• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حمیدهـ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
سلام به استریت حمیده خوش اومدین! :D
خب میخوام ی جوری متهمش کنید که از اینجا مستقیم بره "اوین" [nb]اصلا اصل بر اینه[/nb]

اینم عکاساش:

2
نسخه تلگرام پی سی داری؟؟؟ :-" منم از اون قیچیا دارم سبزه اتفاقن! دل ب دل لوله کشی :-"
3
از قسمتا کانتکت عکس میذاشتی خب :-"
4
ای بابا اسم اینستاتم میذاشتی دیگه :-" ابر دوس داری؟ دلت میخواست یک ابر بودی :-" عکس آخر چپ پرز پادریه؟؟؟ :-" اون لباسه فازش چیه :-" لباس عیدته؟ :-" خودت دوختی؟؟؟؟ :-" به به به آشپزیتم خوبه ؟؟؟ :-" شماره خونتونو بدهـ :-"
عاغا من نفمیدم عکس ردیف اول وسط چیه :-" برنجه؟ :-" از این غذا چینی مینیا؟ :-"
5
عه سینز گالری x: ساعت فروشی داری(4تا عکس دادی 7 تا ساعت توشه)؟؟؟ بله ب هر حال زندگی خرج داره :-" معتاد شدی قرص میخوری کمرت زیر بار زندگی نشکنه :-" ژلوفن و اسیدفولیک فرسولفات و اونا دیگه چیه؟ :-" قصد خودکشی؟ :-" حالا ک این طور شد شماره خونتونو نده :-"

~گفتم یک نذارم خلاقانه شه :|

1.هیچ قانونی وجود نداره :D
2.ترجیحن اسپم ندید، دادینم نوش جونتون :-" ولی اگ باحال نبود حذف میشه :>
3.خلاق باشید و بترکونید :D

×تاپیک فعلن بازه :D

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : حمیدهـ

-واتسون!واتسون گوشت با منه؟ :-?
-بله قربان! B-)
-این یارو مشکوک میزنه ها.... :-w
-بله قربان! :-?
-بله قربانُ کوفت!برو یکم استنتاج یاد بگیر :
×محدثه: اینو از اون پست من کش رفتید؟ :-? من خودمم کش رفته بودمش :D شما خودتون مظنونید اومید اتهام بزنید؟؟؟

1) از عکس 2 و عکس 3 میشه فهمید که مظنون علاقه زیادی به والیبال داره ... کانال Iranvolleyball و عکس توپ والیبال روی برگه روی میز ...
و خب میدونید که والیبال یه سلاح خیلی خطرناکه ... سرعت توپ توی والیبال به چند صد کیلومتر در ساعت میرسه و میتونه کشنده باشه !!! بعله ...
2) مظنون برای آروم کردن اعصابش از آهنگ استفاده میکنه ... از باندای کوچیک و بزرگش تو عکس 2 و همچنین از کنترل تو عکس 5 میشه فهمید که احتمالا میتونه بدون روشن کردن کامپیوتر و منتظر لود شدن ، سریع یه فلش وصل کنه و آروم شه ... اما میدونید که آهنگ با روح و روان آدم چیکار میکنه ... آدما به جنون میکشونن بعضی آهنگا ... مخصوصا آهنگای علی زندوکیلی که شعر قوی ای دارن و تو اینستای مظنون معلومه ...
منتظر ادامه اتهامات باشید ...

Reyhoon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بم
شهر
بم !

از دقت در تصویر 5 میشه فهمید متهم با استفاده از کتاب شیمی قصد درست کردن یه بمب دستی وکارگذاشتن آن در اماکن عمومی رو داشته!! اما چرا؟ احتمالا به خاطر مشکلات روانی یا خانوادگی یا شکست عشقی ( :)) ببخشید ترو خدا ) بوده است اینو از قرص های عکس 5 میشه فهمید! والبته کاکتوس عکس 4 که نشان دهنده ی روحیه ی خشن متهم میباشد. با توجه به عکس 4 او به ابر و آسمان علاقه ی زیادی دارد و این میتواند دلیلی بر این ادعا باشد ک متهم دوس دارد با کار گذاشتن بمب در اماکن عمومی ملت را آسمانی کند.
شاید اصلا او داعشی باشد...
به تحقیقات بیشتر نیاز دارم... :-"

fafa.ft

فافا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
استان همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید چمران اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

2
مضنون به عکاسی سلفی خیلی علاقه منده پس یعنی کمی رگ و ریشه خود پسندی داره یا عکسش از نزدیک خوشگل نیست خراب میشه مونوپاد گرفته سلفیاش خوب شه (;
3
مضنون بین عکس 3 و 4 بیست و پنج دقیقا وقفه انداخته یعنی داشته فکر میکرده چی بفرستم :D
مضنون تا دیروقت بیداره ( واس من بعد دوازده دیروقته :D ) چون ساعت 1ونیم به فهیم گفته شب بخیر.
مضنون گروه های زیادی توی تلگرام نداره چون گروه آخرش (گروه نمیدونم چی چی) روز جمعه مطلب گذاشته.
4
مضنون زیر عکسای اینستاش یه آرمی داره که نشون میده خیلی حساسه رو عکساش و دوست نداره کسی بدزدشون

بقیش بعدا :)

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

خب ...
1) من ظنّم روی آهنگ خیلی زیاد شده ... ببینید تو هر صفحه از بانگش حتما تکست یه آهنگ هست ... آهنگای خوبی هم گوش میده البته ( علی زندوکیلی ، چارتار ، فریدون آسرایی ، بهنام صفوی و ... ) اینا آهنگایی هستن که خود موسیقی آهنگ هم نقش زیادی داره ؛ نه مثل آهنگای رپ که بیشتر متن آهنگ ... پس همون چیزی که گفتمه ... برای آروم کردن خودش از آهنگ استفاده میکنه ...
2) مظنون علاقه زیادی به دستبند و ساعت داره گویا ... از اولین بانگ مظنون و همچنین از تو عکس شماره 5 علاقه زیاااد مظنون به دستبند و همونطور که همه میدونید از هفت تا ساعت توی این عکسا میشه به این موضوع پی برد ... احتمالا بعد از هر قتلی که انجام میداده ، دور دست مقتول یه دستبند یا ساعت میبسته ... اینجوری از خودش یه نشونه باقی میذاره ... معلومه با یه حرفه ای طرفیم ... البته ساعت زیاد رو میشه به پای توجه مظنون رو زمان گذاشت ... چون مظنون انقد به زمان اهمیت میده که رو صفحه دسکتاپش یه گجت ساعت گذاشته ... در صورتی که خود ویندوز اون پایین سمت راست ساعت داره ... اما دستبند صرفا یه نشونه است ...
3) گذاشتن یه چماق کنار خودمون خیلی شک برانگیزه اما گذاشتن مونوپاد شک برانگیز نیست ... در صورتی که مونوپاد همون کار چماق رو هم انجام میده ... از دسته مونوپاد میگیری ، زِرت میزنی تو سر طرف ... بعله ... مونوپاد برای رد گم کردنه دوستان ... وگرنه مظنون نه تو اینستا عکسی از خودش گذاشته و نه آیدی تلگرامشو کسی داره و اگه هم کسی داشته باشه مطمئنم میگه که آیدیش عکس خودش نیست ... کلا شخصیت محتاطی هستش و عکس خودش جایی به دردش نمیخوره و دلیلی نداره الکی خرج مونوپاد کنه مگر اینکه چماق لازم داشته باشه ... بعله ...
منتظر بقیه اتهامات هم باشید ...

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از Niam :
مضنون گوشیش لنوو یه ! :D B-) B-)
خوب خوب من به عنوان کسی که مضنون رو از نزدیک میشناسم داوطلب میشم اطلاعاتشو لو بدم به مامور اطلاعات محدث :D ....اقا ساختمان اوینو دارن موزه میکنن.....ببرینش یه زندان
دیگ :D

از عکس 5 شروع میکنم اگه خوب لایک بدین :D لایک ندیده هم خودتونین :D پستمو میام بقیه عکسارو تحلیل میکنم براتون تا با شخصیت واقعی وشیطانی :D :-" متهم اشنا شین.... :D

متهم علاقه شدیدی به دستبند بافی داره........اون دستبند سیاهو موقع امتحانات ترم اول پیش دانشگاهی بافته....شب امتحان بیدار مونده و اونو بافته.....بعد اومده تو کلاس پیش تجربی

ها و اظهار کرده که من بانوی دستبند باف ایران خواهم شد....(مشاهده شده مضنون علاقه ی شدید به چهار زانو نشستن روی خاکهای سالن مدرسه :D و اومدن تو کلاس پیش تجربی

بخاطر دوستاش داره.......اهان یادم اومد...زیر درخت گیلاس مدرسه روی نیمکت وجلوی دفتر (< هم زیاد مینشست...)

بعد بچه های پیش تجربی هم دستبندهاشو برداشتن و فقط نخ های توی جعبه دستبند بافی برای مضنون مونده......بعد نمسدونم دیگ چی شد الان دستبندها باز دسته مضنونه :D

متهم یکی از دوستاش به اسم حمیده ازدواج کرده. :D اون پاکت هم پاکت هدیه عروسی متهمه به دوستش که پول گذاشته توش......با توجه به اینکه عروسی دوست مضنون قبل کنکور

بود...مضنون خیلی وقته عکسارو اماده کرده...

متهم اعتقادی به جارو کردن اتاقش نداره. :D اشغالای سمت چپ اون جعبه همه چیو لو میده :D

متهم شخص با احتیاطی هست....اینو داروخانه سیار :D :-" توی جعبه وچسب زخم سمت رااست پایین نشون میده.....

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

IMG_20160716_154142.jpg

با توجه به عکس بالا و عددی که اسپیکر نشون میده،و کم کردن تعداد دستمال ها از این عدد،به عدد 33 میرسم و نتیجه می گیریم مظنون فراماسونه. :D

IMG_20160716_141741.jpg

با توجه به این عکس،حدس زده میشه که مظنون از اون دخترایی که همیشه آب بینیشون آویزونه و سرماخورده اند.با توجه به انواع قرص ها،حدس میزنم برای درمان این مشکلش میره قرص ها رو از داروخونه میدزده و چون سواد دارویی درستی هم نداره،همیشه داروی اشتباه میدزده؛برای همین هیچوقت خوب نمیشه. :D

نکته بعدی این که یه جعبه کادو هست که با توجه به بسته بندیش و شم قویم حدس میزنم که یک کادو از یک دوست مذکر نزدیک باشه. :-" خیلی نزدیک :-"

تعداد بالای ساعت مچی در عکس ها مارو به سه نتیجه بیشتر نمیرسونه:
1-مظنون دزد ساعته :-"
2-مظنون ساعت فروشی داره
3-دوست نزدیک مذکر مظنون ساعت فروشی داره :-"
من احتمال گزینه 3 رو بیشتر میدونم.

Screenshot_2016_07_16_14_47_47.png

یحتمل مظنون از شاخ های مجازی اینستاگرام می باشد.کدام یک از آن چهار نفر نشسته دور ظرف های پیتزا،دوست نزدیک مذکر مظنون می باشد؟ :-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

img1.jpg
-عکس شماره 1-

1. مظنون ادم شلخته ایه . همونجور ک تو موردای شماره 1 میبینین . تو عکس شماره 1 کیفشو انداخته زیر میزش و اونورم کاغذ و پلاستیک افتاده اون قسمت میزش . همینطورم دسبنداشو بدون هیچ جعبه ای چیزی انداخته تو کشوش . تو عکس شماره 2 ساعتاشو (یکی رو اسپیکر یکی دیگه رو میزش) و دستمالو کاغذ و قیچیش رو میزشه .

img_2.jpg
-عکس شماره 2-

2. مظنون ریزش مو داره و رو ب کچل شدن میره . تو عکس شماره 1 مورد شماره 4 میبینین اون قرصی ک کپسولهای گلبه ای داره روی (زینک) هست .

3. مظنون چتهای مشکوک و سری داره . همونجور ک میبینین تو عکس شماره 3 شات از ادامه لیست چتهاشه ک بخش اعظمش هم مرتبط با کانالهاست . همینطور تو جی پیای مشترکی هستیم ک میدونم بعد از اخرین چتم با مظنون اپدیت شدن . چ دلیلی داره ک مظنون از این بخش شات گرفته مگر اینکه خواسته چیزاییو مخفی کنه .

img3.png
-عکس شماره 3-

4. مظنون حافظه ضعیفی دارع . مطالبیو ک لازم داره مینویسه . حالا این مطالب چین ؟ الله اعلم ! مظنون با اینکه تو پیج اینستاش نشون داده ک عکاسی بلده و کیفیتشون خوبب بنظر میرسه ولی اینجا کیفیت عکساشو جوری کرده ک حتی نمیشه خوندن نوشته های روی کاغذو . (عکس شماره 1 مورد 2)

5. مظنون اهل ریا عه . خب اشپزی بلدی ؟ ک چی ؟ خیاطی بلدی ؟ ک چی ؟ میخوای بگی خوش سلیقه ای ؟ شایدم دنبال شوعر میگردی.. :-""" (عکس شماره 4)

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

حمیده جزو افرادی بوده که احساس خوبی بهش دارم! یعنی تقریبا پست های ح.ب. ش رو اگه میدیدم میخوندم و انگار دوست داشتم باهاش دوست باشم! تو استریتش نظر بدیم!

عکس ابر در دسکتاب و اینستاگرام، به نظر میرسه از پرواز خوشش میاد یا دوست داره رها باشه. احتمالا محدودیت داشتن براش غیر قابل تحمل باشه.

رنگ صورتی زیاد دیده میشه. یعنی دخترانگی اندکی قابل مشاهده ست. :)

مونو پد، یعنی خیلی از خودش عکس میگیره. خود شیفتگی؟! :-?

تعداد زیادی ساعت، و ساعت روی دسکتابِ کامپیوتر، نشون میده به زمان زیاد اهمیت میده و همیشه کارهاش رو با تنظیم وقت انجام میده. احتمالا کار با کامپیوتر هم با برنامه خاصی انجام میشه!

علاقه مند به والیبال و موسیقی. چتهاش میخواد بگه با دوستان مجازی بیشتر از دوستان واقعی در ا رتباطه :-?

به نظر میرسه خیلی از "عزیزم" "گلم" "نازم" و کلمات مشابه استفاده نمیکنه :-?

چیزهای ترش، هله هوله و .. دوست داره :-? آبدوغ خیار :X

مظنون (!) گویا اهل رفیق بازی ه و خیلی با دوستاش دور هم جمع میشن! (اگه دوستاش نباشن (با توجه به چتهاش!) احتمالا فک و فامیل هم سن و سالند!)

اینکه ماشن حساب دوران دبیرستانش هنوز سالم ه یا وسایلهای قدیمیِ خاطره دار در تصاویر دیده میشه، یعنی فرد با سلیقه ست!

راجع به ریخت وپاش هم: خسته است! خسته!! شاید حوصله نداشته باشه! یا از اون آدمهایی باشه که نظمش در نظر بقیه شلختگی محسوب میشه. به نظرم من منظم ه، چون همه چیزش در اطرافش و در دسترسش ه! شاید با چیدمان مرتب نه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

خب وقتمون تموم شد گویا. :D با تشکر از تمام تهمت‌های روا و ناروای شما عزیزان. اجرتون با خدا :)) بعضیاش واقعا چسبیدن :D

بعد در نظر داریم جواب ندیم به شک و شبهه‌هاتون. بمونید سوزان سوزان :D

¤محدثه:ن بابا راحت باشید فلان کم تهمت زدید :)) اینجا متعلق ب خودتونه

deniz_nabege

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

روی میز متهم چندتا ساعت مچی مشاهده میشه علاقه خاص متهم به زمان جای سوال داره واسم
متهم علاقه زیادی به کاکتوس ها داره احتمالا حس خشونت توی روحش هست که به کاکتوس ها علاقه داره :D
آهنگهای علی زند وکیلی رو گوش میده (این یک مورد همه اتهامات رو میتونه پاک کنه) x: x:
شماره دوزی میکنه (اصلا دختری که شماره دوزی بکنه گلی از گلهای بهشته )
زیاد از قرص استفاده میکنه و دلیلش نا مشخصه
ماشین حسابشو از مدرسه بهش جایزه دادن :))

نتونستم زیاد متهم کنم ببخشید دیگه :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه