• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مسائل غیردرسی کنکور ۹۹

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
من یه مشکلی دارم اونم این که یه آزمون اختصاصیامو خوب می زنم آزمون بعد عمومیا و این یکی گند میزنه تو تراز اون یکی و ترتز کل این یعنی بینشون تعادل نیست؟ میشه کمکم کنین که تعادل بینشون برقرار کنم؟
ممنون

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ریاضی فیزیک دهم رو همون پارسال کتاب خیلی سبز برای ریاضی و میکرو برای فیزیک رو چندبار زدم و دیگه خیلی تکرارین برام. نظرتون درباره ی الگو چیه؟ یازدهم الگو میزدم خوب بود.
خیلی خیلی ممنونم^^
الگو برا کسی ک اونها رو کار کرده خوب نیست اسون تره . میکروشو بگیر و اونم خیلی سبزشو بگیر . البته نظر من اینه دوباره همونها رو بزن . نردبان هم خوبه برا سطح تو .

^__^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
من یه مشکلی دارم اونم این که یه آزمون اختصاصیامو خوب می زنم آزمون بعد عمومیا و این یکی گند میزنه تو تراز اون یکی و ترتز کل این یعنی بینشون تعادل نیست؟ میشه کمکم کنین که تعادل بینشون برقرار کنم؟
ممنون
شاید یه ازمون عمومیا اسونتر و بالا میزنی و ازمون بعدی برعکس میشه. به سطح سوالا هم نگاه کن.

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

A4i9

ali
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1400
تراز نشون دهنده ی سختی نیست؟
هر چی ماکزیمم تراز بیشتر باشه اون درس سخت تر بوده .
معیار های دیگه ای هم که هست و کمک می کنه به تشخیص سخت یا آسون بودن انحراف معیار و امثالهم هستن که جدیدا توی سایت قلم چی بعد از هر آزمونش قرار داده می شن .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام .
زیاد دیدم که راجع به تستایی که از قبل هایلایت یا نشانه دار کردیم حرف زده می شه برا دوران جمع بندی و مرور و ذالک .
خب سوال من اینه ، چه تستایی رو باید نشان دار کنیم ؟ اونایی که سختن ،نکته دارن یا چی ؟

پ.ن: دهمم .
سوالایی ک اشتباه حل کردی .
سوالایی ک شک داشتی موقع حل کردن .
و سوالایی ک بنظرت نکته دارن و مهمن .

shgh.tv

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
98
من الان بعد از تموم کردن درسای یازدهم تا اول تیر نمیدونم چیکار باید بکنم!
میخواستم دو درس از دهم و دروس یازدهم رو بخونم.
ولی دست و دلم میلرزه نمیدونم چیکار کنم!
میشه به منم کمک کنید؟ @sadlove
ریاضی فیزیک دهم و یازدهم تا میتونی تست بزن و ادبیات کار کن قرابت و ارایه کار کن . شیمی دهم هم کار کنی خیلی خوب میشه . نشد همون ریاضی فیزیک.
چرا زیست نه؟

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
خودمم با ریاضی و فیزیک موافقم چون زیست و شیمیم وضعیتشون خوب نیست و تا اول تیر نمیرسم بهشون. ولی ریاضی و فیزیکم وضعیت بهتری دارن و راحت تر میرسم بهشون.
اینکه با ریاضی فیزیک بیشتر حال میکنم هم بی تاثیر نیست. :))

