• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور تجربیات کنکوری های ۹۷ به قبل

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95
http://www.sampadia.com/forum/threads/111414/page-589#post-1502196
بزنین رو این لینک؛ اینو من پارسال نوشته بودم، فکرکنم شاید به درد بخوره ((:

+ بچه های قدیمیِ سایت تو آرشیو کنکور 95 و 94 و ... تجربه هاشونو نوشتن خیلـــی پر و پیمون و مفید بود واقعاً بعضی جمله هاشون طلایی بود و طی سال کنکور از ذهن من بیرون نمیرفت :د
اگه دوست داشتین شما هم تو اوقات فراغتتون بخونیدشون.

++واضحه بلد نیستم لینک بذارم ؟ خیلی تلاش کردم ولی نشد! دیگه کپی پیست کردم. -_-​

آخرین ویرایش:

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
اين يه سال سختي واقعا ميرزه به اون چيزي كه بعدش در انتظارتونه من هركي ميگفت ميخنديدم بش و بيخيال تو اين يه سال همه تفريحامو كردم و يكمم درس خوندم و حالا كه ميبينم دوباره بايد يه سال تحمل كنم به اين فكر ميكنم كه اگه اين يه سالو مردونه ميخوندم ديگه پرونده ي اين كابوس تموم ميشد

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
از نکاتی که میتونم اشاره کنم اینه که تو دام این برنامه های تلویزیونی نیفتید. اصلا یه درصدم پردازش مغزتونو نذارید رو این که من کارم درسته که از بسته ها آموزشی استفاده میکنم یا نه. کلاه برداری به تمام معناست.
و سعی کنید تایمتونو با معلم خصوصی گرفتن "زیاد" هدر ندید. یه سریا هستن، خصوصا نزدیکای کنکور، همش از این معلم به اون معلم در حال رفت و آمدن. بعد وقت نمیکنن چیزایی که خوندنو تحلیل و تمرین کنن. برای یه سری درس معدود اوکیه ولی زیادش اصلا جالب نیست.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
چه کتابی واسه درک مطلب عربی پیشنهاد می کنین؟؟؟
به نظرتون کدوم کتاب از همه بهتره واسه درک مطلب؟؟؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
چه کتابی واسه درک مطلب عربی پیشنهاد می کنین؟؟؟
به نظرتون کدوم کتاب از همه بهتره واسه درک مطلب؟؟؟؟
ویدیوهای آقای ناصح زاده و عربی سفید.
اولش باید یکم قلقلش دستتون بیاد ولی بعد از اون تست زیاد راهتون میندازه.ینی من عربیم معمولا بالای میانگین بوده و این روش رو داشتم :-)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
آقااا از حضرات دور دنیا در 4 ساعت غافل نشید من پر رنگ ترین چیزی که از بعد کنکور یادمه اینه که می گفتم کاش از اول با دور دنیا شروع می کردم تقریبن جای تست هر مبحث مشخصه تو آزمونا به درک که تستا تکراری می شه براتون تازه اگه بشه مهم اینه که شما یادشون بگیرید البته واسه نظام جدید نمی دونم داستان چه شکلیه

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
شاید مهم ترین اشتباهی ک میتونین تو سال کنکور انجام بدین حساب کردن رو دوست و رفیقاتون باشه ، در کل ی امسالو سعی کنید سرتون تو کار خودتون باشه و رو کمک هیچ کس حساب نکنین ، ی سیب گندیده همرو میگندونه و راه فرارش هم همینه ک دوستیارو کمتر کنین
خیلی واسمون پیش اومده با دوستامون بریم کتابخونه بعد 1 ساعت هممون همون صفحه ای باشیم ک اول ساعت بودیم
روش های درس خوندن رو تو درسای مختلف از کنکوری های قبلی بپرسین خیلی موثره ، تمرین های کتابا مهم ترین قسمتاس حتما حلشون کنین ، از نتایج اونا معمولا سوال میاد
ارزوی موفقیت برای 98 و 99 و 100 ایا : دی

