• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سریال گلشیفته

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
سلام بچه ها
من اصولا اهل دنبال کردن سریال های چه صدا و سیما،چه نمایش خانگی نیستم. خیلی اتفاقی توی یه شبکه ی ماهواره ای قسمت اول گلشیفته رو دیدم و کنجکاو شدم دو قسمت دیگه‌ش رو هم بخرم و ببینم . فکر میکنم هر چند خیلی قوی به نظر نمیرسه اما موضوعات جالبی رو مطرح کرده .
نظر شما راجع بهش چیه؟

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
به نظرم فقط همون قسمت اولش خوب بود چون موضوعش جدید بود یه جورایی اما بازیا به شدت مصنوعی وغیرواقعیه(البته من فقط دوقسمتشو دیدم) به نظرم پول براش ندید

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
موضوعش چیه؟

Distorded Angel

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
دانشگاه تهران
سلام بچه ها
من اصولا اهل دنبال کردن سریال های چه صدا و سیما،چه نمایش خانگی نیستم. خیلی اتفاقی توی یه شبکه ی ماهواره ای قسمت اول گلشیفته رو دیدم و کنجکاو شدم دو قسمت دیگه‌ش رو هم بخرم و ببینم . فکر میکنم هر چند خیلی قوی به نظر نمیرسه اما موضوعات جالبی رو مطرح کرده .
نظر شما راجع بهش چیه؟
به نظرم اگه خب سریال های دیگه و بهتری جز سریال های ایرانی و خانگی رو می بینید واسه اون ها تاپیک بسازید تا در موردشون صحبت کنیم تا این سریال ها
در اینام باید بگم معمولا توان ساختن سریال های قوی رو توی سازندگان داخلی با محدودیت های داخلی نمی بینم این سریالم شاید فقط یک قسمتش خوب بوده:-?

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
به نظرم اگه خب سریال های دیگه و بهتری جز سریال های ایرانی و خانگی رو می بینید واسه اون ها تاپیک بسازید تا در موردشون صحبت کنیم تا این سریال ها
در اینام باید بگم معمولا توان ساختن سریال های قوی رو توی سازندگان داخلی با محدودیت های داخلی نمی بینم این سریالم شاید فقط یک قسمتش خوب بوده:-?
چیزایی که توی سریال تا اینجا که دیدم داره مطرح میشه توی ایران نوئه به نظرم . اینکه حول چند تا زن که تو حیطه ی خودشون موفقن میچرخه و مشکلاتی که سر راهشون وجود داره یا به وجود میاد . به نظرم هر چند غیرحرفه ای یا غیرهنرمندانه یا هرچی(که البته تو حیطه ی تشخیص من نیست) اما حرف هایی واسه گفتن داره که قبلا زیاد گفته نشده .
واسه همین فکر میکنم ارزش تاپیک زدنو داره

andishe

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
شاید بازی ها، دیالوگ هاو کلا از نظر فیلم سازی ضعیف باشه ولی مخاطبش اگر خانواده ها باشن شاید خیلی نکاتی که الان لازمه بهش اشاره بشه و سریال های قدیمی بهش اشاره نمیکنن، رو میگه! مثلا قبلا سریال ها یه مساله ی اجتماعی داشت به اسم اعتیاد. موضوع ها حول همون محور میچرخید. خیلی ها چون دخترن تو همین کشور اجازه ندارن برن تهران برای تحصیل. اجازه ندارن برن خارج برای مسابقات و کلا مجوز خیلی کار ها رو ندارن که این سریال میتونه غیر مستقیم تاثیر بذاره توی بهبود این مساله به نظرم.

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری
به نظرم فقط همون قسمت اولش خوب بود چون موضوعش جدید بود یه جورایی اما بازیا به شدت مصنوعی وغیرواقعیه(البته من فقط دوقسمتشو دیدم) به نظرم پول براش ندید
اصلا نظر به جایی نبود. هرکسی این اختیار رو داره که فیلم رو ببینه یا نبینه. اما اصلا این حق رو نداره که به خودش اجازه بده "پول براش نده" و این ها. و اینکه سایت نماوا، بهتون دوروز اشتراک رایگان میده، میتونید ببینید و اگه خوشتون اومد اشتراک بگیرید و بقیشو ببینید. به صرفه تره به نظرم.

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
اصلا نظر به جایی نبود. هرکسی این اختیار رو داره که فیلم رو ببینه یا نبینه. اما اصلا این حق رو نداره که به خودش اجازه بده "پول براش نده" و این ها. و اینکه سایت نماوا، بهتون دوروز اشتراک رایگان میده، میتونید ببینید و اگه خوشتون اومد اشتراک بگیرید و بقیشو ببینید. به صرفه تره به نظرم.
یه نکته ای هست هرکسی سطح توقعی داره ازسریال شاید ازنظر شما این سریال استاندارد باشه ...
من باید حرفموبه شکل درست تری میزدم
" از سایتایی مث فیلیمو‌یا فیلم نت یا... استفاده کنید" ارزش سریال ۵هزارتومن نیست

miena.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسفراین
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
فناوری اطلاعات سلامت
اینستاگرام
سریال طنز خوبیه تمام مشکلات زنان توی یک سریال بیان کرده نمی شه گفت بده اما عالی هم نیست ولی یک سریال سرگرم کننده بایک موضوع جدیده

بالا