• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مسائل غیردرسی کنکور ۹۹

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
یه مشکل دیگه من عاشق فیزیک سال دهم بودم چند ساعت میخوندم خسته میشدم ولی عشق میکردم ولی از اونجایی که میونه ی خوبی با برق ندارم نمیتونم زیاد با فیزیک امسال کنار بیام و از اون جایی که نقش مهمی توی کنکور ریاضی داره نمیدونم چیکار کنم
مشکل بعدی به نظرتون توی قرنطینه که شاید فرصت زیادیم نمونده باشه دهمو بخونم یا یازدهم ترم اولو ببندم یا ترم دومو بخونم؟
یازدهم فصل ۲و۳ مهم
وقت کافی هم داری
خوب بخونشون

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
کسی ک جواب اینو نداد
حداقل اگ میشه بگین کتاب چیا بهتره؟
برا چه درسی میخوای ؟بچه کتاب تست شیمی خوب سراغ دارید ؟من مبتکران خوندم ولی نمیتونم تو آزمونا بالای شصت بزنم

آخرین ویرایش:

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
بچه کتاب تست شیمی خوب سراغ دارید ؟من مبتکران خوندم ولی نمیتونم تو آزمونا بالای شصت بزنم
اول از همه ب این مسئله هم توجه داشته باش ک شاید بد شیمی میخونی و روش مطالعه ات درست نیست

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
اول از همه ب این مسئله هم توجه داشته باش ک شاید بد شیمی میخونی و روش مطالعه ات درست نیست
راستش اینم میخواستم بپرسم .من هرکار میکنم هر جور میخونم نمرم کم میشه

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
بین این کتابایی که کنکور هارو جامع دارن کدوم بهتره؟
مال گاج دور دنیا در چهار ساعت
برای خیلی سبز هم چند کنکور
برای مهر و ماه کنکوریم
پ.ن: تفاوت شون توی اون سوال هاییه که برای نظام قدیم بوده و معادل سازی کردن با نظام جدید و خوبی خیلی سبز و مهرماه توی کلی ها البته و نه عمومی ها اینه که دفترچه ست و نه کتاب

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
چطوری جمع بندی درست و درمونی داشته باشیم ؟ چجوری درس بخونیم تو این مدت باقیمونده ؟
ی برنامه ریزی خوب داشته باش . الان تا مرداد 3 ماه و دو هفته مونده . 3 هفته پایانی رو بذار برای مرور کلی . دو ماه و سه هفته داری . 11 هفته . دوم سوم و پیش رو داری . هر پایه رو 4 هفته بذار جز یکیشون ک قوی تری 3 هفته .
زیست : زیست رو از روی کتاب بخون و تمام نکاتی ک نوشتی رو بخون . تمام تست هایلایتیاتو بزن . تمام ازمونهاتو بررسی کن .
شیمی : شیمی هم کتاب رو بخون . جزوتو بخون . تست هایلایتیاتو کار کن . خط ویژه برا جمع بندی شما خوبه .
ریاضی : سه سطحی حل کن بنظر من + تمامی هایلایتیایی ک کل سال زدی تو ازمونها و کتابهات + خلاصه هاتو بخون یا جزوه هاتو .
فیزیک : سه سطحی کار کن + تمامی هایلایتیایی ک کل سال زدی تو ازمونها و کتابهات + خلاصه هاتو بخون یا اگرم میرسی جزوه هاتو .
ادبیات : قرابت تست بزن هایلایتیاتم یادت نره . ارایه تست بزن . زبان فارسی تست بزن خصوصا کنکورا رو . لغت و تاریخ ادبیات هر شب بخون .
دینی : از روی کتاب بخون + ایات و نکات گاج رو بخون .
عربی : درسنامه های قواعد رو بخون . و تست بزن هایلایتیایتو . ی متن بزن هر بار ک میخونی . اگه تحلیل صرفی مشکل داری هر شب یکم از لقمه مهر و ماه واژه های عربی متن ک تحلیل کرده بخون راهت میندازه .
زبان : لغات رو مرور کن و قواعد هایلایتیاتو تست بزن و درسنامشو بخون دوباره .
البته اینا بیس عه . ینی اگه مشکلی داری هم باید این مدت روش کار کنی ک اگه داری بگو تا بگم چیکار کنی یا اگه منابعت تا الان مشکل داشته حلش باید کنی این مدت کلن هر مشکلیو میشه تو این زمان باقیمونده حل کرد .
حالا میمونه کنکورا . ی کتاب کنکورای عمومی داری ی کتاب کنکورای اختصاصی . عمومی شامل هنر زبان انسانی ریاضی تجربی 6 سال جز 98 ینی 30 تا کنکور و اختصاصیم داخل و خارج کشور 6 سال جز 98 ینی 12 تا کنکور . البته اگه اشتباه نگم یادم نمیاد زرد عمومی رو دسترسیم ندارم بهش . ب هر حال تقسیم کن از الان و ی شب در میون ی کنکور عمومی بزن و هفته ای ی کنکور اختصاصی خیلی کنکور عمومی زدن ب کارت میاد . حتما تحلیل کن و هایلایت کن ک سه هفته اخر مرور کنی سوالایی ک مشکل داری رو .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
برا چه درسی میخوای ؟بچه کتاب تست شیمی خوب سراغ دارید ؟من مبتکران خوندم ولی نمیتونم تو آزمونا بالای شصت بزنم
نظام جدیدی ؟ مبتکران خیلی خوب نیست برا نظام شما . گاج ها رو بگیر هر پایه جدا . از الان میرسی تموم کنی همشو اگه روزی سه ساعت شیمی بخونی . تستهاشونو جمع بزن و تقسیم تعداد روزای با قیمانده منهای سه هفته اخر کن ببین چقدر میشه روزی همونقدر تست بزن . مشکلاتتو هم هایلایت کن ک سه هفته اخر مرور کنی .
حفظیات هم کتاب بخون اگرم نخوندی لقمه مهر و ماهها خوبن .

Sarvenaz_H

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام بچه ها کدوم کتابا برای جمع بندی بهترن؟ رشتم ریاضیه.
و اینکه اگه کانال یا سایتی میشناسین که سوالای کنکور رو طبقه بندی شده گذاشته میشه برام بفرستین؟ :D:RedHeart

19azar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
بین این کتابایی که کنکور هارو جامع دارن کدوم بهتره؟
مال گاج دور دنیا در چهار ساعت
برای خیلی سبز هم چند کنکور
برای مهر و ماه کنکوریم
پ.ن: تفاوت شون توی اون سوال هاییه که برای نظام قدیم بوده و معادل سازی کردن با نظام جدید و خوبی خیلی سبز و مهرماه توی کلی ها البته و نه عمومی ها اینه که دفترچه ست و نه کتاب
من برای کنکور ۹۸ کنکوریوم داشتم و بسیار ازش راضی بودم. چون خیلی از نظر شکل و البته سوالات شبیه کنکور بود( ولی بعضی درسهاش خیلی راضی نبودم اونم به خاطر این بود که اولین بار بود کنکور نظام جدید برگزار میشد و قطعا الآن بهتر شده) به نظرم تو این اوضاع که نمیشه به صورت حضوری آزمون و کنکور آزمایشی داد برای شبیه سازی خیلی خوبه.

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
من برای کنکور ۹۸ کنکوریوم داشتم و بسیار ازش راضی بودم. چون خیلی از نظر شکل و البته سوالات شبیه کنکور بود( ولی بعضی درسهاش خیلی راضی نبودم اونم به خاطر این بود که اولین بار بود کنکور نظام جدید برگزار میشد و قطعا الآن بهتر شده) به نظرم تو این اوضاع که نمیشه به صورت حضوری آزمون و کنکور آزمایشی داد برای شبیه سازی خیلی خوبه.
ممنونم و می شه بپرسم کدوم درس هاش رو راضی نبودی؟

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
من الان بعد از تموم کردن درسای یازدهم تا اول تیر نمیدونم چیکار باید بکنم!
میخواستم دو درس از دهم و دروس یازدهم رو بخونم.
ولی دست و دلم میلرزه نمیدونم چیکار کنم!
میشه به منم کمک کنید؟ @sadlove

19azar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
ممنونم و می شه بپرسم کدوم درس هاش رو راضی نبودی؟
عربی بیشتر از همه و بعد کمی هم ریاضی
ولی کنکوریوم ریاضی رو خبر ندارم. از افرادی که استفاده کردن حتما بپرس.

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
عاقا منم میخوام کنکوریوم بگیرم اما میترسم دور دنیا و اونایی ک مال خیلی سبزن هستن بهتر باشن
فرق آنچنانی ک نداره؛داره؟

19azar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
عاقا منم میخوام کنکوریوم بگیرم اما میترسم دور دنیا و اونایی ک مال خیلی سبزن هستن بهتر باشن
فرق آنچنانی ک نداره؛داره؟
من دور دنیا و چند کنکور خیلی سبز رو نداشتم و نمیدونم اونا چطوری هستن. ولی یکجا دیدم از نظر قیمت و سوالات و شکل و شبیه سازی کنکوریوم رو اولویت دادن.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
من الان بعد از تموم کردن درسای یازدهم تا اول تیر نمیدونم چیکار باید بکنم!
میخواستم دو درس از دهم و دروس یازدهم رو بخونم.
ولی دست و دلم میلرزه نمیدونم چیکار کنم!
میشه به منم کمک کنید؟ @sadlove
ریاضی فیزیک دهم و یازدهم تا میتونی تست بزن و ادبیات کار کن قرابت و ارایه کار کن . شیمی دهم هم کار کنی خیلی خوب میشه . نشد همون ریاضی فیزیک . منابع پیشنهادی منم برا ریاضی فیزیک خیلی سبزه و برا شیمی گاج نقره ای میکرو .

روزی 50 تا تست ریاضی دهم
50 تا تست فیزیک دهم
50 تا تست ریاضی یازدهم
50 تا تست فیزیک یازدهم
و هر شب ادبیات تست بزن قرابت برا قرابت و ارایه نشر الگو خوبه هفت خوان خیلی سبزم خوبه . نداشتی مثلن خیلی سبز پایه هم خوبه .
اگه برات سنگین بود این برنامه نصفش کن ینی ی روز دهم کار کن ی روز یازدهم .
تعداد کل تست های کتابهاتو تقسیم 50 کن ببین هر کتابی تو چند روز تموم میشه . اگه با ی روز در میون کردن پایه ها تموم میشه تا اول تیر کنارش سه ساعت شیمی بذار هر روز میشه 7 ساعت مفید روزانه و بخونی عالیه .

آخرین ویرایش:

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
عربی بیشتر از همه و بعد کمی هم ریاضی
ولی کنکوریوم ریاضی رو خبر ندارم. از افرادی که استفاده کردن حتما بپرس.
ممنوووونم خیلی لطف کردی*:
البته سال پیشم دور دنیا به نظرم چندان جالب نبود. خصوصاً ریاضی اش.

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
ریاضی فیزیک دهم و یازدهم تا میتونی تست بزن و ادبیات کار کن قرابت و ارایه کار کن . شیمی دهم هم کار کنی خیلی خوب میشه . نشد همون ریاضی فیزیک . منابع پیشنهادی منم برا ریاضی فیزیک خیلی سبزه و برا شیمی گاج نقره ای میکرو .

روزی 50 تا تست ریاضی دهم
50 تا تست فیزیک دهم
50 تا تست ریاضی یازدهم
50 تا تست فیزیک یازدهم
و هر شب ادبیات تست بزن قرابت برا قرابت و ارایه نشر الگو خوبه هفت خوان خیلی سبزم خوبه . نداشتی مثلن خیلی سبز پایه هم خوبه .
اگه برات سنگین بود این برنامه نصفش کن ینی ی روز دهم کار کن ی روز یازدهم .
تعداد کل تست های کتابهاتو تقسیم 50 کن ببین هر کتابی تو چند روز تموم میشه . اگه با ی روز در میون کردن پایه ها تموم میشه تا اول تیر کنارش سه ساعت شیمی بذار هر روز میشه 7 ساعت مفید روزانه و بخونی عالیه .
ریاضی فیزیک دهم رو همون پارسال کتاب خیلی سبز برای ریاضی و میکرو برای فیزیک رو چندبار زدم و دیگه خیلی تکرارین برام. نظرتون درباره ی الگو چیه؟ یازدهم الگو میزدم خوب بود.
خیلی خیلی ممنونم^^

بالا