• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یورو 2016

قهرمان بازیِ امشب؟

• رای‌دهندگان
    29
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام! :د
همونطور که احتمالا در جریان هستین، پس فردا مسابقات یورو 2016 در فرانسه آغاز میشه. رقابتِ پرهیجانِ 24 کشورِ اروپا در زمین فوتبال.

latest

اینم برنامه کامل دور گروهی. هرچند اصولا بازی های گروهی هیجانِ چندانی ندارن مگر اینکه یه تیم شگفتی ساز بشه "-:

جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه - رومانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)
شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر لنس، آلبانی - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)
شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، ولز - اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه دوم)
شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، انگلیس - روسیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)
یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، ترکیه - کرواسی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه سوم)
یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس، لهستان - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)
یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان - اوکراین، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)
دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): تولوز، اسپانیا - جمهوری چک، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)
دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): سنت دنی، ایرلند جنوبی - سوئد، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)
دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): لیون، بلژیک - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)
سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): بوردو، اتریش - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)
سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): سنت اتین،پرتغال - ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، روسیه - اسلواکی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)
چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، رومانی - سوئیس، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)
چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، فرانسه - آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)
پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لن، انگلیس - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)
پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، اوکراین - ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)
پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، آلمان - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)
چمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز،ایتالیا - سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)
جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،جمهوری چک - کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)
جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس،اسپانیا - ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)
شنبه ۱۸ زوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، بلژیک - ایرند شمالی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)
شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، ایسلند - مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)
شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، پرتغال - اتریش، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، سوئیس - فرانسه، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)
یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، رومانی - آلبانی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)
دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، اسلواکی - انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)
دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، روسیه - ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)
سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ایرلند شمالی - آلمان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)
سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، اوکراین - لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)
سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، کرواسی - اسپانیا، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)
سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، جمهوری چک - ترکیه، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)
چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، مجارستان - پرتغال، ساعت۲۳:۳۰ (گروه پنجم)
چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی،ایسلند - اتریش، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)
چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، سوئد - بلژیک، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)
چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ایتالیا - ایرلند شمالی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

نظر شما درباره این دوره از رقابت ها چیه؟ مدعی های اصلی کدوم کشورها هستن؟ اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی یا آلمان قهرمان جهان؟ فرانسه میتونه از امتیاز میزبانی استفاده کنه و قهرمان این دوره بشه؟ شما طرفدار کدوم تیم هستین؟
نظرتون رو بگین و توی نظرسنجی هم شرکت کنین :د

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
پاسخ : یورو 2016

اسپانیا هنوز کاملا بازسازی نشده! بنظرم شاید بتونن یورو بعدی رو یکم شانس داشته باشن! جام جهای روسیه رو هم فک کنم باید فراموش کنن

انگلیس هم بازیکنای خوبی اره ولی بنظرم شخصیت قهرمانی نداره! ولی توی روسیه فک کنم از مدعیان باشن!

ایتالیا هم تیم خوبیه ولی قدرتش کمتر از چن تا تیمه!

مدعیان اصلی بنظرم آلمان و فرانسه هستن!

فرانسه هم تیم جوون و باتجربه ایه هم دشان سرمربی خوبیه! بازیکنای خوب و با کیفیتی هم داره از طرفی جو ورزشگاهم بنفعشع!

و آلمان بخاطر داشتن بازیکنای فوق العاده اماده و در سطح 1 اروپا میتونه به فینال هم برسه!

کلن دوس دارم ذلت المان رو ببینم چون طرفدار برزیلم :))

ایشالله فرانسه

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

توی این مسابقه ای که دیجی کالا گذاشته شرکت کنید . به نظرم ارزششو داره .

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از Nirmanov :
توی این مسابقه ای که دیجی کالا گذاشته شرکت کنید . به نظرم ارزششو داره .
چرا لینک ثبت نامش کار نمیکنه؟

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بازی افتتاحیه که اصلا خوب نبود -___-
من فک میکردم فرانسه بهتر بازی کنه مخصوصا با توجه به میزبان بودنش و اون حجم از تماشاگر. دفاع رومانی خیلی خوب بود هرچی فرانسه زد خورد به در بسته ((:

تیم ملی اسپانیا خودش کم دردسر داره که حالا این جریان دخیا هم اضافه شد L-: چنین حاشیه هایی مشکل درست میکنه برای تیم. دل بوسکه قاطعانه رد کرد این موضوع رو ولی خب به هرحال بی تاثیر نیست دیگه :/

به نقل از amirziaee680 :
چرا لینک ثبت نامش کار نمیکنه؟
کار میکنه من ثبت نام کردم. "-:

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

نتایج بازی تا الان :

خلاصه بازی فرانسه - رومانی

خلاصه بازی آلبانی - سوئیس

به نقل از Fateme.RMA :
بازی افتتاحیه که اصلا خوب نبود -___-
من فک میکردم فرانسه بهتر بازی کنه مخصوصا با توجه به میزبان بودنش و اون حجم از تماشاگر. دفاع رومانی خیلی خوب بود هرچی فرانسه زد خورد به در بسته ((:

تیم ملی اسپانیا خودش کم دردسر داره که حالا این جریان دخیا هم اضافه شد L-: چنین حاشیه هایی مشکل درست میکنه برای تیم. دل بوسکه قاطعانه رد کرد این موضوع رو ولی خب به هرحال بی تاثیر نیست دیگه :/
من واسه پیش بینی بازی اول ، بُرد فرانسه رو زده بودم ! وقتی پنالتی رومانی گل شد من تا دیقه 85 فقط میزدم توو سر خودم جلو تلویزیون ! :D
بعد که پایه گل دوم رو زد یه جوری ژست گرفتم انگار خودم از اول میدونستم قراره اون دقیقه گُل دوم زده بشه (الکی من پیش بینی هام شاخن) ;;) (; :))
این بازیکن های آلبانی هم ظاهرن درسشون تا بخش چگونه تا جلوی دروازه پیش برویم تدریس شده ، بخش چگونه گل بزنیم رو هنوز نرسیدن بخونن :rolleyes:
من تا الان توو پیش بینی ها 20 امتیاز دارم ، اگه اسلواکی و انگلیس هم امشب بازی رو ببرن میشم 40 امتیاز .
راستی توی لیست نفرات برتر امتیازات ، چرا اونی که 10 امتیاز داره مثلِ من ، نفر اول شده ولی من نفر 5000 ؟ :|

sadra.h.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی تبریز
شهر
Tabriz
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
هیچچی !
دانشگاه
Tabriz uni
رشته دانشگاه
C.E eng
تلگرام
اینستاگرام

من واسه بازی امشب England رو زدم ! :)

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

اسلواکی نیمه اول رو گند زد :| حتی یه شوت درست حسابی هم نداشت ~X(
امیدوارم یه استراتژی خاص برای نیمه دوم داشته باشن :rolleyes:

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از Nirmanov :
من واسه پیش بینی بازی اول ، بُرد فرانسه رو زده بودم ! وقتی پنالتی رومانی گل شد من تا دیقه 85 فقط میزدم توو سر خودم جلو تلویزیون ! :D
بعد که پایه گل دوم رو زد یه جوری ژست گرفتم انگار خودم از اول میدونستم قراره اون دقیقه گُل دوم زده بشه (الکی من پیش بینی هام شاخن) ;;) (; :))
این بازیکن های آلبانی هم ظاهرن درسشون تا بخش چگونه تا جلوی دروازه پیش برویم تدریس شده ، بخش چگونه گل بزنیم رو هنوز نرسیدن بخونن :rolleyes:
من تا الان توو پیش بینی ها 20 امتیاز دارم ، اگه اسلواکی و انگلیس هم امشب بازی رو ببرن میشم 40 امتیاز .
راستی توی لیست نفرات برتر امتیازات ، چرا اونی که 10 امتیاز داره مثلِ من ، نفر اول شده ولی من نفر 5000 ؟ :|
این مسابقه مال کجاس؟ اگه مال نوده پیش بینی برد 10 امتیاز نداره، پیشبینی نتیجه درست 10 امتیاز داره

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از Nirmanov :
اسلواکی نیمه اول رو گند زد :| حتی یه شوت درست حسابی هم نداشت ~X(
امیدوارم یه استراتژی خاص برای نیمه دوم داشته باشن :rolleyes:
نه نامردیه من 1-0 به نفع ولز زدم همینجوری بمونه عالیه

به نقل از مُشک :
این مسابقه مال کجاس؟ اگه مال نوده پیش بینی برد 10 امتیاز نداره، پیشبینی نتیجه درست 10 امتیاز داره
لینکش بالاتر هس ماله دیجی کالاعه

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

اه نتیجه ش غلط در اومد اسلواکی باخت.10 امتیاز از دست دادم . ( من منظورم مسابقه دیجی کالاس دوستان )
بازی امشب عجب فشن شو عی بود :))
بازی انگلستان و روسیه هم که نتیجه ش مشخصه ;;)

خب ظاهرن انگلستان و روسیه مساوی شدن :|

دوستان اگه رسیور دارید ، برای دیدن اون بازی هایی که بخاطر برنامه های ماه رمضان از شبکه 3 پخش نمیشه میتونید ازین شبکه بازی هارو دنبال کنید:
Das Erste:
Hotbird 13°E -11541 V 22000

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

امشب هم بلژیک در کمال ناباوری 2 - 0 از ایتالیا شکست خورد :rolleyes: :-"
نتایج بازی ها تا به امروز :

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از Nirmanov :

میدوونم بلژیک تیمه قوی و جوونیه ولی قدرتش خدایی به ایتالیا نمیرسه!

بنظرم بلژیک و ایتالیا با 7 و 6 امتیاز صعود می کنن از گروه

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از Nirmanov :

کمال ناباوری چیه دیگه؟!ایتالیا خیلی بهتر و منطقی تر بازی کرد B-) تازه اگه هافبکاش مصدوم نبودن ک خیلی بهترم میشد!
ولی در کل بازی قشنگی بود واقعا...حداقل نسبت ب بقیه بازی های یورو تا این لحظه

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از Mtz_M0k :
کمال ناباوری چیه دیگه؟!ایتالیا خیلی بهتر و منطقی تر بازی کرد B-) تازه اگه هافبکاش مصدوم نبودن ک خیلی بهترم میشد!
ولی در کل بازی قشنگی بود واقعا...حداقل نسبت ب بقیه بازی های یورو تا این لحظه

نه منظورم نوع بازی کردن نبود ، منظورم توقعی بود که از بلژیک و ایتالیا میرفت با توجه به سطح کیفی بازیکن ها و رتبه تیم شون توی فیفا .
هرچند منکر این نیستم که ایتالیا خط دفاعش همیشه عالی بوده ولی بلژیک حقش نبود 2 بر صفر ببازه :D

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دیروز بهترین بازیا رو دیدیم واقعا از اول جام. من هرسه تارو دیدم و خیلی خوب بودن ((:
البته اسپانیا زیاد خوب بازی نکرد. صرفا چون طرفدارش بودم خوشحال شدم از بردش "-: موقعیت های گل بد نبودن اگر هرکسی جز پیتر چک تو دروازه بود بیشتر از یک گل میدیدیم ولی بازم من به شخصه اون تفاوتی که انتظار میرفت رو ندیدم بین این اسپانیا و اسپانیای جام جهانی. حالا بازم این بازی، بازیِ اول بود. امیدوارم بهتر بشن من دیگه واقعا تحملِ حذف زودهنگام ندارم ((:
ایرلند و سوئد نیمه اول واقعا خوب بود نسبت به اینکه دوتا تیمِ درجه دو بودن. ایرلند خیلی بهتر از اسمش بازی کرد. نیمه دوم خیلی افت کرد بازی ولی نیمه اول ایرلند خیلی موقعیت داشت. از زلاتان هم تقریبا میشه گفت هیچی ندیدیم -___-
ایتالیا و بلژیک هم دیگه گفتن نداره ((: هردو تیم عالی بودن هرچند من فکر میکردم بلژیک یه گل بزنه لاقل. جذاب ترین بازی جام بوده تا الان فکر میکنم. خط دفاع ایتالیا فوق العاده منسجم بود و ضدحمله های سریعشونم جواب داد. ایتالیا خیلی دوست داشتنیه خیلی دوست داشتم طرفدارشون میبودم ولی نیستم ((:

+ از سوتیِ استاد خیابانی هم نگذریم ((: دی متئو و ترزگه شبیه همن آیا؟ ((:

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از Fateme.RMA :
دیروز بهترین بازیا رو دیدیم واقعا از اول جام. من هرسه تارو دیدم و خیلی خوب بودن ((:

+ از سوتیِ استاد خیابانی هم نگذریم ((: دی متئو و ترزگه شبیه همن آیا؟ ((:
بازی الان مجارستان - اتریش که همین الان تموم شد به نظرم خیلی خیلی خوب بود ! تنها بازی بود که یه تیم خیلی معمولی توی این سری مسابقات تونست یه تیم مدعی رو با 2 تا گل شکست بده !

+گفتی سوتی :)) سوتی سرهنگ علیفر هم در مورد مهندس سازنده ورزشگاه نیس فرانسه هم خیلی خوب بود . امیر دولاب :)) ظاهرن یکی قبل از مسابقه توو ویکی پدیا شیطنت کرده بود اسم مهندس رو عوض کرده بود !

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر