• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مادر يا فرزند؟

• شروع کننده موضوع

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام
چيزي به نظر من يكم غيرمنطقي مياد اينه كه اگه قرار باشه يك نفر از بين مادر و فرزند بميره چرا معمولا مادر رو انتخاب ميكنن؟ هرجور بخواي فكر كني بچه اي كه بدون مادر بزرگ ميشه خيلي دردناك تر از اينه كه يك مادر بچه شو از دست بده
اينطور نيست؟

نمونش اينه اسلام سقط كردن بچه رو كار اشتباهي ميدونه تا اونجايي كه من ميدونم ، قضيش چيه بر چه استدلالي اين قوانين تعيين شده؟

نظر شما چيه؟ فكر ميكنيد پدر و مادر مهم ترند يا فرزند ؟ هم براي جامعه هم براي خودشون

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : مادر يا فرزند؟

بهتره مثال بزنی؛آمار دقیقی وجود داره از انتخاب یکی از این دو و این که بیشتر مادر رو برای نبودن انتخاب میکنن؟
یا آخرین باری که با ماجرایی شبیه این مواجه شدی کی بوده و جزئیات اون ماجرا چیه؟ :-/

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

در پروسه های درمانی هم وقتی مادر بارداره معمولا کفه ترازو به سمت سلامت جنین سنگینی می کنه . یعنی مثلا مادر دچار فلان مشکل شد ایراد نداره بچه دچار مشکل نشه/نمیره.

• شروع کننده موضوع

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از eng.um.mahdie :
بهتره مثال بزنی؛آمار دقیقی وجود داره از انتخاب یکی از این دو و این که بیشتر مادر رو برای نبودن انتخاب میکنن؟
یا آخرین باری که با ماجرایی شبیه این مواجه شدی کی بوده و جزئیات اون ماجرا چیه؟ :-/

همون نمونه اي كه خودم گفتم اين كه اسلام بر چه اساسي فكر ميكنه مادر و پدري كه شرايط داشتن فرزند رو نداشتن به اونا چنين احازه اي رو نميدم ( حالا شايد اين خيلي پيچيده باشه) ولي مثلا توي بيمارستان دقيقا چيزي كه Weeping angel گفت اگر به يك مادر بگن ما نميتونيم دو نفرتونو زنده نگه داريم اگر مادر بگه من مردم اين رو خودخواهي تلقي ميكنن درسته؟

بالا