• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران [سری4]

• شروع کننده موضوع Zed
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
این سری از تصور ما از کاربران قرار هست به شکل جدید و قوانین تازه برگزار بشه که امیدوارم استقبال بشه.
قوانین:
1- شما برای هر کدوم از تصوراتی که درباره‌ی فردی که نوبتش هست می‌دهید باید همراه دلیل و استناد باشه(استناد به پست های وی، پروفایلش، بانگش، و حتّی خارج از محیط سایت) در واقع باید بگید که چرا همچین تصوری دارید.
2- سعی کنید از کلی گویی پرهیز کنید مثلاً گفتن این که تو خیلی مهربونی.
3- سعی کنید بیشتر درباره شخصیت و مسائل مربوط به روان شناسی فرد صحبت کنید.
4- بعد از پایان نوبت هر شخص، فرد در یک پست نهایت دو پست میاد تصورات رو جمع بندی می‌کنه اگه درسته تأیید می‌کنه اگه نیاز به اصلاح داره، اصلاح می‌کنه و اگه غلطه میاد و میگه چرا غلطه و از جواب های تک کلمه ای پرهیز می کند!
5- هر فرد یک هفته فرصت داره.
6- برای نوبت گیری به خود من پیغام خصوصی بدید و من لیست اولیه را تا پایان این هفته میذارم توی پست اول
7-لطفاً این رو در نظر داشته باشید باید اون قدر فعالیت داشته باشید توی سایت که بشه درموردتون نظر داد
-----------------------------
نوبت های این سری:
1- امین
2- قاف
3- ++MaRyAm++
4- Prosur
4.5 - Mohadde3tii
5- امــیـــررضـــا
6- yasaman.k
7- wish
8- مَلِکـــــــــ
9- shnava
10- farhid
11- لنا
12- Suspicious Girl
13-Agent 47
14- زهـرا :‌)
15- ...ELINOR...
16- The Last Horseman
17- زﮩرا
18- MHO
19- Fateme.RMA
------------
20 تا ظرفیت تکمیل شد فعلاً درخواست ندید!

• شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
پاسخ : تصور ما از کاربران [سری4]

ببخشید بابت یک روز تأخیر از امروز تا پنج شنبه‌‌ی هفته‌ی آینده می‌تونید تصوراتتون رو در مورد امین بنویسید.
پست‌هایی که طبق قوانین نباشه بدون اخطار حذف می‌شه.

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

خب به شدت ابراز احساس خرسندي مي كنم از اين كه نفر اولم و خب سلام.
بسم ا.. از آخرين پست ها كار تحليلي رو شروع مي كنم
اين اخوي عزيز به شدت عاشق تلفظ كلمات مختلف ميشن كه براي شما دو نمونه مثال ميارم
وی این فیلمای پلیسی خارجی، مأمورها Man Down و Shots Fired و Request Backup و Mission Accomplished رو خیلی با لحن خفنی تلفظ می‌کنن آدم کیف می‌کنه! :‌))
از کلمۀ Twilight و تلفّظش به طرز عجیبی خوشم میاد نمی‌دونم چرا :-‌"
و من حدس ميزنم مثل خودم كه وقتي از تلفظ يه كلمه خوشم مياد كلمه هه يه هفته رو زبونمه ايشون همين شكلي با تلفظ كلمات رفتار كنن
به طوريكه ياد آني شرلي ميفته ادم كه توي يكي از اون 8 جلد از اهنگ يه سري كلمات خوشش مي اومد
و در ضمن يه جورايي از كاربراي پير سايت هستن و من تصور مي كنم يه همچين شكلايي باشن از نظر پيري
images

و كلا موقعي كه پستاي حرف بزنشونو يا جاهي ديگه شونو مي خونم احساس مي كنم داره آني شرلي حرف ميزنه
و خيلي وقتا هم توي انجمن اعتقادي خيلي خوب بحثايي كه به دعوا شبيه بودن رو خيلي با ارامش باهاشون برخورد كردن.
الان فعلا تصوراتي ندارم ولي به زودي بازم اضافه مي كنم ان شا ا..

NT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
NEYSHABUR
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
Amirkabir University of Technology
رشته دانشگاه
computer eng.

بسیار به اسم ها توجه میکند.....
فک کنم مثلا قبل اینکه یه نفر شروع کنه به معرفی کردن خودش حدس میزنه که با توجه به قیافه اش اسمش باید چی باشه یا مثلا چرا اسم فلانی رو فلان چیز نذاشتن خیلی بیشتر بهش میاد یا طفلک فلانی که مادر پدرش همچین اسمی واسش گذاشتن و ......

به نقل از امین :
۱)امروز پیرمرد فرتوتی رو دیدم که اسمش رامتین بود. بهش نمی‌خورد!

۲)اسم و فامیلی خیلی رو شهرت و ابهت یه آدم تاثیر میذاره. فرض کنید یکی بیاد بگه "اصغر غلامی" هستم. یکی دیگه هم بیاد بگه "نریمان نهاوندیان" هستم. خب "بدون هیچ پیش زمینه ی قبلی"، شما فکر میکنین نفر اول حتما فرد سطح پایین از نظر علمی و اجتماعیه و فرد دوم حتما دکترا داره :))

اگه دوس دارین یا میدونین فرزندتون در آینده، جایگاه بالایی بدست میاره، از گذاشتن اسم های دره پیت براش خودداری کنین! تو این سایت هستن کسایی که اسم و فامیلی شیک و وزینی دارن و از این نظر سود بردن. شاید اصلا این عده تنها جنبه‌ای که تو زندگیشون ازش سود کردن همین جنبه باشه!! اما به هر حال تو ارتباطات اجتماعیشون تأثیر میذاره.

وقتی مثلا با افتخار میگی "سیاوش میرشمس شهشهانی" هستم، اصن خود اسم و فامیلی داره داد میزنه من آدم مهمیم! اما ممکنه مدرک فوق دکترا هم داشته باشی ولی رو در روی یه نفر بایستی بگی "دکتر ضایع ضایعی نژاد" هستم. خب طرف اولین کاری که میکنه اینه که صورتش رو از آب دهان پرت شده از سمت شما پاک میکنه

۳)امروز با یک موردی مواجه شدم به نام «کاملیا فرنازپور» بعد فهمیدم مستخدم صابخونه‌مونه :/

مورد ۲ و ۳ ارشیو بود نمیشد نقل قول کرد :)
لینکاش
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,102623.msg1304677.html#msg1304677

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,102623.msg1345079.html#msg1345079

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

میشه نظر ِمنفی بدیم ؟ البته من نظرم کلا با توجه به دو سه پست ِ حرف بزنی ـه که پراکنده دیدم ویک پست ِ تکست ِ آهنگ ، همین .

همم ، به نظر میرسه یه جور وسواس داری وخودتو سانسور میکنی تا خوب و موجه جلوه کنی و بهتر جلوه بدی و این نظر که بقیه فکر کنن فرق داری و روشن فکر هستی واست مهمه .میگردی دنبال سلیقه بقیه و با توجه به اون خودتو سانسورمیکنی تا حدودی تا توجه بیشتری رو بگیری.

یک حسیم دارم مبنی براینکه بیشترمنطقی هستی تا احساسی و خودخواه ؛ اینو ازپستای ح .ب ت فهمیدم ؛ خودخواه بودن واعتماد به نفس خیلی توت موج میزنه .

قیافه هم که ندیدمت ولی یه حسی بهم میگه باید موهای ِ خیلی مشکی ای داشته باشی.همین :-".

