• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خانه عفاف، فاحشه خانه اسلامی

• شروع کننده موضوع Leo
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
من نمیدونم اگه این استدلال محسوب نمیشه، پس چیه دقیقا؟ :|
Capture.PNG

فقط در مورد 3، یه مثالی که میشه زد، اینه که هر عقلی حکم میکنه کاری رو کرد به نفع بدن باشه. ارضا نکردن غریزه جنسی به ضرر بدنه(هر کسی نمیتونه ازدواج کنه :|). پس این کار غیر عقلانیه. مراجع با وجود آگاهی از این مورد، کاری نمیکنن. پس کاری میکنن که با اصول عقلانیت تناقض داره.

Asinus007

Asinus
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
من موافقم ولی حتما یه تدبیری هم باشه که نشه مثل تایلند. یه دفعه از کشورای مسلمون دیگه سرازیر نشن واسه رابطه جنسی حلال :))

آرشا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرز ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
من موافقم ولی حتما یه تدبیری هم باشه که نشه مثل تایلند. یه دفعه از کشورای مسلمون دیگه سرازیر نشن واسه رابطه جنسی حلال :))
+چون قراره مسلمون نباشن ج*** ها کلی آدم برا کار بیان :))

بعد یک سوال داشتم . فقط مردا نیاز جنسی دارن از نظر شما؟

Dr.slayer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
kerman
رشته دانشگاه
خلبانی
صیغه خیلی احکامش با چیزی که شما میگی تفاوت داره. صیغه هم عده داره و اونجوری نیس که صبح با یه نفر صیغه کنه بعد از ظهر با یکی دیگه.
مختصر احکامش:
http://portal.anhar.ir/node/2544#gsc.tab=0
تا جایی که من میدونم عده برای خانمی هستش که:
1_یائسه نشده باشه
2_اگر سنش کم باشه و دخول صورت نگیره عده ای هم لازم نیست
3_در صورت برداشتن رحم هم عده ساقط میشه

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
خانومی که میخواد بره فاحشه خانه کار کنه حتما لوازمش رو داره و یائسه هم نیست

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
الانم خیلی از عراقی ها و بعضا از لبنان به شهرهای مذهبی ایران هجوم اوردن فقط بخاطر رابطه حلال :))
ارجاع به فاحشه خونه ها در مشهد...دلیلشونم اینه فاحشه های ایرانی خیلی اسونتر و ارزون تر به دست میان

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
شکر میان بحثتون ما آلردی ازین چیزا داریم تو کشورمون.
یه سرچ کنید تو اینترنت برای صیغه و ... .
موضوعی که هست اینه چرا کلاه می‌ذاریم سر این مسائل؟ یارو دوست داره با یکی بخوابه اگه یه آیه عربی نخونه میشه گناه اگه بخونه میشه هزاران هزار ثواب و صواب‌ترین کار.
photo_2017_08_31_15_26_49.jpg
بعد شما هنوز اندرخم یک کوچه نشستید در مورد مسائل قدیم و جدید بحث می‌کنید و احکام اسلام رو در این مورد ورق می‌زنید.

• شروع کننده موضوع

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
شکر میان بحثتون ما آلردی ازین چیزا داریم تو کشورمون.
یه سرچ کنید تو اینترنت برای صیغه و ... .
موضوعی که هست اینه چرا کلاه می‌ذاریم سر این مسائل؟ یارو دوست داره با یکی بخوابه اگه یه آیه عربی نخونه میشه گناه اگه بخونه میشه هزاران هزار ثواب و صواب‌ترین کار.
photo_2017_08_31_15_26_49.jpg
بعد شما هنوز اندرخم یک کوچه نشستید در مورد مسائل قدیم و جدید بحث می‌کنید و احکام اسلام رو در این مورد ورق می‌زنید.
درسته.
ولی در نظر داشته باشید درصد بالایی از مردم ایران در حدی پایبند احکام اسلامی(!) هستن که به خاطر احکامی که جلوی این طور روابط رو میگیرن از این کار صرف نظر کنن! هدف قانع کردن تک تک مردم نیست که این کار رو بدون صیغه انجام بدن. قضیه جامعه شناسیه و میخوایم بدون عوض کردن عقاید تک تک مردم این کار رو مطابق عقاید خودشون انجام بدیم.
بیشتر هدف وفق دادن این کار با عقایدِ موجوده تا تغییر دادن عقاید.
پ.ن: نمیخوام از چیزی که میگم حمایت کنم، ولی این کانالی که مثال زدید، با حرفی که مراجع میزنن مطابقت نداره. مراجع میگن که از صیغه قبلی باید حداقل 45 روز بگذره تا بشه صیغه جدید رو جاری کرد. و این حکم محدودیت زیادی رو برای اینچنین روابط ایجاد میکنه.(بازم در نظر داشته باشید 98 درصد ایران مسلمان هستن و حداقل 50 درصد به مسائلی مثل این حکمِ صیغه پایبند.)

