• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز اول مهر

ardsanf

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تت
شهر
ئئ
مدال المپیاد
ندارم اما میخوام المپیاد زیست شرکت کنم
دانشگاه
لا مشخص
رشته دانشگاه
فعلا مشخص نیست اما میگن پزشکی
پاسخ : خاطرات بوی ماه مهر

کلاس ششم که به من خیلی خوش گذشت .... تا چشم روهم گذاشتم شش سال رفت ... دوست دارم یه بار دیگه برگردم کلاس ششم . :-<

امروز جشن بازگشایی مدارس داشتیم .... خیلی حال داد ، تازه بهمون یادگاری دادن (دلتون بسوزه) >:p .... تازه شهردار اندیشه اومده بود مدرسه ..... بعضی بچه ها (:| و بعضی دیگه P:> اینجوری بودن ولی درکل خیلی حال داد .
تازه خروجیای امسال اومده بودن تو جشن شرکت کنن در مورد یسری چیزا حرف زدن .
یکی شون بود میگفت لازم نیست زیاد درس بخونین ..... برین عشق وحال ،مسافرت .... یه دفه مدیر اومد میکروفونو ازش گرفت گفت ازین چیزا نگو بد اموزی داره .... دیگه برم بخوابم فردا باید برم بسوی مدرسه .

وقتی مدرسه شروع میشه میگیم کی تموم میشه ولی وقتی تموم شد میگیم ای کاش تموم نمی شد ...... مدرسه خاصیتش همینه دیگه .... کلاس ششم بهترین سال تحصیلی عمرم بود .

رسیدن ماه مهر را به همه ی دانش آموزان تسلیت عرض میکنم :-"

من که کلاس اول بودم بعضی بچه ها گریه میکردن ولی من که اصلا انگار نه انگار ..... ولی اخر اسفند ماه واسه معلم گریه کردم .... اخه معلم خیلی خوبی بود و خیلی دوسش داشتم x: .....یادش بخیر چه زود میگذره ...... الان شدم کلاس هفتم و تو یه چشم بهم زدن چند سال دیگه میبینی رفتی دانشگاه .

پست متوالی ممنوع دوست عزیز. ترکیب شد.

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : روز اول مهر

صرفا جهت اپ کردن تاپیک :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فردا اول مهره
ماهی که با بوی کتاب نو و برق چشمای بچه ها شروع میشه(برقی که آمیزه ای از خوشحالی و اندوه رو با خودش به همراه داره)
خاطراتی که با مهر شروع می شوند کم نیستند
خاطراتی که ماه مهر آغاز گر اون هاست هم کم نیستند

پس برامون اینجا از خاطراتتون بنویسید
خاطرات ماه مهر

آخرین ویرایش:

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
روزِ قبل از روزِ اولِ مهر :
ما هنوز نه كلاس بندي شديم نه برنامه كلاسي داريم و نه هيچـي!
همينقدر آماده و با برنامه :دي

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
اول مهر اول دبستان
یکی از دندون جلویی هام افتاده بود و توی عکسی که ازم گرفتند با توجه به باز بودن بیش از حد نیشم کاملا مشهوده :-" توی صف گل تاج خروس دادن دستمون ( از این قرمز چین دار مخملیا )
قرار بود که برم بالا و یه دکلمه بخونم. کلی خانومه ازم تعریف کرد که این دوستمون با اینکه کلاس اوله خیلی شاخه و از من بهتر میخونه و اینا :))
در اولین مواجهم با میکروفون از اونجایی که برنامه کودک نگاه میکردم اون زمان ، گفتم "یگانه معینی هستم از" :/ و خب یهو یادم افتاد که عه اینجا همه از همونجایی اند که من هستم و مدرسه ست نه عموپورنگ و اینا :))
خلاصه شروع کردم به خوندن و به صدام توی فیلم ازین افکتای اکودار تاثیر گذار دادن :)) یه قسمت متنش این بود که "سوگند یاد میکنم معلمامو از خود راضی نگه دارم " :-" کلی تلاش کردم به یه نحوی بیان کنم که مردم بفهمن منظورم ازخود راضی نیست :)) و بنابر این یه ویرگول طولانی خیلی ضایع گذاشتم :-" ( از خود ، راضی نگه دارم )
بعد توی کلاس بچه ها بهم اعلام کردن که فکر کردی خیلی شاخی ؟ ما همزمان با زبون باز کردن خوندنو یاد گرفتیم تو چی میگی ؟ :-"

اول مهر اول راهنمایی
معلم فیزیکمون گفت یه برگه در بیاریم ، روش یه چیز عهدنامه طور بنویسیم ( خودش جملات رو دیکته میکرد) و زیرش رو امضا کنیم ;;) یه قرآنِ زیپی ( :D ) سبز هم بهمون دادند که روی جلدش آرم سمپاد بود .