من تازه فهمیدم باید منبع داد- :))) - جدی؟ :د ؛ خب اون سانسور رو از روی پست ِ تکست موزیک مورد علاقه مون فهمیدم وقتی اومدی از آهنگی که دوست داشتی و معمولی بود یک تیکه خوبشو بلد کردی و گذاشتی با لینک ِ دانلود ِش و کل چیزیو که دوست داشتی با تموم ِ کاستی هاش نزاشتی ، من به این میگم وسواس و لینک ِدانلود گذاشتن هم وقتی لینک دانلود خلاف قوانینه ولی مردم پسند هم دلیل ـه اینه که توجه و لایک رو دوست داری درکل.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از امین :
یک بند بسیار عجیب غریب و تاریک که در سبک folk/doom/black metal فعالیت می‌کنه به اسم Uaral ؛ توضیح بیشتر رو تو نقل قول پایین بخونید.

احتمالا به میزان خفنیت این گروه پی بردین:-" کارهاش فوق‌العاده تأثیرگذار، ترسناک! و در عین حال بسیار غمناکه.
سه تا از کارهاشون رو معرفی می‎کنم گوش کنین. توصیه‌کننده هیچ مسئولیتی رو در ازای روان‌پریش شدن و حتّی گریه‌کردن شما پس از گوش دادن به این ترک‌ها قبول نمی‌کند! :‌دی

1. Eterno En Mí
2. Lamentos
3. Depression

5420.jpg

بسیار آدم خاصیه یا شایدم سعی می کنه خودشو خاص نشون بده(امین ناراحت نشو کلا من یه ذره شکاکم!)

به قرمز شده ها توجه کنید در بالا :D

بعضی اوقات میخواد سوتی بگیره خودش بد تر سوتی میده(توی چند پست دیگش هم بود که پیداش نکردم)

توضیحات مبسوط راجع به خودش داده! در ادامه باید بگم وقتی تحقیر میشه یه جورایی زبونش از کار میوفته! یعنی نمی تونه از خودش دفاع کنه با منطق! شاید برای مراعات طرف مقابل یا شاید برای این که فکر می کنه طرف مقابل ارزشش رو نداره!برای اثبات به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,102623.msg1350602.html#msg1350602

پ.ن: تصویر رو ریسایز کردم انقدر ضایع شد!

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

سلام :)
بدون مقدمه چینی
.
.
.
1.کلن از فضولی و اینا خوشش نمیاد :D -->متن شخصی
2.به فیلم و موسیقی شدیدن علاقه منده :-" -->آمار فعالیت در انجمن ها
3.عینکیم هس با توجه به این پست:
به نقل از امین :
من عینک می‌زنم و نمرۀ هر دو چشمم 0.75 ـه و آستیگمات هم هستن هردوشون. ولی تازگیا حس می‌کنم عینکم دیگه برای فواصل دورتر جواب نمیده و مجبورم چشممو ریز کنم و به چشمم فشار بیارم تا بتونم نقاط دور رو ببینم! انگار که نمرۀ چشمم داره هی زیاد و زیادتر می‌شه. باید چیکار کنم؟
و ضمن این که من تو خونه به هیچ وجه از عینک نمی‌تونم استفاده کنم و حوصلۀ عینک رو ندارم و فقط وقتی که میرم بیرون استفاده می‌کنم (چون ناچارم و اگه استفاده نکنم نمی‌تونم تا سه چار قدم جلوتر از خودم رو واضح ببینم!)
4.یه سری حقایقم تو پاراگراف آخر این پست در مورد ایشون فاش شده:
به نقل از Fateme.RMA :
یه گروه وایبری داریم ما با یه سری از دوستان :-" بعد امروز از صبح یکم زیادی خلوت بود :-"

من: یه جوری هیچکی حرف نمیزنه انگار همه سر جلسه علوم پایه ن :))
مهسا: عجب حوزه ایه که اینترنتم داره :))
من: اره اره :)) همه آنلاینن :))

چند ساعت بعد:
مهسا: ینی علوم پایه تموم نشد؟ :))
یه بنده خدایی :-" : علوم پایه چیه؟ :))
من: امتحان علوم پایه داشتن همه دیگه :)) از صبح سکوت اختیار کردن :))
بنده خدا: عه رشته های پزشکی؟ امیدوارم موفق باشن همگی. فاطمه، فاضل، نازنین.
من: خودتم هستیا :)) یا علوم پایه دارو رو برداشتن؟! :-?
بنده خدا: علوم پایه ی دارو رو ما که الان نداریم که :)) ترم های بعدی داریم . نمیدونم ترم چند.
من: خب فک کردی علوم پایه پزشکیو ما الان داریم؟! :)) عالی ای :)) بعدشم اخه من ترم دو عم نازنین یک و فاضل چهار! چطور ممکنه ک باهم علوم پایه داشته باشیم؟! :))
بنده خدا: من ناهار نخوردم چون :-" سوتی های منو جدی نگیرین :-" میدونی چرا اشتباه کردم؟ چون یه لحظه دیدم ظاهرا مهسا گفت چه جور حوزه ایه که نت داره و اینا فک کردم مثن شما حوزه بودین. بعد گفتی همه سکوت اختیار کردن فک کردم الان مثلا جلسه بودن و اینا. ذهنم خیلی درگیره کلا :-"

پی نوشت: بنده خدا خیلی اصرار داشت که اسمش فاش نشه. حالا من یکم راهنمایی میکنم شما ببینین خودتون متوجه میشین یانه :-" بنده خدا دکتر نیست داروسازه، دانشگاشون 77 هکتاره، استاد شیمی شونو دوست داره، مدیر محبوب انجمن موسیقی عه، اول اسمشم امین عه :))
پ.ن:لینک این پستو از توی یکی از پستای این بنده خدا یافتم :D
به نقل از امین :
صرفاً جهت تلافی بابت این و این که این موجود پلید اقدام به ضایع‌سازی بنده کرده بود، بنده نیز در یک اقدام ضربتی از ایشان سوتی خفنی را گرفته و بسیار شادمان و آب‌دهان‌ازلب‌ولوچه‌آویزون می‌باشم.

salari_sooti_midahad.jpg
5.ظاهرن آدم انتقام جو و گاهی خشن هستند ایشون :-"
اینم مدرک خشونت:
(البته مدارک بیشتری موجوده،اما به همین بسنده میکنم :D )
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,102623.msg1348091.html#msg1348091
6.استادا هم کلا رو مخش اسکی میرن به جز استاد شیمی که در مدارک قبلی خلاف این موضوع در موردش ثابت شد :))
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,102623.msg1348912.html#msg1348912
+
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109165.msg1418410.html#msg1418410
و پست های دیگری از این قبیل برای اثبات این ماجرا وجود دارد :D
7.تصورات قیافه هم:
موهاش مشکیه
چشم ها نیز هم
قد بلند
لاغره تقریبن
:D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خب خب :D امین انوری :D
البته قبل ش بگم که زیاد اینا تصور نیستن شناخت ن :)) دوستِ بسیار خوبی هستن ایشون برای ما ;;)

1- من حس میکنم امین تا حدی اون چیزی که اینجا نشون میده نیست :-" اینجا شاخ تره ینی :-" علاقه به شاخ بودن داره به طور کلی و حداقل تو این سایت تا حد خوبی موفق بوده :د

به نقل از امین :
× دلیل این که همیشه اسمایلی‌هام رو می‌ذارم به حالت غیرتصویریش، اصلا هم به این علت نیست که دوس دارم پستم منظم باشه و یکدست یه حالت یکنواخت به خودش بگیره، بلکه صددرصد به این دلیله که من علاقه‌مندم خفن باشم!

