• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قرنطینه

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
درس میخونم، زبان کار میکنم، چندتا کورس دانلود کردم هرازگاهی یک فیلم/وویس ۳۰-۴۰ دقیقه‌ای رو میبینم/گوش میدم، کتاب‌ می‌خونم، میرقصم، گاهی آشپزی میکنم و گاهی فیلم و سریال می‌بینم. تنها اشکالی که داره این برنامه این‌ه که ورزش رو نمیتونم بگنجونم توش، بیشتر از ۳ روز نمیتونم ب یک برنامه ورزشی تو خونه پایبند باشم. کلا همین‌که حرکات کششی/پرشی انجام بدی بعدش هیچکاری نکنی برام سخت‌ه. به بسکت و ... معتاد شدم.
حرف زدن‌م کمتر شده و حتی چت کردن‌م محدود به یکی دو نفر هست و فیزیکی هم زیاد صحبت نمیکنم. خوشبختانه با وجود این‌که حداقل نصف روز همه‌ی اعضای خانواده خونه هستن، اصطکاک چندانی نداریم.

در کل راضیم از قرنطینه، هرچند این‌که میتونم بدون مشکل تو خونه بمونم از خوش‌شانسی من‌ه از لحاظ وضع اقتصادی، شغل و ... و داستان میتونست جور دیگه‌ای باشه. دلتنگی‌ای هم باشه برای یکسری چیزای کوچیک‌ه، مثل پیاده‌روی طولانی، قهوه بیرون‌بر و بوردگیم هست. دوستانم رو در حالت عادی هم نمی‌دیدم، چون فاصله‌های فیزیکی بینمون زیاده. هرچند، اگر نمایشگاه امسال برقرار میبود میتونستم ببینم‌شون، یا می‌خواستم عید برم ببینم‌شون، اما خب نشد.

آخرین ویرایش:

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
نمیدونم کسی اینو قبلا گفته یا نه پس اگه تکراریه ببخشید.
تئاتر ملی انگلستان جدیدا به خاطر این شرایط هر پنج شنبه یکی از تئاتر های معروفش رو میذاره رو کانال یوتیوبش به مدت یه هفته ؛ فک کنم دیدنشون تجربه ی فوق العاده ای باشه (:
https://www.youtube.com/user/ntdiscovertheatre/videos

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
فقط میتونم رمان بخونم...از اول قرنطینه تا حالا 36 تا رمان خوندم:rolleyes:
و خیلی کم درس ):
اینجاس که میگم کو تا مدرسه باز شه (:

آخرین ویرایش:

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
من فیلما و سریالایی که خیلی وقت بود میخواستم ببینم ازجمله چرنوبیل و درخشش ابدی.. و شهرزاد۳ وهیولاو wonder و... رو دیدم و کلی کیف داد.
و یکمی کتاب خوندم .
و مهم تر از همه یاد گرفتم بجای غر زدن از شرایط موجود لذت ببرم.

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
کلاس زبان . درس مدرسه . فیلم انیمیشن پابجی و کتاب و البته بیکاری

بالا