• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه برتر کنکور 96 - سینا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
به دست آوردن رتبه برتر کنکور موفقیت بزرگیه و آرزوی هر کنکوری، اما این آرزو دست نیافتنی نیست و امسال هم مثل سالهای دیگه، چندتا از کاربرای سمپادیا رتبه های خیلی خوبی کسب کردن.
با کسب اجازه، کاربرایی که زیر 100 شدن رو میشونیم روی صندلی تا سوالاتی که تو ذهنتون دارید رو بپرسید و بیشتر آشنا بشید :D

این تاپیک: سینا @@@sin رتبه 78 - کنکور تجربی

شروع از فردا ساعت 12

mohaddeseh ti

❄️mohi
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
اینستاگرام
تبریک میگم من
و این که با بی انگیزه گی کامل چی کار کنیم؟

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
بح بح ؛؛) ببین کی اینجاسسس ؛؛)
سیناااا ؛؛)
هلو اخوی :-"
تبریک گفتم ولی شان صندلیو حفظ میکنم و مجدداً تبریک عرض میکنم ;;)
1هندسه بخونیم یا نخونیم؟به درد میخوره اصن؟
2مبحثم میشه حذف کرد اول کاری؟
3چگونه شیمی بخوانیم؟با رسم شکل.۱۷/۵ نمره.

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
درود بر تو و تبریک
به رتبه کنکورت افتخار می کنی؟
رتبه کنکور برات مهمه؟
کنکور رو چگونه می بینی؟

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
جنوبی ترین جا
سلام فکر می کنم اگه درست بگم پشت کنکوری بودید اگه بودید می شه از تجربه های پشت کنکور بگید؟
برای زیست چی می خوندید و چجوری؟
ممنون

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام
خجالت نمیکشی اینقدر خرخونی کردی ؟ :-""""

من الان دیدم و فهمیدم :))) تبریک میگم :D

چ رشته ای زدی ؟ ;;)

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
تبریک میگم من
و این که با بی انگیزه گی کامل چی کار کنیم؟
خیلی ممنون.
مهم ترین کار برای مقابله با بی انگیزه گی درس خوندنه!
شاید یه کم عجیب باشه ولی به نظر من درس خوندنه که انگیزه میاره نه برعکس.یه سری هستن که کلا هدف رشته های تاپ رو ندار .یا کلا اهداف دیگه ای دارن .خب اونا بحث شون جداست .اما یه عده هستن که به پزشکی و رشته های تاپ علاقه مندن اما نمیتونن شروع کنن و گاها بی انگیزه میشن.مهم ترین راه برای مقابله با این جور احساس ها درس خوندنه:)جدی میگم.اوایلش خیلی خیلی سخته قبول دارم ولی کم کم همین درسه باعث ایجاد انگیزه و رقابت در وحود خود ادم میشه.من یه شعار داشتم و اونم این بود که:حتی اگه مُردی هم حق نداری کتابتو ببندی!یعنی گاها پیش می اومد بی انگیزه ترین و بی حوصله ترین ادم بودم و تمرکزم رو صفر بود اما کتاب رو نمی بستم و میخوندم!(با وحود اینکه هیچی ازش متوجه نمیشدم:-")و همین باعث شد روز به روز به خودم بفهونم هدفم خیلی بزرگه و براش ارزش قائلم و انگیزم زیاد میشد:)

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
بح بح ؛؛) ببین کی اینجاسسس ؛؛)
سیناااا ؛؛)
هلو اخوی :-"
تبریک گفتم ولی شان صندلیو حفظ میکنم و مجدداً تبریک عرض میکنم ;;)
1هندسه بخونیم یا نخونیم؟به درد میخوره اصن؟
2مبحثم میشه حذف کرد اول کاری؟
3چگونه شیمی بخوانیم؟با رسم شکل.۱۷/۵ نمره.
سلام ریحان خانم;;)
1.والا من اوایل پارسال همش با خودم میگفتم که هندسه میخونم و هیچی حذف نمیکنم(#جوگیرترین:-")ولی خب وقتی جو خوابید فهمیدم که من و هنسه هیچ وجه مشترکی تداریم!یعنی واقعا درک هندسیم پایینه و خیلی خیلی وقتمو میگرفت خوندنش:-<و خب تصمیم گرفتم حذفش کنمX_Xاما هندسه مختصاتی دایره و سعمی اش رو خوندم چون هر سال یه سوال ازین دوتا میاد.

2.ببین کاملا به خودت بستگی داره.همه میگن که حذف یه مبحث اول کاری کار غلطیه !و خب منم اوایل هیچی حذف نکردم و کم کم فهمیدم که هندسه رو باید حذف کنم.به تو هن پیشنهاد میکنم که فعلا هیچی رو حذف نکنی.

