• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه هاتون برای تابستون (کنکور97)

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
تابستونِ قبل از سال تحصیلیه هر کنکوری ، میتونه فرصت مناسبی باشه برای جبران یه سری کاستی ها یا جلو افتادن در بعضی موارد

برنامه ای دارین براش؟

...Maedeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
97
سلام
می خوام تابستون زیست ۱و۲ و شیمی و فیزیک و ریاضی رو کامل بخونم و مشکلاتمو که کمم نیست تو هرکدوم و بیشتر تو ریاضی و فیزیک هست رو رفع کنم و طبق برنامه راهبردی ازمونام پیش برم و همگام با اون مشکلاتمو رفع کنم و تابه اون چیزی که میخوام برسم8->

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96
باز هم میگم جوگیر نشید :-"
بنظر من اینا رو بخونید حتما :

ادبیات موضوعی بخونید قرابت و آرایه و زبان فارسی رو تابستون خیلی کار کنید ولی لغت و تاریخ عیب نداره .
عربی : اگه تابستون تموم کنید یه دور عالیه اون وقت در طول سال فقط تست بزنید ولی بعد تموم کردن عربی هر شب یه متن با سوالاتش بزنید .
دینی : بخونیدش ولی زیاد وسواس نداشته باشید در موردش .
زبان : اگه دایره لغاتتون کمه سعی کنید بعد هر ریدینگ اونا رو هم یاد بگیرید .
ریاضی : فقط پایه بخونید ! ریاضی پیش 1 خیلی راحته چیز خاصی نداره و حتما هم بدونید هندسه رو فقط تابستون میشه عالی خوند البته اگه قراره بخونید . :rolleyes:
فیزیک : بنظرم سوم یا دوم + اول یکی رو انتخاب کنید چون نهایی دادید و سوم تست فیزیک زدید اول + دوم رو انتخاب کنید ولی فیزیک سوم پرنکته تره .
برای این گفتم یکی رو انتخاب کنید چون باید حرکت و دینامیک رو تابستون حتما بخونید حداقل 60 درصدشو .

شیمی : بنظرم دوم رو بردارید چون حفظیاتش از یادت رفته بعد پیش 1 هم جلو جلو بخونید ولی مهر ماه تو قلمچی شیمی سوم رو انتخاب کنید .

زیست : باید ترکیبی بخونید یعنی کتاب دوم و سوم پیشتون هم زمان باشه اگه بتونید پروتیین سازی رو بخونید خیلی خوب میشه ولی بقیه فصلای

پیش 1 راحته . راستی ژنتیک و گیاهیتون رو هم تابستون اوکی کنید .

امیدوارم به دردتون بخوره و اشتباهات من رو نکنید و دوباره تاکید می کنم لطفا خر بزنید:-" . به هوش و استعدادتون ننازید !!

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
استرس نداشته باشید
صدبار اینو گفتم
بدون استرس پیش برید حتی حتی اگه تابستون اونجور که باید نخوندید
یکم شکل شعار داره ولی حقیقته که هیچوقت دیر نیست
حتی اگه یکی از دوم سوم شروع کرده، شماعم از الان شروع میکنید
خودتونو با کسی مقایسه نکنید که یه کار واقعا بیخوده

اشکالاتونو رفع کنید
اگه از یه مبحثی اشکال دارید بعد از اینکه خوندید رفعش کنید، نگید بعدا! نگید واسه دور بعدی، همون لحظه برطرفش کنید (از طریق دوستاتون یا دبیرا)

شیرین گفت لغت و تاریخ ادبیات نخونید
ولی اگه میبینید که زیاده و هیچوقتم نخوندید، شبی ۵تا از هرکدوم بخونید وگرنه بعد عید حجم کارا زیاده و پدرتون در میاد -.-

و اینکه شاید بگید اینا حرفای کنکوریای پارساله، من این اشتباهاتو نمیکنم، ولی ۹۹درصد اشتباه کنکوریا یکسانه! من پارسال توجهی به حرفاشون نمیکردم :-" و خب اتفاق خوبی هم نیفتاد، توجه کنید و جدی بگیرید تجربه‌ی پارسالیا رو

...Maedeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
97
من الان نمی فهمم باید طبق برنامهازمونا درس بخونم یا براساس شناتی که از مشکلات خودم دارم؟؟؟؟؟؟:-?

Sophie Amundsen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پشت هیچستان!
من الان نمی فهمم باید طبق برنامهازمونا درس بخونم یا براساس شناتی که از مشکلات خودم دارم؟؟؟؟؟؟:-?
خب اگه قرار باشه آزمون بدی و بر اساس اون درس نخونی اون آزمون چه فایده ایی داره؟
×همش با خودت میگی " نه ببین من با این هدف درس نخوندم پس درصدم پایینه عب نداره"
×میشه با آزمون هم به شناخت برسی درباره خودی :D

Drin_Drin

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.......
هیچ وقت نباید از برنامه ازمونم جدا شم باید حداکثر تلاشم بکنم که بهش برسم تو تابستونم باید پایه رو واقعا خوب بخونم مخصوصا زیست رو

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
خب واقعیتش اینه که برنامه ی آزمون هم سعی شده مطابق با نیاز های بچه ها باشه دوما اینکه خوندن با برنامه ی ازمون به خاطر خود ازمون یه نوع انگیزه داره که باعث میشه سرد نشین و ول نکنین اما همینطوری با برنامه ی غیر ازمون خوندن انگیزه اونجوری ک باید وجود نداره

sadegh dartoomian

پسر بد
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
میخواستم طلا بشم ولی نشد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
نظر شخصی
تابستون اگه بتونید درسای مشکل دار پایه رو به حد اعلا برسونید کلی کار کردید نیاز نیست با برنامه قلمچی تابستون پیش برید

بالا