چجوری باید به کسی ابراز علاقه کنیم؟

شروع موضوع توسط MTHR ‏2016/3/8 در انجمن گفت و شنود اجتماعی

1. mohad_z

mohad_z کاربر خاک انجمن خورده
    عضو کادر مدیریت مدیر داخلی

امتیازات:
    +15,422 / -389
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان سه
    شهر:
    طـــهـران
    سال فارغ التحصیلی:
    95
    دانشگاه:
    شهیدبهشتی
    رشته دانشگاه:
    بیوتک
    مگ نمیگی مجازیه؟
    بعدم همون موقع نگو بگو " وای شکه شدم، من باید فکر کنم" بعد عصر یا شبش بگو "منم همین‌طور" ک هم گفته باشی هم تو روش نگفته باشی

• لایک لایک x 3
  2. _fatima_

_fatima_ کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +1,175 / -77
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    -_-
    سال فارغ التحصیلی:
    97
    من که در کل همچین کیسی ندارم دارم آینده نگری میکنم :))هم تو واقعی هم تو مجازی
    ولی بهت افتخار میکنم://خیلی ایده خوبی دادی..."واااااااااااای شوکه شدم:))"

• لایک لایک x 3
    • دیسلایک دیسلایک x 1
  3. wdr

wdr کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +1,745 / -194
    نام مرکز سمپاد:
    hElLi
    شهر:
    tEh
    سال فارغ التحصیلی:
    86
    تو اگر یه دخترو واقعا بخوای، با جواب ندادنش ول میکنی میری یا اینقدر پیگیر میشی تا یه جواب روشن و واضحی بشنوی(حالا فرض کنیم اینقدر عاشق نشدی که بخوای جواب منفیشو هم تغییر بدی!)

مسئله اینجاست که پسرا میفهمن، اما دخترا انکار میکنن!
    قشنگ مشخصه بعد از یه مدتی یه دختری داره بهت نخ میده. بعد حالا تا تو میای نخش رو بگیری و پا پیش بذاری، یهو یکطور رفتار میکنه انگار دشمن خوبیشو دیده ... و کاملا همه چیزو انکار میکنه!!

درباره ی دم دستی بودنم قبول دارم. پسر اگر همون اول تا میره سمت دختری، دختر یهو شعف زده بشه، پسر هنگ میکنه و شروع میکنه به این فکر که این چرا اینقدر از خدا خواسته بود؟ نکنه مشکلی هست من نمیدونم؟!

• لایک لایک x 5
  4. matinm

matinm کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +1,588 / -303
    نام مرکز سمپاد:
    شهید اژه ای
    شهر:
    اصفهان
    سال فارغ التحصیلی:
    1394
    این همون قضیس که آدما کلا دیگه خوشبختانه سعی میکنن رفتارشون مهربون باشه و مهربونی فقط معنای حس متقابله و نظر داشتن به هم دیگه نداشته بشه واسه همین اگه بخوای از رفتار کسی برداشت کنی علاقمنده بهت احتمال این که تهش یه جلوه ی احمقانه از خودت نشون داده باشی خیلی بیشتره تا واقعا همچین چیزی بوده باشه، میگن از حتی نگاهه آدما مشخصه و اینا ولی من که حداقل ندیدمو نفهمیدم خیلی وقتا حرفای واضحه آدما رو هم برداشته اشتباهه دور از ذهنه خودمو دارم بقیرو نمیدونم،

• لایک لایک x 2
  5. wdr

wdr کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +1,745 / -194
    نام مرکز سمپاد:
    hElLi
    شهر:
    tEh
    سال فارغ التحصیلی:
    86
    دقیقا
    همونطور که صفحه قبلم گفتم بهترین راه آهسته و پیوسته رفتنه، باید ابراز علاقه رو از چیزای خیلی ساده شروع کرد و فیدبک طرف رو دید. و اگر به نظر میومد که طرف هم پایه است و یا مشکلی نداره باهات، همینطور برد سمت چیزای شخصی تر که مربوط به رابطه ی فراتر از همکاری یا همکلاسی باشه. اینطوری طرف خیلی فرصت بیشتری برای فکر کردن و بررسی کردنت داره و تصمیمی هم که در نهایت میگیره خیلی پخته تره. و اگرم بخواد جواب منفی بده خیلی منطقی تر و خوشایند تر میده. و تو ذوقت خیلی نمیخوره.(کلا عشق یکسره مایه دردسره و نباید تا وقتی با خود طرف صحبت نکردی بهش دل ببندی و برای خودت رویا بافی کنی).

این واسه دخترا هم صادقه. یادمه یه سایتی رو قدیم میخوندم، کلی دخترا نوشته بودن که چطور میشه خواستگاری که بهش جواب منفی دادیم رو برگردونیم!!!!!!! و واقعا تعداد کسایی که شرکت کرده بودن و همدردی کرده بودن خیلی زیاد بود.

و همه ی اینها بخاطر عاشق شدنای یهویی و ابراز کردن های یهویی تر و یا از اونطرف جواب های یهویی و کلا رفتارهای یهویی هستش!

• لایک لایک x 5
  6. merfan x1

merfan x1 کاربر فعال

امتیازات:
    +163 / -14
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی 2
    شهر:
    زنجان
    سال فارغ التحصیلی:
    1401
    بهترین جوابی که شنیدم تو یه انیمه بود به نام سنپای بانی گرل

پسره تو حیاط داد زد ساکوراجیما مای کلاس 2بی دوست دارم!

دختره اومد حیاط و با این که پسررو میخواست
    جوابش این بود : یک ماه دیگه بهت میگم . نمیخوام تحت تاثیر جو بهت پاسخ بدم!

(البته مدت زمانشو کم کنید نپره)

• لایک لایک x 1
  7. Reyhuneeeh

Reyhuneeeh کاربر فعال

امتیازات:
    +391 / -21
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان 6
    شهر:
    تهران
    سال فارغ التحصیلی:
    1400
    بهش بگید..=)

• لایک لایک x 1
  8. Leopard

Leopard کاربر خاک انجمن خورده

امتیازات:
    +8,352 / -558
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    خدابنده
    اینجوریم نسخه پیچیدن شاید خطرناکه باشه ولیا.
    من به شخصه با هر راهی به جز رُک بودن نمیتونم کنار بیام. نه تواناییِ پیچوندن و غیرمستقیم حرف زدن رو دارم، نه دوست دارم غیرمستقیم حرفی بهم زده شه.(و خب طبیعتا مشکلی هم نمیبینم وقتی این مسائل رک بیان شه و هیچ تصورِ بدی پیدا نمیکنم.) طبیعتا شخصیتِ طرف هم مهمه. گاهی رُک بودن خیلی گزینه بهتریه.
    طبقِ شرایط هر کدوم از این راه ها رو میشه رفت. و خب کسی که انتخاب میکنه چه راهی بهتره خودتون خواهید بود همیشه.

• لایک لایک x 4
  9. 2noghte_khat

2noghte_khat کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +5,014 / -47
    نام مرکز سمپاد:
    frz1
    شهر:
    قم
    سال فارغ التحصیلی:
    94
    رشته دانشگاه:
    مهندسی معماری
    حرفهای منطقی قشنگی ان و بنظر منم درستن که نباید اینهمه پیچیدش کرد ولی ماجرای اصلی اینه که واقعا پیچیده میشه...
    مثلا خیلی اوقات شاهد بودم که دختری حدس میزنه پسری بهش علاقه مند شده و منتظره پسره بیاد رک بهش بگه دوسش داره و اونم در جواب بهش جواب منفی بده ولی نیتش اینه که طرف دوباره بیاد سمتش و ازش درخواست کنه..یا بوده دختری که رفته به پسره گفته و پسره مشابه یک دختر بهش گفته نه ولی دختره آسیب بیشتری دیده..
    من بنظرم جنس دختر و پسر با توجه به ذات و فرهنگی که داریم توش بزرگ میشیم از نظر تعاریف و گرایشات متفاوتن و قبلش نیاز به شناخت هست نسبت به جنس دیگر
    مگر اینکه آدم علاقمند به کسی بشه که توی یک جامعه ی کوچکتر تعاریف مشترک داشته باشن ک بتونه رک بهش بگه

• لایک لایک x 3
  10. Nimacasual

Nimacasual کاربر جدید

امتیازات:
    +3 / -15
    نام مرکز سمپاد:
    اسلامشهر
    شهر:
    اسلامشهر
    سال فارغ التحصیلی:
    90
    خیلی تاپیک جالب و خنده داریه برام، خاطرتمو زنده کرد قشنگ :) دم همه ی مشارکت کنندگان گرم.
    بعد از تموم شدن یه رابطه دوساله، حدودا 6ماهه تنهام، وقت برای هرکاری دارم، و درواقع وقت زیادی هم دارم، هرجایی بخوام برم میرم،تصمیمها همیشه فقط تصمیم خودمه :))
    ادما وقتی اسیر و گرفتار میشن تازه مفهوم ازادی براشون جذاب میشه، بگذرین از این چیزا، رفاقت معمولیش پایداره، احساسات عجیب غریب قاطیش کنین خراب میشه.

• لایک لایک x 2
  11. matinm

matinm کاربر فوق حرفه ای

امتیازات:
    +1,588 / -303
    نام مرکز سمپاد:
    شهید اژه ای
    شهر:
    اصفهان
    سال فارغ التحصیلی:
    1394
    نکته جالبیه همیشه قبل این که به کسی ابراز علاقه کنین مدنظر داشته باشین که یهو ممکنه همه چی سختو پیچیده شه، معقولشم همینه یه نفری راحت تره و خب واسه من همین همیشه دلیل کافیه که پا پیش نذارم گذاشتمم سرعا پس کشیدم و خب اینو به چشمه ضعفو خودخواهیه خودم میبینم

• لایک لایک x 1
  12. arcana

arcana کاربر حرفه ای

امتیازات:
    +6,262 / -71
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    jah
    سال فارغ التحصیلی:
    96
    رشته دانشگاه:
    med
    مطمئنن دوست داشتن کسی اسیر و گرفتار شدن نیست !
    و خب به احتمال یه مشکلاتی وجود داشته که باعث شده انقدر اذیت شید