• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

موقعیت بغرنج ....

• شروع کننده موضوع wdr
  • تاریخ شروع

Mhr-Sana

....
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
این دیگه موقعیت نبود... تراژدی تعریف کردی:))
خب من واقعی بگم، میرم از اون شهر دیگه. مشخصه. (البته همه اینا حرفه. تجربه نشون داده کسی که میگه میرم، میمونه و همه رو از زیر اوار درمیاره، دشمن رو نابود میکنه! و در نهایت شهر رو دوباره میسازه. و هرکس الان میگه من میمونم، احتمالا نفر اول توی واقعیت فرار میکنه)

ماشین پیچوندی(گواهینامه نداری)، میای دور بزنی قشنگ با سپر جلوی ماشینت میری تو در راننده ی ماشینی که کنار خیابون پارکه و جای سپر ماشینت رو یادگاری واسش میذاری.
صلوات میفرسم
داری فیلم بدون سانسور میبینی بابات میاد

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
صلوات میفرسم
تصورشم سخته:)):-sنمیدونم فقط خودمو میزنم به اون راه که اصن من این فیلمو ندیدم و پلی نکردم و ازین حرفا دیگه

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش
یا حضرت عباس-____-
خدا نصیب هیشکی نکنه:))
فکرشم ترسناکه:-?
حالا فک کن ی فیلمی دوستت بت داده گفته صحنه نداره در صورتی ک پر صحنست تو ی جمع خونوادگی ک کل فامیل هست اعتماد میکنی و فیلمو پلی میکنی.:-"
خاموش هم نمتونی بکنی تی ویو:-"
ما کلا اهل اعتماد کردن نیستیم

فکر کن امروز یه قرار خیلی مهم داری، باید بری منت کشی، تا حالا هم چند بار طرف رو پیچوندی، همه اش هم لو رفته،
از صبح هم حالت بده و یکسره به دستشویی نیاز داری
‌دکتر هم رفتی هنوز داروهاش جواب نداده
چی کار میکنی؟!

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
یا حضرت عباس-____-
خدا نصیب هیشکی نکنه:))
فکرشم ترسناکه:-?
حالا فک کن ی فیلمی دوستت بت داده گفته صحنه نداره در صورتی ک پر صحنست تو ی جمع خونوادگی ک کل فامیل هست اعتماد میکنی و فیلمو پلی میکنی.:-"
خاموش هم نمتونی بکنی تی ویو:-"
قطعا دوستم رو به هزار تیکه مساوی و نامساوی تقسیم خواهم کرد بعدم تو جمع خیط شدم دیگه چه کنم؟|-@

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
ما کلا اهل اعتماد کردن نیستیم

فکر کن امروز یه قرار خیلی مهم داری، باید بری منت کشی، تا حالا هم چند بار طرف رو پیچوندی، همه اش هم لو رفته،
از صبح هم حالت بده و یکسره به دستشویی نیاز داری
‌دکتر هم رفتی هنوز داروهاش جواب نداده
چی کار میکنی؟!

موقعیت پیچیده بود متوجه نشدم!

فکر کن با فامیل نشستین دور سفره شام و همگی شاد و خندون و به به عجب غذایی، یهو یه عطسه ات میگیره، و اینقدر ناگهانی و قدرتمند رخ میده که مقادیری مایعات و نیمه جامدات متنوع پرت میشه تو غذای بغل دستی ها و جلویی ها و .........

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
فکر کنین دو ماه دیگه کنکور دارین،و علاقه وافری هم به اومدن به یه سایت نامعلومی دارین
چه می کنید؟:-"
پارسال خودم تو این موقعیت قرار گرفتم تا اردیبهشت انتخابم سایت بود اما بعد که دیدم اوضاع قاراشمیشه درس رو انتخاب کردم:-"

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی
موقعیت پیچیده بود متوجه نشدم!

فکر کن با فامیل نشستین دور سفره شام و همگی شاد و خندون و به به عجب غذایی، یهو یه عطسه ات میگیره، و اینقدر ناگهانی و قدرتمند رخ میده که مقادیری مایعات و نیمه جامدات متنوع پرت میشه تو غذای بغل دستی ها و جلویی ها و .........
ادا عطسه درمیارم جمع رو ترک میکنم
فرض کن مهمون دارین و دوستت به گوشی خونه زنگ میزنه تا تو پیدا کنی گوشی میره رو پیغامگیر و دوستت خیلی از چیزا رو ک نباید بگه میگ و همه مهمونا هم ساکت میشن و به حرفا اون گوش میدن

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
فرض کن مهمون دارین و دوستت به گوشی خونه زنگ میزنه تا تو پیدا کنی گوشی میره رو پیغامگیر و دوستت خیلی از چیزا رو ک نباید بگه میگ و همه مهمونا هم ساکت میشن و به حرفا اون گوش میدن

شروع میکنم بلند بلند گل میروید به باغ میخونم و سر و صدا میکنم تا افکار عمومی رو متحرف کنم و اون گوشی لامصب رو پیدا کنم!

فکر کن شب رفتی زیر لحاف و داری با موبایل با دوست دخترت/پسرت صحبت میکنی و لاو میترکونی و دل میدی و قلوه میگیری، لحاف رو میدی بالا درحالیکه گل از گلت شکفته و داری میخندی تا یه هوایی تازه کنی، میبینی پدر/مادرت وایساده بالا سرت داره گوش میده

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
فکر کنین دو ماه دیگه کنکور دارین،و علاقه وافری هم به اومدن به یه سایت نامعلومی دارین
چه می کنید؟:-"

اگه احتمال قبولی کنکورم 160 درصد باشه سایت رو انتخاب می کنم !!!!

صلوات میفرسم

با ذکر الله فقط دعا می کنم

reihony

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علموص
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
شروع میکنم بلند بلند گل میروید به باغ میخونم و سر و صدا میکنم تا افکار عمومی رو متحرف کنم و اون گوشی لامصب رو پیدا کنم!

فکر کن شب رفتی زیر لحاف و داری با موبایل با دوست دخترت/پسرت صحبت میکنی و لاو میترکونی و دل میدی و قلوه میگیری، لحاف رو میدی بالا درحالیکه گل از گلت شکفته و داری میخندی تا یه هوایی تازه کنی، میبینی پدر/مادرت وایساده بالا سرت داره گوش میده
گوشی رو قایم میکنم و به حرف زدن ادامه میدم وسطاش هم به طور خیلی غیر عادی میخندم و یه دفعه وسط خنده میزنم زیر گریه و بعد کلی ادا در میارم که در اینصورت فک میکنن انقد درس خوندم دیوونه شدم و کلی بهم میرسن و دل میسوزنن برام آخرم راهی تیمارستان میکننم و تا آخر عمر اونجا خوش میگذرونم

اگه یه چیز رنگی بریزی رو فرش و بدونی تا یه ربع دیگه مامانت میاد و به پونزده روش سامورایی به قطعات کوچک تقسیمت میکنه چیکا میکنی؟

آخرین ویرایش:

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
گوشی رو قایم میکنم و به حرف زدن ادامه میدم وسطاش هم به طور خیلی غیر عادی میخندم و یه دفعه وسط خنده میزنم زیر گریه و بعد کلی ادا در میارم که در اینصورتدفک میکنن انقد درس خوندم دیوونه شدم و کلی بهم میرسن و دل میسوزنن برام آخرم راهی تیمارستان میکننم و تا آخر عمر اونجا خوش میگذرونم

اگه یه چیز رنگی بریزی رو فرش و بدونی تا یه ربع دیگه مامانت میاد و به پونزده روش سامورایی به قطعات کوچک تقسیمت میکنه چیکا میکنی؟

اول توکل
دوم شامپو فرش
سوم سشوار

اکانت تلگرامت هک شده و همه ی کانال ها و پست ها و ... میره رو اب !!!

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
اکانت تلگرامت هک شده و همه ی کانال ها و پست ها و ... میره رو اب !!!

خداروشکر اکانت به درد بخوری ندارم که چیزی از توش دربیادش... خودمم و یه مشت کانال اقتصادی/سیاسی/علمی. فلذا دیلیت اکانت میکنم و پیگیر میشم ببینم چطوری هک کردنش؟

فکر کن تو چت با یه دختر/پسر اشنا میشی و چند ساعت حرف میزنی میبینی ای بابا این همونیه که میخواستم. و شب اصلا از این فکر تا صبح خواب نداری. صبح پا میشی چک کنی میبینی پاک کرده اکانتشو کلا ...

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
یه نگاهی می کنم به آسمون می گم خدا از اینا ، از اینا. هر چند کیس مد نظر من یه شبه ناپدید شوندگی تو صفاتش نیس همین کارش شیفت و دیلیتش می کنه

فرض کن تو آمفی تئاتر دانشگاه، داری یه ارائه می دی ، استاد بلند می شه می گه این چه وضعشه و سطح علمی دانشکده رو آوردی پایین و راستشو بگو، چقدر برای این کارت تلاش کردی؟

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
فکر کن من کم بیارم!(البته به شرطی که واقعا رو ارائه کار کرده باشم و درصد اطمینان بالایی داشته باشم)
اینقدر باش بحث میکنم که یا اون من رو قانع کنه و یا من اونو(بعدشم حتما میرم فایل رکوردمو گوش میدم ببینم من چی گفتم و اون چی گفت...شاید واقعا یه چیزی داشت میگفت که من اون لحظه متوجه نمیشدم یا سوادشو نداشتم... و اگر چیز جدیدی گفته باشه حتما میرم تحقیق میکنم درباره اش)

داستان نوشتم!

با گوشی داری کار میکنی یهو ریست میشه و دیگه بالا نمیاد! در نهایت مجبور میشی ریست فکتوری کنی و هرچی داشتی پاک میشه....

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
فکر کن من کم بیارم!(البته به شرطی که واقعا رو ارائه کار کرده باشم و درصد اطمینان بالایی داشته باشم)
اینقدر باش بحث میکنم که یا اون من رو قانع کنه و یا من اونو(بعدشم حتما میرم فایل رکوردمو گوش میدم ببینم من چی گفتم و اون چی گفت...شاید واقعا یه چیزی داشت میگفت که من اون لحظه متوجه نمیشدم یا سوادشو نداشتم... و اگر چیز جدیدی گفته باشه حتما میرم تحقیق میکنم درباره اش)

داستان نوشتم!

با گوشی داری کار میکنی یهو ریست میشه و دیگه بالا نمیاد! در نهایت مجبور میشی ریست فکتوری کنی و هرچی داشتی پاک میشه....

واقعا دیگه واسم عادیه

حوصلت سر رفته !!!!

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
اهنگ میزارم میرم وسط:-"

ی چیزی بینهایت ذهنتو مشغول کرده و نمیزاره کار دیگه ای انجام بدی و تو ی عالمه کار مهم داری

رو یه کاغذ همه ی ایده هام رو می نویسم و میزارم کنار پایینش هم می نویسم ساعت 11 شب بهش فکر بشه
بعد میرم کارمو انجام میدم

خسته ای ولی خوابت نمیاد
فرض کن یه کیلو قهوه خوردی

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
خسته ای ولی خوابت نمیاد
فرض کن یه کیلو قهوه خوردی
یه کرم ریزی میریزم کسانی که پیشمن و خوابن هم بیدار شن، بعد خودمو میزنم به خواب! :>

داری از یه نفر با همه وجودت بد میگی، جلوت ظاهر میشه;;)

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
یه کرم ریزی میریزم کسانی که پیشمن و خوابن هم بیدار شن، بعد خودمو میزنم به خواب! :>

داری از یه نفر با همه وجودت بد میگی، جلوت ظاهر میشه;;)
پررو پررو نگاش می کنم میگم خودِ آشغالشه :))

میوه می خوری، آبش می چکه رو دستت و به آبم دسترسی نداری بشوریش.چی کار می کنی؟ :-"

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
دستمو لیس میزنم :-"

میفهمی بابات داره به مامانت خیانت میکنه ولی مامانت خبر نداره عکس العملت چیه؟ به کدومشون میگی؟ چیکار میکنی؟
هوای مادرمو بیشتر از قبل میدارم، با بابام حرف میزنم.

تو مهمونی خم میشی چایی تعارف کنی، بادی مخالف ازت خارج میشه. چه میکنی؟

بالا