• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشارات "قلمچی"

• شروع کننده موضوع

ali_0111mirza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
سلام
مطمئنا" خیلیاتون مصاحبه های رتبه های برتر کانون رو خوندین!
اینکه توش عامل موفقیت دانش اموز رو شرکت در ازمون ها جلوه میدن (!) به کنار... من نمیدونم چرا همه میگن ابی قلمچی یا بعضا زرد قلمچی کتاب های خیلی خوبی هستند (<
بنظرتون راسته ؟ دروغه ؟ تبلیغه؟ خیانته به بقیه ؟بخاطر پول گرفتنه؟ (به کسی بر نخوره!!)

(( البته قلمچی هم زرنگه و لحنش اینجوریه :{"بهترین کتاب های کانون خود را نام ببرید؟ دلایل و تجربیات خویش را ذکر کنید."} {"از كداميك از كتابهاي كانون به طور كامل استفاده كرديد؟"} ))

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم
پاسخ : کتاب های قلمچی بهترین کتاب های کهکشان راه شیری!!!!

من جلسه برترا رو هم میرفتم بعد آزمون کاظم قلمچی کلا تبلیغ کتاباشو میکرد
ولی خب تابلوعه که بهترین منبع تست واسه کنکور، تستای خود کنکوره
آبی و زرد هم تستای کنکورن ولی خب درس به درس کیفیتشون فرق داره
بعضی از کتابا تستای مباحثی ک از کتاب حذف شده رو حذف نکردن
یا پاسخ نامه هاشون غلط غلوط زیاد داره و چن سال ویرایش نشده
مثلا عربی کنکور سالای اخیر اصلا اعراب گذاری نداره ولی آبی عربی چن ساله ویرایش نشده و اعراب داره

+یه چیزی ک خیلی رو اعصاب من بود سوالای نظرسنجی بود اول هر آزمون
برای فلان درس از کدام منبع استفاده میکنید
آبی قلم چی بنفش قلم چی دشوار دشوار تر... کلا گزینه ای غیر از کتابای قلم چی نداشت

آلا ح.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شش تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

توی جشنی که توتابستون برگذار شد فرم نظر سنجی دادن و گفتن از کدوم کتاب ها برای هر درس استفاده می کردید؟ انتشاراتی مثل گاج و خیلی سبز و الگو و... هم توی لیست کتاب ها بودن.
توی همون مراسم من فرم بقیه رو که نگاه می کردم خیلی ها کتاب زرد عمومی و همینطور کتاب های سه سطحی و جمع بندی رو زده بودند. هرچند که من فقط از جمع بندی ش استفاده کردم ولی واقعا درباره ی کیفیتشون نمیدونم. خیلی ها رو دیدم که میگن خوب نیست اما دارن از همین کتابها استفاده می کنن. :|
به هر حال تا حدی آزمون های کانون توی موفقیت تاثیر دارن اما خب غلو کردن درباره این موضوع شگرد تبلیغاتیه به نظر من.

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

توی جشنی که کانون میگیره و رتبه برترا هستن، همونطور که خودت گفتی، میپرسه از کدوم کتاب کانون بیشتر استفاده کردی؟
خب معلومه که جواب این سوال نسبت به خود کتابای کانون هست.
بعد مثلا سال ما، کانون خودش کتاب رایگان داد بهمون یکی دوتا. بعد خب من یه 100 تست ازش زدم. (کلا کتاب کانون نداشتم). توی جشن، ازم پرسید کدوم کتاب؟ منم گفتم اون کتاب آبی.
و همونطور که آلا گفت، توی لیستی که ازمون میگرفتن من همه کتابام غیر کانونی بود. و البته من بقیه رتبه برترا رو هم که میدیدم کتاباشون غیر کانونی بود. اما خب اون وسطا یکی دوتا کتاب کانونی هم دیده میشد. کانون هم اسم همون یکی دوتارو میاره توی مصاحبه هاش.
× در کل کاری به این چیزا نداشته باشید. اینا حاشیه س. کتابتون رو از یه سال بالایی یا دبیر که بهش اعتماد دارید بپرسید و بگیرید و باهمون بری جلو. والسلام.

