• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فندوم

• شروع کننده موضوع

heliya-ody

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
خیلی هامون تو یکی یا چندتا فندوم هستیم که خیلی هم روشون تعصب داریم و کار و زندگی رو ازمون ربوده اند:D
برای کسایی که نمیدونن فندوم چیه فندوم یه یه کتاب/فیلم/بازی ای گفته میشه که طرفدارای زیادی و حداقل 1 دنباله داشته باشه(یعنی مثلا اگه کتابه فقط یه جلد نباشه یا اگه بازیه فقط یه بازی نباشه)اما در این مورد خیلی اثتسنا(خدایا اثتسنا رو چجوری می نویسن؟یادم نمیاد)وجود داره که فکر کنم خودتون متوجهش میشین.فندوم مثلا هری پاتر یا هانگر گمز یا درمورد بازی وارکرفت.
حالا این همه تایپ کردم چی میخوام؟لطفا یه زحمتی به خودتون بدین دست مبارک و کیبور مبارک را استفاده کرده و چند خطر برای ما بنویسید در چه فندومی عضوید :|:D
حالا چرا این تاپیکو تو بخش سینما گذاشتم؟اکثر فندوما در حوزه ی سینمان و اکثر فندوم های کتابی و بازی ای هم اونایی هستن که فیلمم دارن چون عملا هرچی معروف میشه فرت وفرت ازش فیلم میسازن
و یه نکته ی دیگه نویسنده و کارگردانایی که سبک خاص خودشونو دارن هم مثل نولان و تیم برتون فندوم حساب میشن ینی مثلا فندوم تیم برتون او ایزاک آیسیموف داریم ما سلبریتی ها فندوم ندارن به دلایلی که خیلی طولانین اگه کسی خواست به خودم پیام بده براش توضیح میدم(پس فندوم جاستین بیبر و اکسو و واندایرکشن نداریم)اگه غیر از این هم فکر می کنین خوشحال میشم دلیلتونو بشنوم
و درظمن لطفا فقط فندومایی رو بنویسین که واقعا واقعا دوسشون دارین نه اونایی که فقط بهشون علاقه دارین

حرف زدن بسه حالا من فندومای خودمو میگم
کتاب:پرسی جکسون-دارن شان-آیزاک آیسیموف-هانگر گیمز(مبارزات عطش)-ناهمتا(دایورجنت-دونده ی هزارتو-قیام سرخ-ادگار آلن پو-دیابلو-ارباب حلقه ها-بازی تاج و تخت
فیلم:کریستوفر نولان-شرلوک-مارول-دی سی

solo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
تو دیگه شدی همه‌چی‌فندوم
فندومای من:
فیلم و کتاب هری‌پاتر(+ فن فیکشن‌هاش)
فیلمهای دونده هزارتو(و نه کتاباش)
دنیای سینمایی مارول
مجموعه بازیهای قلعه
بازم یادم اومد میگم

Naghmeh08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
من هری پاتر(پاتر هدم)در اولویت
و بعد بیلی ایلیش(اووکادوییم):GreenHeart

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
خیلی هامون تو یکی یا چندتا فندوم هستیم که خیلی هم روشون تعصب داریم و کار و زندگی رو ازمون ربوده اند:D
برای کسایی که نمیدونن فندوم چیه فندوم یه یه کتاب/فیلم/بازی ای گفته میشه که طرفدارای زیادی و حداقل 1 دنباله داشته باشه(یعنی مثلا اگه کتابه فقط یه جلد نباشه یا اگه بازیه فقط یه بازی نباشه)اما در این مورد خیلی اثتسنا(خدایا اثتسنا رو چجوری می نویسن؟یادم نمیاد)وجود داره که فکر کنم خودتون متوجهش میشین.فندوم مثلا هری پاتر یا هانگر گمز یا درمورد بازی وارکرفت.
حالا این همه تایپ کردم چی میخوام؟لطفا یه زحمتی به خودتون بدین دست مبارک و کیبور مبارک را استفاده کرده و چند خطر برای ما بنویسید در چه فندومی عضوید :|:D
حالا چرا این تاپیکو تو بخش سینما گذاشتم؟اکثر فندوما در حوزه ی سینمان و اکثر فندوم های کتابی و بازی ای هم اونایی هستن که فیلمم دارن چون عملا هرچی معروف میشه فرت وفرت ازش فیلم میسازن
و یه نکته ی دیگه نویسنده و کارگردانایی که سبک خاص خودشونو دارن هم مثل نولان و تیم برتون فندوم حساب میشن ینی مثلا فندوم تیم برتون او ایزاک آیسیموف داریم ما سلبریتی ها فندوم ندارن به دلایلی که خیلی طولانین اگه کسی خواست به خودم پیام بده براش توضیح میدم(پس فندوم جاستین بیبر و اکسو و واندایرکشن نداریم)اگه غیر از این هم فکر می کنین خوشحال میشم دلیلتونو بشنوم
و درظمن لطفا فقط فندومایی رو بنویسین که واقعا واقعا دوسشون دارین نه اونایی که فقط بهشون علاقه دارین

حرف زدن بسه حالا من فندومای خودمو میگم
کتاب:پرسی جکسون-دارن شان-آیزاک آیسیموف-هانگر گیمز(مبارزات عطش)-ناهمتا(دایورجنت-دونده ی هزارتو-قیام سرخ-ادگار آلن پو-دیابلو-ارباب حلقه ها-بازی تاج و تخت
فیلم:کریستوفر نولان-شرلوک-مارول-دی سی
پایتخت =)) =))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

ثنا:/

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
wgaf?
سال فارغ التحصیلی
1400
اکسوال شدیداً:RedHeart
Sherlockian:همه کتابها و و همه فیلمها<'::D
پاتر هد :در حدی که دوست دارم زندگی بعدیم اونجا باشه:))
آرتمیس فاول :فقط کتابا( فیلمش میتونه بره به جهنم:|)
مجموعه کتاب تل ماسه (فقط دوتا کتاب اولشو خوندم )
" " دونده هزار تو ( با فیلماش اوکیم ولی فنشون نیستم)
مجموعه فیلمای دایورجنت اینسرجنت و... (از کتابا متاسفانه فقط کتاب Four رو خوندم)
تمام کتابای تالکین + فیلماش( انصافا بیچاره شدم تا خوندمشون یک ساااال تماام درگیرشون بودم ولی ناجور ارزششو داشت پ.ن: سیلماریلیون خداااست)
مجموعه کتاب آتش دزد
پ.ن: یک عدد علمی تخیلی فن:)
پی تر.ن: فعلا همینا تا بقیش یادم بیاد:D

Hami J

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز نجوم
اول از همه : سوییفتی ( تیلور سوییفت )
بعد : MCU ( مارول )
فعلا همینا :)

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
فرزندم من خودم اکسوالم.اون کسی که تاپیکو گذاشته میگه اکسو فندوم نداره.جاستینم فندوم داره.شان مندزم داره
شاید چون سال 2018 اونقدر شناخته نشده بودن
حداقل اینی ک تاپیک رو گذاشته خودشو دوروبریشاش اکسوال نبودن:-??

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
استثنا نوشته میشه.

من تالکین فقط. همچنین آثار دبورا هارکنس

لیلیوم ابی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
رادیوتراپی
من فندوم دایرکشنر و حدودا ارمی و البته سوییفتی

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
فندوم یه یه کتاب/فیلم/بازی ای گفته میشه که طرفدارای زیادی و حداقل 1 دنباله داشته باشه(یعنی مثلا اگه کتابه فقط یه جلد نباشه یا اگه بازیه فقط یه بازی نباشه)
این تعریفی که گفتی تقریبا تعریف فرنچایز هست، فندوم به اجتماع طرفداران دوآتیشه گفته میشه، که میتونه شامل هر کار هنری یا سلبریتی‌ای بشه.

از افاضه‌ی فضل که بگذریم، برای اینکه اسپم نشه، خودم:
کتاب (عمدتا نویسنده) : هری پاتر، تاحالا فندومی واسه کارای ژول ورن ندیدم حقیقتش، و خدمت آقا تالکین هم ارادت ویژه دارم
بازی (عمدتا استودیوی سازنده بازی) : متال گیر (کلا هرچی آقا کوجیما ساختن و بسازن)، تمام بازی‌های استودیو رمدی و کوانتیک دریم، سری Assassin's Creed و GTA
فیلم (عمدتا کارگردان‌ها) : تمام فیلم‌های دارن آرونوفسکی و ساتوشی کان، سری هری پاتر، کارهای قبلی نولان و حتی اون‌ها هم نه با تعصب اکثریت طرفداراش "-:
موسیقی: Taylor Swift ، Muse، بمرانی اگر باشه، Porcupine Tree، Daughter، Antimatter

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)