• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شیطنت ها

نظر شما راجع به گول زدن چیه؟

• انجام دادم.بد نیست.

رای‌ها: 52 73.2%
  • انجام ندادم.بد نیست.

رای‌ها: 4 5.6%
  • انجام دادم.بده.

رای‌ها: 9 12.7%
  • انجام ندادم.بده.

رای‌ها: 6 8.5%

• رای‌دهندگان
    71
  • Poll closed .

Forooz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
الآن دارم سعی می کنم واسه المپ pc بخونم!!!!
دانشگاه
تا ببینیم خدا چی میخواد...
پاسخ : شیطنت ها

یه بار تو دوران راهنمایی با این که هوا سرد بود من و یکی از دوستام همه ی بخاری های مدرسه رو خاموش کردیم و همزمان همه ی کولر ها و پنکه ها رو روشن کردیم!!!! (< :))
معاون هم چون میدونست زیر سر ما بوده اومد و یه منفی انظباطی کلاسی بهمون هدیه کرد چون هیچ کس به این کار اعتراف نکرد!!! :(

mahdieh seyyedi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2 شیراز
شهر
شیراز

ما تو کارگاه کامپیوتر که میریم یه خانومی هست سیستم ها رو میچکه کسی تو نت از راه به در نشه!!!ماهم رفتیم قبله این مه سیستمو روشن کنیم کابل شبکه رو جدا کردیم و...!!!! (<طرف اصم نفهمید کسی پشته اون کامپیوتر نشستهههههههههههه!! :))

mahdieh seyyedi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2 شیراز
شهر
شیراز

یه بار معلم کامپیوترمون خیلی ازمون عصبانی بود بعد کلی با حرص به ما فحش مودبانه(؟!)میداد!!!یه دفه گفت شما واسه من پشیزی ارزش ندارید...یکی از بچه ها هم نا مردی نکرد در اوج انفجار طرف گفت..."ببخشید پشیز ینی چی؟؟؟؟؟"در ان لحظه ما:D بعد معلمهx:
ما یه معلم زبان داریم که کلا آدم رو اعصابیه!ازین وای مامانم اینا ها!!!یه بار بس صدا می دادیم عصبانی شد کلی بهمون حرف زد که من چقد بگم ساکت باشیدو اینا بعد گفت خسته شدم بس گفتم ساکت باشید...یهیهوووو یکی گفت خانوم خسته نباشییییین!!!!دیگه خودتون حدس بزنید چی شد اون موقع..........:D:D:D

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

اول راهنمایی ک رفته بودیم اردو ، بعد ی تلفن عمومی هم اونجا بود :-"
بعد ما هم کرممون گرفته بود
میرفتیم باهاش زنگ میزدیم ب 118 :-"
بعد هی اسم الکی از خودمون در میاوردیم و ب زنه میگفتیم :D
البته یکی از دوستام ک جدی تر از ما بود ، حرف میزد ، ما هم غش میکردیم از خنده :-"
بعد خانومه نمیدونم صدامونو شنید یا چی ، گفت برید خودتونو مسخره کنید و قط کرد :-" :))

arezoo1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

کلاس زبان ک میرفتیم ی در بود ک اگه میبستیش ب این راحتیا باز نمیشد...بعد ما تا چشم منشی رو دور میدیدیم میرفتیم درو میبستیم...کلی حال میداد با لگد باید بازش میکردن :-" :>

nobodyAtall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران

یه بنده خدایی تو محل ما عاشق یه دختره ای شده بود
من با یه سیمکارت دیگه بهش زنگ میزدم صدای دختر در میاوردم میگفتم که من همونم ازت خوشم اومده و از این حرفا..
خلاصه یه دو هفته ای بنده خدا رو اوسکول کرده بودیم اخر گفت بیا یه جایی من ببینمت
منم رفتم دیگه...
هیچی دیگه وقتی فهمید ماجرا رو تا یه ماه از خونشون بیرون نیومد :|

aidan.fakury

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie2
شهر
کرمون

طرف زنگ زده بود ولی اشتباه گرفته بود وخودش نفهمیده بود
من:سلام بفرمایید
طرف:سلام ببخشید اقا/خانم فلانی هستن؟
من(زدم زیر گریه و با اه وناله گفتم): دیروز فوت شدن و عمرشونو دادن به شما...
بعد طرف ادرس مجلس ختمو خواست یه ادرس درس حسابی از یه مسجد بهش دادم...
خدایی خیلی کیف داد (<

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

میزِ معلمُ ی جوری بذارید که با کوچک ترین برخوردی بیفته که مجبور نشین مثه ما خودتون دست به کار شین.

اگه تخته هوشمند دارید، موس وایرلس خیلی چیز کاربردی ایه.
+ اول ترم دو بود، معلمه داشت سخنرانی می کرد ُ اینا. پشتش به تخته بود بعد یکی داشت رو تخته نقاشی می کردُ چرتُ پرت مینوشت. بعد معلمه برگشت گفت شما میخواین آدم شین؟ اونم پشت سرش بزرگ نوشت "نه". کل کلاس فقط داشتن جلو خودشونُ می گرفتن که نخندن!

طرفای چارشنبه سوری تو کلاس بادکنک بترکونید، معلم جو زده میشه فک می کنه سیگارت ـه.

پرتاب پوست نارنگی ـم خیلی خوبه. کل کلاس میفتن ب جون همدیگه.

# از مجموعه تجربیات کاربردی

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

توی خونه هر اتفاقی میوفته یا چیزی رو خراب میکنم میندازم گردن داداش کوچیکم. :D :D :D بچه بودیم و بابام تازه تلویزیئن ال سی دی خریده بود.توی خونه نشسته بودم و حوصلم سر رفته بود.رفتم توی انباری و توپ فوتبالموپیداکردم.ازین توپا که توی فوتبالای واقعی دارن. :D :D :Dازکرمی که داشتم،توپو آوردم توی خونه.هی شوت میکردم که یه دفعه خورد به ال سی دی.هیچ کس خونه نبود و ندید چه بلایی سر اون اومد.منم خیلی شیک توپو گذاشتم سرجاش وشتردیدم ندیدم رفتارکردم. :-" :-" :-" :-" :-" وقتی مامان وبابا اومدن خونه این جوری شدن: X-( X-( X-( :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: بعد گفتن کی این کاروکرد؟منم که :-" :-" :-" :-" بودم.همه ی تقصیرا افتادگردن داداشم وتایه هفته از بازی با پلی استیشن محروم شد.ولی خداییش بعدسال ها هنوز کسی نفهمید کارمن بود حتی داداشم :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

• لایک
امتیازات: YaYa

چشم بلبلی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان 1
شهر
کرمان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
........

مام ی بار گرفتیم توی راهنمایی ع....
روی صندلی معلم تحقیق و چ میدونم
1.آدامس
2.رنگ (زنگ ورزش بیکار بودیم و در و دیوارو رنگ میکردیم)
3.ی دونه چسب رازی ازین گنده ها :O
لایه لایه ریختیم
تازه با ی چسب دیگه تخته پاک کنو چسبوندیم ب رومیزی رو میز
بیچاره اول دید که تخته پاک کن کش اومد تز تهدید اومد
ماها هم اینجوری :-/
بعضیام: >:p(مانبودیم)
من و دوستام: (:|(چرا وقت چرت کلاسو میگیری)
پیش خودمونم میگفتیم پشتتو ببینی چی میگی
پشتش مثه این بود که انگار رید..... =))

aidan.fakury

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie2
شهر
کرمون

یه بار سال دوم راهنمایی زنگ اول ورزش داشتیم وزنگ دوم تاریخ وقراربوداون روزمعلم تاریخمون(که خیلی ادم مسخره ای بود)امتحان بگیره.
ماهم آخرای زنگ اول زدیم عمدا باتوپ پنجره کلاس خودمونو اوردیم پایین .دیگه تا آخرزنگ دوم سرایدارمون داشت خورده شیشه هارو از روی صندلیاجمع می کرد.
واینگونه بود که ما امتحان ندادیم :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

چن روز پيش بعدکلاس المپياد حالمون گرفته بود زنگ زديم 118اول شماره مدرسان شريفوگرفتم بعدبه زنه گفتم من کلاس کجابرم؟اول نفهميدبعدگفتم کتاب چي بخونم؟؟دوهزاريش افتادقطعيد دوباره زنگ زدم کلم چي(نام مستعارقلم چي)گفتم ميخام بيام کلاس سربحث هزينه هاگفتم من بدبختم فقط ي ته برگ چک ازبابام دارم که اونم بدليل ورشکستگي پول توحسابش نيست بدردت ميخوره زن بيشعور قطعيد بعدي نوبت گاج بود118فک کرد گفتم شرکت گاز هيچي زنگ زدم ياروگفت اينجاشرکت گازه منم ازخداخواسته کلي ناله که گاز خونم قطع شده حالاهرچي ياروميگه بايدزنگ بزني اتفاقات گاز من دوباره اصراروگريه که ي کاريش بکن ديگه اونم قطع کرد زنگم خوردمامث 3تابچه آدم پاشديم رفتيم کلاس

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

سر کلاس هندسه که معلمش خانومه یه سیگار روشن کردیم انداختیم زیر شوفاژ سیگاره تا ته سوخت کلاس یه بویی گرفته بود که نگو معلم هم هی چپ چپ گوشه کلاس رو نگا ه می کرد ماهم که یا این جوری بودیم :-" یا این جوری تخته رو نگاه می کردیم ^-^
تمام زنگو دست گذاشته بود جلو دهنش... :|

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

میتونیــد قبل از ورود معلم به کلاس برید بیرون و تا اخر زنگ بیرون باشید وقتی خواس امتحان بگیره کسی نخونه و.......

amir gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
عــلامه حلـــــی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

با نام و یاد خدا...
اصن فک کنم باید یه کتاب در این مورد بنویسم...
1:تو کلاستون اگه بخاری دارید؛ مداد توش بندازید یه جوری دود میکنه مثه عود...هیچوقتم تموم نمیشه...اگر هم شوفاژ دارید یه چیزه پلاستیکی.
2:ساندویچ تخم مرغ بیارید بعد سر کلاس بازش کنید..اوف چه بویی!!!
3:معلم هر چی گفت برداشت بد بکنید!!!;-)
4:اگه کلاستون نمیکت نداره و روی صندلی تک نفره میشینید؛ در طول زنگ کلاس رو دور بزنید...من خودم رکورد دو دور رو دارم!!!!
5:سره کلاستون با حنجرتون ویبره بدید...معلم یا بهتون اسم یک حیوون رو نسبت میده یا میره گوشیشو چک میکنه!!!
6:و اما...هنگام ارایه پاورپوینت؛ نام معلمتون رو اشتباه تایپ کنید.
مثلا ما فامیلی معلممون؛ نامدار بود بعدش من و دوستام تایپ کردیم
دام دار!!!!

mhdbig

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لارستان

کافیه در رو نیمه باز بذارید و سطل آشغال و بذارید بالاش
البته مواظب باشید چون یک بار افتاد رو سر یکی از بچه ها که دیر اومده بود تو کلاس

Mrs.Clever

Kelidelia:
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
....المپیاد زیست
دانشگاه
zaums
رشته دانشگاه
Medicine

یه بار گوشی دوستم یواشکی برداشتمو و اسمم به Irancell تغییر دادم بعد بهش اس ام اس دادم که
روز جهانی معلولان ذهنی بر شما مبارک
(<
من
دوستم X-(

YaSaMiN126

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تبریز

سال قبل جلوی در کلاسمون سطل آشغال و گذاشتیم
معلم هنرمون به بالا نگاه می کنه همیشه
رف تو سطل آشغال یــــــــــَــــــک حالی کردیم :D

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

یه معلم زبان داشتیم پارسال خ رو اعصاب بود فقط نق میزد خلاصه ما که حوصلشو نداشتیم خواستیم یه بار دسته جمعی نریم سر کلاسش بعد دیدیم که رای با اکثریته پس اون باید بیرون بمونه! ما هم با خط کش فلزی افتادیم به جون دست گیره ی در مغزی در رو دراوردیم و دستگیره رو بدون مغزی بستیم صندلی گذاشتیم جلو در بعد زنگ خورد بچه ها رو جمع کردیم تو کلاس اخرین نفری که اومد پشت سرش معلمه بود اونم خ شیک در رو رو معلمه بست :)) معلمه هر کاری کرد نتونست در رو باز کنه ما همه اهنگ میخوندیم دست میزدیم خلاصه بزن و برقص راه انداختیم اینم پشت شیشه در لبخونی میکرد ما می خندیدیم ازش! بعد از مدتی متوجه شدیم که مغزی در رو گم کردیم بعد نگاه کردیم دیدم معاونمون مغزی در دستشه میگه یه همچین چیزی تو کلاستون نیس؟ ما هم گفتیم نهههههههههه :-"
خلاصه از زنگ 10 دیقه مونده بود که مستخدم در رو باز کرد بعد زنگ بعدش فیزیک داشتیم ما هم خسته و خورد بودیم دره که خراب بود واسه همین صندلی جلوش بود باد شدیدی هم میومد من زنگ کلاس که خورد با بچه های کلاسای دیگه از کلاسمون اومدم بیرون و هم زمان با خودم صندلی رو هم هل دادم در دوباره بسته شد :D کلی از کلاس پرید :-"

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

کلاس ما کلا کلاس شرهاس
روز معلم بود یکی از بچه ها از این نوار کاست ها اورده بود .ما این نوارا رو باز کردیم و شروع کردیم گلوله های اون رو از این ور کلاس پرت میکردیم اون ور از بالای پنکه رد میکردیم به طوری که همه نوار ها از بالای پنکه رد میشد
این روز اول هفته معلم بود
روز بعد با چسب و غیره نوار های دور و بر کلاس رو به سقف چسبوندیم
روز دوم از نوارها که از سقف اویزون شده بود تیکه تیکه ی کاست اویزون کردیم بعد نوار و سی دی ازش اویزون کردیم
خیلی باحال شد حتی ازش با دوربین عکس گرفتیم

بالا