• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد مقطع اول متوسطه حذف شد!

• شروع کننده موضوع admin
  • تاریخ شروع

Kourosh06

کاربر فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
ولی خدایی ما ها خیلی بدبخت بودیم دقیقا همون سالی که این اتفاقا افتاد ما ششم بودیم :|

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441
یعنی چی من الان هشتم به نهمم بابا:-"~X(

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
موضوع ساده ای نیست، این یعنی تحمیل 3 سال درد و رنج و عذاب
بیاید واسش بجنگیم
این نابودی سمپاده
نابودی خانوادمون
با بحث بین خودمون حل نمیشه، یه فکر اساسی میخواد از طرف ما، شوالیه های این جنگ ماییم، نکشیم عقب
شوالیه عزیز ورودی های جدید سمپاد رو دیدی؟؟
با مدرسه عادی تفاوتی نداره حتی اگرم نترکوننش ب صورت رسمی غیر رسمی اسم سمپادو دارن نابود میکنن:)

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام

YekroW

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1404
عزیزم این تاپیک مال سال ۲۰۱۸ه.
اون موقع وزیر آموزش پرورش بطحایی بود الان محسن حاجی میرزایی :))
بله کاملا درست میگید اما واقعا هر سال حداقل توی مدرسه قبلی ما هی میگفتن امسال برداشته میشه تهشم از همه گرفتن:>:>

Kourosh06

کاربر فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
شوالیه عزیز ورودی های جدید سمپاد رو دیدی؟؟
با مدرسه عادی تفاوتی نداره حتی اگرم نترکوننش ب صورت رسمی غیر رسمی اسم سمپادو دارن نابود میکنن:)
والا سال بالاییای ما که همش ما رو مسخره کردن که آزمونمون مسخره بوده. قبول دارم مسخره بوده،
سال ما اَزَمون یه آزمون ریوَن (اسمش شاید درست نباشه) گرفتن که نصف بچه ها قبلن دیده بودن، به اضافه ی یه ۵ سوالی که ۱۰ دیقه وقت داشت و آخرش معلوم شد این بخش دومی که کلن کنسل شد. کلن کشکی بود. سال بعدیمون هم کشکی بود.
ولی نکته اینه که الان به نظر شما تقصیر ما چیه؟! :((
حالا قبول آزمون چرت بوده،
ولی ما که انتخاب نکردیم. و باور کنین من هم طرفدار این آزمونشون نبودم.
اصن شاید همین آدما قبول میشدن،
و شایدم نمیشدن.
نباید برگردیم همینجوری واس یه آزمون ورودی ای که ما انتخاب نکردیم بگیم که همه ورودی های 97 به بعد شلقمن که.
باید صبر کنین (حالا مخاطب کلیه. به شما @mahta.e به طور خاص منظورم نیستش) تا این شلقما برن کنکور و المپیاد بدن،
بعد رتبه متبه، مقام پقام، اینا معلوم شن،
بعد ببینین که آیا اینا واقعا شلقمن یا نه.
مرسی اه. :|

پ.ن. : من فقط اومدم یه چیزی بگم قصد جنگو دعوا و خونریزی اینا ندارم بهتون بر نخوره. :))

آخرین ویرایش:

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
من فقط اومدم یه چیزی بگم قصد جنگو دعوا و خونریزی اینا ندارم بهتون بر نخوره. :))
ب شخصه اینجوریم بهم بر نمیخوره فقط اگه جایی احساس کنم یکی داره بی احترامی میکنه و گوش نمیده ته تهش اینه ک با خنده دیگ جوابشو نمیدم :)) خلاصه میتونی فشم بدی:))

والا سال بالاییای ما که همش ما رو مسخره کردن که آزمونمون مسخره بوده. قبول دارم مسخره بوده،
این کار درستی نیس ب هر صورت من ب شخصه فک میکنم اکثر شاخصه های هوش محیطیه ولی ایران جایی نیس ک بتونه از این محیط استفاده کنه که از این بابت حتی بشه خوشحال بود
من نمیدونم تو هوشت چقده و در جایگاهی م نیستم ک اینک بسنجم ولی میگم ک برای پوکوندن مدارس سمپاد ی ازمونی میزارن ک ی دانش اموزایی وارد شن ک در سطح هم نیستن و این واسه سیستم اموزشی ایران اوکی نیس
پ.ن: توی کشور هایی مث فنلاند و اینا ک از نظز اموزشی خفنن چیزی ب عنوان مدارس جدا نداریم حتی واسه استثنایی ها هم تا کلاس ۵ ام بیشتر نیس که توی این مدت بهشون یاد میدن چجوری توی مدارس عادی با دانش اموزای عادی درس بخون( بخوام دقیق تر بگم چجوریوتو اجتماع زندگی کنن) و واسه دانش اموزایی ک توام بالاتری دازن در کنار کلاسای مدرسه کلاس های فوق العاده گذاشته میشه ن اینکه ی مدرسه جدا کنن بگن اره اینا خاصن^_^ خودمونم میدونیم خیلیامون هنوز اونقد ک باید و شاید نمیتونیم تو اجتماع باشیم و یکیو میبینیم ک ی کم ی چیزیو دیر میگیره همه دوس دارن جرش بدن
ولی حرف من این بوده ک این واسه ایران ک ی جهان سوم ب تمام معناس بهترین بوده...

بالا