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

من تابستون قبل از کنکور ، کتابای آبی رو کامل کار کردم ولی خب زیاد چنگی به دل نمیزد ، از پاییز فقط گاج و خیلی سبز و نشر الگو رو استفاده کردم.
در نهایت ، بعد از کنکور هم کتابای قلمچی رو مفت ازتون نمیخرن ولی برا بقیه کتابا اینجوری نیست . من در کل آزمونای گزینه دو رو هم به کانون ترجیح میدم.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

زردش که خب کنکورای ۶ سال اخیر پشت سر همه. خوبی و بدی خاصی نداره. :د
کتاب آبیش به نظر من زیاد خوب نیست چون مثلا فیزیک و تحلیلی که ما داشتیم متاسفانه وقتمون رو با سوالای نخ نما و آسون که اکثرا فرمول جایگذاری کردن بود پر کرد. تنها کاربردش مسلط شدن به فرمولا و حفظیاته. به نظر من میکرو های گاج خیلی بهترن.
سه سطحی هم سوالای سختی داره خب، اگر کتاب اصلیت رو بزنی بعدش برسی اونو هم بزنی قوی می‌شی توی مباحث.

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

جدی بگم از کتابای قلمچی کتابای نسبتا دشوار ،دشوار ،دشوارتر خیلی خیلی عالین ..یعنی من که خیلی راضی بودم ..اما کتابای دیگه اش به عنوان هیزم مفید تر ن به نظرم..زمستون هم ک در راهه 8->

deniz_nabege

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

به نظر من کتاب اشتباهات متداولش خوبه
ولی بقیه کتاباش خیلی حوصله سر بره :|

mohammadjb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
زیست

به نظرم کاظم قلم چی با زرنگی از حفره های قانونی کشور سو استفاده کرده و الانم کل رتبه های برتر کنکور از زیر دست خودش رد میشن. واضحه ک این به خاطر کیفیت کارش نیس.
خود کانون مثلن وقف عامه ولی انتشاراتش نه. و یه جا خود قلم چی گف ک درآمدمون از همین انتشاراته. اگه میخواست کارش درست و بدون شبهه باشه باید انتشاراتو کامل از آزمون مستقل میکرد. اما ما میبینیم ک همون اول یه مبلغی در ازای کتابا از بچه ها میگیرن یا اینکه تو آزمونا از سوالات کتاباشون استفاده میکنن. ک این باعث میشه دانش آموزا مجبور بشن کتاباشونو بخرن. در حالی ک اگه انتشارات مستقل بود یک صدم الان فروش نداشت.

انیس

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Borna :
به نظرم کاظم قلم چی با زرنگی از حفره های قانونی کشور سو استفاده کرده و الانم کل رتبه های برتر کنکور از زیر دست خودش رد میشن. واضحه ک این به خاطر کیفیت کارش نیس.
خود کانون مثلن وقف عامه ولی انتشاراتش نه. و یه جا خود قلم چی گف ک درآمدمون از همین انتشاراته. اگه میخواست کارش درست و بدون شبهه باشه باید انتشاراتو کامل از آزمون مستقل میکرد. اما ما میبینیم ک همون اول یه مبلغی در ازای کتابا از بچه ها میگیرن یا اینکه تو آزمونا از سوالات کتاباشون استفاده میکنن. ک این باعث میشه دانش آموزا مجبور بشن کتاباشونو بخرن. در حالی ک اگه انتشارات مستقل بود یک صدم الان فروش نداشت.
تو اهواز ثبت نام برای ازمون های کانون دو جوره با کتاب یا بی کتاب .
من خودم بدون کتاب ثبت نام کردم صدتومن از مبلغ کل کم شد .
درسته که تو سوالات امتحانات کانون تست کتاب های خودش هم وجود داره ولی معمولا تست های کنکور سنوات قبل رو چاپ میکنه یا تست های تالیفی سال های قبل خودش من با این مورد مشکل ندارم تمام کتاب تست های بازار علاوه بر تالیفی تست کنکور رو هم دارن .
بچه هایی که بورسیه میشن کتاب رایگان دریافت میکنن .
درکل سیستم اقای قلم چی سیستم رابین هودی هست :| :D :))
از ما پول زیاد میگیره میره با اون پول مدرسه میسازه یا بورس میکنه همه کاراش سراسر سوده :))

k.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی

ولی خب اینکه سوالارو از دفترچه کنکور برداری بذاری تو یه کتاب دیگه کار خفنی نیست.[nb]در اصل اصلا کار خاصی نیست که بشه بهش افتخار کرد.[/nb]
مطمئنا کسی که رتبه تک رقمی شده تمام کتابای درست حسابی روحداقل نگاه انداخته. اینکه میان فقط کتابای کانون رو به عنوان بهترین کتاب معرفی می‌کنن. خب یکم مشکله باور کردنش.
چون چیزی ندارن کتابای کانون غیر از سوالای خود کنکور.

Fatimal

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
علم و صنعت ایران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

کنابای کانون تنها تاثیری که دارن اینه که تراز صرفا قلمچیتون به حد وحشتناکی بالا میبره و بهد سر کنکور میمونین!
قلمچی تبلیغ میکنه خیلی حرفای مصاحبه ها رو پخش نمیکنه من شنیدم ک ی رتبه برتر ک اسمش یادم نیست تو مصاحبش نوشته بود روزی 5 6 ساعت درس میخوندم بهد ازش ک پرسیدن گفت دروغه 10 12 ساعت میخوندم قلم چی خودش ننوشت چون اعتقاد دارن اون وخ تضعیف روحیه میشن بچه ها در صورتی که برعکسه
من شخصا کتابای قلمچی رو به تنهایی اصلا قبول ندارم ولی تو فیزیک و حسابانش ( که استفاده کردم) فقط برای گرم افتادن خوبه
از طرفی کتابای خوبی مثل نشر الگو سواد شما رو میبره بالا ولی تیپش خیلی شبیه به کنکور نیست
مهم ترین ویژگی ابی اینه که سوالای کنکور داره و شما با اون تیپ اشنا میشین من تالیفیای ابیو زیاد نمیزنم بیشتر کنکورشو میزنم چون فصل یک حسابان ک به گفته ی اکثریت سخته برای من خیلی هم اسون بوده و اینو مدیون حسابان نشرالگو هستم! و یه ازمون قلمچی تراز حسابانم 8000 شد ! خود نشراورو اگه خوب بخونین خودش کمک میکنه کلی به نظر شخص خودم بهترین تیپ سوالا از لحاظ نزدیکی ب کنکور مال گاج نقره ایه نشر الگو سوالای سختی داره و تسلط شما عالی میکنه :))
خلاصه ک گوش ب مصاحبه های قلم چی ندید و برین سرچ کنین مصاحبه هاشونو که تو سایتای کنکور دیگه هست همه چیو توضیح دادن :D

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام
مطمئنا" خیلیاتون مصاحبه های رتبه های برتر کانون رو خوندین!
اینکه توش عامل موفقیت دانش اموز رو شرکت در ازمون ها جلوه میدن (!) به کنار... من نمیدونم چرا همه میگن ابی قلمچی یا بعضا زرد قلمچی کتاب های خیلی خوبی هستند (<
بنظرتون راسته ؟ دروغه ؟ تبلیغه؟ خیانته به بقیه ؟بخاطر پول گرفتنه؟ (به کسی بر نخوره!!)

(( البته قلمچی هم زرنگه و لحنش اینجوریه :{"بهترین کتاب های کانون خود را نام ببرید؟ دلایل و تجربیات خویش را ذکر کنید."} {"از كداميك از كتابهاي كانون به طور كامل استفاده كرديد؟"} ))
همه ش دروغه...من برای آزمون وروردی سمپاد قلمچی هم میرفتم..جز استرس و گفتن اینکه تو هیچی نمیشی (به صورت غیر مستقیم)هیچی گیرم نیومد.....همه ش دروغه.....کتاب ها با آخرین ادیت کتاب هماهنگ نیستن و بعضی اوقات مباحثی رو داخل کتاب میخواد تست بزنیم که از کتاب اصلی حذف شده.

بالا