2- تقریبا سخت با آدما ارتباط برقرار میکنه :-? ینی آدمایی که اصطلاحا "مای تایپ" ش نیستن خیلی سخت میتونن به دایره دوستانش راه پیدا کنن. از اون آدمایی که زود با همه بجوشه و بتونه ارتباط نزدیک و صمیمانه باهاشون برقرار کنه نیست. نمونه ش هم کلاسیای دانشگاهش :-"

3- به شدت فنِ موسیقی. همه نوع موسیقی رو هم امتحان میکنه :)) تنوع آهنگاش محشره :)) بیشتر طرفدار راک و متال عه ولی در کنار اون متال، شجریان هم گوش میده حتا :D در کل آهنگی چیزی خواستین میتونین به امین مراجعه کنین من قول میدم یه نمونه از کاری که شما مد نظرتونه داره :))

4- 4تا گروهِ مورد علاقه ش به ترتیب Opeth, Linkin Park , System of a Down , Woodkid هستن :-"

5- حسرتِ گذشته رو میخوره خیلی از اوقات. مثل خودمه در این زمینه. ولی خب در وفق دادن خودش با شرایط جدید به اندازه ی من مشکل نداره :)) پست اینجوری زیاد دیدم ازش :د

به نقل از امین :
این که بیام برای خودم مقام تعیین کنم و بگم «من باید در این نقطه می‌بودم؛ چرا نیستم؟؟!!» و هی حسرت بخورم و کاش‌کاش کنم کاری بود که یه زمانی خیلی انجامش می‌دادم. الان ولی فهمیدم اینا به هیچ وجه گره‌گشا نیستن و آدم رو به هیچ جا نمی‌رسونن؛ بجز این که فقط فکر آدمو مغشوش کنن.

به نقل از امین :
عن‌ترین چیزی که آدم با خودش یدک می‌کشه گذشتۀ اشتباهیه که داشته. البته بهتره هی تو گذشتۀ دیگران هم سرک نکشید. زمان حال رو بچسبید. با همون اشتباهاته که آدم به ورژن فعلی‌ش رسیده.

6- خیلی خوب فیلم میبینه. ینی اگر یه فیلمی رو دیده باشه، میتونه تحلیل خیلی خوبی ازش ارائه بده و مخاطب ش رو کاملا ترغیب کنه به دیدن اون فیلم. تاپیک ماتریکس شناسی ش معرف حضور همه هست دیگه :)) میبینید چه قدر دقیق و نکته سنجانه [:-?] ست؟ :)) همینقدر خوب فیلم میبینه :))

7- خیلی خوب بحث میکنه. تو این تاپیک های اعتقادی و جامعه شناسی یا پست نمیده یا پستی که میده خیلی خوب و منطقیه. اگر بیشتر حال و حوصله ی وقت گذاشتن رو اون انجمن هارو داشت الان یکی از کاربرای مطرح و شناخته شده ی اون انجمنا بود :))

8- آدمیه که به کل چیزی رو به منظور نمیگیره :)) جدی نمیگیره خیلی از حرفا و کارا رو. مِه هستش نسبت به تیکه انداختنِ ملت :))

9- درس مهمه براش. زیاد درس نمیخونه ولی :| زیاد درس نمیخونه ولی معدل الف میشه :)) مسلما هوش ش خوب بوده که با 3سال رشته ریاضی خوندن کنکور تجربی داده و داروسازی قبول شده. الانم کم درس میخونه و نمره خوب میگیره :))

10- و برای حسن ختام در پاسخ به اون دوستمون که پست اول رو داد باید بگم که امین اون شکلی نیست بلکه این شکلی عه :-"

ank2h2.jpg

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب من قبل از جواب‌دادن بگم که این اولین باری بود که توی سریِ تصور ما از کاربران شرکت کردم و واقعا چیز جالبی بود برام! سه سری قبلی رو متأسفانه ندیدم. ولی چیز جالبیه. این که بیایم به صرف پست‌هایی که کاربر میده و حالا آواتاری که می‌ذاره و پروفایلش و غیره، قیافه‌ش رو حدس بزنیم و شخصیتش رو تحلیل و بررسی کنیم و اینا. در مجموع فان باحالی بود :د

به نقل از نگار. :
خب به شدت ابراز احساس خرسندي مي كنم از اين كه نفر اولم و خب سلام.
بسم ا.. از آخرين پست ها كار تحليلي رو شروع مي كنم
اين اخوي عزيز به شدت عاشق تلفظ كلمات مختلف ميشن كه براي شما دو نمونه مثال ميارمو من حدس ميزنم مثل خودم كه وقتي از تلفظ يه كلمه خوشم مياد كلمه هه يه هفته رو زبونمه ايشون همين شكلي با تلفظ كلمات رفتار كنن
به طوريكه ياد آني شرلي ميفته ادم كه توي يكي از اون 8 جلد از اهنگ يه سري كلمات خوشش مي اومد

آره خیلی روی کلمات مانور میدم :-‌" خیلی هم توی ذهن با جملات بازی می‌کنم. با خودمم حرف می‌زنم :-‌" روانی هم نیستم :‌-"

و در ضمن يه جورايي از كاربراي پير سايت هستن و من تصور مي كنم يه همچين شكلايي باشن از نظر پيري
و كلا موقعي كه پستاي حرف بزنشونو يا جاهي ديگه شونو مي خونم احساس مي كنم داره آني شرلي حرف ميزنه

یکم پیرتر از این عکسه م به نظرم :/ باو من چهره م بی‌بی فیس ه :‌-" انقد که عمداً میام ته‌ریش می‌ذارم که سنم بره بالاتر :‌)))

و خيلي وقتا هم توي انجمن اعتقادي خيلي خوب بحثايي كه به دعوا شبيه بودن رو خيلي با ارامش باهاشون برخورد كردن.

اصولاً سعی می‌کنم آرامشمو حفظ کنم و متعصب نباشم. نظر بقیه رو گوش می‌کنم و جواب میدم بهشون اگه باهاشون مشکلی داشته باشم.

به نقل از NT :
بسیار به اسم ها توجه میکند.....
فک کنم مثلا قبل اینکه یه نفر شروع کنه به معرفی کردن خودش حدس میزنه که با توجه به قیافه اش اسمش باید چی باشه یا مثلا چرا اسم فلانی رو فلان چیز نذاشتن خیلی بیشتر بهش میاد یا طفلک فلانی که مادر پدرش همچین اسمی واسش گذاشتن و ......

اون تیکۀ بولدشده زیاد صادق نیست در من، ولی باقیش چرا :‌))

به نقل از سیزیف :
میشه نظر ِمنفی بدیم ؟ البته من نظرم کلا با توجه به دو سه پست ِ حرف بزنی ـه که پراکنده دیدم ویک پست ِ تکست ِ آهنگ ، همین .

چرا که نه :-‌"

همم ، به نظر میرسه یه جور وسواس داری وخودتو سانسور میکنی تا خوب و موجه جلوه کنی و بهتر جلوه بدی و این نظر که بقیه فکر کنن فرق داری و روشن فکر هستی واست مهمه .میگردی دنبال سلیقه بقیه و با توجه به اون خودتو سانسورمیکنی تا حدودی تا توجه بیشتری رو بگیری.

راستش تلاشی برای این که خودمو بهتر از چیزی که هستم نشون بدم نکردم. فک می‌کنم چندان فرقی بین منی که داره اینجا پست میده با اونی که بیرون از محیط مجازیه وجود نداشته باشه؛ جز این که یکم شاید اینجا بتونم راحت‌تر صحبت کنم که طبیعیه! خودمو "سانسور" نمی‌کنم، ولی در هر زمینه‌ای هم خودمو دخالت نمیدم. از دخالت دیگران هم خوشم نمیاد به تبعش.

یک حسیم دارم مبنی براینکه بیشترمنطقی هستی تا احساسی و خودخواه ؛ اینو ازپستای ح .ب ت فهمیدم ؛ خودخواه بودن واعتماد به نفس خیلی توت موج میزنه .

خودم که خیییلی اصرار دارم که آدم منطقی‌ای هستم :‌)) ولی گاهی جنبۀ احساسی درونم پررنگ‌تر میشه. نمی‌تونم ادعا کنم 100% منطقیم. نه. خودخواه تا دلت بخواد :-‌" اعتماد به نفسم رو هم خیلی بالا نمی‌دونم.

قیافه هم که ندیدمت ولی یه حسی بهم میگه باید موهای ِ خیلی مشکی ای داشته باشی.همین :-".

موهام قهوه‌ایه :‌-"

من تازه فهمیدم باید منبع داد- :))) - جدی؟ :د ؛ خب اون سانسور رو از روی پست ِ تکست موزیک مورد علاقه مون فهمیدم وقتی اومدی از آهنگی که دوست داشتی و معمولی بود یک تیکه خوبشو بلد کردی و گذاشتی با لینک ِ دانلود ِش و کل چیزیو که دوست داشتی با تموم ِ کاستی هاش نزاشتی ، من به این میگم وسواس و لینک ِدانلود گذاشتن هم وقتی لینک دانلود خلاف قوانینه ولی مردم پسند هم دلیل ـه اینه که توجه و لایک رو دوست داری درکل.

در بعضی زمینه‌ها وسواس دارم شدیییییداً. قبول دارم. حتماً باید یک نظم خاصی رو در یک سری موارد رعایت بکنم هر چند شاید خیلی منطقی یا درست یا لازم نباشه. لایک فقط از این جهت برام اهمیت داره که بدونم دارن پست منو می‌خونن. ببینم شمار خوانندگانش چقده. اصلا کسی میره پستمو بخونه یا نه. وگرنه دیسلایک هم بدن خوشحال میشم چون نشون میده پستمو دیده.

به نقل از shnava :
بسیار آدم خاصیه یا شایدم سعی می کنه خودشو خاص نشون بده(امین ناراحت نشو کلا من یه ذره شکاکم!)

خاص شاید باشم به این دلیل که یک سری تفاوت‌های عادتی و سختگیری‌هایی دارم که خیلی برای خودم حتی آزاردهنده‌ست و منجر به تمایز میشه :‌)) وگرنه تلاشی ندارم که خودم رو متفاوت با چیزی که هستم جلوه بدم.

بعضی اوقات میخواد سوتی بگیره خودش بد تر سوتی میده(توی چند پست دیگش هم بود که پیداش نکردم)

پیش میاد به هر حال :‌))

توضیحات مبسوط راجع به خودش داده! در ادامه باید بگم وقتی تحقیر میشه یه جورایی زبونش از کار میوفته! یعنی نمی تونه از خودش دفاع کنه با منطق! شاید برای مراعات طرف مقابل یا شاید برای این که فکر می کنه طرف مقابل ارزشش رو نداره!برای اثبات به لینک زیر مراجعه کنید

کلا حوصلۀ درگیرشدن ندارم با کسی.

به نقل از ++MaRyAm++ :
سلام :)
بدون مقدمه چینی

1.کلن از فضولی و اینا خوشش نمیاد :D —>متن شخصی

آففرین :‌-"

2.به فیلم و موسیقی شدیدن علاقه منده :-" —>آمار فعالیت در انجمن ها

به موسیقی خیلی علاقه‌مندم ولی زیاد اهل فیلم نیستم. اگه فرصتش باشه و فیلم هم فیلم خیلی خوبی باشه نگاه می‌کنم. حوصلۀ دیدن هر فیلم یا سریالی رو ندارم :‌-"

3.عینکیم هس با توجه به این پست:

درسته :‌د

4.یه سری حقایقم تو پاراگراف آخر این پست در مورد ایشون فاش شده:
پ.ن:لینک این پستو از توی یکی از پستای این بنده خدا یافتم :D

:‌)))) این فاطمه همیشه عادت داره از این و اون سوتی بگیره :‌))

5.ظاهرن آدم انتقام جو و گاهی خشن هستند ایشون :-"
اینم مدرک خشونت:
(البته مدارک بیشتری موجوده،اما به همین بسنده میکنم :D )

انتقام‌جو شاید باشم ولی خشن نیستم معمولا :‎‌)) ظرفیتم بالاست؛ ولی اگه از حد ظرفیتم خارج شه آره خطرناک میشم :‌-"

6.استادا هم کلا رو مخش اسکی میرن به جز استاد شیمی که در مدارک قبلی خلاف این موضوع در موردش ثابت شد :))

استادا همشون رو مخم اسکی نمیرن :‌)) داریم استادایی که من خیلی دوسشون داشته باشم.

7.تصورات قیافه هم:
موهاش مشکیه
چشم ها نیز هم
قد بلند
لاغره تقریبن
:D

مو رو بالا گفتم، چشام قهوه‌ای متمایل به سبزن. قدمم بلنده :-‌" ابروهام کمنده :‌-"" لاغرم هستم بسیار :‌-"

به نقل از Fateme.RMA :
خب خب :D امین انوری :D
البته قبل ش بگم که زیاد اینا تصور نیستن شناخت ن :)) دوستِ بسیار خوبی هستن ایشون برای ما ;;)

بح بح فاطمه سالاری :‌-" خوش آمدید :-‌"" شرمنده کردید :‌-""
تشکر بابت تعریفات فراوان ؛؛)

1- من حس میکنم امین تا حدی اون چیزی که اینجا نشون میده نیست :-" اینجا شاخ تره ینی :-" علاقه به شاخ بودن داره به طور کلی و حداقل تو این سایت تا حد خوبی موفق بوده :د

علاقه به شاخ بودن ندارم ولی علاقه به این که هیچ‌وقت ازم چیزی سردرنیارن زیاد دارم :‌)) و در این زمینه هم تا حدودی موفقم که رمزآلود بمونم :‌))

+ خودمم حتی خودمو کامل نشناختم :‌)))

2- تقریبا سخت با آدما ارتباط برقرار میکنه :-? ینی آدمایی که اصطلاحا "مای تایپ" ش نیستن خیلی سخت میتونن به دایره دوستانش راه پیدا کنن. از اون آدمایی که زود با همه بجوشه و بتونه ارتباط نزدیک و صمیمانه باهاشون برقرار کنه نیست. نمونه ش هم کلاسیای دانشگاهش :-"

احسنت #رجب‌نیا :)) خیلی خیلی درسته.
و این که من یا اصولا با کسی چندان جوششی ندارم یا وقتی بجوشم دیگه تا انتها ولش نمی‌کنم :‌))

3- به شدت فنِ موسیقی. همه نوع موسیقی رو هم امتحان میکنه :)) تنوع آهنگاش محشره :)) بیشتر طرفدار راک و متال عه ولی در کنار اون متال، شجریان هم گوش میده حتا :D در کل آهنگی چیزی خواستین میتونین به امین مراجعه کنین من قول میدم یه نمونه از کاری که شما مد نظرتونه داره :))

ها :‌)) من بجز رپ که ازش متنفرم، باقی سبک‌ها رو گوش می‌کنم اگه کارای شنیدنی و خوبی باشن. و آره بیشترِ علاقه‌م به راک و متال و پاپه. (به ترتیب)

4- 4تا گروهِ مورد علاقه ش به ترتیب Opeth, Linkin Park , System of a Down , Woodkid هستن :-"

وودکید بند نیست =‌)) ولی آره از این گروه‌ها زیاد کار گوش می‌کنم و خیلی دوس دارم، مخصوصا اوپث.

5- حسرتِ گذشته رو میخوره خیلی از اوقات. مثل خودمه در این زمینه. ولی خب در وفق دادن خودش با شرایط جدید به اندازه ی من مشکل نداره :)) پست اینجوری زیاد دیدم ازش :د

مشکل که دارم، ولی هی تو ذهنم به این فکر می‌کنم که با چسبیدن به گذشته مشکلی حل نمی‌شه و فقط این منم که داغون میشم؛ پس بهتره بذارم شرایط خودش بهبود پیدا کنه و زندگی بگذره تا ببینم چی میشه.

6- خیلی خوب فیلم میبینه. ینی اگر یه فیلمی رو دیده باشه، میتونه تحلیل خیلی خوبی ازش ارائه بده و مخاطب ش رو کاملا ترغیب کنه به دیدن اون فیلم. تاپیک ماتریکس شناسی ش معرف حضور همه هست دیگه :)) میبینید چه قدر دقیق و نکته سنجانه [:-?] ست؟ :)) همینقدر خوب فیلم میبینه :))

تأیید می‌کنم :‌))

7- خیلی خوب بحث میکنه. تو این تاپیک های اعتقادی و جامعه شناسی یا پست نمیده یا پستی که میده خیلی خوب و منطقیه. اگر بیشتر حال و حوصله ی وقت گذاشتن رو اون انجمن هارو داشت الان یکی از کاربرای مطرح و شناخته شده ی اون انجمنا بود :))

دوتا شرط هست برای شرکت توی بحث‌های اعتقادی و سیاسی و جامعه‌شناسی؛ یکیش حوصله و اعصابه، دیگریش اینه که نسبت به اخبار روزمره همیشه آپدیت باشی و همین‌طور کتابای خاصی رو تو یه سری زمینه‌ها خونده باشی. من این حوصله رو ندارم بنابراین زیاد خودمو طرف این تاپیک‌ها نمی‌برم. چون شاید می‌تونستم یک نظر محکم‌تر و قانع‌کننده‌تری نسبت به چیزی که مدنظرمه و دارم پستش می‌کنم بنویسم.

8- آدمیه که به کل چیزی رو به منظور نمیگیره :)) جدی نمیگیره خیلی از حرفا و کارا رو. مِه هستش نسبت به تیکه انداختنِ ملت :))

تقریباً :‌))

9- درس مهمه براش. زیاد درس نمیخونه ولی

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

امین کیست؟آدمی با روحیات لطیف که از کمبود اعتماد به نفس رنج بسیار میبرد. :D

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

من نمی‌دونم چرا این سری گفتید که حتما افراد باید با استناد تصور بشن. اونجوری علاوه بر کم شدن استقبال، خیلی شبیه می‌شه به استریت:-? وقت‌گیر‌تر هم میشه
به هر حال من اینو نوشتم، اما لحن پستش یه طوری شده ^^. من زیاد نمی‌شناسم امین رو و اینا هم تصورات ان اکثرا. بر خلاف ظاهر فکت‌طورشون:-”

یک. احتمالا اگه تا حدی با نحوه ی صحبت کردن و رفتارهاش آشنا شده باشید، درباره اولین برخوردی که توی واقعیت می‌تونه با شما داشته باشه، فورا این فکر به ذهنتون می‌رسه که شما رو به یه پیاده روی طولانی دعوت کنه، تقریبا کل اون مدت ملاقات رو در حال صحبت باشه، هر حرفی که می‌زنه، بپرسه که ”چی درباره‌ش فکر می‌کنی؟ ” و در صورتی که جواب درستی نگیره، سوال کنه ”خب حالا چرا اینقدر ساکتی؟ :-" ” و توی فواصل زمانی ای که سکوت می‌شه، هی این جمله رو تکرار کنه و اعصاب شما رو خورد تر:D. ممکنه هم هست که برای باز کردن یختون، از سوالای دیگه ای کمک بگیره، مثل این که ” راستی تو دوران مدرسه بیش‌تر کتک‌خور بودی یا کتک زن؟:)))”
در صورتی که تصوراتتون با موارد بالا هم‌خوانی داره، باید بگم بر اساس تحقیقات میدانی به عمل اومده توسط بچه های ت. ، [nb]کی بود می‌گفت محمد ژیان، امین؟ =‌))[/nb]The merovingian ، کاملا بر خلاف چیزی هست که شما فکر می‌کنید.
--› اگه در آینده باهاش برخوردی داشته باشید و ازش بپرسید ”چرا این‌قدر ساکتی پسر؟”، احتمالش زیاده که ارتباط چشمی رو قطع کنه، لبخند ملیح بزنه و بگه ”خب چی بگم؟..‌.”

دو. شاید باورتون نشه، the merovingian اما این بار هم شوکه‌تون می‌کنه. چیزی که هست اینه که اون شعر های کتاب ادبیات اول دبیرستانش رو حفظه و معتقده باید با حس خونده بشن، ریاضی ۱ رو سخت ترین ریاضی تو طول دبیرستان می‌دونه، قسمت های زیادی از شیمی یک و ترتیب فصل هاش رو یادشه، مشکلات بخش پر امتیاز ترین پست های هفته رو نسبت می‌ده به اختلاف طبقاتی ای که توی اجتماعی اول بوده و...
--› تصور می‌کنم که اول دبیرستانش دبیرای بسیار سخت‌گیری داشته. و احتمالا میتونست پشتیبان خیلی مناسبی برای اولی هایی باشه که نیستند.

سه. به طور قابل ملاحظه ای جزئی‌نگر هست و he has an eye for details و این حرفا. بعضی از وقتا کاملا می‌مونید از چیزایی که توجهش رو جلب می‌کنن.مثال می‌زنم، بعید نیست تو یه روز آفتابی، بدون مقدمه بیاد بگه که ”هی، تا حالا دقت کردی اگه دی ۳۱ روزه بود، اونوقت تولد مطهری و GCD هر کدوم دو روز از اول و آخر این ماه فاصله داشتن؟ تولد GCD و مطهری از لحاظ روزای هفته سه روز با هم فاصله دارن که برابر هست با تاریخ تولد شمسی مطهری و حتا می‌دونستی یکان تولد GCD توی تقویم های شمسی و میلادی ۹ عه؟ که برابر میشه با جمع روز شمسی تولد مطهری (۳) + روز هفتگی امسالش که شیشمین روز هفته‌س. جالب نیست؟ :‌)))) ” البته که معمولا این کارو نمی‌کنه. اطلاعات رو سیو میکنه و در موقعیت مناسب تر به کارشون میبره.بله:-”
سه،دو. از ”اون دسته آدم های” کنجکاوی هست که سوالی اگه تو ذهنش رو مشغول کنه، تا جایی که بتونه دنبال جواب می‌گرده. مثلا اگه متوجه شغل تازه‌ای که پیدا کردید بشه، به جای تبریک، همینطور هی راجع بهش سوال می‌پرسه و احتمالش هست که بازم قانع نشه و تا مدت‌ها، جهت اطمینان بیش‌تر تلاش کنه.
--› تصور می‌کنم اگه به جای داروسازی، کاراگاه می‌شد، حتا اگه نگیم موفق‌تر هم می‌شد، لاقل خود واقعی‌ش رو بهتر پیدا می‌کرد.

چهار. تا اونجایی که من به نظرم رسید و خودش هم تایید می‌کنه، بسیار procrastinator هستش.کهربا، در واقع من با استناد به همون شواهد موجود مشترکی هم که در دست داریم، اصلا اراده‌ی قوی ای نمی‌بینم:)) به نظرم زیاد هم این موضوع اذیتش نمی‌کنه.یه فیلم/کتاب/گروه موسیقی و... رو ممکنه کللّی هم تعریف شنیده باشه ازش، اما نره سراغش. درس‌های زیادی هست که موقع امتحان می‌فهمه چقدر می‌شد ازشون لذت برد اگه با آرامش و برای دونستن خودمون خونده می‌شدن، اما بعد از امتحان می‌بندتشون و تا زمان لزوم، دیگه نگاهشون هم نمی‌کنه. مثال در این باره هم احتمالا تو پستاش میشه پیدا کرد.
--› به نظرم این که ترجیح میده کارهای روتینش رو انجام بده و سرگرمی‌های روزمره‌ش [nb]آهنگ تند کردن مثلا:))[/nb]جاشون رو ندن به انجام یه کار جدید که حتا می‌دونه مورد قبول بقیه هم هست، می‌تونه نشونه‌ی این باشه که می‌ترسه وقت بزاره سر چیزی و نتیجه‌ش نشه اونی که می‌خواد. پس واگذارش می‌کنه به هر وقت که بیش‌تر حوصله‌ش رو داشت و این مدت میتونه طول بکشه تا زمانی که به وسیله یه محرک قوی تر، این تمایل توش بوجود بیاد تا اون کارو انجام بده.
چهار،دو.خیلی بحث ادامه‌دار میشه باهاش انجام داد.سوالی رو اگه بخواد جواب بده، واقعا وقت می‌زاره و براش مهمه که طرف هم اون موضوع رو به خوبی اون بفهمه. بحثی هم اگه هست، خیلی دوست داره که صرف نظر از زمان به یه نتیجه ای برسه.
--› اینطور که به نظر میاد، زمانش براش اهمیت زیادی داره و سعی می‌کنه تا جایی که حوصله‌ش رو داشته باشه ازش استفاده مفید ببره. فکر می‌کنم هیجان‌دوست و ریسک‌پذیر هم باشه، اما تا زمانی که این حس‌ها به حداکثر نرسن، دوست داشته باشه یکنواختی‌ش رو حفظ کنه.

پنج.خییلی دوست داره تایید بشه. اگه کتاب/فیلم/آهنگ/شخص و هر چیز موردعلاقه دیگه ای داشته باشه، دوست داره به کسی نشونش بده و خیلی حس بهتری می‌گیره در صورتی که نظراتشون موافق باشن.
پنج،دو. البته همه‌ش هم به خاطر تایید نیست. آدم نوع دوستی به نظر میاد و سعی می‌کنه بیش‌تر انسانیت داشته باشه. می‌تونه چند صد مگ بازی شطرنج قدیمی ای رو برای یه دوست ناشناس بفرسته، و موسیقی هایی رو که دوست داره ثبت کنه تا شاید یک نفر ازشون خوشش بیاد.
--› این‌طور که مشخصه، زیاد اهمیتی نداره براش که مورد علاقه‌های تقریبا ناشناخته ای که داره، مورد علاقه بقیه هم بشه و بلکه در شرایطی از این موضوع احساس رضایت هم می‌کنه. کلا به نظرم سخت‌گیر نیست زیاد در این مسائل.

شش. خیلی براش مهمه که بقیه راجع بهش چه دیدی دارن، یا حداقل در گذشته اهمیت زیادی براش داشته. توی یه پست مفقود می‌گفت : ”تیپ نمی‌زنی که کلاغا ببینن ...” =‌))
شش،دو. به افراد شاخ گرایش داره و عقایدی مثل این‌که ”اگه قراره مجموعه ویسی ساخته بشه که هیچ کاربر مطرحی توش نباشن، بهتره که ساخته نشه”. خودش هم تمایل زیادی به شاخ بودن داره و جالب‌تر این‌که حتا علنا اعلام می‌کنه که دلیل بعضی کارهاش از کجا سرچشمه کرفته:)) ر.ک پستی که بالاتر بچه‌ها گذاشتن.
شش،سه. به عقیده اون، لایک ها و لایک کننده ها از نظر میزانی که باید بهشون توجه بشه، از جایگاه بالایی برخوردارن. یه بار می‌گفت که از روی همین لایک‌ها به کلی از روابط و ویژگی‌های افراد پی می‌بره:))
--› تصور می‌کنم تو مدتی که توی خونه‌ست زیاد جلوی آینه نمی‌ره، از محبوب و مرکز توجه بودن، تا جایی که اذیت کننده نباشه براش تو واقعیت، خوشش میاد، آدم راحتیه نسبت به کاراکتری که هست و می‌خواد نشونش بده و اگه یه روزی مطهری تصمیم بگیره قسمت نمایش امتیاز دهندگان رو برداره، این موضوع حسابی کلافه‌ش کنه:-”

یه سری چیزای دیگه م بود مثل وسواس کامنت ضریب ۵ و علاقه وافر به پیدا کردن آهنگ پایانی و ابتدایی یه مجموعه جذاب و تکرار کردن قوانین نانوشته، که از حوصله خارج ان:-”

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

خب چون زهرا یه چند وقتیه نیومده ( که امیدوارم مشکلی براش پیش نیومده باشه)پیشنهاد میدم بریم سراغ نفر بعد (تاپیک خوبیه حیف خاک بخوره)
طبق روال از امروز تا یک هفته یعنی تا آخر روز شنبه ی هفته ی آینده تصوراتتون رو در مورد قاف بنویسید.

به نقل از ZedZi :
قوانین:
1- شما برای هر کدوم از تصوراتی که درباره‌ی فردی که نوبتش هست می‌دهید باید همراه دلیل و استناد باشه(استناد به پست های وی، پروفایلش، بانگش، و حتّی خارج از محیط سایت) در واقع باید بگید که چرا همچین تصوری دارید.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

@ ناهید: امین چنین فردی نیست متأسفانه :‌-"
@ نگین: هرچند جواب پستت رو تو پ.خ دادم ولی اینجا هم مختصراً جواب میدم؛ به طور کلّی خیلی از چیزایی که گفتی صادق بودن[nb]جاهایی که درست نبودن مثلاً گفتی زیاد جلوی آینه نمیره در حالی که میرم! یا نتیجه‌گیری شمارۀ یک ت کمی با اغراق همراه بود :‌)) [/nb]، از مکالماتی که داشتیم بهره بردی و دقیقن خود رفتار خودمو بازتاب دادی، طوری که هیچ راهی برای انکار نذاشتی برام!

