• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کتاب پیشنهادی المپیادی برای پایه نهم

• شروع کننده موضوع

parvaneh...

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
دوستان من که این بخشو مطالعه کردم خیلی از جاها دیدم که به افرادی که هنوز در دوره ی راهنمایی به سر میبرن پیشنهاد کردین که باید از سال نهم برای المپیاد پایه شروع کنن میشه بهم کمک کنین و بگین چه کتابایی برای دوره ای که من توش هستم به درد المپیاد میخوره و همچنین بگین چجوری پایمو قوی کنم من عاشق شیمیم ولی متاسفانه شنیدم میگن شرکت در المپیاد های شیمی برای دوره ی نهم مجاز نیست برا همین میخوام حداقل پایمو خیلی خوب کنم که انشالله در دوره های بعد رتبه های خوبی رو در المپیاد شیمی بدست بیارم. اگه از تجربیاتتونم درباره ی المپیاد های شیمی بگین ممنون میشم چون من اشنایی باهاش ندارم x: x:

ali@basirat

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره شیمی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : کتاب پیشنهادی المپیادی برای پایه نهم

به نقل از parvaneh... :
دوستان من که این بخشو مطالعه کردم خیلی از جاها دیدم که به افرادی که هنوز در دوره ی راهنمایی به سر میبرن پیشنهاد کردین که باید از سال نهم برای المپیاد پایه شروع کنن میشه بهم کمک کنین و بگین چه کتابایی برای دوره ای که من توش هستم به درد المپیاد میخوره و همچنین بگین چجوری پایمو قوی کنم من عاشق شیمیم ولی متاسفانه شنیدم میگن شرکت در المپیاد های شیمی برای دوره ی نهم مجاز نیست برا همین میخوام حداقل پایمو خیلی خوب کنم که انشالله در دوره های بعد رتبه های خوبی رو در المپیاد شیمی بدست بیارم. اگه از تجربیاتتونم درباره ی المپیاد های شیمی بگین ممنون میشم چون من اشنایی باهاش ندارم x: x:
اصلا سعی نکنید خودتون بخونید.حتما معلم بگیرید

m.n.r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
المهدی
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
:D

منم دقیقا همین وضعیت رو دارم . من اول با شیمی (۱) و (۲) و (۳) شروع میکنم بعد مورتیمر.بعدشم که خدا بزرگه البته من تو تابستون شروع میکنم . اگه بازم نظری یا تجربه ای داشتین بگین

بالا