• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلاس تابستانی برای نمرات زیر 17

• شروع کننده موضوع

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
سلام وقتتون بخیر
ببخشید من چون واقعا نمیدونستم کجا و چطور باید جواب این سوالمو پیدا کنم مجبور شدم این تاپیکو بزنم خواهش میکنم اگه کسی میدونه یا میتونه بفهمه جواب سوالمو بهم بگه چون واقعا ضروریه هرچی هم سرچ کردم و گشتم توی آیین نامه ها بازم نتونستم بفهمم
میخواستم بدونم دریافت هزینه برای برگزاری کلاسهای تابستونی که برای دانش آموزاییکه در امتحان نهایی درسی نمره زیر هفده آوردن هست و اجبار کردن حضور در این کلاس ها برای دانش آموزان ذکر شده قانونی و مجازه
آخه میدونین توی مدرسه ما این کلاس ها ک گفتم برگزار میشه و پارسال رایگان بوده و حاضر شدن هم اجبار نبوده(البته واضحه ک دادن امتحان برای قبولی ضروریه)اما امسال اجبار شده و از هر دانش آموز با شرایطی که گفتم برای کلاس هر درس100هزار تومن میگیرن و جالب تر از اون با اینکه ما پارسال از کل پایه(65نفر)حدود 10تا زیر17 تو درس ریاضی داشتیم اما امسال حداقل 25نفر از کل پایه فقط تو ریاضی زیر هیوده شدن و ب نظر ما این یکم غیر منطقی و عجیبه(با توجه ب تغییر شرایط کلاسها) و این داستان فقط مربوط ب ریاضی نمیشه و چند تا از دوستای من مطمئن هستن ک هیچ جوری نمره فیزیکشون اینطوری نمیشده اما بهشون اعلام شده ک تابستونو باید بیان و برگه های امتحانی رو هم بهشون نشون ندادن و به نمرات اعتراض هم کردن اما جوابی نگرفتن فعلا(البته نتایج تازه اعلام شده)
در آخر اینکه من پایه هشتم رو تموم کردم و در دبیرستان دخترانه دوره اول تیزهوشان درس میخونم
خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین
*ببخشید خیلی طولانی شد

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
زیر ۱۷ مگه تجدیده که بخوان مجبور کنن کلاس برین؟

برید اموزش پروش؛ اعتراض به مدرسه کارساز نیست
احساس میکنم واقعا دارن کسب درامد میکنن!

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
سلام وقتتون بخیر
ببخشید من چون واقعا نمیدونستم کجا و چطور باید جواب این سوالمو پیدا کنم مجبور شدم این تاپیکو بزنم خواهش میکنم اگه کسی میدونه یا میتونه بفهمه جواب سوالمو بهم بگه چون واقعا ضروریه هرچی هم سرچ کردم و گشتم توی آیین نامه ها بازم نتونستم بفهمم
میخواستم بدونم دریافت هزینه برای برگزاری کلاسهای تابستونی که برای دانش آموزاییکه در امتحان نهایی درسی نمره زیر هفده آوردن هست و اجبار کردن حضور در این کلاس ها برای دانش آموزان ذکر شده قانونی و مجازه
آخه میدونین توی مدرسه ما این کلاس ها ک گفتم برگزار میشه و پارسال رایگان بوده و حاضر شدن هم اجبار نبوده(البته واضحه ک دادن امتحان برای قبولی ضروریه)اما امسال اجبار شده و از هر دانش آموز با شرایطی که گفتم برای کلاس هر درس100هزار تومن میگیرن و جالب تر از اون با اینکه ما پارسال از کل پایه(65نفر)حدود 10تا زیر17 تو درس ریاضی داشتیم اما امسال حداقل 25نفر از کل پایه فقط تو ریاضی زیر هیوده شدن و ب نظر ما این یکم غیر منطقی و عجیبه(با توجه ب تغییر شرایط کلاسها) و این داستان فقط مربوط ب ریاضی نمیشه و چند تا از دوستای من مطمئن هستن ک هیچ جوری نمره فیزیکشون اینطوری نمیشده اما بهشون اعلام شده ک تابستونو باید بیان و برگه های امتحانی رو هم بهشون نشون ندادن و به نمرات اعتراض هم کردن اما جوابی نگرفتن فعلا(البته نتایج تازه اعلام شده)
در آخر اینکه من پایه هشتم رو تموم کردم و در دبیرستان دخترانه دوره اول تیزهوشان درس میخونم
*ببخشید خیلی طولانی شد
ببرش توي اين بخش اگه حال داشتي :سوت
مشاوره تحصيلي —->سوالات و اين حرفا
دوم اين كه اين چ لوس بازي جديديه
ولي من يادمه كلاس تابستونياي ما اجباري بود تو دبيرستان راهنمايي هم در جريان نيستم

NaHaL01

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
تلگرام
قانون سمپاد میگه نمره زیر12 مشروط حساب میشه.کلاس تابستون در شرایط
عادی هم فکر نکنم کاملا قانونی باشه این شرایط که دیگه هیچی
باید برین اموزش و پرورش شکایت کنین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
کلاسها نه اجباری ان نه هزینه ای باید پرداخت بشه
در رابطه با نمره هم باید بگم معلمای ما هم همینطوری به هرکی خواستن نمره دادن و از هر کی خواستن کم کردن
تا جایی که می تونین قضیه رو پیگیری کنین

Gadfly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌فرزانگان
شهر
13
سال فارغ التحصیلی
13
کلاسها نه اجباری ان نه هزینه ای باید پرداخت بشه
در رابطه با نمره هم باید بگم معلمای ما هم همینطوری به هرکی خواستن نمره دادن و از هر کی خواستن کم کردن
تا جایی که می تونین قضیه رو پیگیری کنین
برا ما کل ماه مرداد رو کلاس گذاشتن . اجباری کردن . نفری۳۹۰ تومن برا ۱۶ نفر ( حالا یک کلاسه این) جمعا می شه ۶ میلیون و ۱۶۰ هزار تومن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
برا ما کل ماه مرداد رو کلاس گذاشتن . اجباری کردن . نفری۳۹۰ تومن برا ۱۶ نفر ( حالا یک کلاسه این) جمعا می شه ۶ میلیون و ۱۶۰ هزار تومن
کلاسای تابستونی یه جوری اجباریه؛ ولی خوب تعداد کسایی که یه جوری مدرسه رو راضی میکنن که نرن توی تابستون کلاس خوب کم نیست

اما کلاس تابستونی که برای نمره‌ی زیر ۱۷ باشه؛ اجباری نیست یعنی اصلا نمره‌ی بالای ۱۲ یا ۱۴(اینو مطمئن نیستم) لازم نیست و صرفا یه دروغه برای کسب درامد اون بالا هم گفتم حتما برید "اموزش و پرورش" اعتراض کنید

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
@Samandoon :D
@shnava
×لطفا تاپیک رو به انجمن مرتبط منتقل کنید.×

××ویرایش:ممنون

مدیریت: انجام شد.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Mehrka

MEHRKA
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دوردورا
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
...
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
...
حالا اینا که هیچی بازم کلاسا مفید و خوب باشن برنامه های متنوع داشته باشن خوبه ، پارسال ما رفتیم ولی قران حفظ کردیم به نظرم تنها کاری که کردیم این بود دبیرا میومدن و سرسری یه چیزایی میگفتن که هیشکی هیچی نمیفهمید بعد هم میرفتن

SAREH AKBARI

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
۳
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
حالا اینا که هیچی بازم کلاسا مفید و خوب باشن برنامه های متنوع داشته باشن خوبه ، پارسال ما رفتیم ولی قران حفظ کردیم به نظرم تنها کاری که کردیم این بود دبیرا میومدن و سرسری یه چیزایی میگفتن که هیشکی هیچی نمیفهمید بعد هم میرفتن
مدرسه ما اینجوری نبود تو این سه سال
هم کلاس پژوهش داشتیم هم مدرسه درسارو میدادن بعد توی مهر یه مرور کوتاه میکردن
پارسال هم یه زنگ رو گذاشته بودن برای کلاس دلخواه هم هنری داشتیم هم بحث ازاد

• شروع کننده موضوع

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
سلام مجدد یکی دیگه از دوستان هم گفتن اما من بلد نبودم شرمنده همونجور ک گفتم عجله ای شد و کارم فوری بود
خواهش میکنم....مشکلی نیست...
مدیر داخلیا انجام دادن....

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
چ غم‌انگیز...
ولی درکت میکردم
مدرسه‌ی منم برای نمرات زیر ۱۸ ترم کلاس جبرانی میذاشت و دوباره آزمون میگرفت:|

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
سلام وقتتون بخیر
*ببخشید خیلی طولانی شد
نباید این کارو بکنن
بخشنامه اومده که امسال کلاس های تابستانه برای دوره اول ممنوعه
حتما به آموزش پرورش شکایت کنید

• شروع کننده موضوع

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.