• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نقطه، تهِ عادت...!

• شروع کننده موضوع

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
هدف تاپیک : از بین بردن عادت های بد زندگیمون با همدلی و همراهی دوستای سمپادیا.

شرح تاپیک: تا حالا شده که بخوای یکی از عادت هاتو ترک کنی اما چند روز بگذره و یادت بره که میخواستی ترکش کنی!؟......اگه پیش اومده با این تاپیک همراه باشیم که میخوام یه ایده بدم که دور هم بتونیم به یه نتیجه برسیم! و ته عادتمون یه نقطه بزاریم برای همیشه!

به این ترتیب پیش میریم:
1-اول از همه اسم عادتمون رو مینیویسیم و شرح میدیم که به چه عادت بدی مبتلا هستیم!(خجالت نکشید از گفتن عادت ها ، بالاخره هر کسی یه عادتی داره که میخواد بهش یا آوری بشه که ترکش کنه!)

2-بعد اسم پروفایل یکی از دوستامون رو تگ میکنیم به عنوان دوست پشتیبان! (این به این معنیه که ازش میخواییم که هر موقع آنلاین بودیم بهمون یادآوری کنه عادتمون رو!).(دوست پشتیبان هم از روی اخلاق و دوستی خودشو حتما موظف میدونه که به دوستش کمک بکنه!...خب لابد چیزی توی شخص پشتیبان دیده که بهش روو میندازه!)(دوست پشتیبان میتونه از طریق پیام خصوصی یا چت خصوصی، پیام "عادتت رو به یادم هست " یا " عادتت فراموش نشه" یا دقیقا بگه که عادتی که اینجا گفته رو یادش باشه یا کلا هر جوری که خودتون میدونید ، یادآوری کنید!)

3-بعد قید میکنی چند بار توی شبانه روز که آنلاین میبینتت بهت عادتت رو یاد آوری کنه!!؟....(دو بار یا یک بار یا سه بار!...چقدر؟........اما یادتون باشه زیاد نگین که طرف مقابل اذیت نشه )(در ضمن اگه میخوایین بهتون کمک بشه آنلاین بودن خودتونو مخفی نکنید...چون مخفی باشه پشتیبان نمیتونه آنلاینی شمارو ببینه !!)_(هر زمانی هم میخواستین این یادآوری قطع بشه فقط کافیه یا به پشتیبان به طرق بالا که گفتم اطلاع بدید یا فقط کافیه که این اسم رمز رو توی پیام پروفایلش بنویسید: "اتمام یادآوری، تشکر از همراهی"!)

#فقط بی زحمت این سه مورد رو شماره بندی کنید که تاپیک شکل منظمی داشته باشه!

آخرین ویرایش:

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
خب اعتیاد به اینجا میشه یکی از عادتای بعد هر چی هم خواستم ترکش کنم نشد شاااااید این روش جواب داد من دعوت میکنم از @Fatemeee و @sadlove که کمکم کنن !
پ ن :فقط ۱۲ظهر -۱۲شب -۶عصر هر کدام به مدت ۱۰مین اینجا باشم

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
تاپیک منتقل شد، ضمنا تکراریه
قبلا یه چالش رفتاری مثبت داشتیم

×لطفا قبل از تاپیک زدن بپرسید
الان هم جای اشتباه بود، هم تکراریه باید بشینیم ادغام کنیم (:

آخرین ویرایش:

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
من یه عادتایی دارم که تنها راه ترک کردنشون اینه که یکی تو خونه مون منتظر باشه هروقت اون عادت رو انجام دادم با ترکه ی آلبالو به حسابم برسه

بالا