1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

شروع دوباره فعالیت های اجتماعی سایت

شروع موضوع توسط Kda1998 ‏17 سپتامبر 2018 در انجمن فعالیت‌های اجتماعی سمپادیا

1. incognito

incognito کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +2,748 / -28
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    بابل
    سال فارغ التحصیلی:
    1395
    @Kda1998 کیمیا بیا سوال سختا رو تو جواب بده:))
    معلومه ک خوبه این میشه ی کارافرینی!میشه اموزش هنر و فرد با این داده های اطلاعاتی وارد حوزه کاری موردنظرش میشه

• لایک لایک x 5
  2. Kda1998

Kda1998 كيميا ام ديگه :-؟

امتیازات:
    +5,765 / -62
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1395
    @پهلوی خيلي پيشنهاد خوبي بود و راجع بهش صحبت ميكنيم

تا سه شنبه سعي كنيم بازم فكر كنيم و بعد به يه جمع بندي برسيم

• لایک لایک x 4
  3. Kda1998

Kda1998 كيميا ام ديگه :-؟

امتیازات:
    +5,765 / -62
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1395
    خب بچه ها طبق چيزي كه از پيش برنامه ريزي شده بود و و با توجه نظرات شما،قرار شد كه يكم موضوعاتي كه به ذهنمون ميرسه رو به صورت جزئي تر تقسيم بندي كنيم.(مثل تاپيكي كه شبنم براي زنان و دختران زد)

حالا من چند تا موسسه رو ميشناسم كه گرچه دولتي ولي عملا با كمك هاي مردمي أداره ميشن و به شدت نياز به كمك دارن!
    نميدونم موافق هستيد كه اين موسسات رو معرفي كنم و با توجه به تواناييتون فيلد مرتبط رو انتخاب كنيد يا جور ديگه ترجيح ميديد پيش بريم!به هر حال كنار هم يه فعاليتي رو شروع كرديم و بيشتر جنبه همدلي و انسانيت داره اين فعاليت...

فقط اينو در نظر داشته باشيد كه جاهايي كه من ميشناسم أكثرا تو مشهد هستند(حالا تك و توك تهران)پس براي كمك هاي غيرنقدي و داوطلبانه لازمه كه شما هم اطلاعاتي از موسسه هاي شهر خودتون داشته باشيد تا بررسي كنيم!

منتطرم كه در صورت موافقتتون، براي شروع موسسه دارالاكرام رو بهتون معرفي كنم...

• لایک لایک x 5
  4. Anitak

Anitak کاربر فعال

امتیازات:
    +36 / -0
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان ۳
    شهر:
    کرج
    سال فارغ التحصیلی:
    1395
    من می گم حیفه این تاپیک فراموش شه. و یک نظری هم دارم ولی نمی دونم کجا باید تاپیک مربوط به این رو بزنم.
    تاپیکی بزنیم برای آگاهی بخشی خود بچه های سایت راجب بیماری های نادر. عوامل و درمان اگر دارن ، چه داروهایی دارند ، دارو های در دست ساخت ، این که توی ایران چه کار هایی واسشون انجام شده. بنیاد بیماری های نادر دقیقا چه کاری واسشون انجام می ده، توی ایران هر کدوم آیا بنیاد تک تکی دارن ، به چه مراقبت های خاصی نیاز دارن و از این قبیل چیز ها.

• لایک لایک x 3
  5. nmejris@zan

[email protected] لنگر انداخته

امتیازات:
    +12,616 / -773
    نام مرکز سمپاد:
    شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    1391
    دانشگاه:
    فردوسی مشهد
    رشته دانشگاه:
    مهندسی مکانیک
    سلام. ممنون که به فکر رسالت های اجتماعی همه مون هستین و دغدغه دارین. امیدوارم تو این مسیر و ادامه این راه که کار سخت و طاقت فرسایی هست خسته نشین و بتونین کارهای بزرگی انجام بدین.

• لایک لایک x 3