3.راستش شیمی باید درک بالایی ازش داشته باشی!یعنی باهاش اشتی کنی!من خودم شیمی رو خیلی دوست دارم و یادمه سال اول دبیرستان تنهایی تو خونه نصف مورتیمر رو از سر علاقه و برای المپ خوندم اما.....!بهترین راه برای شیمی خوندن در درجه اول درک مطالبشه چون الان سخت ترین سوالات شیمی کنکور سوالات مفهومیه نه محاسباتی برای مفهوم شیمی کتاب(خط ویژه گاج)رو معرفی میکنم که خیلی کامل و عالی مفاهیم رو توضیح داده سعی کن اونو کامل بخونی و درکش کنی.برای تست من از IQاستفاده میکردم و خب سطحش خیلی بالاس ولی اگه پایه ات ضعیف تره خیلی سبز گزینه مناسبیه نکته دیگه حفظ کامل واکنش ها(با صرایب)و مهم تر از اون حفظ جرم مولی یه سری از مواد پر کار برده این کارها خیلی کمک میکنه برای افزایش سرعت سر جلسه
حواستون باشه دیگه مبتکران استفاده نکنید[-|چون تست هاش خیلی قدیمی شده!

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
سلام .تبریک بابت رتبه عالی.
بقیه ی زندگی رو هم موفق باشی :)

• لایک
امتیازات: panah

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
درود بر تو و تبریک
به رتبه کنکورت افتخار می کنی؟
رتبه کنکور برات مهمه؟
کنکور رو چگونه می بینی؟
خیلی ممنون دوصد درود بر تو باد;;)

1.افتخار که اره ولی نه خیلیم زیاد چون میتونستم بهتر باشم!واقعیتش من سر جلسه به خاطر گرمای زیاد حالم بد شد!و با مراقبای سر جلسه دعوام شد! سر اخر منو فرستادن طبقه پایین که زیر پیرهنی مو در بیارم!بعد که اومدم بالا اینقدر حالم بد بود میخواستم سرمو بزارم رو دسته صندلی و گریه کنم که سال بعد من چه طوری دوباره پشت کنکور بمونم:(.خیلی خیلی بهم سخت گذشت سر جلسه و واقعا میتونستم خیلی بهتر باشم!اما به هر حال تونستم جمعش کنم و راصی ام از رتبه ام و بهش افتخار میکم:)

2.اره برام خیلی مهم بود چون براش وقت گذاشته بودم و تلاش کرده بودم و طبیعتا انتظار بالایی از خودم داشتم!

3.کنکور رو ناعادلانه ترین وظالمانه ترین و احمقانه ترین شیوه جذب دانشجو میدونم!!!!که خب نمیشه هیچ کارش کرد حز اینکه خودتو باهاش وفق بدی و بگذرونیش!کنکور رو باید مثل یک مبارزه دید .یه مبارزه یک ساله که قراره با هر چیزی که قراره (حتی در اینده)مانع موفقیتت در زندگی بشه بجنگی و تلاش کنی!میشه گفت یه تمرین کوچیک برای اغاز موفقیت ها!

...Maedeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
97
سلام و موفقیتتون رو تبریک عرض میکنم
زیست رو باید چطوری خوند تا درصدات بالا بشه و به یه درک عمیق برسی؟؟؟؟؟؟
واسه ریاضی چه کتابیو معرفی میکنین؟
و عربی رو باید چه موقع بخونیم؟بعضا میگن لازم نیس تابستون عمومی بخونیم و طول سال واسه عمومیا وقت بزار...نظرتون در این مورد چیه؟

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام فکر می کنم اگه درست بگم پشت کنکوری بودید اگه بودید می شه از تجربه های پشت کنکور بگید؟
برای زیست چی می خوندید و چجوری؟
ممنون
سلام
بله من پشت کنکور بودم
پشت کنکور انچنان هم که ازش حرف میزنن سخت نیست و من خیلی بیشتر سال پیش دانشگاهیم تفریح داشتم!
تو این به سال کلی تو ساز زدنم پیشرفت کردم و کلی شعر حفظ کردم! سال پشت کنکور خیلی زمان داری و خب نیازی هم نیست که همه ی این زمان رو درس بخونی!فقط باید تفریحاتت به درس هات لطمه نزنه.من موسیقی خیلی دوست دارم و خب اوقات بیکاریم موسیقی گوش میکردم!نکته مهم اینه که حتما حتما گوشیتونو برداریدچون واقعا مخربه!من گاها با گوشی پدرم میومدم تو سمپادیا!