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من خودمم دبیرستان بودم همش فوکوسم رو زیست بود میفهمن این وسواس رو :))
چون ک زیست و شیمی رو سال کنکور خیلی خوب میتونه بخونه و تایم زیادی براش میذاره مثلن روزی 3 ساعت زیست 3 ساعت شیمی 1ونیم ساعت ریاضی ! اونقدر وقت نمیکنه مثلن ریاضی بخونه یا فیزیک یا تقویت کنه ریاضی فیزیکشو . بنظر من برد با کسیه ک دوم و سوم ریاضی فیزیکشو ادبیاتشو تقویت کنه ک سال کنکور رو اینا مسلط باشه و وقت زیادی ازش نگیره ک تایم بذاره رو زیست و شیمی ک مهمن ! اکثرا تجربیا تو ریاضی فیزیک یا یکی از این دو تا ضعیفن و تو همین سمپادیا داشتیم کسی ک ریاضی فیزیکشو 80 90 زد سال 94 و زیستش 4 درصد الان دانشجو داروسازیه :)) ینی اینقدر میتونه کمک کنه و رتبه بده دیگه کسی ک ریاضی فیزیکش قوی باشه زیست و شیمیشم قوی کنه میتونه راحت زیر 500 بشه . من خودم ریاضیمو 10 درصد بالاتر زده بودم جای بندر عباس دانشجو شیراز بودم الان :D دارم اشتباهاتمو share میکنم :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
من یه سری جزوه های جمع بندی دارم،میخوام اونا رو بخونم و سوالاشو حل کنم
الان که دارم درسا رو جمع‌ می‌کنم و به قولی واسه آخرین بار کتابا رو میخونم بخونم،یا بذارم یه ماه دیگه بعد از این جمع بندی و رفع اشکال؟؟؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
الان که دارم درسا رو جمع‌ می‌کنم و به قولی واسه آخرین بار کتابا رو میخونم بخونم،یا بذارم یه ماه دیگه بعد از این جمع بندی و رفع اشکال؟؟؟
من شنیدم سه هفته ی پایانی باید برای جمع بندی کلی گذاشت
میخوای از منبع موثق بپرس و مطمئن شو آخه خیلی وقت داریم

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
واقعاً خیلی خوب میکشه یک عزیز لطف کنه و بیاد و برامون توضیح بده تا قبل از اینکه شروع کنیم کنکور جامع زدن الان چه کاری کنیم مفیده تا آخر خرداد ؟ اشکال نداره منبع دوم تست بزنیم- نه خیلی سنگین-؟ یا مثلاً مبحث مبحث ببنیدم درسارو؟ نبنیدیم اصلا؟ بریم سراغ اشکال هامون؟ چی کار کنیم ؟

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام من شنیدم که میگن اگر تا الان حداقل ی دور مباحث رو بصورت کنکوری خوندی یعنی دوران تکمیلت تموم شده و میتونی بری سراغ دوران تسلط..حالا دوران تسلط چیه ؟توی دوران تسلط میگن که باید اول فصل ب فصل بعدا کل کتاب و بعدش کل کتابهای سه سال مثلا اول فصل ب فصل شیمی دو بعد کل شیمی دو و بعد همه شیمی های سه سال رو تست زماندار بزنی ببینی چ چیزایی یادت رفته یا مشکل داری و بعد از تحلیل بیای رفع اشکال بکنی
برای این که خیلی سر درگم نشی توی کتابا پیشنهاد شده که ازمون یکی از موسسه هایی ک تاخالا ندادی رو بدی مثل گزینه دو گاج یا قلمچی اینا
بعدشم که نهایی هست
و بعد از نهایی نیتونی کنکور بزنی
و بعدشم که دو هفته س هفته مونده احتمالا میتونی جمع بندی اخر انجام بدی
من اینارو شنیدم و بنظرم خوبه
همین
واقعاً خیلی خوب میکشه یک عزیز لطف کنه و بیاد و برامون توضیح بده تا قبل از اینکه شروع کنیم کنکور جامع زدن الان چه کاری کنیم مفیده تا آخر خرداد ؟ اشکال نداره منبع دوم تست بزنیم- نه خیلی سنگین-؟ یا مثلاً مبحث مبحث ببنیدم درسارو؟ نبنیدیم اصلا؟ بریم سراغ اشکال هامون؟ چی کار کنیم ؟

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
سلام من شنیدم که میگن اگر تا الان حداقل ی دور مباحث رو بصورت کنکوری خوندی یعنی دوران تکمیلت تموم شده و میتونی بری سراغ دوران تسلط..حالا دوران تسلط چیه ؟توی دوران تسلط میگن که باید اول فصل ب فصل بعدا کل کتاب و بعدش کل کتابهای سه سال مثلا اول فصل ب فصل شیمی دو بعد کل شیمی دو و بعد همه شیمی های سه سال رو تست زماندار بزنی ببینی چ چیزایی یادت رفته یا مشکل داری و بعد از تحلیل بیای رفع اشکال بکنی
برای این که خیلی سر درگم نشی توی کتابا پیشنهاد شده که ازمون یکی از موسسه هایی ک تاخالا ندادی رو بدی مثل گزینه دو گاج یا قلمچی اینا
بعدشم که نهایی هست
و بعد از نهایی نیتونی کنکور بزنی
و بعدشم که دو هفته س هفته مونده احتمالا میتونی جمع بندی اخر انجام بدی
من اینارو شنیدم و بنظرم خوبه
همین
خیلی خیلی ممنونم *:

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام.یه سوال شماها واسه تحلیل آزمون چکار مفیدی میکنید؟ واینکه آیا تست های اشکال دار و نزده ی آزمون رو وارد دفتر خودآموز میکنید یا فقط هایلایت میکنید؟
و اینکه تابستون دینی ده و یازده رو بخونیم یا نه؟(خیلی ها میگن خوندنش بیفایده است)

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
اهان ی چیزی یادم رف...همه این تستا یا ازمونا بدون مرور قبلیه :)
یعنی کلا مرور نکنیم تستای هایلایت های قبلیمون؟! خب آزمونا هنه ی اشکالاتمون رو پوشش نمیدن که!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام.یه سوال شماها واسه تحلیل آزمون چکار مفیدی میکنید؟ واینکه آیا تست های اشکال دار و نزده ی آزمون رو وارد دفتر خودآموز میکنید یا فقط هایلایت میکنید؟
و اینکه تابستون دینی ده و یازده رو بخونیم یا نه؟(خیلی ها میگن خوندنش بیفایده است)

اول سوالای غلط نزده و صحیح رو مشخص نیکنم
بعدش بدون پاسخنامه شروع میکنم غلط ها و نزده هارو حل میکنم
در اخر هر درس مراجعه میکنم ب پاسخنامه و میبینم پاسخنامه با چ روشی حل کرده یا چ نکته ای گفته و اینا
بعد هر نکته جالب یا سوال جالبی یا جدیدی دیدم رو یادداشت میکنم توی کلاسور تحلیل ازمون
همین

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
ببین مثلا وقتی ازمون رو دادی قطعا سوالی بوده از اشکالای تو (برای من همیشه هست)بعد ک ازمون رو دادی تموم شد تحلیل و رفع اشکال برای همون هس
اتفقا باید سوالایی ک اشکال داشتی قبلا رو هم مرور کنی چون اشکالات ادم تکرار میشه بیشتر موقع ها
حالا شما میتونی الان هم مرور کنی اگر نکردی
یعنی کلا مرور نکنیم تستای هایلایت های قبلیمون؟! خب آزمونا هنه ی اشکالاتمون رو پوشش نمیدن که!

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
ببین مثلا وقتی ازمون رو دادی قطعا سوالی بوده از اشکالای تو (برای من همیشه هست)بعد ک ازمون رو دادی تموم شد تحلیل و رفع اشکال برای همون هس
اتفقا باید سوالایی ک اشکال داشتی قبلا رو هم مرور کنی چون اشکالات ادم تکرار میشه بیشتر موقع ها
حالا شما میتونی الان هم مرور کنی اگر نکردی
ممنووونم خیلی (:

بالا