BGH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1398
سلام بچه ها
من حدود ی ماهه ک شرو ب خوندن کردمو تا الان ب نظرم خیلی خوب پیش رفتم
ولی مشاورا تو کانالا شون میگن ک باید توی تا بستون روزی حداقل ۱۵۰ تا تست بزنی
خب من اگ از الان این مقدار وقت روی تست زدن بزارمو درسنامه نخونم ک نمی تونم پایمو جمع کنم
می خواستم بدونم نظر شماها چیه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
سلام بچه ها
خب من اگ از الان این مقدار وقت روی تست زدن بزارمو درسنامه نخونم ک نمی تونم پایمو جمع کنم
اصلا فکر این چیزا رو نکنید. مهم اینه مباحثی رو که می خونیخونید خوب یاد بگیرید. واقعا فشار زیادیه و به نظرم لازم نیست کل مباحث رو تو تابستون ببندید. ولی مباحثی هستن که تقریبا ضروریه قبل از شروع سال تحصیلی بخونید.
آقااا از حضرات دور دنیا در 4 ساعت غافل نشید من پر رنگ ترین چیزی که از بعد کنکور یادمه اینه که می گفتم کاش از اول با دور دنیا شروع می کردم تقریبن جای تست هر مبحث مشخصه تو آزمونا به درک که تستا تکراری می شه براتون تازه اگه بشه مهم اینه که شما یادشون بگیرید البته واسه نظام جدید نمی دونم داستان چه شکلیه
ببین اینجوری تو شبیه سازی ‍شون به مشکل بر نمی خورن؟ گرچه این نظام جدیدیا ندارن فعلا. ولی انقدانقدر تست هست که بزنن. دور دنیا رو اگر فیکس یک ماه بذارن وقت خیلی عالییه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
اصلا فکر این چیزا رو نکنید. مهم اینه مباحثی رو که می خونیخونید خوب یاد بگیرید. واقعا فشار زیادیه و به نظرم لازم نیست کل مباحث رو تو تابستون ببندید. ولی مباحثی هستن که تقریبا ضروریه قبل از شروع سال تحصیلی بخونید.

ببین اینجوری تو شبیه سازی ‍شون به مشکل بر نمی خورن؟ گرچه این نظام جدیدیا ندارن فعلا. ولی انقدانقدر تست هست که بزنن. دور دنیا رو اگر فیکس یک ماه بذارن وقت خیلی عالییه.
والا به نظر من اهمیتی نداره تو شبیه سازی به مشکل بوخورن درست می گی تست زیاد هست ولی من خودم وقتی دوس داشتم پشت کنکور بمونم می گفتم دیگه با دور دنیا شروع می کنم
من این جوری بودم که با تست زدن درسو یاد می گرفتم ینی تست زدن فقط واسه سنجش نبود برای من دقیق یادم نیست اون موقع به چی فکر می کردم ولی این تصمیم محکمی بود که بهش رسیده بودم البته یادمم هست تعداد زیادی آزمون موند که هیچ وقت نرسیدم بزنمشون و اونایی هم که زدم نمی رسیدم تحلیل کنم همون اواخر گذاشته بودم این آزمونارو می تونن واسه شبیه سازی چن تا از خارجا رو نگه دارن ولی به نظرم بقیه رو شروع کنن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
والا به نظر من اهمیتی نداره تو شبیه سازی به مشکل بوخورن درست می گی تست زیاد هست ولی من خودم وقتی دوس داشتم پشت کنکور بمونم می گفتم دیگه با دور دنیا شروع می کنم
من این جوری بودم که با تست زدن درسو یاد می گرفتم ینی تست زدن فقط واسه سنجش نبود برای من دقیق یادم نیست اون موقع به چی فکر می کردم ولی این تصمیم محکمی بود که بهش رسیده بودم البته یادمم هست تعداد زیادی آزمون موند که هیچ وقت نرسیدم بزنمشون و اونایی هم که زدم نمی رسیدم تحلیل کنم همون اواخر گذاشته بودم این آزمونارو می تونن واسه شبیه سازی چن تا از خارجا رو نگه دارن ولی به نظرم بقیه رو شروع کنن
آها برای پشت کنکور ک آره :د ولی ت حالتعادی از اول سال دور دنیا بزنی علنا سوزوندی سوالا رو. ینی درسته که تستاش رو تو طول سال زدی ولی اون توالیشون فضا رو عوض میکنه.
چرا کسی برا پشت کنکور چیزی نمیگه خب؟ :-"

نام مرکز سمپاد
hnschS
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
fum mechanical engineering
سلام بچه ها
الان با همین روش خودت پیش برو درسنامه بخون و با توجه ب وقتت تستاشو بزن ، کم کم میزی جلو فقط نقطه ضعفاتو بخون و تست رو بیشتر کن و همینطور ب جایی میرسی ک دیگه فقط تست میزنی و جایی برای درسنامه نمونده البته اینو تو درسای فیزیک و ریاضی توصیه میکنم ، شیمی و زیست درسایین ک نیاز ب مرور دایمی متن کتاب و تست دارن
عمومیا هم همونجوری نقطه ضعفاتون دستتون میاد مثلا تو دینی میبین اون 3 تا ایه اخر درس 16 دینی 2 در مورد انفاق رو خوب نمیتونین تشخیص بدین

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
تاریخ ادبیات، املا لغت و قرابت باید استراحتتون باشه
همیشه بخونید اما وقت براش نذارید!
در واقع تو وقت‌های مرده بخونیدشون :-"

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
از زرد اختصاصی بهتره ایا؟

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
خب آماده باشید که میخوام یه‌سال و اندی تجربه‌مو تخلیه کنم. :‌))
  • هرچی زودتر شروع کنین برنده‌ترین. گولِ اینُ نخورید که "اوه بابا الان که تابستونه! کی درس می‌خونه؟" یا مثلاً " من نمی‌خوام تک‌بُعدی باشم و عین این خرخونای بیچاره همش سرمُ تو کتاب کنم و هیچی نفهمم از زندگیم یه سالِ تمام." :‌)) این دوّمی بهانه‌ی شخصِ خودم بود. :‌-" و تابستون رو که از دست دادم فهمیدم چه حماقتی کردم. :‌)) اینُ در نظر داشته باشید که این یک‌سال همچینم یکککک‌سال نیست! لحظه‌هاش کِش میاد تا بگذره چون شما دارید سختی می‌کشید، ولی هرچی به روزای آینده نگاه می‌کنید فکر می‌کنید روی ترن سوارید و با بیش‌ترین سرعت دارید تایم‌تون رو از دست می‌دید.
  • حواستون به رژیمِ غذایی‌تون باشه. با این بهونه که "می‌خوام درس بخونم سنگین می‎شم"، یا " می‌خوام درس بخونم وقتم گرفته می‌شه" خودتون رو ضعیف نکنید. کسایی که بیشتر و بهتر می‌خورن توی درس خوندن‌شون موفق‌ترن. حتی تحقیقاتِ علمی انجام شده روی این فَکت. :‌))
  • تفریح‌تون رو قطعاً داشته باشید. نذارید روح و ذهن‌تون خسته‌شه از درس خوندن. به یه حالت افسردگی ای دچار می‌شید و افت می‌کنید توی درس‌خوندن‌تون.
  • دوستاتون رقبای شما نیستن. این رو متوجه باشید خواهشاً. از بینِ بچه‌های تجربی‌مون مواردی رو داشتیم که طرف حوصله‌ی درس خوندن نداشت، زنگ میزد خونه ی دوستش و از مامانش می‌پرسید که مثلاً نازنین امروز چقدر درس خونده؟ اگه مامانش می‌گفت اونم امروز 2-3 ساعت بیش‌تر نخونده دلش خوش می‌شد و حسِ بهتری پیدا می‌کرد. یا مثلاً توی کتابخونه اگه می‌رید، راه نیوفتید از بچه‌ها بپرسید چند ساعت خوندن یا تا کدوم مبحث رو جمع‌بندی کردن. هوش و کیفیت مطالعه و غیره ی خودتون رو به هیچ‌عنوان نمی‌تونید با بقیه مقایسه کنید. من خودم تابستونمُ کامل از دست دادم. روزایی رو داشتم که میومدم مدرسه و دوستام میگفتن دیروزش 12 ساعت خوندن در صورتی که من 5 ساعت بیشتر نخونده بودم. و مثلاً همون هفته رتبه ی من توی آزمون شد 200 و اون دوستم شد 30,000.
  • اگه راجع به ساعتِ مطالعه‌ی کم‌تون اینسیکیورید پیشنهاد میکنم این رو بخونید.
  • اگه راجع به تمرکز نداشتن‌تون یا عادت نداشتن به مطالعه تون مشکل دارید این رو بخونید.
  • کتاب‌های زیاد نخرید به‌هیچ عنوان. اعتماد به نفسِ کاذب بهتون می‌ده و فکر می‌کنید خیلی بارتونه. درصورتی که از طرفی به شدّت هم اتلاف هزینه و در کل اسرافه چون که مینیمُم 60درصدشون رو به‌هیچ‌عنوان استفاده نمی‌کنید. از هر درسی بهترین کتاب‌شُ پیدا کنید و بخرید. البته بعضاً برای بعضی از درس‌ها کلاً نیازتون نمیشه. مثلاً برای رشته‌ی انسانی به‌جز بچّه‌هایی که اهداف‌شون توی زیرگروه 4 [رشته‌هایی مثلِ تاریخ‌شناسی،باستان‌شناسی، علوم‌سیاسی، جغرافیا و..] هست، برای بقیه خریدنِ کتاب تستای جغرافی و تاریخ فقط اتلافِ هزینه و وقت و غیره‌س. سعی کنید کنکورِ کم‌خرجی داشته باشید درکُل. :‌)) چون پس‌فردا هم اگه انقدر خرج کنید و رتبه‌ی خوبی به‌دست نیارید هم حسِ حماقتِ خاصی می‌کنید هم شرمنده‌ی خانواده‌تون می‌شید. چون بهرحال وقتی انقدر براتون مایه میذارن روز به روز توقع‌شون بالاتر میره ازتون.
  • آزمون‌هارو ثبت‌نام کنید ولی پشتیبان نگیرید. پشتیبان که می‌گیرید پشت‌تون باد میخوره که یکی هست واستون تحلیل کنه و برنامه بریزه و به فکرِ کاراتون باشه و در کل لش‌تر میشید. :‌)) درباره‌ی آزمون‌ها؛ «گزینه‌دو» رو پیشنهاد می‌کنم. چون بنظرم استاندارد بودن سوالا و غیره از جامعه‌آماری که قلمچی انقدر پُزشو میده مهم‌تره. قلمچی سوالاش در سطحِ کنکور نیست صرفاً روز به روز سخت ترشون می‌کنه که بچّه‌ها سرِ آزمونِ سراسری بگن "عه اینکه خیلی آسونه.". ولی درواقع اینطور نیست، اون لحظه ای که شما جلسه ی کنکورتون شروع می‌شه براتون اهمیتی نداره که سخت‌تر از این‌ش رو پشت‌سر گذاشتید. براتون مهم نیست که این مطلب رو توی فولان صفحه‌ی فولان کتاب کمک‌درسی خوندید. اون تایم فقط تستای مشابهی که قدرت و سرعتِ تست‌زنیِ شما رو بالا برده به کارتون میاد. [البته هرکسی نظری داره، که محترمه.]
  • سعی کنید خودتون برنامه بریزید. حتی اگه 2-3 تا آزمونِ اول هم زمین خوردید و بلد نبودید چطور برنامه بریزید، باز هم ادامه بدید و تجربه کسب کنید، خیلی مهم و کمک‌کننده‌س این‌کار براتون. آزمون‌رو که دادید، برگردید خونه. معمولا 12-2 تموم می‌شن. تا ساعتِ 6 وقت بذارید برای تحلیل و برنامه‌ریزیِ کامل برای 3هفته‌ی آتی یعنی تایمِ آزمونِ بعدی، و بقیه‌ی روز رو به خودتون وقتِ تفریح و استراحت بدید. ضعف‌ها و قوّت‌هاتون رو توی برنامه‌ی بعدی‌ای که می‌ریزید در نظر بگیرید.
  • برای نقاط قوّت‌تون به اندازه‌ی نقاط ضعف‌تون وقت بذارید. مثلاً من هدفم رشته‌ی روانشناسی بود و درسِ روانشناسی جزوِ زیرگروه3 محسوب میشه و توی کنکور برام ضریب3 داشت و خیلی مهم بود. ولی توی چند تا آزمونِ اول درصدِ روانشناسیم از 40-50 بالاتر نمیومد. کلِ 3هفته‌ی بعدش رو (فرصتِ یک آزمون تا آزمونِ بعدی) وقت گذاشتم و جویدم روانشناسیم رو، آزمونِ بعدی یهو درصدم اومد روی 70 و خورده ای. و همچین پیشرفتِ ناگهانی‌ای معمولاً پیش نمیاد توی روندِ درس خوندنِ بابرنامه و عادّیِ کنکور. آزمون به آزمون روانشناسیم پیشرفت کرد ولی به خودم که اومدم دیدم نقاط قوّتم مثل ریاضی و اقتصاد و غیره دارن اُفت می‌کنن چون کلِ تایم و انرژیم رو متوجهِ نقاطِ ضعفم کرده بودم. و نقاط ضعف‌تون رو پشتِ گوش نندازید، اگه با برنامه‌ریزی و تلاشِ خودتون قضیه حل نشد و از پایه مشکل داشتید سریع پیشِ بهترین معلم برید و حل‌ش کنید. و گرنه مثلِ من می‌مونید که از تابستون گفتم حالا عربیُ میخونم، رسید به وسط سال گفتم حالا معلم میگیرم، رسید به دمِ کنکور گفتم کنکورای قبلُ میزنم حله. و آخرشم عربی‌م رو 12% زدم و کلّی باعثِ افتم شد. :‌)) [انسانی‌ها 2 تا عربی دارن و من بخاطرِ یه درس 2 بار ضرر کردم عملاً. :‌))]
  • درگیرِ این نشید که فولان دوستم فولان‌قد پول می‌ده برای مشاورش و مشاورِ خوبیه و به دوستم گفته اگه با فولان برنامه بخونی تک‌رقمی می‌شی و فولان. شما حتی دوره‌ی جمع‌بندی هم به مشاور نیاز ندارید. از تجربیاتِ کنکوری‌های قبلی و همایش‌های مشاوره‌ای حتماً استفاده کنید ولی دلیلی وجود نداره که اِن میلیون هزینه صرفِ مشاور کنید چون هیچ‌مشاوری بهتر از خودتون برای شما وجود نداره. مشاورها یه نسخه‌ی مطلق رو برای همه می‌پیچن که این‌کار شدیداً اشتباهه، و من خودم افت کردم بخاطرِ این قضیه.
  • کلاس سعی کنید نرید. کلاس رفتن هم مثلِ قضیه‌ی کتاب خریدن اعتماد به نفسِ کاذب بهتون می‌ده. اینُ بدونید که اون معلم هیچ کارِ خارق‌العاده‌ای برای شما نمی‌کنه، تواناییِ اینُ نداره که دانش‌شو تزریق کنه بهتون. ایشون هم بهرحال داره از یسری متد آموزشی و یسری مطالبی که از قبل توی کتاب‌ها و جزوات وجود داشتن استفاده می‌کنه، که این‎کارا از خودتونم بر میاد. پس بهرحال بازم خودتونید و زحمتای خودتون، کلاس رفتن به تنهایی هیچ‌کمکی به شما نمیکنه. و علاوه بر اون وقتتون رو هم تلف می‌کنه توی پروسه‌ی رفت و آمدش و تایم‌هایی که سر کلاس هدر میره و غیره.