آخرین ویرایش:

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
درسته.
ولی در نظر داشته باشید درصد بالایی از مردم ایران در حدی پایبند احکام اسلامی(!) هستن که به خاطر احکامی که جلوی این طور روابط رو میگیرن از این کار صرف نظر کنن! هدف قانع کردن تک تک مردم نیست که این کار رو بدون صیغه انجام بدن. قضیه جامعه شناسیه و میخوایم بدون عوض کردن عقاید تک تک مردم این کار رو مطابق عقاید خودشون انجام بدیم.
بیشتر هدف وفق دادن این کار با عقایدِ موجوده تا تغییر دادن عقاید.
ام، اون افرادی که شما می‌گی رو من که نمی‌بینم. :‌دی حداقل تو کلانشهرا نیستن این آدما. اکثریت دیگه رگه مذهبی ندارن کلا و کاملا براشون عادی شده این مسائل!
از لحاظ جامعه شناسی هم ما در مقامی نیستیم بخوایم حرف علمی و درستی بزنیم فقط می‌تونیم با علم اندکمون بیایم یه سری چیزا رو بگیم که اینم از نظر «من» زیاد ارزش بحث کردن نداره چون معلومه تهش چیه. تهش اینه که کسی بخواد یه کاری رو انجام بده راه شرعی‌ش رو می‌گرده پیدا می‌کنه. دیگه مثل قبلا نیست که همه خیلی دیندار و .. باشن. خیلی چیزا دیگه تابو نیستن و خب نظر شخصی من اینه(امکانش هم هست که غلط باشه) که کلا این بحث بی‌فایده‌ست. کسی بخواد بکنه می‌کنه. نخواد هم نمی‌کنه ما هم اینجا تو این تاپیک هیچ چیز جدیدی یادنمی‌گیریم.
پ.ن: نمیخوام از چیزی که میگم حمایت کنم، ولی این کانالی که مثال زدید، با حرفی که مراجع میزنن مطابقت نداره. مراجع میگن که از صیغه قبلی باید حداقل 45 روز بگذره تا بشه صیغه جدید رو جاری کرد. و این حکم محدودیت زیادی رو برای اینچنین روابط ایجاد میکنه.(بازم در نظر داشته باشید 98 درصد ایران مسلمان هستن و حداقل 50 درصد به مسائلی مثل این حکمِ صیغه پایبند.)
98 رو به خاطر 57 می‌گی؟ :))))
راستش بیشتر از 98 هم هستش جامعه آماری مسلمونا! ولی خب اینا مسلمون شناسنامه‌ای هستند مثل من.دلیلش هم واضحه دین‌های دیگه آدم نیستن کلا تو ایران.
وگرنه به اسم مسلمون بودن اصلا مهم نیست. این حرفی که زدی در مورد این عکسه دقیقا در جهت تایید حرف منه که بالاتر گفتم کسی بخواد بکنه کاری‌رو راهشو پیدا میکنه(حالا اگه مسلمون باشه راه شرعیش رو پیدا می‌کنه) و خب راستش خیلی کمتر از 50 % معتقدن. مدرکی ندارم برای حرفم چون مدرک مستدلی در این مورد طبیعتا نمی‌ذارن پخش شه جایی ولی خب دور و برشو آدم میبینه، دور‌ و بر آشناهاشو می‌بینه، می‌خونه می‌شنوه و ..
این صیغه هم اصلا مهم نیست که احکامش چطوریه برای یه سریا. اینکه حلاله و گناه نیست مهمه. :D

آخرین ویرایش:
بالا