• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گوشیه موبایل ها اوی من یک چیز سحرامیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

Mmseda

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد تیزهوشان
شهر
ابادان
سال فارغ التحصیلی
1379
برای چی فکر میکنیم که باید به نت همراه گوشی وصل بشیم
مثلا همینطور که در جایم نشسته بودم گفتم برم بزنم تو نت یا مفتی راحتی ایرانسل که دارم و هیچی هم دیتا مصرف نمیکنه(برای ورود سایت تنزیل و گوش دادن به صدای قران و انتخاب ترجمه مکارم وانتخواب تلاوت کننده شاطری)
حجمی از نت مصرف نمیکنه راحت در دسترسه ونیازی به ویندوز بالا اوردن نیست ولی ایا استفاده از نت موبایل به هر شکلی زیر سوال نیست؟؟؟
اخه وقتی سایت تنزیل را سهل الوصول مفتی باز کردم و زدم رو یش البته تا الان با موبایل نزدم (حتما کار میده)
بعد ایا من نباید بگم خو این نوعی اغوا گریه اخه خوب بعد که از شیرجه رفتن در قران خسته شدم
بعد هوس میکنم برم مثلا در جای به نت وصل شوم واستفاده های دیگه بکنم
اصلا ایا متوجه نشدم که گوشی موبایل جی هشتم نوعی سحر جادویه
اره چند وقت پیش رفتم یک گلس براش گرفتم بعد فهمیدم در سایت دیجی کالا چه گلس های بهتری است وبعد گفتم ول کن بابا الان یک چیزی ازخودم در میارم
این کار را کردم : گلاس (خریداری شده)را جدا کردم (از روی گوشی که فروشنده نصب کرد)چون به نظرم امد که گلاس چسب نداره (گویا) بعدرفتم با اب مقطر شستم و بعد خود صفحه موبایلو پاک کردم و بعد سشوار بکاربردم وبعد هم گلاسی که لبه هایش ناهماهنگ بود (هم که خریدم) را در یک حالت نامتقارن انداختم روی گوشی همه کار انجام شد بعدن ها فهمیدم نه بابا
الان این گوشی خیلی لطیف و لمسی شده و واقعا همه چی مفید بوده و گلاس عوض کردن بیهوده نشده و اصلا سایته دیجی کالا که ارزا ن و بهتر و متنوع و در سایز هماهنگ با لبه داره و همچنین گیجی از اینکه چی بخریم ...، همش ول معطلی...
پس این موبایل سحر جادویه و نه نه نمیام وصل بشم سا یته تنزیل
نکته عقلی :چیزی که همش حالت های شکیل حرکات اکروباتیک داره ایا نه اینکه شک باید کرد که یک سحری است!
مثلا من نرم افزار اجتماعیه را رویش ننداخنتم من فقط ریست فکتوری کردم وفلش کردم و واکانتهای گوگل و واینا را از نت اموزش خریدم و پاک کردم وگوشیه هی حالتهای سحر امیز داره بنظرم که چیز مشمئز کننده ای است (هرچند که شاید به یک بامبول فنی خراب بشه ولی من همواره مصرف کم باطری را فعال میکنم
حالم گل هم شده از این نت بازی ها و در هراسم که بردارم با گوشی بیفتم تو نت دیگه وحشتی وحشتناکتر ووی وای وای ولااالبل

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

Mmseda

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد تیزهوشان
شهر
ابادان
سال فارغ التحصیلی
1379
تتنن

-__-

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
7
فیک‌ بی اخلاق

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
آره؛ تکنولوژی جادوی علمه! D= یاد عنوان یکی از کتابای داوکینز افتادم، جادوی واقعیت.

Zetsubou Shinji

Evangelion Fan
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1000
ولی غصه نخور؛ تو خیلی جادویی تری *___* جا دادن این حجم از حماقت، یه جادوی جذاب و سخت میخواد *___*

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
داداش شماره ساقیتو بده. کیفیتش خیلی خوبه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا