• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت [سری ۷]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
خوشم میاد همیشه نصف تاپیکای صفحه اصلی سایت جلوش نوشته wdr ولی همچنان هیچکس هیچ تصوری از من نداره:-<

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
خوشم میاد همیشه نصف تاپیکای صفحه اصلی سایت جلوش نوشته wdr ولی همچنان هیچکس هیچ تصوری از من نداره:-<
نوبتیه ((:
باید درخواست بدید تو لیست بذاریمتون

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
@سَرو
من اولش فک میکردم دختره "-: تا وقتی ک رفتم تو پروفایلش و دیدم جنسیت پسره و اواتارش هم پسره "-:

@اَفرا
مودبه :د
جدی عه :د
در یک کلام شبیه مارگو عه :د

آخرین ویرایش:

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
@Iman Rage
تنها کسی بود که احتمالا منظور منو فهمید
منطقیه،باهوشه،باادبه
حس میکنم دوست خوبیه برای حرف زدن درباره مباحثی ک نمیشه با دوستای خودم دربارشون صحبت کنم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
@اَفرا خیلی منطقی، صمیمی و دوست داشتنی و مهربون ،باهوش ،گوش شنوا
@سَرو جو گیر، کمک کننده تو خیلی جاها، کنجکاو (فوضول :-")
@Homa:) بنظرم گوشه گیر، مهربون طور

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
ببخشید خیلی هاتون من رو جا انداختین ها... یعنی انقدر ناشناس باقی موندم؟ [ صرفا یادآوری بود ببخشید واقعا بابت اسپم معذرت میخوام:) ]
خب من تصوری که ازت دارم این هست:
کلت بیشتر از هم سن وسالات کار میکنه و احتمالا میتونی تناقضات فراوان زندگی آدم بزرگها را ببینی.(اما دنیا پر از سوالات بی جواب هست،پس زود قضاوت نکن).
استعدادت برای فکر کردن خوبه.(اما با فلسفه و سیاست ذهنت را خسته نکن،علم بخوان!)
در نهایت:
متواضع برابر آنچه که نمیشناسی
دوستدار سمپادیا

• شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
دوستان هفته ی بعد هفته ی آخره کسی جا نمونده؟
یکی ، دو نفر ظرفیت هست، اگه کسی ام‌گفته اسمش تو لیست نیست یه لطف کنه یادآوری کنه ممنون‌میشم.

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
@Iman Rage
خب فکر کنم جزو اون دسته از کسایی هستی که اکثر بچه ها میشناسنت ولی من نه -____-
و خب دلم میخواد بیشتر بشناسمت ولی مشخصاتتو محدود کردی -___-
فکر میکنم زیاد اهل کنجکاوی کردن نیستی و سرت به کار خودته و تا جایی که میتونی نمیذاری کسی توی کارات دخالت کنه و راه خودتو میری یا اگه کسی بهت بگه فلان کارو بکن میگی باشه بعد کار خودتو میکنی
ولی به موقعش از بقیه مشورت میگیری و بهترین کار ممکنو انجام میدی
فکر میکنم خیلی شخصیت آرومی داری و توی جمعا ، اونی هستی که آروم نشسته و لبخند میزنه ولی حواسش به همه چیز هست

@اَفرا
حس میکنم توی شخصیتت غلظت شیطنتت بالاست ولی توی واقعیت نشون نمیدی و شخصیت نسبتا محتاطی داری
یه جاهایی اعتماد به نفست کمه و توی جمعای جدید طول میکشه تا یخت باز شه

@sabzine الان دیدم ۱۶ سالته تعجب کردم
نمیدونم دقیقا از کجا ولی فکر میکردم یه دختر ۲۳ ۲۴ ساله باشی با یه شخصیت محکم
یعنی بهت میخوره از نظر ذهنی و عقلی یه انسان کاملا بالغ باشی
فکر میکنم هیچ حرفی رو بدون فکر کردن نمیزنی و مسئولیتای جدی رو راحت قبول میکنی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
ببخشید خیلی هاتون من رو جا انداختین ها... یعنی انقدر ناشناس باقی موندم؟ [ صرفا یادآوری بود ببخشید واقعا بابت اسپم معذرت میخوام:) ]
من زیاد نمیشناسمت خب :)):-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
موقع تصور چون بالایی من تصور نکرده بود منم یادم رفت بعدا ک فهمیدم فراخی فراوان اجازه ادیت نداد:))
وگرنه تصورهای فزاوانی دارم از شما دوست عزیز^___^
با توجه ب اسم اکانتت من همیشه تورو سبزه تصور میکنم:))
از نظر اخلاق تو مجازی کمی تا حدودی شبیه شخصیت من تو واقعیتی.واس همین یکم خیلی خوشمان میاید ازت:-"
خیلی مواقع با@اَفرا اشتباه میگیرمت:-"
شخصیت کمی جدیت جذاب بنظر میاد.بنظر بدبین میای.منم ک بدتر از تو اون تایم کوتاهی و باهم صحبت کردیم بدتر حالم گرفته شد:))از بس ک اسمون ریسمون بافتیم
حالادک فکر میکنم شک کردم ک تو بودی باش صحبت کردم یا نه:))

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
  • لایک
امتیازات: wdr

Reihaneh.M

ریحـــانه...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1387
خب من چون تازه اومدم خیلی شناختی ندارم از همتون ولی تصوراتم رو به اشتراک میذارم:)

@Z.BBH04 :
سلام دختر عزیزم:) از اونجایی که شناخت زیادی ازت ندارم نمی تونم خیلی نظر بدم ولی به نظرم دختر خوب و شجاع و با منطقی اومدی و از تو و اعتقاداتت خوشم میاد. مثل اینکه کره ای هم بلدی:) امیدوارم موفق باشی همیشه:)

@سارا خانم :
سلااااام، لایک دهنده ی گل:) چیزایی که ازت برداشت کردم این بود که اعتقاداتت شبیه منه، دختر مهربون و عاطفی هستی و گاهی آتیشی میشی:) و فهمیدم که به موضوعات زیاد خاصی علاقه داری.دختر پایه و باجنبه ای هستی و نظراتت رو راحت بیان می کنی. امیدوارم تو هم موفق باشی دختر عزیزم:)
@Mr.Nik :
خب، خب... به نظرم شما هم آدم کنجکاوی میای که به فلسفه علاقه داری و نمیدونم چرا به نظرم جدی آمدی:) شاد و سلامت باشی:)

@biology_cmngsn :
و حالا شما دختر عزیزم:) راستش تا قبل از الان فکر می کردم پسری و اطلاعاتم ازت واقعا کمه. از اسمت که حدس میزنم عاشق زیست و علوم تجربی باشی و فکر کنم خیلی آهنگ گوش می کنی نه؟ شاد و موفق باشی:)

@wdr :
و اما شما... خیلی نظر نمیدم ... به نظرم کمی زود قضاوت می کنی و ناراحت میشی، به تاپیک های قدیمی علاقه داری و طرز تفکرت، تفکر انتقادی است(...) و از دست من ناراحتی! اعتقاداتت کاملا مخالف منه و سعی می کنی منطقی باشی:) اینم بگم که نگران نباش...افراد زیادی هستن که با اعتقادات آدم مخالفن ولی لزوما آدمای بدی نیستن:) موفق باشی

آخرین ویرایش:

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
خب ممنون از کسایی که اومدن:
سبز: باهاتون موافقم
بنفش: نمیدونم یا نمی خوام نظر بدم
قرمز: مخالفم
@اَفرا : دختر خوب و با ادب و مهربون، بسیار رو راست، دوست خوب، سرزنده، شاد ، خوبه در کل
@sabzine : مهربون، رو راست ، جالب و یه کمی غیر منطقی گاهی اوقات از نظر من
@سَرو : گاهی زیادی بی ادب، خود بزرگ بین، صمیمی و خودمونی
@Iman Rage : انسانی خوب و عاقل(فکر کنم)
@Homa:) : شاد، مهربون، دوست خوب و خاص
@Iman Rage
خب فکر کنم جزو اون دسته از کسایی هستی که اکثر بچه ها میشناسنت ولی من نه -____-
و خب دلم میخواد بیشتر بشناسمت ولی مشخصاتتو محدود کردی -___-
فکر میکنم زیاد اهل کنجکاوی کردن نیستی و سرت به کار خودته و تا جایی که میتونی نمیذاری کسی توی کارات دخالت کنه و راه خودتو میری یا اگه کسی بهت بگه فلان کارو بکن میگی باشه بعد کار خودتو میکنی
ولی به موقعش از بقیه مشورت میگیری و بهترین کار ممکنو انجام میدی
فکر میکنم خیلی شخصیت آرومی داری و توی جمعا ، اونی هستی که آروم نشسته و لبخند میزنه ولی حواسش به همه چیز هست

@اَفرا
حس میکنم توی شخصیتت غلظت شیطنتت بالاست ولی توی واقعیت نشون نمیدی و شخصیت نسبتا محتاطی داری
یه جاهایی اعتماد به نفست کمه و توی جمعای جدید طول میکشه تا یخت باز شه

@sabzine الان دیدم ۱۶ سالته تعجب کردم
نمیدونم دقیقا از کجا ولی فکر میکردم یه دختر ۲۳ ۲۴ ساله باشی با یه شخصیت محکم
یعنی بهت میخوره از نظر ذهنی و عقلی یه انسان کاملا بالغ باشی
فکر میکنم هیچ حرفی رو بدون فکر کردن نمیزنی و مسئولیتای جدی رو راحت قبول میکنی

@Iman Rage
تنها کسی بود که احتمالا منظور منو فهمید
منطقیه،باهوشه،باادبه
حس میکنم دوست خوبیه برای حرف زدن درباره مباحثی ک نمیشه با دوستای خودم دربارشون صحبت کنم
@اَفرا
ویژگی‌هایی که به نظرم ایشون دارع:
محجوب، مهربان، بامعرفت، خودتخریبی، احساس طردشدگی و بی‌اعتنا شدن، سرزنده، نگران، امیدوار به آینده ولی تلاش برای ناامید کردن خود (یه جورای خودشو عامدانه مضطرب می‌کنه و دلیلشو نمی‌دونم)، معلم یا استاددانشگاه یا پزشک یا روانپزشک خوبی ازش در می‌آد، دوست داره رضایت پدر و مادرشو جلب کنه و رو حرفشون حرف نزنه، مواقع اضطراری بسیار دست‌پاچه و پرخاشگر، برای زندگیش برنامه داره و اجراش می‌کنه، نمی‌تونه یک درصد رک باشه، همیشه از حرفی که زده پشیمونه مگر این‌که عده‌ی زیادی بازخورد مثبت بهش بدن، خودشو تو جمع تخریب می‌کنه چون می‌ترسه دیگران این کارو بکنن پس پیش‌دستی می‌کنه، چون این کارش حماقت محضه اغلب تو جمع سرزنش می‌شه که چرا این کارو می‌کنه و خودشو این همه اذیت می‌کنه و بعد که میاد درستش کنه برای این‌که خودشیفته به نظر نرسه (که نیست) یع جورایی خودشو به زور تحویل می‌گیره که البته اونم با اغماض هست، زیاد منطقی نیست و دلی کار می‌کنه، دوست نداره تو یه جمع ناآرام که افرادش با هم خوب نیستن قرار بگیره، شوخیاش بی‌نمکن ولی زور می‌زنه برای ارتباط صمیمانه‌تر شوخی خوب جور کنه،
@سَرو
نیاز شدید به تایید جمع، مسخره کردن دیگران رو یه جور تایید می‌دونه ولی خب اگه بهش متلک بپرونی به خودش می‌گیره و هیچی نمی‌گه، آدم لطیفیه، بسیار شوخ‌طبع و خودمونی، عزت‌نفس بسیار بالا، ایده آلای زندگیش ۱۸۰ درجه با اون چیزی که می‌گه فرق دارع، کلا بچه‌ی گلیه اگه یه‌کم دلقک‌بازی رو کنار بذاره
@Iman Rage
اراده‌ای از جنس پولاد، سعی می‌کنه کمتر حرف بزنه و عقایدش رو خلاصه بیان کنه و تو بحثا شرکت نکنه تا ازش انتقاد نشه، چند تا قالب داره که آدما رو بر اساس اون درجه‌بندی می‌کنه و هرکی رو می‌بینه سریع سعی می‌کنه تو یه قالب جاش کنه، سبک زندگیش بی‌نهایت خوبع، آدم کله‌شق و یه دنده‌ایه، بسیار منطقی، بسیار عاطفی هم هست و ملاحظه دیگران (خصوصا خانم‌ها) رو می‌کنه، از بی‌نظمی و مسخره‌بازی خوشش نمیاد و اگه چنین چیزی ازتون بینه آدم حسابتون نمی‌کنه، بسیار سخت‌عنصر (فک کنم تا آخر عمر عقاید الآنش تغییری بکنن، البته این خیلی خوبه ینی به یه تفکر مستقل و انتقادی دست پیدا کرده و افکارشو به باد هوا نمی‌سپره)، از دخترای قرتی خوشش نمیاد (منم خوشم نمیاد)، دوست داره دیگران اینقدر کارای پوچ و بیهوده انجام ندن.
@sabzine
الآن دچار بحران بلوغ و این حرفاست به شدت، به عقاید ماتریالیستی‌منفی یا یه جور دیگه بگم بدبینانه گرایش داره چون احساس می‌کنه داشتن چنین عقایدی منطقی‌تر نشونش می‌ده، از زندگی لذت نمی‌بره؛ درواقع یه زندان ذهنی داره که اجازه نمی‌ده از زندگی لذت ببرع، بیشتر آدما به نظرش کودن و احمقن، دوست نداره شوعاف کنه ولی به طرز ریزی کلاس می‌ذارع (بابا بی‌کلاسی زندگی رو شیرین می‌کنه به خدا)، به حمایت و تشویق و به نوعی یه دوست خوب نیاز داره، کمی تنبلع، کنترل اعمالشو توی جمع از دست می‌ده؛ یعنی راحت عصبانی می‌شه، راحت جوگیر می‌شه، راحت خوشحال می‌شه، گوشه گیر و منزویه، کسی تحویلش نمی‌گیره زیاد و احساس می‌کنه در حقش داره اجحاف می‌شه
پ.ن: من دوست داشتم تو خانواده سمپادیا ایشون زنم باشن ولی خب روم نمی‌شد برم بش بگم (الان گفتم) و از یع طرفم احتمال داشت یه یاری داشته باشه و از یه طرف دیگه هم کار بیخود و بیهوده‌ای بود. ممکن بود زیادتر درگیر سایت بشم

@اَفرا
دوست داشتنی-بشدت برونگرا-بی حوصله بودنی حالمو بهم میزنه:-?
تصورمو از قیافش بگم شاید جذاب باشه:))
کمی تپلو با لپای نرم که کش میاد;)) با پوست روشن و شاید چشای قهوع ای:))
-----------------------------
@سَرو
حرفی ندارم.کاملا عین @mastermind81 خود گنده پندار و خود خفن پندار و اینا.همون طبل توخالی خودمون!کمی تا حدودی حالمو بهم میزنه:-"عین همون دوستی که بالا گفتن شاید تظاهر کنه ک تایید بقیه واسش مهم نیست ولی تصور من اینه که کاملا برعکسه.و خب تصورم ازش اینع که کمی هم بیجنبه باشه.
-----------------------------
@Iman Rage
تصور خاصی ندارم ازشون و نمیشناسمشون ولی این کتابی نوشتنشون باعث میشه یکم حس کنم ادم خشک ورسمی هستن و موقع حرف زدن راجع بهشون از سوم/دوم شخص جمع استفاده کنم.
------------------------------------------------
@Homa:)
نمیشناسم و تاحالا ح.ب یا پست خاصی ازشون ندیدم=)
تنها چیزی که ازشون میدونم اینه که تو این خانواده سمپادیا خواعر شوعرم میشن:)):)):))

آخرین ویرایش:

Asinus

کازمو ، عزازیل مزمل
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک جنگلی 1.5
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1400
برای شروع این شعر نیچه رو داشته باشد که خیلی دوسش دارم
تیز و نرم ، خشن و ظریف
آشنا و غریب ، پاک و پلشت
زبان حال دیوانه و فرزانه :
من این همه هستم، میخواهم باشم؛
کبوتر ،مار، کلاغ و خوکی توامان.
یا عامی تر بخوام بگم متن آهنگ شاهینم از شاهین نجفی

متقلد -_- :ایح ((: #شوخی
خب صرفا اینا نظر منه اصن درستیش ملاک نیست ولی با توجه به نام کاربریش و وگانیتش به طبیعت ، درخت ها و حیوانات علاقه ی خاصی داره ک خوب خیلی خوبه :‌دی اصلن تو بند محدودیت و اینا نیست ، کاری که دلش بخواد میکنه ، چرا من حس میکنم اعتماد به نفسش پایینه (هم هست و هم نیست بستگی داره کدوم کجا به سودم باشه) :)) :))
برون گرا ( مثل قبلی) ، بی منطق ، در جاهایی خیلی منطقی ، علاقه مند به متفاوت نمایی و جلب توجه (حقته فوش بخوری) ، حتی حسادتم میتونم جزو ویژگی هاش به حساب بیارم (کمی به عنوان چاشنی)( بطور نمیدونم چرایی ) ولی خب مطالعش تا حدودی بالاست ، درسشم خوبه انگار(((=))=))=))=))=))))) همین دیگه
یادمه ی بارم قبلن توصیفش کرده بودم:/ من یادم نیست
گم شو بیکار کاردار نما و بی ادب با ادب نما

@سَرو
نیاز شدید به تایید جمع (نظر توعه)، مسخره کردن دیگران رو یه جور تایید می‌دونه ولی خب اگه بهش متلک بپرونی به خودش می‌گیره و هیچی نمی‌گه، آدم لطیفیه (لطیفشو دیدی فقط خب، اگه نیاز باشه غیر لطیف هم میشم ولی ترجیحم بر لطافته)، بسیار شوخ‌طبع و خودمونی، عزت‌نفس بسیار بالا، ایده آلای زندگیش ۱۸۰ درجه با اون چیزی که می‌گه فرق دارع ( من ایده آلامو میشناسم یا تو //(:/، کلا بچه‌ی گلیه اگه یه‌کم دلقک‌بازی رو کنار بذاره (اصلا همین دلقک بازی هامه که جذابم میکنه:)))
نیک تر از نیک نداریم تو سایت

حرفی ندارم.کاملا عین @mastermind81 (جانم یچی بگو بگنجه دیگه . من از اینور بوم افتادم اون از اونورش چجوری شبیه اونم آخه ؟؟ شاید اینقد باهاش فرق دارم مشابه میبینی:))) خود گنده پندار (ما خاک زیر پاتیم دنیز جان) و خود خفن پندار(عینک آفتابی) و اینا.همون طبل توخالی خودمون!(وقتی همه تو پر باشن همون بهتر که من خالی باشم)کمی تا حدودی حالمو بهم میزنه:-"(نظر لطفته و باعث افتخار) عین همون دوستی که بالا گفتن شاید تظاهر کنه ک تایید بقیه واسش مهم نیست ولی تصور من اینه که کاملا برعکسه ( افراد نزدیک بهم و افرادی که برام ارزشمندن نظرشون تقریبا مهمه برام ولی اونقدر هم که فکر میکنی زیاد نیست).و خب تصورم ازش اینع که کمی هم بیجنبه باشه.( هم آره و هم نه. تا کدوم بصرفه برام و سودم توی کدومشون باشه)

@سَرو : گاهی زیادی بی ادب ( اگه بی ادبی کردم بهتون عذر میخوام همینجا)، خود بزرگ بین (برام بصرفه یا نه)، صمیمی و خودمونی (باز هم بصرفه برام یا نه)

@سرو
خیلی اشنایی ندارم اما از نظرم :
خیلی رو راست، زیستش قویه^^ ( تا قوی چه باشد؟ اگه تا این حد که بدونم کرم ، مار نیست بله قوی هستم:)))،در ظاهر حرفای اطرافیان براش مهم نیست ولی هست ( آقا چرا گیر دادین همتون به این شما بگین کی به حرفاتون اهمیت دادم خودم بیام عذر خواهی بکنم)، یه جورایی میشه گفت حساسه ( چون برگ گل8->:)))، دوست نداره کسی ازش ناراحت بشه ( اگه اشتباه از من باشه آره ولی اگه نه به اسفل السافلین که کسی ناراحته ازم) و مستقیم و غیر مستقیم از دل طرف در میاره ،کتابخون (در حد حسنی توی ده شلمرود. تازه به پند های همون داستان هم گوش نمیدم. با ناخون بلند ،موی بلند ژون و ژون و ژون) ، سر زنده و شوخ (بستگی داره رو مود باشم یا نه) ،مهمان دوست ( وقتی نیومدی پیشم چجوری میتونی اینو بگی): )

شوخ طب ( نوعی از طِب بود که در دوره ساسانیان رواج داشت و طببای این سبک با جدا کردن شوخ از تن بیمار طبابت میکردند و دینار ها به تاراج میبردند و بنده پیرو این سبک طب هستم) ، بلند پرواز (من موز موخوام) ، هیجان دوست (شما به از صبح تا شب پای گوشی بودن میگین هیجان دوست آخه:)))
اینطوری نیست که شب و روز از درس و نمره حرف بزنه ولی درسش خوبه ( امیدوارم)

@سَرو
قدبلند : / - کنجکاو- ریلکس(کم عصبانی میشه و بیشتر عصبانی میکنه(((=)):-b))) -_-)- از جمله اون انسان هایی که تلاش میکنن بقیه رو تو مشتشون داشته باشن (توتالیتر کی بودم من؟؟:)))- از علاقه مندی هاش میتونم به: کتاب ، کلاغ ، الاغ، حرص دادن بقیه، خورد کردن اعصاب ملت و سرکار گذاشتشون و بدتر از اینا
،لذت بردن از این کارا (بیمار-_-)، اشاره کنم ((یه مدت رو بیماریم کار کردم به بند کشیدمش الان میخوام دوباره آزادش کنم ولی قهر کرده از سلولش بیرون نمیاد. الان دارم خواهش منت میکنم ازش. بلاخره آشتی میکنه باهام. اصلا همین بیماریست که جذابم میکنه)). بعضی ویژگی های خاصی هم (از نظر من) داره مثلا: همین پان بودن یا گیاهخواریش (( قرار نبود گیاهخوار بشی؟؟))

@سَرو جو گیر(به شدت)، کمک کننده تو خیلی جاها (من به خودم کمک کنم خیلی هنر کردم)، کنجکاو (فوضول :-") ( اینو خیلی پایم. اصلا همین فوضولیمه که جذابم میکنه=)))

@سَرو
من اولش فک میکردم دختره "-: تا وقتی ک رفتم تو پروفایلش و دیدم جنسیت پسره و اواتارش هم پسره "-:
من عاشق این توصیفه شدم اصنx:x:x:x:

هیچ شناختی ندارم آخه
در این حد میدونم که به کلاغ بسیار علاقه داری :)) (کلاغ ها هم به من بسیار علاقه دارن )
پایه اذیت کردن و آتیش سوزوندنی (آتیش دوست دارم (<)
اگه از یه چیزی مخالف باشی راحت میگی و مهم نیست واست که بقیه چی فکر میکنن (
بقیه کی ان که اصن فک کنن راجب کارای من)
نمیدونم ولی یه ذره حس میکنم دوست داری متفاوت باشی با بقیه ( به خاطر مادرم سعی کردم شبیه بقیه باشم. روانشناسم گفت خودت باش. الان دارم سعی میکنم اون خودی رو که به خاطر مادرم خوابونده بودم بیدارش کنم. ولی خب یکم طول میکشه تا بیدار شه)
احترام پدربزرگتم نگه نمیداری (( امین که عشقه اصن))@A M I N

@sabzine یه تصور طلب کارم ازت

آخرین ویرایش:

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
@سَرو
هیچ شناختی ندارم آخه
در این حد میدونم که به کلاغ بسیار علاقه داری :))
پایه اذیت کردن و آتیش سوزوندنی
اگه از یه چیزی مخالف باشی راحت میگی و مهم نیست واست که بقیه چی فکر میکنن
نمیدونم ولی یه ذره حس میکنم دوست داری متفاوت باشی با بقیه
احترام پدربزرگتم نگه نمیداری @A M I N :-"

mitokondry

مرغابی شیطون
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دامغان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه ایران
رشته دانشگاه
داروسازی
@wdr احساس میکنم نمیشه قانعش کرد و بخاطر ی سری چیزا که نمیدونم چیه انگار خیلی تجربه و دانشش نسبت به جامعه بالاست.گفتش با کاراش خیلی متناقضه(میگه نمتونم به راحتی با دیگران حرف بزنم اما تو همه تاپیکا تقریبا یه پستی داره اما پر از ارامشه و خیلی هم active

@سارا خانم احساس میکنم دختر خیلی ارومیه و اهل دیس دادن نیست مهربونم هست

با عرض معذرت بقیه رو زیاد نمیشناسم

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
@wdr
به نظرم سنت خیلی کمتر از اون چیزیه که توی اطلاعاتت وارد کردی.

جای چت نیست اینجا ولی برداشتم از نوع نوشتار،بیان،عقاید و رفتار مجازی بود.
یک برداشت کلی، بی پرده و بدون قضاوت از دید خودم؛ لزوما نباید درست باشه.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

forta

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
94
@wdr
آدم منطقی ای به نظر میرسه و در عین حال واقعا تجاربش تو زندگی واقعی زیاده و حس میکنم خیلی هم فکر میکنه به تجاربش(پیش خودش) برای همین قانع کردن همچین کسی به همین سادگیها هم نیست.
از طرفی حس میکنم به خاطر اینکه خیلی وقت بوده که توی غار تنهایی خودش بوده،تو شبکه های اجتماعی فعالیت زیادی نداشته و به خاطر اینکه با آدما برخورد زیادی نداشته مثل اصحاب کهفی میمونه که 300 سال خواب بودن و تازه از خواب بیدار شده و خب درسته سنشون بیشتر از 300 میشده ولی خب در واقع به اندازه یه انسان 300 ساله تجربه نداشتن و خب ایشون هم انگار تو دنیای مجازی و ارتباط با آدما توی یه خواب چند ساله بوده و برای همین 1- نوع نوشتار ،بیان و رفتارش متناسب با همون زمان قبل از خوابش و همینطور 2- متناسب با همون میزان وقتی هست که برای خودش تو این موضوعات گذاشته. وگرنه به نظرم واقعا ذهن پخته ای داره و چندین سال بزرگتر از همسنهای خودشه و صرفا نمیتونه اون افکارش رو به رشته نوشتار (یا گفتار در واقعیت که حدس میزنم اونم همینطور باشه ولی قضاوت نمیکنم) دربیاره.
از طرفی چون این مدت تو غار تنهایی بودنش خیلی طولانی بوده یه مقداری دیگه خسته شده از اون حرف نزدنش با دیگران و الان انگار سرریز شده باشه و برای همین تو همه تاپیکا تقریبا یه پستی ازش دیده میشه

اینها هم یه برداشت کللی و بی پرده از دید خود من بود،و لزوما درست نیست : د

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا