• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه دهم(همه‌ی رشته‌ها)

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
نه اصلا ! دیوونه میشه آدم ! دختر داییم اونجا خونده میگه اونقدر جمعیت زیاده دبیرا دانش آموزاشونو که نمیشناسی هیچچچ بچه ها خیلی راحتم تقلب میکن!
درصده قبولیاشم خیلی بالا نیس... فکر کن از 200 تا دختر و پسر 50-60 تا !
اووه چ کم. پس فکنم اصن خوب نیس

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
بسکه تایما فشرده است وقته خوندن نیس ! مگه مغز چقدر کشش داره ؟
دیقا. تازه اگه طوری ک شما میگید کلاسا صد نفره باشه خیلی بد میشه. کلاسای مدرسه سی نفرس بازم زیاده چ برسه ب صد تا

^N^

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
دیقا. تازه اگه طوری ک شما میگید کلاسا صد نفره باشه خیلی بد میشه. کلاسای مدرسه سی نفرس بازم زیاده چ برسه ب صد تا
اره بعضیاش که مشترکه بینه ریاضی و تجربیه.....
انسانیم که ندارن کلا

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
اره بعضیاش که مشترکه بینه ریاضی و تجربیه.....
انسانیم که ندارن کلا ( نکه تیزهوشان داره :|)
مگه سمپاد انسانی نداره؟
اینجا یکی دوتا فرزانگان انسانیم دارن. البته خیلی کم.

^N^

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
اینجام فکنم کلا دو یا سه تا کلاس باشه تو کل فرزانگانا.

به قوله یه بنده خدایی انگار از تیزهوشان فقط دکتر و مهندس میخوان ! راستی قضیه ی هنرستان سمپاد چی شد؟ خبراش به شمام رسید ؟

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
به قوله یه بنده خدایی انگار از تیزهوشان فقط دکتر و مهندس میخوان ! راستی قضیه ی هنرستان سمپاد چی شد؟ خبراش به شمام رسید ؟
عاره مثل اینکه قرار بوده امسال راه بیوفته ولی از بچه های ما ک کسی نرفته

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
به نظرم فکر خوبی کردن.... البته اگه به همه بفهمونیم که هنرستانمون ماله تیزهوشانه! چون بعضی سریع حرف درمیارن..
عاره دقیقا بعضی افراد فک میکنن هنرستان خیلی آسونه و میگن مثلن نتونست تو سمپاد بمونه رف هنرستان. در صورتی ک اینطور نیس.

^N^

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401

^N^

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زابل
سال فارغ التحصیلی
1401
عاره دقیقا بعضی افراد فک میکنن هنرستان خیلی آسونه و میگن مثلن نتونست تو سمپاد بمونه رف هنرستان. در صورتی ک اینطور نیس.

من خودم خیلیییی هنرستان و رشته ی تئاتر رو دوست داشتم... در حالی که هرکس از فامیل منو میدید میگفت : ریاضی میری دیگه ؟
حالا چرا این تصور بود چون همه ی خانواده ی پدریم ریاضین ! خب به من چه آخه ! مامان اینام مشکلی نداشتن فقط اون موقع هنرستان سمپاد نبود و علاقه ام به زیست به علاقه ی هنری چیره شد و برخلاف انتظاره فک و فامیله دور رفتم تجربی...

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
من خودم خیلیییی هنرستان و رشته ی تئاتر رو دوست داشتم... در حالی که هرکس از فامیل منو میدید میگفت : ریاضی میری دیگه ؟
حالا چرا این تصور بود چون همه ی خانواده ی پدریم ریاضین ! خب به من چه آخه ! مامان اینام مشکلی نداشتن فقط اون موقع هنرستان سمپاد نبود و علاقه ام به زیست به علاقه ی هنری چیره شد و برخلاف انتظاره فک و فامیله دور رفتم تجربی...
دیقا منم دلم میخواست برم گرافیک یا عکاسی بخونم ولی هم هنرستان معلوم نبود راه بیوفته و حتی اگرم راه میوفتاد سال های اولش مطمئنا خوب نیست و همینطور مامان بابای گرامی نمیذاشتن. در نتیجه منم رفدم تجربی.

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
از اشناییت خوشبختم هم رشته ای:D:))
ولی من چون مامانم خودش تجربی رو ول کرده بود و کنکوره هنر شرکت کرده بود و نهایتا هم هنر خونده بود ، مبگفت هرچی دوست داشتم برم تا مجبور نشم وسطه راه ولش کنم... باباهم همینطور
منم همینطووور:RedHeart>:D<(;
شایدم من رفتم کنکور هنر دادم خدارو چ دیدی:))

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
شما به ریاضی رضایت میدن خوبه همه به من میگن تجربی رفتی آخرش؟ وقتی میگم ریاضی قیافه ها یه جور نا جوری میشه

بالا