• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا اعلام نتایج 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : تا اعلام نتایج 95

به نقل از وقتی توکلی پیژامه پاشه :
گاو و آدم اسبه که تیر میزنه :|
قنطورس!:-"

Passenger.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از رضــــــــــــــــــا...N :

نه. یه سال زودتر رفتم مدرسه "-:

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

بخندین عزیزانم
بخندین ک فردا شب از این خنده ها ندارین
#ستاد حال گیری
(< :D

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sadlove :
بخندین عزیزانم
بخندین ک فردا شب از این خنده ها ندارین
#ستاد حال گیری
(< :D
:D :D واقعا به دعای خیر شما نیاز داریم .. و این یه روز مارو دعا کن ..به هر حال الان جای مادر مایی..

به نقل از fatemes :
خوشحالم از اینکه کل سال توی انجمن کنکور ۹۵ پست نذاشتم، الان هم در حال اسپم دادن هستم:]الان باعث شد ذهنیتم بهم بریزه، به شما نمیاد مردادی باشی... چرا آخه؟! نباید مردادی باشی خب:/
من چمه آخه؟ من به این خوبی؟ مثلا چرا نمیاد مردادی باشم؟

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا
یه استراحتی بکنید
یه نفسی بگیرید
یه چایی ای چیزی
دوباره بیاید
ما که نمیگیم نیاید! بیاید!
برای خودتون میگیم
اذیت میشید

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

حتی اگه برینین
۲ سال دیگه براتون مهم نیس

مامان بزرگ سارا :
با هر رشته ای
در هر دانشگاهی
میشه خیلی خیلی پیشرفت کرد

پس انقد زر نزنین
مرسی اه :D

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

راستی :D
rubin1470695866390.png

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از رضــــــــــــــــــا...N :
برا كسي كه سهميه شعدا و اينا داره رياله يه صفرش ميپره برا ما اختلاص يا فيش حقوقي نجومي :|

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

چه خبرا؟

alden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
T
شهر
AV
سال فارغ التحصیلی
1393

به نقل از کوزت :
حتی اگه ....
۲ سال دیگه براتون مهم نیس

مامان بزرگ سارا :
با هر رشته ای
در هر دانشگاهی
میشه خیلی خیلی پیشرفت کرد

این حرف کاملا نسبی و نسجیدست...تنها به تلاش آدم درش توجه شده ...مکان و شرایط خیلی تاثیر داره. اینکه شما دانشگاه آزاد یک شهر 100 هزار نفری باشی با توی شریف بودن (و یا غیره های خوب) خیلی فرق داره ...خیلی خیلی! کاملا نسبیه ... اگر هدفای بزرگی دارید به این حرف اصلا توجه نکنید...مگر اینکه طرف خودش همون جایگاهی رو داشته باشه که شما آرزوش رو دارید (بستگی به شخص داره) و اینکه با این حرف ها سعی نکنید خودتون رو فریب بدید که از فلان جا هم میشه رفت مثلا فلان جای خیلی مطلوب و لازم نیست که حتما اون جای نسبتا خوب باشم. اگر مجبورید به خاطر خواستتون و مسیرتون یک سال دیگه پشت کنکور بمونید . بمونید . خودتون رو فریب ندید. و اگه مجبورید کاری رو انجام بدید ، انجام بدید بدون گلایه کردن ...اون بیرون گوش شنوایی وجود نداره و اگر میخواید زندگی مطلوبتون رو چند سال دیگه تجربه کنید...بهتره به این اجبار ها تن بدید و خیلی خوب هم کار کنید . خیلی ها بودن که هدفای بزرگی داشتن...اما به این اجبار تن ندادن...در نتیجه الان جایی که باید میبودن نیستن...مهم نیست چقدر تواناییهای ذهنی دارید...یک سری اجبار پیش روتون هست که باید بهشون تن بدید در غیر این صورت هر کسی باشید با هر گذشته ای و یا هر هدفی... شما از جامعه رو کنار میذارن... ( در حال حاضر مهم نیست که این روند چقدر اشتباه یا ناعادلانست...هر تغییری هم که بخواد انجام بشه به شما نمیخوره ...و در هر صورت این اجبار پیش روی شما هست...بهش فکر کنید)
و اینکه بله دو سال دیگه فراموش می کنید...چون که درگیر مسائلی میشید که خارج از مسیر اصلی براتون پیش اومده یا در بهترین حالت درگیر شرایطی سخت میشید تا به مسیر اصلی برگردید ...میزان سختی هایی که بعدا پیش رو دارید خیلی بیشتر از یک سال آینده است ...پس کارتون رو درست انجام بدید...هر قدر هم که خسته باشید.

کاری رو انجام بدید که با توجه به اهدافتون ،درسته...معیار خود شما هستید.

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Horas :
این حرف کاملا نسبی و نسجیدست...تنها به تلاش آدم درش توجه شده ...مکان و شرایط خیلی تاثیر داره. اینکه شما دانشگاه آزاد یک شهر 100 هزار نفری باشی با توی شریف بودن (و یا غیره های خوب) خیلی فرق داره ...خیلی خیلی! کاملا نسبیه ... اگر هدفای بزرگی دارید به این حرف اصلا توجه نکنید...مگر اینکه طرف خودش همون جایگاهی رو داشته باشه که شما آرزوش رو دارید (بستگی به شخص داره) و اینکه با این حرف ها سعی نکنید خودتون رو فریب بدید که از فلان جا هم میشه رفت مثلا فلان جای خیلی مطلوب و لازم نیست که حتما اون جای نسبتا خوب باشم. اگر مجبورید به خاطر خواستتون و مسیرتون یک سال دیگه پشت کنکور بمونید . بمونید . خودتون رو فریب ندید. و اگه مجبورید کاری رو انجام بدید ، انجام بدید بدون گلایه کردن ...اون بیرون گوش شنوایی وجود نداره و اگر میخواید زندگی مطلوبتون رو چند سال دیگه تجربه کنید...بهتره به این اجبار ها تن بدید و خیلی خوب هم کار کنید . خیلی ها بودن که هدفای بزرگی داشتن...اما به این اجبار تن ندادن...در نتیجه الان جایی که باید میبودن نیستن...مهم نیست چقدر تواناییهای ذهنی دارید...یک سری اجبار پیش روتون هست که باید بهشون تن بدید در غیر این صورت هر کسی باشید با هر گذشته ای و یا هر هدفی... شما از جامعه رو کنار میذارن... ( در حال حاضر مهم نیست که این روند چقدر اشتباه یا ناعادلانست...هر تغییری هم که بخواد انجام بشه به شما نمیخوره ...و در هر صورت این اجبار پیش روی شما هست...بهش فکر کنید)
و اینکه بله دو سال دیگه فراموش می کنید...چون که درگیر مسائلی میشید که خارج از مسیر اصلی براتون پیش اومده یا در بهترین حالت درگیر شرایطی سخت میشید تا به مسیر اصلی برگردید ...میزان سختی هایی که بعدا پیش رو دارید خیلی بیشتر از یک سال آینده است ...پس کارتون رو درست انجام بدید...هر قدر هم که خسته باشید.

کاری رو انجام بدید که با توجه به اهدافتون ،درسته...معیار خود شما هستید.

نه درین حد بابا
پارسال یکی گریه میکرد چون شریف میخواسته ، تهران آورده
ازاده فلانو با شریف قیاس نکردم . شما آرامش خودتو حفظ کن برادر :D

alden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
T
شهر
AV
سال فارغ التحصیلی
1393

به نقل از کوزت :
نه درین حد بابا
پارسال یکی گریه میکرد چون شریف میخواسته ، تهران آورده
خوب شاید طرف حق داشته... گرچه تا حد زیادی بچه ها نسبت به این موضوع آگاهی ندارن و صرفا به این دلیل که میخواستن و نشده گریه میکنن... نه با توجه به اهداف بلند مدتی که در نظر دارن... که خیلی ها هم ندارن و صرفا به خاطر اسم اونجا رو انتخاب می کنن و میشه هدفشون... اما گاهی اوقات این نشدنها هر قدر هم نزدیک باشه تاثیرش رو میذاره .

مثال بود :D
میخواستم بگم مثلا کسی میخواد بره به ممالک خارجه و اینکه مثلا ! مثلا میخواد یه دانشگاه خوب ممالک خارجه اپلای کنه از فلان آزاد فلان شهر با توجه به شرایطی که وجود داره خیلی خیلی سخت تر اینکارو باید انجام بده ...اگر هدف پزشک شدن توی کشوره ....تحصیل توی تهران مسلما نتیجه ی بهتری داره...بری جایی برای استخدام احتمالا :D اگه اهل پارتی نباشن اونی که دانشگاه خوب کشور تحصیل کرده شانس بیشتری داره...اگه هدف یه زندگی خیلی سادست با شرایط متوسط ( و هدف از راه تحصیله) ...با دانشگاه دولتی بهتر میشه جلو رفت ( الان اصلا توجهی به شرایط کشور نداریم :D حالتی که کشورای عادی دارن رو داریم بررسی می کنیم ! )...خلاصه با توجه به هدف ...مکان کاملا موضوع مهمی میشه...

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

البته مورد سراغ دارم دو برادر ازاد مرودشت الان تو شرکت نفتن خدادتومن درامد دارن .
یا باز مورد سراغ دارم مهندسیشو از پیام نور گرفته خونش زعفرانیه تهرانه .

پارتی نقش ب سزا تری داره تو مهندسیا ! بعد از پارتی دانشگاه..

بعدم نگاه کنین باز مورد سراغ دارم کارشناسیو ازاد فسا گرفته الان دکتراشو از انگلیس گرفت تموم شد همین امسال . ارشدشم تهران اورد . ینی کسی ک ازاد اورد حالا نمیشه ب صراحت گفت صعیف بوده یا اینکه ایندش خراب شده و حتمن کسی ک شریفه موفقه ! ن ؛ اصن اینجوری نیست .

alden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
T
شهر
AV
سال فارغ التحصیلی
1393

به نقل از sadlove :
البته مورد سراغ دارم دو برادر ازاد مرودشت الان تو شرکت نفتن خدادتومن درامد دارن .
یا باز مورد سراغ دارم مهندسیشو از پیام نور گرفته خونش زعفرانیه تهرانه .

پارتی نقش ب سزا تری داره تو مهندسیا ! بعد از پارتی دانشگاه..

بعدم نگاه کنین باز مورد سراغ دارم کارشناسیو ازاد فسا گرفته الان دکتراشو از انگلیس گرفت تموم شد همین امسال . ارشدشم تهران اورد . ینی کسی ک ازاد اورد حالا نمیشه ب صراحت گفت صعیف بوده یا اینکه ایندش خراب شده و حتمن کسی ک شریفه موفقه ! ن ؛ اصن اینجوری نیست .

خوب بله ...کاملا بستگی به هدف داره...اگه این خیلی خیلی پیشرفت ،به شرکت لعنتی! نفت منتهی میشه ...توی این کشور از خیلی جاها میشه خیلی خیلی پیشرفت کرد .
تحصیل توی خارج هم کار خیلی سختی نیست ،کار سخت تحصیل توی جاهای درست و حسابیه خارجه . و نهایتا اینکه حتی اگر از جاهای خیلی پایین هم بشه رفت جاهای خیلی سطح بالا ...مسیری که باید طی شه سخت تره و بار بیشتری بر دوش فرده. ( این کشور و مسئله پارتی شدیدا استثناس :D )
شرایط استثایی هم وجود داره. ممکنه توی یک دانشگاه آزاد استادی باشه که خیلی کارش درسته و همکاری با اون استاد شما رو تا ام آی تی بالا ببره اما این شرایط استثاست و به شناخت فرد بستگی داره...
ملاک خود فرده و هدفش ...بعضی اهداف با شرایط خیلی خاصی بدست میان که از هر مسیری نمیشه بهشون دست پیدا کرد.

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

بی رغبتی به دنیا بزرگترین آسایش است
امام علی (ع)

NabiZare

مش ممد
نام مرکز سمپاد
ها؟
شهر
ها؟ اها
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
:/
رشته دانشگاه
:\

بچه ها بیدارید؟ :-w

تامیلا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تبریــز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست فناوری

عهه ، من تازه اینجارو کشف کردم :| :|
الان شمارو دیدم فک کردم من مشکلی چیزی دارم :/
یکم اهمیت ب نتیجه در من ایجاد کنین :-"

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

چرا دفترچه راهنمای انتخاب رشته همه اومده بجز تجربی؟؟؟ :-?

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

به نقل از F@|-|!mEh :
چرا دفترچه راهنمای انتخاب رشته همه اومده بجز تجربی؟؟؟ :-?
ساعت دو امروز منتشر میشه.

poorya-chem

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کهنوج
دانشگاه
علوم پزشکی رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی