• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه عکاسی گروهی

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
تاحالا 4 نفر اعلام حضور کردن اعم از خانوم و آقا!

فقط تا قبل 5شنبه باید اعلام حضور کنید برای هماهنگی بهتر

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
به نظرم بگو بیان اینجا حاضری بزنن، که هم احساس مسئولیت بیشتری برای اومدن بکنن، هم بچه ها تا حدی همدیگه رو بشناسن.

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
به نظرم برنامه اصولی‌تری بریزید.
اینکه بیاید بگید فلان روز می‌ریم فلان‌جا، هر کی خواست پیام بده تو تلگرام که فایده نداره! اصن یکی از سختی‌های میتینگ گذاشتن اینه که یه جایی و موقعی باشه که بیشترین تعداد افراد بتونن بیان.
زمان و مکان‌ش باید نظرسنجی بشه.
اگه هم حوصله این کار رو ندارین، بهتره صرفا با دوستاتون قرار بذارید برید بیرون. اسمش‌م "میتینگ" نذارید -__-
ممنون.

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
به نظرم برنامه اصولی‌تری بریزید.
اینکه بیاید بگید فلان روز می‌ریم فلان‌جا، هر کی خواست پیام بده تو تلگرام که فایده نداره! اصن یکی از سختی‌های میتینگ گذاشتن اینه که یه جایی و موقعی باشه که بیشترین تعداد افراد بتونن بیان.
زمان و مکان‌ش باید نظرسنجی بشه.
اگه هم حوصله این کار رو ندارین، بهتره صرفا با دوستاتون قرار بذارید برید بیرون. اسمش‌م "میتینگ" نذارید -__-
ممنون.
شما فک میکنی من اینکارارو نکردم؟؟!

خیلی وقت ترا گفتم هرکی بیاد نظرشو بده برا میتینگ که کلن مدیر زد منو بن کرد بدلیل اینکه میتینگ ربطی بتو نداره!!!!!

منم پس از سالها دیدم کسی میتینگ نمیذاره دوباره اعلام کردم! دیدم کسی اصلن نه نظر میده نه چیزی میگه یکی دونفر اعلام حضورکردن ولی اونم تو تلگرام کسی توی تاپیک هیچی نمیگه نمیدونم چرا!!!
دونفر اومدن ولی هردوشونم یروز قبل از میتینگ انصراف دادن! یکیشون با دوسدخترش قرارداشت یکیشونم باخونوادش میخاس بره مسافرت×××

تا اینکه ی بنده خدایی اومد گفتش که میخاد برنامه عکاسی بذاره و اینا... منم استقبال کردم چون بالاخره ی نفر پیداشده بود که مصمم بود
منم گفتم حالا که یرنامه قطعیه 2 3 تا از سمپادیای دیگرم میارم تا تکمیل بشیم! و برنامه تشکیل شه!

عاقایون و خانوما اینجوری که نمیشه! اومدیم و من برنامه ریزی کردم ولی هیشکی نیومد! اونجوری من اُس میشم، من ترجیح دادم حالا که تعداد بسیار پایینه باهمین تعداد پایین ی برنامه ی تلفیقی میتیگ+عکاسی بذاریم اونم تو پارک جمشیدیه! (مکانشم همون کسایی که بهم پیام دادن نظر دادن ولی اگر کس دیگه ای هست که میخاد بیاد ولی نظر دیگه ای داره بگه) ـــــــــــبلکم بقیه ببینن ما میتینگ+عکاسی گذاشتیم تشویق بشن بیان!
ــــــبعدشم من خودم هزارتا کارمو کنسل کردم تا میتینگ برگزاربشه از مسافرت بگیر تا دیدار دوستان قدیمی و استخر با اعضای فامیل و دیدن دوس دختر و نظافت و استراحت و .... بعدش شما ها که تو تهرونید گشادیتون میشه بیاید!؟؟!؟! ایول بابا / من دارم از قم پامیشم میام بعدش بچه های تهرون نمیان!!! ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاینجورنمیشهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

- بنده به شخصه ب این نتیجه رسیدم اگر میتینگ بزرگ میخاید باید مدیر همکاری کنه یا حداقل مساعدت لازمو انجام بده، تا همه بیان تا وقتی قراره خودمون بذاریم: همین آشه و همین کاسه!

خلاصه میتینگ این هفته پابرجاس

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
موفق باشی ÷/

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
شما هدفت از میتینگ گذاشتن، چیه؟

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
تفریح واشنایی بادوستای جدید

و البته درکنارش تبادل اطلاعات

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
تبادل اطلاعات :-? خوبه خوبه :/

Con_Blindness

میخام¢کار
نام مرکز سمپاد
q o m
شهر
q o m
من تازه کنکور دادم نه با فضای دانشگاه اشنام ن چیزای ازین قبیل، دوس دارم راجع به انتخاب رشته انشگاه و خیلی چیزای دیگه از بچه ها بپرسم مخصوصا از بزرگترا...

و خیلی مسائل دیگه که تو زندگی درگیرش خواهم شد مثل: کار...

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
علی رغم شاکی بودن مدیرای سایت از Con Blindness و عدم هماهنگی برنامه عکاسی با ما، اولش نمیخواستم دخالت کنم ولی بعد این داستان، شکایت جدیدی بهم رسید و به این نتیجه رسیدم که اجازه ندم این برنامه برگزار بشه. البته اگر خواستید میتونید شخصا خارج سایت هماهنگ کنید و به ما ربطی نداره اونجاش ولی این برنامه تو سایت قرار نیست شکل بگیره.

بالا