• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استخدام تولیدکننده محتوا در سایت

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
برای تقویت و توسعه محتوای سایت به یک یا دو نفر تولیدکننده محتوا نیاز داریم.

چیزهایی که انتظار داریم :
۱. انتشار آخرین اخبار مربوط به سمپاد و مدرسه و درس در سایت ( در حد کپی پیست بعضی اخبار)
۲. زدن یک تاپیک عمومی و یک تاپیک علمی هر دو روز
۳. انتشار مطلب در اینستا و تلگرام سمپادیا ( مرتبط با سایت یا سمپادی ها و هر یکی دو روز یک مطلب)

کار سختی نیست و در حین فعالیت عادی تو سایت هم میتونید انجام بدید. باید وقت اینکارو داشته باشید فقط. کنکوری اینا نباشید ترجیحا.
اگر علاقه دارید و وقت دارید به این اکانت پیغام بدید تا در مورد حقوق این کار هم صحبت کنیم. لطفا صرفا از روی کنجکاوی راجع به هزینه‌ش پیام ندید.

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
این تاپیک زدن کار جالبی نیست به نظرم..
به جاش میشه تیم هایی رو آورد به سایت برای بحث:D
یا بچه هارو با یه سری روشها تشویق کرد به پست دادن.
یعنی کمبود محتوا نداریم الان..اینهمه تاپیک هست برای بحث که یکی دو پست توش داده شده....فقط بحث کننده نیست..
نود درصد موضوعات مربوط تاپیکش هست تو فلسفه واعتقادی وجامعه شناسی

برای لمس بیشتر حرفم بیایین سری به جامعه شناسی بزنین....تابستون هر چند روز یه بار یه تاپیک میزدم...

(منی که تا اون موقع به عنوان همون ترکه که پست فیتیله رو داد شناخته میشدم...از تابستون به بعد بهم میگفتم عه!تو همون مدیری هستی که روزی یه تاپیک میزنه؟ :)

وبرای هر کدوم کلی میگشتم تو نت....ببینم چه موضوعهایی تو سایتها پربحث ترین بودن اون موضوعاتو انتخاب میکردم...
روی پست اغازی هم کلی جستجو میکردم تو نت که دربارش مطلب جمع کنم وپست دادن جذاب باشه برای بچه ها!

ولی خیلی کم بودن تاپیکهایی که سه صفحه شدن:/
.........
جا داره تشکر کنم از اقای مطهری که تصمیم گرفت برای محتوای سایت هم کاری کنه.

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
حالا كه سيستم عوض شده مدير جديد انتخاب كنين،مديرايي كه وقت زيادي داشته باشن و بتونن كار كنن،بهترين زمان الان هست،نزديك عيده و كسي امتحان نداره ،سرشم شلوغ نيست.بعضي انجمن هارو مديراشون بايد احيا كنن،من يه جاي ديگه هم گفتم كه نقطه عطف سايت راديو سمپادياست كه مي بينيم كلا خوابيده،نبايد اينجوري باشه،از مديراشون خواهش كنين نمايشنامه،جشنواره هاي كتاب صوتي و و و بزنن براي عيد.و بالطبع انجمن هاي ديگه مديرانشون بايد يه تكوني به خودشون بدن،و اگه نميتونن خيلي راحت استعفا بدن تا جا براي آدماي خوشفكر تري باز شه.من فك نميكنم اگه يكي هر روز ٤تا پست علمي و فلان و بهمان بزاره اينجا،اينجا خيلي بهتر شه در واقع،يا شايد فك ميكنين چون بهش پول پرداخت ميشه قراره كن فيكون كنه،ولي بنظر من سايت به يه همدلي،مديرگزيني جديد،مديراي بهتر و با سابقه تر احتياج داره؛و لاغير.

آخرین ویرایش:
بالا