حیوان خانگی ؟!

شروع موضوع توسط hossein9021 ‏2019/4/7 در انجمن محیط زیست

1. mohammadsaleh40

mohammadsaleh40 کاربر نیمه حرفه ای
    کنکوری ۹۸

امتیازات:
    +208 / -21
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    گناباد
    سال فارغ التحصیلی:
    1398
    آره آخه کنجکاوم که چه جوری تونستن آمار بگیرن رو کدوم جامعه آماری که بخوان بعد به کل جهان و حتی جنگل های انبوهی که به زور آدم توش زنده می مونه رو آمار گیری کنن ببینن گرگ هست یا نه.
    بعدم بحث رو از رو گرگ جدا کنیم همون سگ شما گفتین اگر نگهداری نشه کم میشه تعدادش 15 سگ ساعت 8 تو منتقه شهری اونم شهری که نگهداری سگ نداره در تناقض با حرف شما نیست؟

• لایک لایک x 1
  2. Sana81

Sana81 کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +1,120 / -11
    نام مرکز سمپاد:
    farzanegan
    شهر:
    sarab
    سال فارغ التحصیلی:
    1400
    خب به نظر من داشتن حیوون خونگی به شرطی که بهش ازادی عمل بدی خوبه
    مثلا خود من که گربه داشتم بهش اب و غذا می دادم و بعدش خودش برا خودش می رفت گردش و تفریح دور و بر شب هم بر میگشت خونش می خوابید><><
    من هیچ وقت جلوشو نگرفتم که نره جایی

• لایک لایک x 3
  3. ARYCH

ARYCH کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +187 / -27
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    خرم آباد
    سال فارغ التحصیلی:
    1399
    خب شما میتونی باور نکنی که گرگا کم شدن، چون تو منطقه(اه ببخشید منتقه) شما 15 تا سگ با هم بوده، پس هزاران گرگ هم در مناتق(☺) مختلف میتونن باشن و آمار ها عملا شعر هستن چون خبر ندارن منتقه شما چخبارس;)

4. mohammadsaleh40

mohammadsaleh40 کاربر نیمه حرفه ای
    کنکوری ۹۸

امتیازات:
    +208 / -21
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    گناباد
    سال فارغ التحصیلی:
    1398
    نگا هیج دعوا و بحثی نیست تو لفافه مسخره می کنی
    می گی آمار نمی گم بیار بگو همین آمار رو از کجا شنیدی یا دیدی که می گی یا ذهنیتِتِ؟
    15 سگ رو هم من به عنوان آمار نگفتم به عنوان یک نمونه از جامعه آماری گفتم که تو همون درس آمار اگر امسال خونده باشی با توجه به نمونه های آماری یه حدسایی می شه از جامعه زد حالا گیریم این منطقه ما خیلی هم غیر عادی باشه و دور از میانگین کل ولی دوری هم حدی داره و 15 سگ کم چیزی نیست .
    حرف من اینه بله تو یه شهر نسبتا بزرگ صد البته به هیچ عنوان (ماشالا چه همه قید تأکید) هیچ امکان زندگی آزادی برای یه سگ وحشی نیست ولی کی گفته که اون سگ وحشی مجبوره تو همچون جایی زندگی کنه؟خیلی راحت می تونه بره یه جای دیگه بیابونی جایی زندگیش رو بکنه.
    حالا کجا؟ حومه شهر ها دیگه بیابون خدا و ...
    همه دنیا رو که کلان شهر ها تشکیل نداده که ما مجبور باشیم اونا رو نگه داریم.