• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

موقعیت بغرنج ....

• شروع کننده موضوع wdr
  • تاریخ شروع

dalghak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
/:
شهر
:/
سال فارغ التحصیلی
1399
بسیار زیبا

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
دوستان مسئله اصلا سر خودشوری نیس. مسئله آثار باقی مانده از جرمه! اونو باید با یه بشکه اب شست بعضا :))

فکر کن زنگ میزنن به گوشیت میگن شما تو مسابقه ی فلان برنده شدید. لطفا شماره حسابتون رو بگید که شارژ گوشیت تموم میشه. هیچکسم تو اون جا شارژر میکرو USB نداره(جدیدا دیدم سر شارژر ها بازم ریز تر شده!). چکار میکنی؟

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی
خودخواه :)) شاید یه نفر پشت در منتظر تو بود تا بیای بیرون و اون بره ... اون چه گتاهی کرده و چه کار باید بکنه؟:))
وقتی بگیم اب قعطه نمی ره تو ک بخواد ببینه اگ هم بره درکمون میکنه:D

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
فکر کن زنگ میزنن به گوشیت میگن شما تو مسابقه ی فلان برنده شدید. لطفا شماره حسابتون رو بگید که شارژ گوشیت تموم میشه. هیچکسم تو اون جا شارژر میکرو USB نداره(جدیدا دیدم سر شارژر ها بازم ریز تر شده!). چکار میکنی؟
چندتا کار میشه کرد. یکی اینکه سیم کارت رو بندازم رو یه گوشی دیگه منتظر تماس دوباره باشم.
یکی دیگه اینکه به سرعت خودمو برسونم به جایی که شارژر هست.
راه آخرم که اگه قبلیا جواب نداد خودمو قانع کنم از این مسابقه الکیا بوده و جایزه ای در کار نیست.

موقعیت: فک میکردی امتحان درس ایکس رو داری ولی وقتی میری سر جلسه میبینی اشتباه میکردی و امتحان یه درس دیگس

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
چندتا کار میشه کرد. یکی اینکه سیم کارت رو بندازم رو یه گوشی دیگه منتظر تماس دوباره باشم.
یکی دیگه اینکه به سرعت خودمو برسونم به جایی که شارژر هست.
راه آخرم که اگه قبلیا جواب نداد خودمو قانع کنم از این مسابقه الکیا بوده و جایزه ای در کار نیست.

موقعیت: فک میکردی امتحان درس ایکس رو داری ولی وقتی میری سر جلسه میبینی اشتباه میکردی و امتحان یه درس دیگس

عه! چطوری موازی
چیزی که گفتی یه جرقه هایی زدی تو ذهنم، ولی چون فکر کنم خاطرات خوشی نبودن بیشتر فکر نمیکنم که یادم نیاد اصلا!
ولی جواب: خب مجبورم بشینم ببافم دیگه!(هرچند من وقتی هم که درسیو خونده باشم بازم میبافم! بعد جالبه اکثرا درسایی که میبافم نمرم بیشتر از درسایی میشد که سعی میکردم عین کتاب یا جزوه جواب بدم:)) تو کل دوران تحصیلیم اینطوری بود. در کل من همیشه اولین مثالها و تمرین هارو سر جلسه امتحان میدیدم و حل میکردم، فلذا نصف جوابام از استعداد خودم ساطع میشد! گویا معلما و اساتیدم قدر میدونستن نمره میدادن)

فکر کن یه قرار خیلی مهم داری و با کلی استرس و بدو بدو با ماشین میری سر قرار و دقیقا سر تایم میرسی. پیاده میشی و در ماشین رو میبندی که یهو میگی عه! سوییچ موند رو ماشین~X( و اونطرف اگر بفهمه تو همچین سوتی ای دادی واست خیلی بد میشه. دیر هم بری سر قرار بازم واست بد میشه! چه میکنی؟

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
عه! چطوری موازی
چیزی که گفتی یه جرقه هایی زدی تو ذهنم، ولی چون فکر کنم خاطرات خوشی نبودن بیشتر فکر نمیکنم که یادم نیاد اصلا!
ولی جواب: خب مجبورم بشینم ببافم دیگه!(هرچند من وقتی هم که درسیو خونده باشم بازم میبافم! بعد جالبه اکثرا درسایی که میبافم نمرم بیشتر از درسایی میشد که سعی میکردم عین کتاب یا جزوه جواب بدم:)) تو کل دوران تحصیلیم اینطوری بود. در کل من همیشه اولین مثالها و تمرین هارو سر جلسه امتحان میدیدم و حل میکردم، فلذا نصف جوابام از استعداد خودم ساطع میشد! گویا معلما و اساتیدم قدر میدونستن نمره میدادن)

فکر کن یه قرار خیلی مهم داری و با کلی استرس و بدو بدو با ماشین میری سر قرار و دقیقا سر تایم میرسی. پیاده میشی و در ماشین رو میبندی که یهو میگی عه! سوییچ موند رو ماشین~X( و اونطرف اگر بفهمه تو همچین سوتی ای دادی واست خیلی بد میشه. دیر هم بری سر قرار بازم واست بد میشه! چه میکنی؟

با پیچ گوشتی می تونم یه کارایی بکنم

مخصوص دخترا :
فک کن تو پارک نشستی یهو شاهزاده سوار بر اسبتون رو می بینی !!!

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی
با پیچ گوشتی می تونم یه کارایی بکنم

مخصوص دخترا :
فک کن تو پارک نشستی یهو شاهزاده سوار بر اسبتون رو می بینی !!!
فک نکنم بشه کار خاصی کرد تا اون موقعی که اون بیاد بعدش دگ باید با دست پس بزنی با پا پیش بکشی که بعدا نگه از خدات بود:D:-"

میری مهمونی از صاحبخونه یک شارژر میگیری میزنی تو گوشیت اما شارژ نمی کنه وقتی میخوای شارژر رو دربیاری که دوباره امتحان کنی میبینی سر شارژر تو گوشی مونده و از طرفی میدونی که خیلی طرف رو شارژرش حساسه(واقعیت)
واکنشت؟

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
  • شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
میری مهمونی از صاحبخونه یک شارژر میگیری میزنی تو گوشیت اما شارژ نمی کنه وقتی میخوای شارژر رو دربیاری که دوباره امتحان کنی میبینی سر شارژر تو گوشی مونده و از طرفی میدونی که خیلی طرف رو شارژرش حساسه(واقعیت)
واکنشت؟

ایرانی بازی درمیارم. یعنی جای اینکه من بدهکار باشم با لحن طلبکار میگم آقا این شارژرت به درد نمیخورد که! موند تو گوشی چرا؟؟ طوریکه طرف میگه اقا ببخشید بذار برم یه شارژر نو واست بخرم. واقعا شرمنده ات شدم.

فکر کن رفتی خواستگاری خودت/خواهرت/برادرت، مجلس کاملا جدی، یهو چشمت میفته به پات میبینی شستت کامل سرشو از چورابت بیرون اورده و داره به مجلس لبخند میزنه. باقیشو خودت بگو

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
با اون پای دیگم می پوشونمش

فک نکنم بشه کار خاصی کرد تا اون موقعی که اون بیاد بعدش دگ باید با دست پس بزنی با پا پیش بکشی که بعدا نگه از خدات بود:D:-"

واکنشت؟

و اگه پا پیش نذاشت و اصلا بهت اهمیت نداد ؟؟؟

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
دماوند فوران میکنه !!!

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
هجوم ادم فضایی ها !!!
:D:D:D

یکمم شما بگین هی من موقعیت لازم نیست درست کنم

Nerd_Girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
95
هجوم ادم فضایی ها !!!
ذوق زده میشم در عین حال که با گوشی فیلم و عکس میگیرم به دنبال یه پناهگاه هم برا مواقع ضروری میگردم وسایل لازم هم مثل پتو، چراغ فوه ، غذا و... آماده میکنم

شهرتون بمباران بشه و همه خونه ها نابود بشن !!!

Me ;)

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1400
ذوق زده میشم در عین حال که با گوشی فیلم و عکس میگیرم به دنبال یه پناهگاه هم برا مواقع ضروری میگردم وسایل لازم هم مثل پتو، چراغ فوه ، غذا و... آماده میکنم

یه کار میکنم زود تر بمیرم کمتر زجر بکشم ،سیانوری چیزی داشته باشم حتما استفاده می کنم:/

• شروع کننده موضوع

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86

این دیگه موقعیت نبود... تراژدی تعریف کردی:))
خب من واقعی بگم، میرم از اون شهر دیگه. مشخصه. (البته همه اینا حرفه. تجربه نشون داده کسی که میگه میرم، میمونه و همه رو از زیر اوار درمیاره، دشمن رو نابود میکنه! و در نهایت شهر رو دوباره میسازه. و هرکس الان میگه من میمونم، احتمالا نفر اول توی واقعیت فرار میکنه)

ماشین پیچوندی(گواهینامه نداری)، میای دور بزنی قشنگ با سپر جلوی ماشینت میری تو در راننده ی ماشینی که کنار خیابون پارکه و جای سپر ماشینت رو یادگاری واسش میذاری.

بالا