وقت نمیشه
من پارسال دهم رو نخوندم امسال خیلی اذیت کشیدم
اگرم پیشخوانی کنم شیمی و فیزیک تو اولویته

نام مرکز سمپاد
n
شهر
n
سال فارغ التحصیلی
7
آخه اونوقت برا بازدهم وقت نمیشه
من پارسال دهم رو نخوندم امسال خیلی اذیت کشیدم
اگرم پیشخوانی کنم شیمی و فیزیک تو اولویته
یعنی اگه پیشخوانی می کردی امسال دیگه مشکلی نداشتی ؟
پیشخوانی هیچ وقت به کیفیت یادگیری اصلی نیست (بعضی وقات ریسک هم داره ) پس اینکه همه تابستون رو بخوای پیش خوانی کنی ضرره
ولی دهم رو قبلا یاد گرفتی و اگه تابستون روش وقت بذاری داری تسلطتو میبری بالا و ضرری نمی کنی
بعد وقت اضافه اوردی با خیال راحت میشینی یازدهم رو پیش خوانی می کنی که در طول سال کیفیت یادگیریت بالاتر باشه

اما اگه بشینی فقط یازدهمو بخونی اولا خیالت از دهمت راحت نمیشه دوما درطول سال هم باز باید یازدهم بخونی یه مقدار به ضررت میشه

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
یعنی اگه پیشخوانی می کردی امسال دیگه مشکلی نداشتی ؟
پیشخوانی هیچ وقت به کیفیت یادگیری اصلی نیست (بعضی وقات ریسک هم داره ) پس اینکه همه تابستون رو بخوای پیش خوانی کنی ضرره
ولی دهم رو قبلا یاد گرفتی و اگه تابستون روش وقت بذاری داری تسلطتو میبری بالا و ضرری نمی کنی
بعد وقت اضافه اوردی با خیال راحت میشینی یازدهم رو پیش خوانی می کنی که در طول سال کیفیت یادگیریت بالاتر باشه

اما اگه بشینی فقط یازدهمو بخونی اولا خیالت از دهمت راحت نمیشه دوما درطول سال هم باز باید یازدهم بخونی یه مقدار به ضررت میشه
نمیگم مشکلم کامل حل میشه ، کمتر میشه

نام مرکز سمپاد
n
شهر
n
سال فارغ التحصیلی
7
نمیگم مشکلم کامل حل میشه ، کمتر میشه
ینی می خوای کل یازدهمو تو تابستون بخونی ؟
این خیلی اشتباهه ها ! درسایی که به مدت یه سال وقت میذاری براشون و بازم توش مشکل داری خیلی کار نادرستیه که بخوای خودت تو سه ماه تابستون بخونیشون پس اینو که کلا فکر نکن بهش بنظرم
اما همین که گفتم خوبه ، دهم رو تموم کن بعد بیا یازدهم هرچی رسیدی بخون . مثلا دو ماه دهم بخون یه ماه یازدهم یا حالا بسته به نیازت برعکس
اگه هم خیلی نگران یازدهمی می تونی دهم و یازدهم رو باهم بخونی و پیش ببری ، مثلا اگه 8 ساعت در روز درس میخونی ، 4 ساعت دهم باشه 4 ساعت یازدهم

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
ینی می خوای کل یازدهمو تو تابستون بخونی ؟
این خیلی اشتباهه ها ! درسایی که به مدت یه سال وقت میذاری براشون و بازم توش مشکل داری خیلی کار نادرستیه که بخوای خودت تو سه ماه تابستون بخونیشون پس اینو که کلا فکر نکن بهش بنظرم
اما همین که گفتم خوبه ، دهم رو تموم کن بعد بیا یازدهم هرچی رسیدی بخون . مثلا دو ماه دهم بخون یه ماه یازدهم یا حالا بسته به نیازت برعکس
اگه هم خیلی نگران یازدهمی می تونی دهم و یازدهم رو باهم بخونی و پیش ببری ، مثلا اگه 8 ساعت در روز درس میخونی ، 4 ساعت دهم باشه 4 ساعت یازدهم
ممنون

• لایک
امتیازات: nnnn
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
00
رشته دانشگاه
داروسازی
https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۵۱۹_۲۰۱۵۳۴_7z1.jpg

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
اقا من واقعا سر ازمونا وقت کم میارم اصن کلی از سوالات و بلدم ولی هی وقت کم میارم مجبورم برم سر درس بعدی هم تو کنکور دی ماه هم تو قلم چی ها و هم این ازمون هایی که تو خونه میزنم از کنکور های قبل واقعا وقت کم میارم الان واقعا دیره برای کار کردم رو زمان ولی خواهش میکنم پیشنهاد بدین برای مدریت زمان تو این یه ماهه لااقل بتونم یه کاریش بکنم

R.H.Mohassel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
اقا من واقعا سر ازمونا وقت کم میارم اصن کلی از سوالات و بلدم ولی هی وقت کم میارم مجبورم برم سر درس بعدی هم تو کنکور دی ماه هم تو قلم چی ها و هم این ازمون هایی که تو خونه میزنم از کنکور های قبل واقعا وقت کم میارم الان واقعا دیره برای کار کردم رو زمان ولی خواهش میکنم پیشنهاد بدین برای مدریت زمان تو این یه ماهه لااقل بتونم یه کاریش بکنم
زمان نقصانی و ضربدر منها رو یک امتحان بکن به امید خدا مشکلت حل میشه

golden babe

slay,bitch
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
+
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
اپتومتری
شما باید قبل اینکه آزمون جامع بزنی حتما قبلش تست زمان دار کار کنی یکم.مثلا فرض کن میخوای تست شیمی بزنی.۳۵ تا و زمان هم مطابق کنکور،البته بستگی به تسلط شما روی اون مبحث هم داره.بعد به نظرم احتمال داره سر آزمون ها استرست یک مقدار زیاد باشه سعی کن مدیریتش کنی چون اون وقت واقعا آدم هرچی بلده نمیتونه پیاده کنه.وقتی میبینی چند تا سوال پشت سر هم سخته خودت رو نباز چون این حقه طراحه مثل ریاضی ۱۴۰۰!روی مباحثی مثل مسائل شیمی کارکن چون وقت هست و میتونی سرعتتو توشون خیلی بهتر کنی.و اینم یادت باشه اصلا هم دیر نیست پس استرس نگیر.

بالا