mastermind81- 29482

شروع موضوع توسط mastermind81 ‏2018/9/11 در انجمن قفسه کتاب‌

1. mastermind81

mastermind81 ...loading

امتیازات:
    +995 / -319
    نام مرکز سمپاد:
    به تو چه
    شهر:
    یه جایی
    سال فارغ التحصیلی:
    1400
    سلام بر ابراهیم
    نویسنده:گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
    نشر:گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
    تعداد صفحات:۲۵۶
    امتیاز من:۵ از ۵
    دسته بندی:بیوگرافی،مذهبی

((اول اسم ان را معجزه اذان انتخاب کردم بعد از مدتی حاج حسین را دیدم و گفتم: چه نامی را برای مجموعه پیشنهاد می کنید؟ایشان گفتند:اذان چون بسیاری از بچه های جنگ را به اذان هایش میشناختند به ان اذان های عجیبش . یکی دیگر از یچه های جنگ جمله شهید ابراهیم حسامی را گفت شهید حسامی به ابراهیم میگفت:عارف پهلوان»شب بود که داشتم به این موضوعات فکرمیکردم. قرانی کنار میز بود که توجهم به ان جلب شد. قران را برداشتم و در دلم گفتم خدایا این کار برای بنده صالح و گمنام تو بوده و میخواهم در مورد نام این مجموعه نظر قران را جویا شوم. بعد ادامه دادم:خدایا من نه استخاره بلد هستم نه میتوانم مفهوم ایات را درست برداشت کنم. بعد بسم الله گفتم و سوره حمد را خواندم . قران را باز کردم ان را روی میز گزاشتم ،صفحه ای که باز شده بود ورق خورد و چند صفحه جلوتر رفت و روی یک صفحه ایستاد. با دیدن ایات بالای صفحه مو بر بدنم راست شد. بی اختیار اشک بر چشمانم حلقه زد. در بالای صفحه ایه 109 به بعد سوره ی صافات جلوه گری میکرد که میفرماید: سلام بر ابراهیم اینگونه نیکوکاران را جزا میدهیم به درستی که او از بندگان مومن ما بود.))
    این کتاب راجع به شهید ابراهیم هادی است.
    نه میتوانم بگویم زاهد بود نه ورزشکار نه رزمنده نه معلم نه...
    قطعا شخصیت والای ایشان غیر قابل توصیف است.
    و با خواندن این کتاب فقط میتوان به بخش کوچکی از خوبی های این شهید بزرگوار پی برد.
    این کتاب تا کنون بیش از ۱۰۷ بار تجدید چاپ شده است.

• لایک لایک x 1