• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور اخبار سنجش و کنکور ۹۸

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
ینی تو سوال عمومی،از زبان های خارجی به سوالات زبان انگلیسی جواب میدی(سوالای ادبیات و عربی که واسه همه یکیه ولی اگه میخواستی میتونستی موقع ثبت نام بزنی که میخوای سوالای مثلا زبان فرانسه رو جواب بدی)
مرسی مرسی اولش فک کردم گفتم نکنه همه ی سوالا انگلیسی باشه داشتم تا مرز سکته میرفتم من در حالت عادی فارسی سلیس بلد نیستم جواب بدم چ برسه سوالا انگلیسی باشه

azr@

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Ard
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
SBMU
مرسی مرسی اولش فک کردم گفتم نکنه همه ی سوالا انگلیسی باشه داشتم تا مرز سکته میرفتم من در حالت عادی فارسی سلیس بلد نیستم جواب بدم چ برسه سوالا انگلیسی باشه
فک نمیکردم کسی اینطوری برداشت کنه:)):))
به هر حال موفق باشیx:

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
  • لایک
امتیازات: azr@
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
⚠️قابل توجه کلیه دانش آموزان

♦️در هنگام دریافت کارت کنکور ممکن است قسمت معدل شما صفر قید شده باشد علت این امر عدم ارسال نمرات نهایی از طرف آموزش و پرورش می باشد که بعد از مشخص شدن اعتراضات شما نمرات نهایی به سازمان سنجش ارسال خواهد شد

از این مورد نگران نباشید و بعد از برگزاری کنکو،ر تاریخی جهت تایید معدل نهایی اعلام خواهد شد می بایست در آن تاریخ دوباره به سایت sanjesh.org مراجعه و معدل خود را تایید کنید

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
ولی اینکه ساعت شروع 7:30 شده
همه اونایی که زمان رو از 8 حساب میکردن و بهش عادت کرده بودن ، باعث میشه استرس بگیرن و کلا مدیریت زمان رو فراموش کنن ( که به نفع ماست (<)

من که میخوام ساعتم رو نیم ساعت ببرم جلو

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
همه اونایی که زمان رو از 8 حساب میکردن و بهش عادت کرده بودن ، باعث میشه استرس بگیرن و کلا مدیریت زمان رو فراموش کنن ( که به نفع ماست (<)

فک کنم همون 8 شروع میشه! 7.5 شروع فرایند هست نه خود ازمون

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
بچه ها این حوضه ها امسال راساس معدله یا تصادفی ؟

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر

7.5 فرایند ازمونه
شروع ازمون ساعت هشته

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
این اموجی تفنگ من کو؟

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
تحصیل بیش از ۶۰ درصد دانشجویان پزشکی بر اساس سهمیه/پیگیری‌ها برای اصلاح بی‌نتیجه ماند

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه بیش از ۶۰ درصد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بر اساس سهمیه وارد دانشگاه‌ها می‌شوند،‌گفت: متاسفانه پیگیری‌های وزارت بهداشت در این زمینه تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

دکتر حمید اکبری در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از وضعیت سهمیه‌های پذیرش در رشته‌های پزشکی انتقاد و اظهار کرد: وجود سهمیه‌های متعدد برای پذیرش در گروه‌ علوم پزشکی یکی از عوامل چالش برانگیز در نحوه ورود دانشجویان در دانشگاه‌ها به‌ویژه دانشگاه‌های علوم پزشکی است. چرا که بر اساس قانون مجلس ما با موضوع ۳۰ درصد عدالت آموزشی که مختص رشته‌های گروه علوم پزشکی است، مواجه هستیم و در رشته‌های دیگر این وضعیت وجود ندارد و علاوه بر این میزان ۳۰ درصد نیز سهمیه‌های دیگر شهدا، رزمندگان و ایثارگران و ۵ درصد سهمیه‌ نیز به خانواده‌های آنان تعلق می‌گیرد و متاسفانه این چالش بسیار نگران‌کننده است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۶۰ درصد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بر اساس سهمیه وارد دانشگاه می‌شوند، تصریح کرد: بطور کلی سهمیه آزاد در رشته‌های پزشکی در کشور به زیر ۴۰ درصد می‌رسد، این وضعیت در سه رشته پر متقاضی علوم پزشکی یعنی دندانپزشکی، داورسازی و پزشکی وجود دارد و بیش از ۶۰ درصد دانشجویان ما در این رشته‌ها نیز بر اساس سهمیه وارد دانشگاه‌ها می‌شوند، بنابراین ما نگران کیفیت آموزش در بین این دانشجویان هستیم.

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت تاکید کرد: در حال حاضر اگر ۱۰ هزار نیرو در سه رشته پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی کنیم، ۶۰۰۰ نفر آنها بر اساس سهمیه وارد می‌شوند و وزارت بهداشت این موضوع را با جدیت از طریق مجلس پیگیری می‌کند، چرا که یکی از مسائل مهم و نگران کننده در نحوه ورود دانشجویان گروه علوم پزشکی به شمار می‌رود.

اکبری اعمال سهمیه برای ورود به دانشگاه‌های علوم پزشکی را نوعی بی عدالتی آموزشی توصیف کرد و افزود: در حال حاضر ظرفیت برخی از سهمیه‌ها در رشته‌های علوم پزشکی که به مناطق محروم اختصاص یافته، در حال پر شدن است که البته آن سهمیه نیز نیازمند بازنگری است. اما بطور کلی ما نیازمند بازنگری اساسی در سهمیه‌های پزشکی هستیم، ضمن اینکه دانشگاه‌ها نیز نگران این موضوع هستند.

وی در پایان تاکید کرد: متاسفانه پیگیری‌های وزارت بهداشت برای اصلاح و تجدید نظر در اعمال سهمیه‌ دانشجویان برای ورود به رشته‌های پزشکی از مجلس شورای اسلامی تا کنون نتیجه‌ای نداده است.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/98050401815/تحصیل-بیش-از-۶۰-درصد-دانشجویان-پزشکی-بر-اساس-سهمیه-پیگیری-ها

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
https://www.yjc.ir/fa/news/6988972/نتایج-اولیه-کنکور-۹۸-دهه-دوم-مرداد-اعلام-می‌شود-ظرفیت-دانشگاه‌های-سراسری

پارسال گفته بودن نتایج اولیه دهه دوم مرداد میاد ، نهم اومد!
امسال گفتن نیمه دوم مرداد میاد!
به نظرتون کی میاد ؟ :|
امسال هم توی زمانبندی سایت سنجش گفته شذه که دهه دوم مرداد ماه میاد.

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
تحصیل بیش از ۶۰ درصد دانشجویان پزشکی بر اساس سهمیه/پیگیری‌ها برای اصلاح بی‌نتیجه ماند

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه بیش از ۶۰ درصد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بر اساس سهمیه وارد دانشگاه‌ها می‌شوند،‌گفت: متاسفانه پیگیری‌های وزارت بهداشت در این زمینه تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

دکتر حمید اکبری در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از وضعیت سهمیه‌های پذیرش در رشته‌های پزشکی انتقاد و اظهار کرد: وجود سهمیه‌های متعدد برای پذیرش در گروه‌ علوم پزشکی یکی از عوامل چالش برانگیز در نحوه ورود دانشجویان در دانشگاه‌ها به‌ویژه دانشگاه‌های علوم پزشکی است. چرا که بر اساس قانون مجلس ما با موضوع ۳۰ درصد عدالت آموزشی که مختص رشته‌های گروه علوم پزشکی است، مواجه هستیم و در رشته‌های دیگر این وضعیت وجود ندارد و علاوه بر این میزان ۳۰ درصد نیز سهمیه‌های دیگر شهدا، رزمندگان و ایثارگران و ۵ درصد سهمیه‌ نیز به خانواده‌های آنان تعلق می‌گیرد و متاسفانه این چالش بسیار نگران‌کننده است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از ۶۰ درصد دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بر اساس سهمیه وارد دانشگاه می‌شوند، تصریح کرد: بطور کلی سهمیه آزاد در رشته‌های پزشکی در کشور به زیر ۴۰ درصد می‌رسد، این وضعیت در سه رشته پر متقاضی علوم پزشکی یعنی دندانپزشکی، داورسازی و پزشکی وجود دارد و بیش از ۶۰ درصد دانشجویان ما در این رشته‌ها نیز بر اساس سهمیه وارد دانشگاه‌ها می‌شوند، بنابراین ما نگران کیفیت آموزش در بین این دانشجویان هستیم.

قائم مقام معاون آموزشی وزیر بهداشت تاکید کرد: در حال حاضر اگر ۱۰ هزار نیرو در سه رشته پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی کنیم، ۶۰۰۰ نفر آنها بر اساس سهمیه وارد می‌شوند و وزارت بهداشت این موضوع را با جدیت از طریق مجلس پیگیری می‌کند، چرا که یکی از مسائل مهم و نگران کننده در نحوه ورود دانشجویان گروه علوم پزشکی به شمار می‌رود.

اکبری اعمال سهمیه برای ورود به دانشگاه‌های علوم پزشکی را نوعی بی عدالتی آموزشی توصیف کرد و افزود: در حال حاضر ظرفیت برخی از سهمیه‌ها در رشته‌های علوم پزشکی که به مناطق محروم اختصاص یافته، در حال پر شدن است که البته آن سهمیه نیز نیازمند بازنگری است. اما بطور کلی ما نیازمند بازنگری اساسی در سهمیه‌های پزشکی هستیم، ضمن اینکه دانشگاه‌ها نیز نگران این موضوع هستند.

وی در پایان تاکید کرد: متاسفانه پیگیری‌های وزارت بهداشت برای اصلاح و تجدید نظر در اعمال سهمیه‌ دانشجویان برای ورود به رشته‌های پزشکی از مجلس شورای اسلامی تا کنون نتیجه‌ای نداده است.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/98050401815/تحصیل-بیش-از-۶۰-درصد-دانشجویان-پزشکی-بر-اساس-سهمیه-پیگیری-ها
عاقا بعد یه عمر ی چیزی ب من تعلق گرفت:))
اینقد چیزش نکنن دیگ:|

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
نتایج 13 و 14 مردادماه میاد:-"

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98

انتهای پیام

متاسفم فقط برای کشوری که ۶۰درصد دکتراش قراره بقیه رو بکشن

بالا