• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوارزمی شرکت کنم یا نه؟

نظرتون درباره شرکت در خوارزمی؟؟

• وقتت رو تلف نکن _ بچسب به دَرست!

رای‌ها: 5 41.7%
  • اگه براش وقت بزاری ، نتیجه میگیری

رای‌ها: 2 16.7%
  • برای کسب تجربه و محک زدن خوبه

رای‌ها: 5 41.7%

• رای‌دهندگان
    12
  • شروع کننده موضوع

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
سلام دوستان
من پایه یازدهمی هستم و سال دیگه هم کنکور دارم
تصمیم دارم که امسال تو جشنواره خوارزمی شرکت کنم

چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید :

۱ واسه رتبه های برتر کشوری هنوز هم اون سهمیه ها وجود داره؟ ( ورود به دانشگاه بدون کنکور و...)

۲ آیا ارزش داره که امسال وقت بزارم روش؟

۳ من خیلی امید ندارم که رتبه اول بیارم ولی مدرسه مون چند ساله که حمایت میکنه و بچه ها هم رتبه های خوبی اوردن.

۴ حتما برای ایده ت باید محصولی چیزی داشتی باشی؟؟

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
دوست عزیز هرگز هرگز نه می‌خوام سردت کنم نه کاری کنم که ناامید بشی، فقط در حد یه راهنمایی
من توی جشنواره خوارزمی رشته ی سنگینی برنداشتم، ولی در حد رشته ی خودم (ادبیات) فقط بهت انقدر بگم که -حداقل برای ما- بسیار تهی و بی سر و ته بود، من و دوستم یک ساعت توی حیاط شعبه ی مربوطه با هم قدم زدیم تا مسابقه ادبیاتش شروع شه، چون جدا جدا اعلام میکردن، بعدا که رفتیم سر جلسه فهمیدیم نیم ساعت گذشته: اطلاع رسانی=صفر
بعد هم که برگه ها رو تحویل دادیم بعد از کلی معطلی ما رو دونه دونه برای داوری بردن ولی وقتی من مشغول روخوانی بودم چهار نفر پشت سر داور داشتن حرف می‌زدن که تمرکز منو بهم ریخته بودن، یهو چند نفر هم اومدن داخل که همه افراد حاضر (حتی داور) جلوشون پا شدن و شروع کردن به سلام و احوالپرسی، من خوندن رو قطع کردم، داور برگشت و گفت: «شما بخون» و خودش گرم صحبت شد :|
مسائل قبل و بعدش هم بماند، نمی‌گم ماهیتش بده، چون در شهر های دیگه چندان رسیدگی نمیشه، اجرای مسابقات یه مقدار ذوق آدم رو کور میکنه، باز من درمورد تهران و رشته های دیگه اطلاع ندارم، در حد خودو خواستم کمکی کرده باشم (;

rozhina.sh

bitmask
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (log (10
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
میتونید و خوبه کار کنید اما فکر کنم چندان حمایتی بکنه پروژه های خوب رو

بلوط

Mina.P
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
FSU
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام
توصیه میکنم شرکت نکنید چون شاید اونقدر که خودتون فکر میکنید پروژتون مهیج هست ،ممکنه بهش بها ندن و دلسردتون کنن.
برای منم پیش اومده که سر جلسه داشتم توضیح میدادم یک دفعه همشون شروع کردن باهم صحبت کردن :| یا وسط توضیحم میپرسیدن شما اصلیتتون به کجا برمیگرده؟؟؟؟؟:eek::-?.(سه بار زنگ زدن گفتن برای مرحله استانی برم توضیح بدم ،چرا چون هردفعه یکی از داورا نبود!!!!،خب منم با این همه وسیله یکم سخت بود و طاقت فرسا!!!)
مرحله کشوری هم رفتار چندان مناسبی نداشتن و فرصتی که بهم برای پاسخ به سوالاشون میدادن خیلی کم بود و کلا در حال ایراد بنی اسراییلی گرفتن بودن.پشت سرهم سوال میکردن و اصلا اجازه نمیدادن من حرف بزنم!!!!!
حداقل اگر اصرار به شرکت دارید پروژه سبک باشه بهتره چون بعدا دلتون نمیسوزه
ولی خب نکات مثبت هم داره به هر حال بهترینش هم همون افزایش اعتماد به نفس و قدرت ارائه پروژه هست.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام دوستان
من پایه یازدهمی هستم و سال دیگه هم کنکور دارم
تصمیم دارم که امسال تو جشنواره خوارزمی شرکت کنم

چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید :

۱ واسه رتبه های برتر کشوری هنوز هم اون سهمیه ها وجود داره؟ ( ورود به دانشگاه بدون کنکور و...)

۲ آیا ارزش داره که امسال وقت بزارم روش؟

۳ من خیلی امید ندارم که رتبه اول بیارم ولی مدرسه مون چند ساله که حمایت میکنه و بچه ها هم رتبه های خوبی اوردن.

۴ حتما برای ایده ت باید محصولی چیزی داشتی باشی؟؟
اره اون سهمیه ها هست تو دفترچه کنکور هم میتونید بخونید ن فقط خوارزمی کلن چند تا جشنواره معتبر دیگه هم هست .

من برای مرحله کشوری بهم گفتن ماکت کفایت نمیکنه بنیاد نخبگان کمک مالی میکنن بهت تا ی دونه بسازی .
اما تا مرحله استانی ماکت کفایت میکنه .

اگه ک تو مدرستون کسی هست از نظر علمی اونقدر خبره باشه ک بتونه کمک کنه بنظرم برید پیگیرش بشید . من خودم مشکلم این بود به یه فرد خبره تو زمینه مکانیک و الکترونیک نیاز داشتم اما بنیاد نخبگان کسیو ک برام تعیین کرده بود خبره نبود .

فقط اگه طرح دادید مراقب باشید برای ثبتش برید پیگیری کنید ولی پیگیری و یه وکیل خوب میخواد . بعضی طرحها رو میشه ب کارخونه ها و.. فروخت حالا اگه ب اسم کس دیگه باشه اون شخص سود میبره .

• لایک
امتیازات: fteh
بالا