البته یهزنکته ای بگم من لز یکی از بچه های سایت خیلی کمک میگرفتم و خیللم خیلی راحت بود ازینکه اگه مشکلی پیش بیاد اون هست که کمکم کنه.ازین جهت واقعا ارامشبخش بود برامx:

برای زیست من ای کیو تست میزدم!تو زیست باید لِم سوالات دستتون بیاد!خواندن درست زیست یه چیزه و مهارت تست زیست یه چیز دیگه است.خیلی از دوستام زیست رو خیلی خوب بلدن اما تو تست هاش می مونن !چون اینکه مهارت کافی برای تست زیست رو ندارن!مهارت کافی هم با تست زیاد کار کردن به دست میاد.وقتی که تست زیست حل میکنی باید اینقدر رو کتاب ها تسلط داشته باشی که در عین حال همه اش تو ذهنت باشه چون سوالات زیست واقعا ترکیبی شده و نیاز به تسلط خیلی بالا بر کتاب هاست.
تا میتونید زیست رو مرور کنید .متنش رو بخونید هر چی بیشتر بهتر.خیلی خیلی متن در زیست مهمه.جزوه معلم ها و درسنامه کتاب ها فقط برای یاد گیریه یعنی وقتی مطالب رو یاد گرفتید دیگه بهشون احتیاج ندارید و شروع کنید کاملا نکته به نکته متن رو خوندن و تا اونجایی که میشه با مرور های زیاد حفظ کردنشون!

آخرین ویرایش:

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
خجالت نمیکشی اینقدر خرخونی کردی ؟ :-""""

من الان دیدم و فهمیدم :))) تبریک میگم :D

چ رشته ای زدی ؟ ;;)
سلام:-"

حالا خیلیم خرخون نیستم!
[خودش به دروغ خودش لبخند میزند:-"]
ولی ماهیت کنکور این طوره که خرخون باید باشی وگرنه خودم جدی متنفرم از خرخونی: D

خیلی ممنون متچکرم;;)
پزشکی ها رو زدمx:||=||

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام و موفقیتتون رو تبریک عرض میکنم
زیست رو باید چطوری خوند تا درصدات بالا بشه و به یه درک عمیق برسی؟؟؟؟؟؟
واسه ریاضی چه کتابیو معرفی میکنین؟
و عربی رو باید چه موقع بخونیم؟بعضا میگن لازم نیس تابستون عمومی بخونیم و طول سال واسه عمومیا وقت بزار...نظرتون در این مورد چیه؟
سلام.خیلی ممنون;;)
زیست رو که گفتم:-"
برای ریاضی به هیچ وجه من الوجوه(یاد بابا پنجعلی افتادم =))من الوجوهه؟:)))IQرو پیشنهاد نمیکنم جون سطح سوالاتش برای رشته تجربی خیلی خیلی بالاست و اصلا نیازی به حل کردن اون سطح از سوالات نیست!من خودم جامع مهر و ماه و در کنارش سه سطحی قلم چی رو استفاده میکردم.خیلی خوب بودن کنار هم:)

ببین دینی رو تابستان بزار کنار .
اما بقیه درس ها بسته به خودت داره اگه تو یه درس عمومی خیلی ضعف داری و ضعفت پایه ایه حتما باید تو تابستان اون ضعف رو برطرف کنی .نمیگم عالی شی فقط به یه سطح قابل قبولی برسونیش
اگر ازین ضعف ها نداری بهتره بخش های مهارتی عمومی ها رو کار کنی.اون بخش هایی که حفظی نیست!مثل ریدینگ و کلوز زبان.ترجمه و درک مطلب عربی و قرابت و ارایه ادبیات:)

Hotaru

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسیِ دریا
سلام و تبریکات فراوان :)
میدونستی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم انقد رتبت خوب شده؟ [دورادور stalk میکردمت :D]
اگه سخت نیست گفتنش واست میشه بگی چیشد که پشت کنکور موندی؟
به کنکوریا چه توصیه ای داری؟ [خصوصا از نوع المپیادی اسبق]

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام:-"

حالا خیلیم خرخون نیستم!
[خودش به دروغ خودش لبخند میزند:-"]
ولی ماهیت کنکور این طوره که خرخون باید باشی وگرنه خودم جدی متنفرم از خرخونی: D

خیلی ممنون متچکرم;;)
پزشکی ها رو زدمx:||=||
عع ;;)
ب جمعمون خوش اومدی اقای دکتر ! ;;)

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
سینا سینا ، روله خیلی بی‌معرفتی این همه بعد کنکور حرف زدیم گفتم نگران نباش. یه خبر به من ندادی.
باید رتبه‌تو الان تو تاپیک ببینم ؟ :))

بعد ۶ سال یکی دو تا اسپم میشه داد دیگه؟ :-"

Ayda-323

MAH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
97
سلام
تبریک میگم بهتون
برای ریاضی و فیزیک چند ساعت در روز وقت میزاشتین ؟
و اینکه روش خوندنتون چی بود برای این دوتا درس
برای عربی چه کتابیو معرفی میکنین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا