• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقه شطرنج سمپادیا

با چ روز و چ زمانی برای مسابقه شطرنج موافقید؟

• شنبه-صبح

رای‌ها: 1 3.8%
  • شنبه-بعد از ظهر

رای‌ها: 8 30.8%
  • یه روز دیگه

رای‌ها: 17 65.4%

• رای‌دهندگان
    26
  • Poll closed .
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : مسابقه شطرنج سمپادیا

این عدم هماهنگی خیلی رو مخه. مثلا ساعت ده و نیم من میام، می‌بینم حریف نیست، بعد من میرم حریف میاد میگه فردا ساعت سه باشه، بعد من فردا ساعت چهار میام اصن یه وضی :))))

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از الـــــفـــتـــی :
اقا حريف منم ميگه مسافرتم
كاشته منو :|
حاجی خوب من ساعت 10 و نیم تو هواپیام توقع داری نتو روشن کنم تو ارتفاع 9 هزار پا =)) به خلبان بگم حاجی نت داری؟ این همراه اول آنتن نمیدع!!

https://lichess.org/0in7uEOU

این لینک که منتظرتم!

خو بیا امشب بازی میکنیم دیگه

پ.ن: من دیشب خبر دادم که نمیتونم بازی کنم قرار شد امشب بازی کنیم که حالا تو نیستی خبرم ندادی!! الان این حکم واگذار شدن داره!؟
B-) :D :-ss

دوستان عزیز الفتی نیومد! و از اونجایی فردا شبی نمونده که مسابقه بدیم و گفته بود که امشب میاد به نظرم به منزله انصراف هست :-" :-"

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

دوستان توجّه داشته باشید که وقت قانونی برای مسابقه نتونید حضور پیدا کنید طرف مقابلتون داره به شما لطف می‌کنه یه زمان دیگه میاد پس باید شما صبور باشید و سازش بیشترین نشون بدین
لطفاً احترام زمان دیگران هم نگه دارید و سعی کنید خوش قول باشید
یه زمان قراره مشخّص کنید رو هم فکر نمی‌کنم بازیتونم بیش از 40 دقیقه طول بکشه یعنی خالی کردن این زمان اینقدر سخته؟ :D
هدف این مسابقه این بود با هم شطرنج بازی کنیم و تفریح کنیم نه اینکه منتظر فرصت باشیم که حریف یه 10 دقیقه تاخیر کرد یا اینکه حریف نتونه تو وقت قانونه بیاد بگیم بازی واگذار کرده و دیگه هم با بهانه تراشی هیچ زمانی مشخّص نکنیم و با این ترفند بازی رو ببریم (خیلی عذر می‌خوام امّا این کارا برای یه برد بی‌‌ارزش کار بچّه‌گانه هست)
طبق قرارمون باید تا فردا ساعت 10 صبح نتیجه‌ها بهم اعلام کنید ولی خیلی‌ها تا الان بهم اعلام نکردند و ظاهراً بعضی از دوستان با حریفشون خوب تا نکردند لطفاً با هم همکاری کنید.
من دوست داشتم که کار خیلی منظّم پیش بره واسه همین می‌خواستم فردا ساعت 12 حریف‌های جدید رو مشخّص کنم ولی با این وضعیّت فعلی تا فردا 9 شب دوستان فرصت دارند که به من نتیجه اعلام کنند که من تا 10:15شب اعلام کنم حریف‌های جدید چه کسانی هستند(ان شاء الله که برسم تا اونموقع :)) )
لطفاً همکاری کنید و اینکه من برای برقراری نظم با اینکه دوست ندارم مجبورم که فردا بعد از 9 شب هرکس برای مسابقه حاضر نشده بود براش دور اوّل باخت بزنم و هر گروهی که نتیجه بهم اعلام نکردند براشون مساوی رد کنم.
از دوستانی که سرموقع نتیجه اعلام کردند ممنونم و اینکه این دسته از دوستان فردا ساعت 10:15 شب آماده باشند که 10:30 با حریف جدیدشون بازی کنند.
پ ن
فکر کنم بدیهی باشه که هماهنگی‌هاتون رو با پ خ مشخّص کنید :D
آقا روش سوئیسی حذفی نیست که من که توضیح دادم اگه حذفی باشه تعداد بازی‌های که بچّه‌ها انجام میدن کم میشه واسه همین سوئیسی انتخاب کردم پس سوئیسی حذفی نیست دیگه همه 7 دوره بازی می‌کنند( اگه کسی انصراف نده از کل بازی‌ها) :D

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

راس میگی حاجی ولش کن

اصن قصور از من بود مسافرت بودم

برا من بزن انصراف
یا علی

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از wمحمد حسینw :
راس میگی حاجی ولش کن

اصن قصور از من بود مسافرت بودم

برا من بزن انصراف
یا علی
دوست عزیز من که دیشب می‌نوشتم 18 نفر از 28 نفر نتیجشون رو به من اعلام نکرده بودند(خب این چه مسابقه‌ای هست من که نمی‌تونم برای همه مساوی بزنم اگه مسابقه هم عقب بندازم از اونور چند نفر دیگه میان میگن مسابقات خیلی دیر شد دیگه ما می‌خوایم بریم سفر) و بعضاً می‌رفتیم می‌گفتیم نتیجه چی شد؟ بعد یکیشون می‌گفت من بهش پیام دادم جواب نمیده بعدش می‌رفتی پروفایل اون یکی نگاه می‌کردی می‌دیدی آنلاین بوده و جواب نداده بعد خودت پیام میدی ولی بازم جواب نمیده :))
من یک پیام کلی برای همه نوشتم + تذکّراتی که باید پیشاپیش گفته می‌شد الکی به خودت نگیر

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام
دور دوم به صورت زیر هست فقط لطفاً به 2 نکته زیرتوجّه داشته باشید :
1) یه سری از دوستان ظاهراً براشون مقدور نیست ادامه بدند (می‌خوان برند مسافرت یا دسترسی به نت ندارند و ...) یه سری از دوستان هم ظاهراً نظرشون عوض شده ولی اعتقادی ندارند اعلام کنند نمیان
به هر حال یه دوره دیگه این دوستان توی جدول نگه داشته می‌شند شاید مشکلشون برطرف شد یا نظرشون عوض شد ولی اگه دور دوم هم تغییری حاصل نشد به طور اتوماتیک حذف می‌شوند :D
2) مشخّص کردن حریف توی دور اوّل و دوم خیلی آسونه و وقت زیادی نمی‌بره برای همین من خیلی کوتاه اومدم ولی برای دورهای بعدی کار سخت میشه چون باید حواس آدم باشه 2 نفر قبلاً با هم بازی نکرده باشند و ...
پس لطفاً نتایج دور دوم رو نهایتاً تا 6 عصر روز چهارشنبه به من اطّلاع بدید
و این هم جدول دور دوم
2016_07_25_22_28_25.jpg

همچنین عذرخواهی می‌کنم برای تاخیر اعلام لیست دوم
پ ن

AHMADREZA.RS

احمدرضا
نام مرکز سمپاد
صدرالمتألهین
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات فارسی

انصراف میدم

ArtmisSoR

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‎امین
شهر
Isf
دانشگاه
پلی‌پیکنیک
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

لطفا یه ساعت قانونی هم تعیین کنید واسه بازی دوم.

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از هامـون :
لطفا یه ساعت قانونی هم تعیین کنید واسه بازی دوم.
خب من از قبلش گفته بودم که ساعت 10:15 حریف‌ها رو اعلام می‌کنم که همون 10:30 وقت قانونی باشه ولی تاخیر داشت 10:30 اعلام کردم هرکس که اون زمان حاضر بوده وقت قانونی حاضر بوده دیگه(حتّی دیشب یک نفر از من پرسید حریف‌ها امشب مشخّص میشه که بهش گفتم الان می‌نویسم و لطفاً صبر کنه که تو وقت قانونی باشه.)

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام خدمت همه دوستان راستش تا ساعت 6 قرار بود که نتایج رو به من اعلام کنید ولی یه چیز حدود 6تا گروه نتیجشون رو اعلام نکردند (اون طرف هم اگه 8 تا گروه اعلام شده با احتساب انصراف‌های بازیکن‌ها بوده :)) )
خب برای من مشکلی نیست که مساوی رد کنم ولی یه جورایی بی‌مزه میشه من هر سری یه چیز حدود نصفی از بازی‌ها رو مساوی رد کنم.
موقعی که من اعلم کردم قراره یه مسابقه بذاریم تعدادی از دوستان گفتن ممکنه برامون مسافرت پیش بیاد و تعدادی از دوستان هم به طور خصوصی پرسیدن که زمان برگزاری مسابقه کِی هست و من توضیح کامل دادم ؛ مسابقه رو زود برگزار کردم که به مسافرت تداخل نکنه و زود تمام بشه طی هفته هم پخشش کردم کسی خللی توی کارهای روزمره ایجاد نشه ولی فکر می‌کنم که اشتباه کردم :D و بهتر بود طبق نظر سنجی مشخّص می‌شد که بعداً کسی نخواد بگه مسافرت باید برم و ... [nb]البته همین الان هم بعضی‌ها میگن مسافرت غیر منتظره پیش اومده :D [/nb]
به هر حال من دوست ندارم الان برای 10-12 نفر مساوی رد کنم بعد دور بعد هم دوباره برای 10-12 نفر دیگه :D
راه‌کار پیشنهادی من برای ادامه مسابقه اینه :
1تاریخ یا 2 تاریخ برای بازی مشخّص کنیم که به ترتیب بازی‌های انجام شده طی 1 یا 2 روز انجام بشه در واقع شما باید 1 روزکامل یا 2 نصفه روز کامل رو برای این مسابقه خالی کنید و روز مسابقه یه گروه یا کانال تشکیل میدیم و بازی دور 3-7 رو انجام میدیم به محض اینکه آخرین بازی تمام شد من شروع به مشخّص کردن جدول دور بعد می‌کنم هرکس برای هر دوره تا 15 دقیقه برای بازی حاضر نشد باخت می‌خوره.
بدی این روش اینه که شما باید اون روز کارهای دیگه رو بیخیال شید و زمان استراحتتون هم فقط اون زمانیه که من دارم جدول دور بعد رو مشخّص می‌کنم (خب چون تجربه‌ی اوّلیه هست ممکنه یه مقدار طول می‌کشه)
اینطوری دیگه خیلی بی‌تعارف می‌تونیم اونایی که نیستند رو باخت بزنیم :D
این روش پیشنهادی من بود.
دوستان اگه روش دیگه‌ای که باهاش بشه بازی رو تو زمان کمتری و منظّم‌تر انجام داد توی ذهنشون دارند لطفاً همینجا پیشنهاد بدن.(یا اگه با این روش جدید پیشنهادی موافقند تاریخ مد نظرشون اعلام کنند توی نظرسنجی بذاریم)
اگه به توافقی رسیدیم که اجراش می‌کنیم اگه هم نرسیدیم همین شیوه فعلی رو ادامه می‌دیم
برای بحث و مبادله نظر تا جمعه شب ساعت 8 اینجا نظر بدیم اگه به توافقی نرسیدم من ساعت 10 دور سوم رو اعلام می‌کنم که همون روز دور سوم شروع بشه و روش فعلی رو ادامه بدیم تا تمام بشه.(بدیهی هست که در صورت به توافق نرسیدن باید نتیجه مسابقه دور دوم تا ساعت 8 شب جمعه به من گفته بشه :D)

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مرسی بابت وقتی که برای مسابقه شطرنج میذازید اقای امیرحسین: )
منتها من فکر میکنم که زیاد مناسب نباشه دو تا نصف روز رو تعطیل کنیم.مخصوصا که من خودم تابستونا اونقدراهم هم بیکار نیستم که بتونم یه روز از برنامه هام بزنم‌.
فکر میکنم روز در میان ، هماهنگی چهل دقیقه برای دو نفر زیاد سخت نباشه اگه بخوان یه کوچولو منعطف عمل کنند.روش فعلی روز در میان رو باهاش موافقم.

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

مرسی شما نظر لطفتونه :)
راستش تا الان تعداد افراد زیادی اظهار نظر نکردند ، حدس هم می‌زنم کسی هم چیز خاصی نگه پس اگه تا فردا ساعت 8 شب هیچ اتّفاق خاصی رخ نده من بلافاصله برای اونایی که نتیجه اعلام نکردند مساوی می‌زنم اونیی که 2 بار غیبت کردن حذف می‌کنم و ادامه کار رو دنبال می‌کنیم
طبق پیشنهادات دوستان من برای هر دو حریف بوسیله‌ی پیغام خصوصی اعلام می‌کنم که حریفش کیه و زمان قانونی برگزاری مسابقه رو هم اعلام می‌کنم
علاوه بر این یه کانال تلگرام هم ساختم که به دوستانی که سایت کم میاند اطّلاعرسانی بشه عضو شدنش هم اصلاً ضروری نیست همه‌چی رو توی تاپیک اعلام می‌کنم و تا اونجا هم که بشه پ خ به افراد می‌دم. (آدرس کانال https://telegram.me/sampadiachess )
اگه تا فردا شب کاربرا نظرشون به این باشه که همین شیوه رو ادامه بدیم 5 بازی باقی مونده به تاریخ‌ها زیر برگزار می‌شه :
جمعه ساعت 10:30 شب مهلت اطّلاع رسانی نتیجه یک شنبه 10 صبح
یک‌شنبه ساعت 10:30 شب مهلت اطّلاع رسانی نتیجه یک شنبه 10 صبح
سه‌شنبه ساعت 10:30 شب مهلت اطّلاع رسانی نتیجه یک شنبه 10 صبح
پنج‌شنبه ساعت 10:30 شب مهلت اطّلاع رسانی نتیجه یک شنبه 10 صبح
شنبه ساعت 10:30 شب مهلت اطّلاع رسانی نتیجه یک شنبه 10 صبح
(البته می‌شد کوتاه ترم تاریخ‌ها رو بیان کرد ولی خواستم شفاف شفاف باشه)
بدیهی هست اگه تو این تاریخ‌ها حاضر نباشید باخت خوردید مگه اینکه حریفتون که حاضر بوده بهتون لطف کنه.

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام
دور سوم به شرح زیر هستش
طبق چیزی که اعلام شده اگه بازیکنی حضور نداشته باشه باخت می‌خوره مگه اینکه حریفش بهش لطف کنه و اگه هر دو بازیکن نباشند پیش فرض من تساوی هست
2016_07_29_22_47_41.jpg

بقیه دوستان به علّت مسافرت و ... انصراف دادن
آقا حمیدرضا هم که استراحت خورده یعنی یک امتیاز بهش دادیم دیگه :D

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

و این هم دور چهارم
2016_07_31_21_03_54.jpg

طبق چیزی که اعلام شده اگه بازیکنی حضور نداشته باشه باخت می‌خوره مگه اینکه حریفش بهش لطف کنه و اگه هر دو بازیکن نباشند پیش فرض من تساوی هست
وقت قانونی ساعت 10:30 شب هستش

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

سلام : ) وقت به خیر.
بچه ها من فک کردم چون تعداد بازیکنان کم شده، میتونیم بازی ها رو تو پنج دور انجام برگزار کنیم.
لطفا نظر موافق یا مخالف خودتون رو با لایک و دیسلایک بگید که اگه موافقین پنج دوره بشه.

Yabançı

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
لاچین
رشته دانشگاه
JLE

سلام! الان نمیشه وارد مسابقات بشم؟ :-/

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام دوستان من دسترسی به نت ندارم و برای هماهنگ کردن بازی‌ها میام کافی نت پس لطفاً خودتون بیشترین همکاری لازم رو با حریفهاتون انجام بدید. چون من یک روز در میون برای مشخّص کردن دور بعد می‌تونم سر بزنم :D دیگه لطفاً تا 6 عصر فردا بهم نتیجه بگید (وقت اصلیش تا 10 صبح هست‌) من 6 اومدم کافی نت شروع می‌کنم مشخّص کردن حریف دیگه کسی 8 شب به من نتیجه گفت لطفاً ناراحت نشه من نمی‌تونم اعمال کنم :D
(برای من مشکلی نیست که 5 دور یا 7 دور برگزار بشه و ان شاء الله از عهده هر کدوم که مشخّص کنید بر میام :D پس این مسئله در لایک و دیسلایک دادن پست سارا تاثیر نذاره لطفاً(البته لطفاً در انتها دیسلایکهاتون پس بگیرید :D)
ببینید چقدر لطفاً گفتم پس لطفاً به حرفم بها بدید :))
به نقل از Yabançı :
سلام! الان نمیشه وارد مسابقات بشم؟ :-/
الان 4 دور برگزار شده یکم دیره‌:-"
من شمارو می‌ذارم تو مسابقه ولی 4 دور از همه عقبی و من نمی‌تونم کاریش کنم :D

mohammad1998

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سلام منم میخواد مسابقه بدم

• شروع کننده موضوع

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

دور پنجم مسابقات

2016_08_02_18_49_46.jpg

وقت قانونی ساعت 10:30 شب هستش
به نقل از هامـون :
یکیتون بیاین به‌جای من:))
تا الان دوتا باخت داشتم ؛؛)
[-(

بالا