• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اتمام حجت با مدیران کل

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

arman aria

Arman Aria
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
Mshhd
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
OLC
رشته دانشگاه
Architecture
تلگرام
اینستاگرام
  1. نوشته شما در موضوع حرف بزن حذف شد. دلیل: عدم تطابق با پست های تاپیک
    ‏03:23
  2. خانواده سمپادیا ( تابستان ۹۸ ) حذف شد. دلیل: مهلت خانواده سمپاد تابستان به پایان رسیده[/paste:font]
    ‏03:10
  3. خانواده سمپادیا ( تابستان ۹۸ ) انتقال داده شد.[/paste:font]
    ‏03:10
  4. حرف بزن حذف شد. دلیل: نقل قول مستقیم یا غیر مستقیم در حرف بزن ممنوع است[/paste:font]
    ‏02:59
  5. حرف بزن حذف شد. دلیل: عدم تطابق با پست های تاپیک[/paste:font]
    ‏02:59
  6. حکم کراوات چیه؟! حذف شد. دلیل: عدم تطابق با پست های تاپیک[/paste:font]
    ‏02:43

من یک کاربر سایت هستم فارغ التحصیل از سمپاد
سابقه ی فعالیت من مشخص هست
و پست هام معین
ریزش شدید سایتو هرکی از شما ندیده من دیدم
بهترین کاربرای سایت ممنوع از فعالیت شدن من دیدم
سمپادیا با کاربر بیشتر از یک ام
دیدم
جشنواره ها و همایش ها و مسابقاتی از طریق سایت رفتم از تهران تا کاشان و ارومیه و کرمان
مدیر انجمن شعر پارسی،نثر پارسی،زبان پارسی بودم برای ۴ سال
خصایص بدی دارم
میدونم
ولی توقع رسیدگی دارم
اگه این سایت
اگه مالک و مدیر این سایت
برای کاربر ارزش قائل میشه که صد درصد میشه
نباید یک نفر از سر لجبازی با من یا هر کاربری همچین کاری بکنه
من صاحب کسب و کار هستم @MTHR خودت میدونی برادر
وقت میزارم
میام فعالیت میکنم
تو اثر مثبت امثال منو دیدی
منفیشو هم دیدی
این درست نیست که یک نفر دنبال من راه بیفته و پست هامو پاک کنه
مثل داعش داری اسلحه دست ... میدی?
من ازت میخوام به اونایی که انتخاب کردی
احترام یاد بدی
نه که به من احترام بزارن
به اون کاربری که میاد اینجا
وقتی که کارهای خیلی خیلی مهمتری داره
همتون از من درگیر تر هستین
همتون بیشتر کار دارین
با سوادتر و فهمیده تر اصلا
ولی نگاه کن....
خاله بازی شده... اینجوری نبود!!!
توقع نداشته باش دیگه چیزی درست شه اگه نمیخواین به اشتباهتتون اعتراف کنین
کی حاضر میشه فعالیت مفید داشته باشه وقت بزاره و پست بنویسه عقایدشو نشر بده یک .... بیاد حذف کنه یا ویرایش کنه?
خود تو یادته سایت داشت فیلتر میشد به خاطر محتوای تاپیک شعرای من واست ایمیل اومده بود ولی تا وقتی تذکر نگرفتی پاک نکردی!!! وقتیم پاکش کردین محسن همه ی شعرامو نوت کرد واسم ایمیل کرد
من اون روزارو دیدم که هنوز سایت واسم ارزش داره
میدونم وقت نداری اگه داشتی درست بود شاااید!
ولی من میخوام اگه دیگه درست نمیشه حتی!!!!آزار دهنده نباشه از روی عقده وبچه بازی بعضیا!

آخرین ویرایش:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
@mohad_z از من خیلی سخت‌گیرتره و در کنار پست تو کلی پست دیگه از سایر کاربران هم پاک کرده. پست های تو هم بی ایراد نبودند بعدش هم میافتی رو لج بازی دوباره میفرستی خب. من به محدثه میگم تو هم بی زحمت بیشتر دقت کن خب.

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
@mohad_z از من خیلی سخت‌گیرتره و در کنار پست تو کلی پست دیگه از سایر کاربران هم پاک کرده. پست های تو هم بی ایراد نبودند بعدش هم میافتی رو لج بازی دوباره میفرستی خب. من به محدثه میگم تو هم بی زحمت بیشتر دقت کن خب.
منم عینا همین مشکل رُ دارم. میدونم هم پست هام کاملا بی ایراد نبودند. ولی این واقعا کار آزاردهنده است. بدون اینکه هیچ توضیحی داده بشه پستها حذف میشن. حداقل بگن که حذف کردن نه اینکه یه دفعه بیایم تصادفا ببینیم مثلا 5 تا پست حذف شده :| دیکتاتورترین دیکتاتورها هم وقتی میخوان جلوی یه چیزی رُ بگیرن حداقل میگن جلوشُ به چه دلیل گرفتن ولی اینجا جواب میدن مدیر الزامی به توضیح نداره :| خب با این وضع چه انگیزه‌ای برای منِ کاربر باید بمونه که محتوا تولید کنم؟ اگر هم فقط مدیران بخوان محتوا تولید کنن که دیگه اسمش انجمن نیست.... نهایتش یه بلاگ گروهیه....

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
منم عینا همین مشکل رُ دارم. میدونم هم پست هام کاملا بی ایراد نبودند. ولی این واقعا کار آزاردهنده است. بدون اینکه هیچ توضیحی داده بشه پستها حذف میشن. حداقل بگن که حذف کردن نه اینکه یه دفعه بیایم تصادفا ببینیم مثلا 5 تا پست حذف شده :| دیکتاتورترین دیکتاتورها هم وقتی میخوان جلوی یه چیزی رُ بگیرن حداقل میگن جلوشُ به چه دلیل گرفتن ولی اینجا جواب میدن مدیر الزامی به توضیح نداره :| خب با این وضع چه انگیزه‌ای برای منِ کاربر باید بمونه که محتوا تولید کنم؟ اگر هم فقط مدیران بخوان محتوا تولید کنن که دیگه اسمش انجمن نیست.... نهایتش یه بلاگ گروهیه....
جالبه هر بار پست‌هات پاک شده، برای بازگردوندم و دیدی که به ناحق پاک نشده، یکم احساس میکنم داری ازین سازشی که باهات دارم سو استفاده میکنی، کاش اشتباه کنم!

خُب!
وقتی یه بحث پاکسازی میشه مثلا همون کراوات حدود ۴۰ تا پیام بود، قبلش پست دادم بحث رو قفل میکنم تا پاکسازی شه، این یعنی اگه پست اسپم، حاشیه‌ساز، توهین‌کننده دادید پاک میشه!
و بعد پاک کردن هم پیام دادم پست‌ها پاک شد، لطفا دیگه اسپم ندید والا بی اخطار پاک میشه.
فکر میکنم این دوتا توضیح کافی می‌بوده برای اطلاع رسانی!
ایضا تو تاپیک مدیرگزینی دوبار بحث متفرقه پیش اومد، هر دوبار پاک شد و بعد پست گذاشته شد که اسپم ندید و بحث نشه فقط درخواست بدید.

بله مدیر ملزم نیست دونه به دونه بره پیام بده میخوام به این دلیل پیامت‌تون رو پاک کنم، چون قوانین کاملا مشخصه و بحث زمانم هست! شاید باورتون نشه ولی من یه زندگی خارج از سایت دارم که در اولویته و باید بهش رسیدگی کنم!

وظیفه اصلی مدیر داخلی رسیدگی به عملکرد مدیران انجمنه، متاسفانه این ضعف فعلی سمپادیاست که مدیران خوب و قوی برا انجمن‌ها نداریم.
من یه نفری حد و توانم برای رسیدگی به پست‌ها همینقدره و حتا از چیزی که باید دارم بیشتر وقت میذارم که تاپیکا تو چارچوب بمونه‌.

یکمم انصاف بد نیست، پست‌ها پاک نشه میریزید میگید چرا نمیای پاک کنی و... پاک میشه میاید میگید چرا پاک میکنی و به چه حقی!
فازتون رو با رسم شکل برام مشخص کنید (۲۰ نمره)

ضمنا تولید محتوا با اسپم دادن فرق داره، اگه کسی تاپیک جدیدی بزنه که مشابه نداشته باشه و بحث خوبی توش راه بیفته مطمئن باش من نفر اول حمایتش میکنم!
ولی اگه منظورت از تولید محتوا دعوا راه انداختن و بحث‌های بی سر و ته هست، شرمنده (:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
متین این کارایی که میگی وظایف مدیر انجمن بوده و هست و گفتم جدا من دارم همه تلاشمو میکنم. همون پاکسازی کراوات دو ساعت و نیم از من وقت گرفت که نشستم خوندم، فکر کردم چیا حذف شه دعوا نشه، چیا ویرایش شه قابل موندنه و...
متاسفانه شما نیستید این وقتای من که پای انجمن میره رو ببینید، و همین طوری میایید اینور و اونور هرچی دلتون میخواد می‌گید.

ما مدیر انجمنای فعالی کم داریم که پا بحث بشینن و حواسشون باشه،
بعد بحثی که فقط توهینه و ربطی به موضوع نداره میشه اسپم، اسپم پاک میشه نه ویرایش.

چرا فکر میکنی و البته فکر میکنید ما مطابق بچه بسیجیا کار میکنیم؟ اصن بچه بسیجی کیلویی چند؟
من حداقل مطابق چارچوبایی که باید کار میکنم، توهین حذف میشه، اسپم حذف میشه په نظر شما موافق من باشه چه مخالف.

راجع به اون بند اخر که شوق بحث و اینا رو نوشتی، شوق بحث کردن داشتن یه مسئله است، عقده گشایی یه عده با توهین کردن یه مسئله دیگس!

میدون جنگ که نیست، اگه خودمون رو سمپادی میدونیم و فکر میکنیم یه سر و گردن بالاتریم پس این باید تو رفتار و شعور اجتماعی‌مون هم دیده شه.
روشن فکر بودن و باحال بودن به توهین کردن به مردم نیست!
وقتی آدم کولی به نظر میرسی که بتونی مودبانه نظر مخالفت رو بپزی! نه اینکه زمین و زمان رو بهم بدوزی که ثابت کنی یه نفر اشتباه میکنه.
حالا مثلا تو این فضای مجازی به فرد ایکس توهین کردید و متهم کردیدش و چار نفرم تشویق‌تون کردن!
شاید تو لحظه حال‌تون رو خوب کنه اما ازتون آدم بهتری نمیسازه!

منم موافقم با نشان مدیر انجمن مثل قبل، کاش پیگیری شه @MTHR

متین @matinm این پست یه سری‌ش جواب شما بود، یه سریش گله‌های من که رو دلم مونده بود، اون وسط مسطا رو به خودت نگیر.

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
اگه از پسش بر نمیای خودت رو بکش کنار و اون عنوان مدیر انجمن کوفتیو بده به اینا جواب میده.
در کل بی نتیجس سرو کله زدن باهات وقتی حرفی رو قبول نمیکنی وگرنه میبینی من نگفتم هیچ کدوم اینا که میگی نیست و یا خوبه فقط گفتم هر چی که هس این پیشنهادای منو اگه عمل کنی خودت راحت تری و بقیه و اوضاع شاید بهتر پیش بره
من دسترسی انتخاب مدیر انجمن ندارم، بله قطعا اگه پیشنهاد شما عملی شه من خیلی راحت‌ترم، برای همین نوشتم موافقم و مطهری رو تگ کردم که پیگیری کنن، دیدی؟
___
من سعی میکنم همه سوالات و مشکلات‌ و پیشنهادات‌تون رو تا جایی که میشه پیگیری کنم، فکر کنم یه اشتباهم همین باشه حتی :)) شما کی سر و کله زدی و صحبت کردی جواب نگرفتی؟
____
من مشخصا نوشتم انتهای پست علاوه بر جواب شما یه سری گله از بقیه هم کردم، واقعا اینکه میخوای به خودت بگیری کاری از دستم برنمیاد:-??
دقیقا برای همین تگت کردم که بعد نیای بگی من که اینطوری نیستم و همین حرفا که زدی، ولی مثل که هرچی آدم بخواد مراعات کنه یه وقتایی بدتر میشه.

آخرین ویرایش:
بالا