  • از اون اوّل درگیرِ این نشید که من‌که هنوز نمی‌دونم چه رشته ای می‌خوام برم و هدفی ندارم و انگیزه ندارم برای درس خوندن و غیره. درس‌خوندن درس‌خوندنه بهرحال، چه شما بخوای پزشکی قبول شی چه آبیاریِ گیاهانِ دریایی. پس از همون اوّل با یه ریتمِ منظم شروع کنید درس‌خوندن‌تون رو. ولی در کنارِ این قضیه هم توی تایمای استراحتتون یاهرچی تحقیق کنید و مشاوره بگیرید و هدف‌گذاری کنید.
    وقتی هدف‌تون مشخص می‌شه دوتا فایده برای شما داره؛
    1. درس خوندن تون یه نظمِ خاصی می‌گیره. چون بسته به این‌که رشته‌ی انتخابیِ شما توی کدوم زیرگروه قرار داره تایم و زحمتی که شما برای هر درس قراره بذارید تغییر می‌کنه و مشخص می‌شه.
    2. انگیزه‌تون شدیداً بیشتر می‌شه و درس خوندن لذّت خاصی پیدا می‌کنه براتون.
  • 2ماهِ آخر فقط شما باشید و 2جلدِ دور دنیای اختصاصی. این کتاب‌ها از انتشاراتِ گاج هستن که 12 دوره کنکورِ قبل + پاسخِ تشریحی رو توی خودشون دارن. ازشون غافل نشید. جوری برنامه‌ریزی کنید که توی هفته بتونید حداقل 3 روز‌ش رو کنکور بزنید[با شرایطِ خودِ کنکور، روی صندلی‌های مخصوص با تایمِ خودِ آزمون و در کل شرایط آزمون رو کامل رعایت کنید. بیشتر از سوالا این مهمه که به سختیِ اون شرایط عادت کنید.] و بقیه روزها تحلیل و دوره کنید. 2 جلد عمومی رو همه دارن هزینه صرفش نکنید. وقت خالی کنید و توی هفته یکی دوباری هم عمومیِ رشته‌های دیگه رو بزنید. نمیدونم درباره‌ی نظام جدید هم صادقه این قضیه یا نه. :‌)) ولی اگه درست پیش برید خیلی کمک‌کننده‌س این کار.
  • ماه‌های اول فقط درگیرِ خوندنِ خودِ درس باشید؛ فقط مطالعه‌ی مفید. اما از اواسطِ سال شروع کنید به کنترلِ تایم‌تون و تست‌های زمان‌دار زدن. به دور دنیا که رسیدید از وقتِ نُقصانی استفاده کنید و خودتون رو بهش عادت بدید.
  • هیچ درسی رو حق ندارید حذف کنید. چون حتی اگه درسِ چرتی هم باشه، و موقع انتخاب رشته شما و یه شخصِ دیگه همه‌چیزتون مثلِ هم باشه، اون شخصی که دوتا تست از اون درسِ حذفیِ شما زده ترازش بالاتره و اون پذیرش می‌شه. ولی اگه درسی زیاد براتون وقت‌گیر و آزار دهنده‌س به طوری که ارزشش رو هم نداره، از یه مشاور یا یه فردِ باتجربه برای حذفِ بعضی از مبحث‌ها کمک بگیرید.

بازم حرف زیاد دارم. :‌-" ولی خب حس می‌کنم زیادی که طولانی بشه کسی اهمیت نمیده و خب خودتون از دست میدید خیلی‌چیزا رو. :‌)) ولی بهرحال کمک و سوالی بود بنده درخدمتم باز. >‌<

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک

Suspected Girl