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
حالا که دارم میرم دانشگاه یاد خاطره ی اول مهر اول دبستانم افتادم:
بالاخره روز موعود(!)فرا رسیده بود. ومن با ذوق و شوق فراوان دست مادر گرامی رو گرفته بودم و در راه درمورد مدرسه خیال پرداری میکردم. وقتی رسیدیم اونجا از زیر قرآن ردمون کردن و بهمون یه شاخه گل شمشاد سفید دادن و گفتن صف ببندین تا تک تک ازتون عکس بگیریم.خلاصه من هم خیلی قانونمند رفتم وایسادم توی صف و منتظر موندم تا نوبتم بشه اما بچه ها مدام تو صف میزدن و من همچنان نفر آخر صف مونده بودم و نوبتم نمیشد:(
تا اینکه بعد از مدتی صبوری:-" عصبانی شدم و زدم زیر گریه و فریاد زدم من از این مدرسه متنفرم و اصلن نمیخوام برم مدرسه و از مدرسه زدم بیرون:)):)):))حالا مامانم هم تا توی کوچه اومده بود دنبالم میگفت بیا دیگه نوبتت شده منم میگفتم فایده نداره دیگه گریه کردم زشت شدم:D:))
به هر حال به هر شیوه ای بود مادر گرام منو کشوند توی مدرسه و بالاخره عکس رو گرفتیم که هنوز دارمش و قرمزی زیر چشام همراه با لبخندم خاطره ی شیرین اولین روز مدرسه رو برام تداعی میکنه:D

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل
اینجانب خاطره ای ندارم جز درد و سورزش کف پا از بس که منتظر سخنرانی های اولیا و مدیر و...موندیم...
مورد داشتیم از نیروی انتظامی سخنران آوردن برای 1مهر:|:|:|:|

hkmf2012

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
رشته دانشگاه
داروسازی
امروز روز اول مهر ماه بود:
خاطره ی من:
تراااااااااااااااااااااااااااااافیک

parmiiida

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
رادیولوژی^-^
روز اول مهر خودمو یادم نیست اتفاق خاصی افتاده باشه که بشه بگمش:-"
ولی روز اول مهر دختر داییم که نه درواقع روز جشن شکوفه هاش یادمه یکی از دوستاش تا اومد تو حیاط مدرسه یه زنبور دماغشو نیش زد و عربده زنان رفتن دکتر :D

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
ما پیشیا امروز رفتیم مدرسه

صب سر صف نگهمون داشتن
آخه ما که 6 سال صف وایسادیم و رفتن کنکوریا رو تماشا کردیم.انصافه؟ :|

دقیقا همون دو درسی رو داشتیم که من نخونده بودم. :-"
از یکی پس گردنی خوردم از یکی فحش :-"

چقدم حس باحالی بود با سال پایینیا حرف بزنی و حس بزرگ و مرشد بودن بهت بده.:D

موقع برگشت تو سرویس هفتما رو دیدم.
چقد کوچولو ان ;;)
ما ئم انقد کوچیک بودیم؟
یادش به خیر...8->

پ.ن:خوشبختانه صف حل شد. :-"

آخرین ویرایش:

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
روز اول مهر امسال...خوشبختانه یا متاسفانه شنبه بود...
و از همون روز،درس دادن شروع شد...البته با یاری بسیار بچه ها،تونستیم زنگ اول رو بپیچونیم!:))

wdr

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
hElLi
شهر
tEh
سال فارغ التحصیلی
86
من و داداشم 2 سال فاصله سنی داریم
یادمه روز اول مهر سوم دبستان(اون اول میشد) داستشو گرفتم که بریم مدرسه، تا در خونه رو بستم که بریم، یهو دیدم با دمپایی قهوره ای(از این سقف دارها که قدیم توی توالت میذاشتن) اومده. خواستم درو باز کنم دیدم خودمم کلید رو جا گذاشتم(خونمونم ویلایی!! بود همسایه نداشتیم درو باز کنه). خلاصه با همون دمپایی های شیک روز اول مهر رو سر کرد و از همون روز اول معروف شد حسابی :))

kh.farhadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
کتابداری
هیچوقت اول مهر گریه نکردم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
یک مهر اصلا روز خاصی نیس
ولی خوشحالم که دیگه مدرسه نمیرم،چی بود اصن

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
مگ الان مهر نیستیم :)):|
رابطه های وقتی مدرسه میره کلا://

Farnaz.p

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
-
روز اول مهر معمولا اتفاق خاصی نمیفته جز اینکه همه معلما بگن شما دیگه بچه نیستید.از نهم هم شروع کردن بگن کنکور بخونید و هر لحظه کنکور رو یاداوری کنن
ولی دوم مهر همیشه خیلی خوب بوده تو مدرسه*_*
پارسال دو مهر اول صبح دیدم بچه ها شیرینی خامه ای خریدن و کادوهامو بهم دادن و رفتیم تو آبخوری کیک خوردیم:/ خیلی غافلگیر شدم جدن.انتظارشو نداشتم.کلی بهم گیر دادن چرا اینجوری ذوق میکنی.خب خیلی ذوق کرده بودم دیگه^_^

Samin00

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1400
به نظرم مهرماه بوی پنی سیلین و دگزامتازون و شلغم میده و حتما من باید تو این ماه سرما بخورم :|:-?:-?

Amin rouhi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
وای ، روز اول متوسطه دوم ما ( پارسال ) خیلی گرم بود . در نتیجه ما کولر رو روشن کردیم . دبیر ریاضی که اومد تو کلاس ، بدون این که اصلا یک کلمه با ما حرف بزنه ، کولر رو خاموش کرد P:<
بعد گفت من فلانی ام کتاب درسی تون رو باز کنین .:|
همین آقا قبل از عید به عنوان عیدی ۲ نمره به همه دادO_o
بعد از عید گفت اون دو‌ نمره رو از همتون کم میکنم0_0:-w
حالا باید ببینیم امسال چه آشی برامون پختن !

بالا