+ شماهایی که انتقاد می‌کنید مدیر انجمن نوروساینس مدت‌هاست آنلاین نشده و گیر سه‌پیچ دادید باید در انتخاب مدیرایی که فعالیت ندارن تجدید نظر بشه، آخه برادر/خواهر من، نوروساینس درش سالیان ساله تخته شده! مگه چقد در حال حاضر فعالیت توش زیاده؟ آخرین باری که کسی اونجا پست داده کی بوده؟ الان توی این تاپیک نوبت قاف بدبخته! به عنوان پیشرو اول از همه خودم تصوّرات خودمو میگم:

تنها تصوری که در حال حاضر ازش دارم، یه کاراکتر اجتماعی، بی‌اعصاب، و تلاشگر در جهت خنداندن ملّته :‌-" حالا این که در راستای این تلاشش تا چه اندازه‌ای موفق یا ناموفق بوده نظر نمیدم :‌)))
قبلن سیم‌پیچ مسی بوده :-? به داکتر هاوس علاقه‌منده :-? و مطمئنم یک بار هم لیزرژیک اسید دی اتیل آمید رو تجربه نکرده[nb]کلا به این چیزایی که تو علایقش نوشته نرسیده، فقط از دور علاقه داره به اینا :‌-"[/nb] :‌دی

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

به نقل از قاف :
یه ژاکتم داشتم که همیشه میپوشیدمش و لباس ثابتم بود
گذاشتمش رو دیوار مهربانی
دو هفتس کسی برش نمیداره

همین :|

اول ازهمه اینکه بشر خیلی مظلومه ومودب و طفلکی ومهربون واینا ؛ اشاره به همین پست بالا .

دوم اینکه به نظرم ازاین درازای ِ عینکی باشه :-? ؛ کل بچه های سایت ازاینا بودن تا حالا :-"

سوم اینکه همون طور که بقیه میگن :د ؛ علایقشو تجربه نکرده ونمیکنه وعاقله ولی دورادور میخواد که فاز بگیره و الخ .

همینا به ذهنم میرسه ؛ میام ویرایش میکنم حالا :-" .

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

قاف :D
اول اينكه با اينكه تقريبا ١ سال ازم بزرگتره ولي احساس ميكنم حدااقل از من خيلي بزرگتره
به نظرم تو زندگي آدم سختي كشيده ايه
كلي مظلوم و مهربون هم هست و فكر ميكنم كه باهوشه اما زبر و زرنگ نيست

در كل ادم دوست داشتني هست :-"
قوانين !! بعدا ويرايش ميشود.

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

اصلن حذف کنید من مدرک ندارم
سجاد خیلی شوخ و باحالهنشون نمیده ولی به وختش مهربونه
خانواده دوسته و خواهر کوچیک شو خ دوس داره
یکمی بی ادبه یکم فقد
ناراحتی داره، ولی نشون نمیده اینجا
اصنم مظلوم نیس
یکمی ضد دختره
همه چیزم به شوخی میگیره
رپ دوست
کلن ح باحاله دوسش میدارم
حذفش خواستین بکنین
اهل کل کل م هس راستی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها خواهش می کنم بدون سند تصورتون رو نگید این جا تاپیک خیال پردازی درباره کاربران نیست و بنده هم مدیر نیستم که بتونم پستتون رو حذف یا ویرایش یا ... بکنم! این جوری تاپیک به فنا میره و اصلا یکی از اهداف تاپیک(بررسی روانشناسانه از طریق پست ها) به نظر من از بین میره

پیشاپیش از رعایت قوانین توسط شما متشکریم

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خب،من ی مقدار نت مفت داشتم،رفتم ارسالای اولیه رو خوندم حدودی:)):
ب نظرم قبلا،ب ی چیزایی خیلی اهمیت میداده،اما الان ن،الان تو ح.ب ها میبینم ک کلا بیخیاله!!:))(البته اگ ب چیزیم اهمیت بده ول کن نیست،مثل قضیه شورای صنفیه دانشگاهشون!)
بعد،خیلی خانواده دوست
دانشگاه نرو!:|
دو روزه دارم برای امتحان نهجل 13ام میخونم
بعد امروز فهمیدم نهجل اصلا 21امه

تا این حد از برنامه های دانشگاه بیخبرم!

پاسخ
نقل قول
برد ینی علیرغم تهدیدات تی ای مبنی بر کسر نمره بازم نری کلاسشو
بعد آخر ترم بیاد بگه کسر نمره کلا نداریم و الکی بوده
الان من یه ترم بردم از بقیه سر نرفتن دانشگاه :D

کی میخواید یاد بگیرید دانشگاه نرید؟

محسن رضایی جز یکی از سوژه های همیشگیشه:))
میگن محسن رضایی میر قائد کاندید شده واسه انتخابات شورا صنفیمون
یکی اینو از برق بکشه :D
تو شب نشینی اخیر هم گفته بود محسن رضایی برای مدیریت ساختمونشونم کاندید شده بود
خب واضحه ک ادم شوخ طبعیه،اما نمیدونم چرا فکر میکنم ک ب شوخیای خودش نمیخنده!:|
تو کارای کامپیوتری وارده!
نمیدونم ولی ب نظرم خیلی دوست و رفیق نداره:/
یکیم تو فامیلشون هست ک رو اعصابشه!
کاش یه پیامبری هم بیاد قوم "فامیل" رو نفرین کنه بره
کاش بعد از 18 سالگی میشد فامیلاتو خودت انتخاب کنی
دنبال حقّش نمیره،ک دو حالت داره یا حوصلشو نداره ک بره دنبالش و پیگیری کنه،درواقع "مهم" نیست براش یا حالت دوم ک میترسه بره دنبالش یا خجالت میکشه و این حرفا،ک با توجه ب "دانشگاه نرو" بودنشو بیخیالی ک تو پستاش هست ،ب نظرم حالت اول درسته :D
بعد کنکور برناممو دزدیدن ازم، الان هر نسخشو میفروشن 45هزار تومن؛ گفتم یه چند خط کد بود فقط؛ بیخیال!
اوایل ترم، برنامه ی بعدیمو ازم دزدیدن، از عاقبتش خبر ندارم ولی آخرین بار قرار بود به یه شرکت ژاپنی فروخته شه؛ گفتم خب... دوباره میرم سراغ یه برنامه دیگه
اواسط ترم، استاده گفت امیدی به طرحت نیست، منم گذاشتم کنار؛ چن روز پیش همون استاد ایمیل زد و به کنفرانسش درمورد طرح خودم دعوتم کرد...

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

اول بگم ک من تا همین چند وقت پیش فک میکردم قاف و MorteZ یه نفرن ! در حدی ک نمیدونم کدوم حرفها رو ب اولی گفتم کدوم بحثها با دومی ((:
و الانم بخاطر اینکه تصوراتم قاطی نشن وقتی این پستو مینوشتم پروفایل جفتشونو باز کردم هعی چک کردم :د

از قیافه اینا هیچ تصوری ندارم در همین حد ک پوستش گندمیه و موها و چشماش قهوه ای . (اینکه استدلال نمیخواد خدایی نکرده ؟ "-:)
یکم شیطونه(چند جمله جلو تر یکی از دلایلشو گفتم) و ادم پایه ای هم هست در کل(اشاره میکنم ب شب نشینی) . کینه ای هم نیست(یه بار یه تیکه پروندم بش تو ح.ب ج داد و تموم شد رفت . اصن ب دل نگرف "-: ) . میتونمم ب عنوان کاربری ک بیشترین پستهای ح.ب بدون نقل قول مستقیم داره ایشونو معرفی کنم :د
خواهرشو هم خ دوست داره :د براش چند باری پست داده :د

و اینکه این شخصیت علاقه وافری ب دکتر احمدی نژاد داره "-: (15 ژوئیه 2015 ایشون اسم یوزرشو گذاشت احمدی نژاد و عکس پروشو عکس ایشون گذاشت . یا جا داره این پستهای دو هفته اخیرشو رو کنم :

به نقل از قاف :
بعد احمدی نژاد میره میگه نداریم!
ایناها
2 جفت الان پیدا شد

به نقل از قاف :
هر شهروند یک فوت
برای هوای پاک خودمان باید دست بکار شویم!
فردا و پسفردا از ارتفاعات شمال تهران فوت میکنیم تا شهرمان را از آلودگی هوا بزداییم

اگر احمدی نژاد الان رییس جمهور بود؛ بعد از ایده ی آب پاشی شهر با هواپیمای سمپاش و هر شهروند یک تف از پشت بام خانه اش، این متنو میزدن رو در و دیوار شهر
)

و گاهی هم مظلوم بنظر میاد :د ای دون نو وای :د

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

تنها تصوری که در حال حاضر ازش دارم، یه کاراکتر اجتماعی، بی‌اعصاب، و تلاشگر در جهت خنداندن ملّته
خب اجتماعی نیستم! و همین :D چون نمیدونم از کجا گفتی که توضیح بدم
این تلاشگر در جهت خنداندن! اگه منظور ح.ب ه، اصلا نمیدونم خنده دارن یا نه! خودم این حسو ندارم ولی صرفا مسائلی که تو ذهنمن رو همونطوری که هستن پست میکنم! (بهرحال سهمیه 2 پست نباید بسوزه!)
قبلن سیم‌پیچ مسی بوده :-? به داکتر هاوس علاقه‌منده :-? و مطمئنم یک بار هم لیزرژیک اسید دی اتیل آمید رو تجربه نکرده
سیم پیچ هستم! :D
ولی در مورد علایق! خیلیم میومدن پ.خ میدادن "علایقتون! :D"؛ صرف علاقه داشتن بهشون دلیل نمیشه من باهاشون مواجه شدم یا مصرف میکنم؛ هیچوقتم همچین حرفی نزدم! اتفاقا نظرم درمورد تمام مخدرها اینه که اینکه آدم خودش رو بده دست چیزی خوب نیست! ولی تو علایق آوردمشون و واقعا هم بهشون علاقه دارم چون چیزای جالبی ان واسم!

اول ازهمه اینکه بشر خیلی مظلومه ومودب و طفلکی ومهربون واینا
مظلوم به کسی میگن که بهش ظلم میشه ولی این نمیتونه کاری کنه! :-? من صرفا مورد ظلم واقع شدن واسم مهم نیست! :D

تو زندگي آدم سختي كشيده ايه
اینو از کجا فهمیدی؟ :-? چون فکر کنم دربارش خیلی حرف نزدم! و درسته

باهوشه اما زبر و زرنگ نيست
بخش اعظمی از زبر و زرنگ نبودن بخاطر اینه که حال ندارم :D

به نقل از h.k :
اصلن حذف کنید من مدرک ندارم
سجاد خیلی شوخ و باحالهنشون نمیده ولی به وختش مهربونه
خانواده دوسته و خواهر کوچیک شو خ دوس داره
یکمی بی ادبه یکم فقد
ناراحتی داره، ولی نشون نمیده اینجا
اصنم مظلوم نیس
یکمی ضد دختره
همه چیزم به شوخی میگیره
رپ دوست
کلن ح باحاله دوسش میدارم
حذفش خواستین بکنین
اهل کل کل م هس راستی
من واقعا اگر بخوام درمورد اینا چیزی بگم صرفا باید بگم آره یا نه!؟
آره؛ آره؛ نه(خیلی بی ادبم! :D)؛ آره؛ نه(خیلیم مظلومم! :-")؛ نه؛ آره؛ نظری ندارم!؛ مرسی :D؛ مدیرا رسیدگی کنین!؛ آره

قبلا،ب ی چیزایی خیلی اهمیت میداده،اما الان ن،الان تو ح.ب ها میبینم ک کلا بیخیاله
اینارو تو پ.خ بگو

(البته اگ ب چیزیم اهمیت بده ول کن نیست،مثل قضیه شورای صنفیه دانشگاهشون!)
یه همچین چیزایی :D

خب من یه سال واسه کنکور نخوندم که الان برم دانشگاه که! :D

محسن رضایی جز یکی از سوژه های همیشگیشه:))
هروقت حرف از انتخاب و کاندیده... خب محسن رضایی سوژه اوله قطعا!

خب واضحه ک ادم شوخ طبعیه،اما نمیدونم چرا فکر میکنم ک ب شوخیای خودش نمیخنده!:|
تا جایی که میتونم سعی میکنم نذارم بحث جدی شه! حتی میتونم بگم به هر قیمتی که شده نمیذارم! یه دلایلی هم داره دیگه درسته دلایلو نمیگم ولی خب انقدر محکم هست که بخاطرشون هی تیکه میندازن بهم و تحمل میکنم

تو کارای کامپیوتری وارده!
ادعایی ندارم

نمیدونم ولی ب نظرم خیلی دوست و رفیق نداره:/
اوهوم! یکی از دلایلی که دوستام از دورم میرن اینه که حرف نمیزنم! #-o

یکیم تو فامیلشون هست ک رو اعصابشه!
همشون :D (قرار بود یه کلمه ای نباشه؟ :D)

دنبال حقّش نمیره،ک دو حالت داره یا حوصلشو نداره ک بره دنبالش و پیگیری کنه،درواقع "مهم" نیست براش یا حالت دوم ک میترسه بره دنبالش یا خجالت میکشه و این حرفا،ک با توجه ب "دانشگاه نرو" بودنشو بیخیالی ک تو پستاش هست ،ب نظرم حالت اول درسته
داری راه میفتی واتسون! :D آره دیگه مهم نیست! البته حسشم نیست :D

اول بگم ک من تا همین چند وقت پیش فک میکردم قاف و MorteZ یه نفرن ! در حدی ک نمیدونم کدوم حرفها رو ب اولی گفتم کدوم بحثها با دومی ((:
نخیرم! مرتض میتینگو رفته عکسش هست! من کجام اونقدر خوش تیپه؟! :-"

یکم شیطونه(چند جمله جلو تر یکی از دلایلشو گفتم)
نگفتی دلایلو!؟ #-o

کینه ای هم نیست
خب خودت حساب کن من حالشو دارم کینه بورزم؟! :D ولی خب جواب دادم بهش فکر کنم... #-o

میتونمم ب عنوان کاربری ک بیشترین پستهای ح.ب بدون نقل قول مستقیم داره ایشونو معرفی کنم
خب میزنید پستامو پاک میکنید [-(

و اینکه این شخصیت علاقه وافری ب دکتر احمدی نژاد داره "-: (15 ژوئیه 2015 ایشون اسم یوزرشو گذاشت احمدی نژاد و عکس پروشو عکس ایشون گذاشت
:)) :)) :)) :))
همونطور که هروقت حرف از انتخابات میشه محسن رضایی سوژه اوله
هروقتم حرف از یه چیزایی میشه احمدی نژاد سوژه اوله
(نیان بکننم تو گونی!)
اونموقه هم فک کنم یه جریانی بود اسم یوزرو گذاشتم اون! یادم نیست چی بود! شب نشینی اینا نبود اونموقه؟

خلاصه مرسی که تصور کردید! حالا بازم بیاید خوب بگید جایزه میگیرید! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا