• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوستی اجتماعی با جنس مخالف

آیا با دوستی اجتماعی جنس مخالف بعد ازدواج موافقین؟

• دخترم، بله

• پسرم، بله

• دخترم، خیر

• پسرم، خیر

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
به نظرم تنها مفهومی که این مخالفت میتونه داشته باشه اینه که کلا نمیتونین قبول کنین که دو نفر از جنس مخالف دوست عادی باشن و به همه دوستای جنس مخالفتون به چشم گزینه‌ی رابطه بیشتر نگاه میکنین وگرنه نمیتونم دلیل دیگه‌ای ببینم که قبل و بعد ازدواج فرقی بکنه. در هر صورت برای شخص من دوستی با هر جنس فرقی نمیکنه ولی بحث خاصی نمیتونم روش بکنم بیشتر به دیدگاه فرد فقط بستگی داره. ولی سوالی که از آدمای مخالف دارم اینه که کلا با این نوع دوستی قبل ازدواجم مخالفین یا خیر و اگر جواب خیره بعد ازدواج چه فرقی ایجاد میشه و دقیقا چه مشکلی پیش میاد؟

البته من کلا فرمت سوال به شکل موافق یا مخالف رو درک نمیکنم مثلا اونایی که مخالفن به همسرشون میگن اجازه نداری دوست بشی یا صرفا خودشون دوست نمیشن؟ و البته امیدوارم قبل از ازدواج این صحبتارو داشته باشین که طرف مقابلو بدبخت نکنین چون به کل دو تفکر و دیدگاه متفاوت به زندگیه با مدارا و اینا جواب نمیده.

• شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
به نظرم تنها مفهومی که این مخالفت میتونه داشته باشه اینه که کلا نمیتونین قبول کنین که دو نفر از جنس مخالف دوست عادی باشن و به همه دوستای جنس مخالفتون به چشم گزینه‌ی رابطه بیشتر نگاه میکنین وگرنه نمیتونم دلیل دیگه‌ای ببینم که قبل و بعد ازدواج فرقی بکنه. در هر صورت برای شخص من دوستی با هر جنس فرقی نمیکنه ولی بحث خاصی نمیتونم روش بکنم بیشتر به دیدگاه فرد فقط بستگی داره. ولی سوالی که از آدمای مخالف دارم اینه که کلا با این نوع دوستی قبل ازدواجم مخالفین یا خیر و اگر جواب خیره بعد ازدواج چه فرقی ایجاد میشه و دقیقا چه مشکلی پیش میاد؟

البته من کلا فرمت سوال به شکل موافق یا مخالف رو درک نمیکنم مثلا اونایی که مخالفن به همسرشون میگن اجازه نداری دوست بشی یا صرفا خودشون دوست نمیشن؟ و البته امیدوارم قبل از ازدواج این صحبتارو داشته باشین که طرف مقابلو بدبخت نکنین چون به کل دو تفکر و دیدگاه متفاوت به زندگیه با مدارا و اینا جواب نمیده.
ببین من خودم موافق بودم اولش.یعنی میگفتم اشکالی نداره.چون هرچی فکر کردم دیدم من الان به دوستای اجتماعی پسرم هیچ نگاهی غیر از دوست عادی ندارم(همونجوری که به دوستای دخترم ندارم).و البته این نگاه متقابله ولی این وضع بعد ازدواج متفاوته به نظرم.چون بحث مقایسه پیش میاد و کسی که شما داری خوب و بدشو میبینی فرق داره با کسی که تایم کمی رو پیشش هستی و فقط داره خوش میگذره.

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
خب نظرات حرف بزن دخترونه به اینجا اضافه شدن((:
اگر کسی تجربه ای هم داره بگه لطفا

Soooofi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان منطقه ۱ تهران
شهر
کرج/تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
من اصولا از ایناییم که سینگل بودنو دوست دارم و به نظرم باهاش راحت کنار میام.هیچوقت تصمیم به ازدواج نگرفتم،عاشق شدم اما به هیچکس نگفتم طرف ازدواج کرد رفت.کلا زندگیم روالش اینه.از تجربیاتمم، خب تجربه ندارم اما اگه بگم که دوستی با جنس مخالف برام مشکلی نداره(تا حدی;))و اینکه از هرکی خوشم بیاد دوست دارم باهاش ارتباط برقرار کنم و آشنا شم شما جزو تجربیاتم به حساب بیارید.به نظرم همه لایق اینن که دوست داشته باشن و مورد توجه قرار بگیرن.نمیدونم به تاپیکمون میاد یا نه؟ اما هرکسی چه جنس مخالف یا برعکس،اگه رفتارش رو دوست داشته باشیم و بپسندیم،دوستی باهاش موردی نداره حالا چه بعد ازدواج چه قبل ازدواج...;;)

بالا