• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فصلنامه. فصل دوم. تابستان ۹۴

کدوم آیتم رو از فصل دوم بیشتر پسندیدین؟

• رای‌دهندگان
    123

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : فصلنامه. فصل دوم. تابستان ۹۴

به نظرم خوبه که هر 2 نوع اجرا وجود داشته باشه.ما تو پادکست قبلی تجربه ی اجرای شاد و ظنزو داشتیم و خب کسانی هم که دوس داشتن استقبال کردن.این فصلنامه هم با این اجرا و این فرمت طرفدارایی داره که می پسندن. پس هر 2 نوعش هست با طرفداراش.لزومی واسه تغییر نیست.
به نظر منم اجرای کهربا جذابیت خاصی داده به فصلنامه.

Ho Da

کاربر فعال

به نقل از MorteZ :
x- من الان یه چیزیو درک نمیکنم :| !
قراره این کافه آندرویا بگه که فرقی بین دانشگاه ها نیس ؟ :|
البته من کامل گوش میدم میام ویرایش میکنم :|
ینی قراره بگه فرقی بین رتبه 1 و 10000 نیس ؟ :|
امیدوارم تا الان کامل این بخشُ گوش داده باشید: د
به‌هرحال باید بگم که بخشِ ″کافه آندورا″ صرفاً یه دورهمی از رتبه‌هاِ برترِ کنکور بود که راجع به هرچیزی حرف می‌زدند جز کنکور. فکر می‌کنم ایده‌ی کار از احســــــان بود. دوستان از دانشگاه‌های تهران، امیرکبیر و شریف بودند و هر کدوم با پتانسیل‌های دانشگاه‌های خودشون آشنایی داشتند و در موردش صحبت می‌کردند. هدف مقایسه‌ی دانشگاه‌ها نبود.

به نقل از mahdad :
فقط یه صوال(؟؟): کی اون شعر عای جالبُ خوند؟؟؟ سازهاش برای همین پادکست رکورد شده بودن؟یا نه؟

اگر منظور شما آواز خوانیِ امیـررضـاست باید بگم که ایشون همین چند روزِ آینده تو جشنِ بنیاد کودک اجرا دارند و این کار هم تمرینِ ایشون برای اجرا بود که ضبط شده بود و لطف کردند با ما به اشتراک گذاشتند.
در ضمن در توضیحاتِ ابتدای تاپیک کهربایِ عزیز توضیح داده که هر بخش حاصلِ لطف و تلاشِ کدوم یکی از دوستان‌ه.

به نقل از Special girl :
و درباره ضمیمه:
من برای زحمت و تلاشتون ارزش قائلم ولی مطمئنین این ویس واسه کنکوریا بود؟! :)
من قبل از اینکه گوش بدم کهربا گفت رتبه های برتر سایت و کنکور و اینا فک کردم واقعا درباره درس خوندن و راهنمایی کردن کنکوریای سایته
ولی همش حرفا و خنده های بچه ها با هم بود که خیلی ربطی به کنکور نداشت!
تازه میگفتن ما سال کنکور خیلی خوش بودیم و کافه های تهران سال کنکور کشف کردیم.. :-"
کنکوریای عزیز به نظرم اگه تا حالا گوش نکردین گوش نکنین دیگه وقتتون تلف میشه :-" اصلا چیز خاصی نبود :-"
میتونست درصد مطالب مفید خیلی بیشتر باشه و خنده و صدای قاشق و ..کمتر باشه و بدرد بچه های کنکوری بخوره :-"
خب 3 تا رتبه برتر 3تا نخبه 3تا آدم شاخ باهم بودن میتونستین خیلی چیزای مفید بگین که ماهم بهره مند بشیم از تجاربتون :) (;
نه مثلا بحث اینکه کشاورزی خوبه پزشکی اخه ..دانشکده فنی سیاسیه مکانیکا رفتن صنایع وفلانُ فلان
ولی مرسی به هر حال.
این ویس برای کنکوری‌هایی بود که قراره برند دانشگاه: د
هر سه نفرِ این دوستان قبلاً به کرّات راهنمایی‌ها و شیوه‌های مطالعه و منابع و ... رو تویِ سایت گفتند. شما می‌تونید به صندلی داغ‌هاشون و انجمن کنکور سر بزنید و از این مطالب استفاده کنید.
چیزی که هست اینِ که بعضی از ماها تصور می‌کنیم رتبه‌های برتر آدم‌های عجیب و غریبی هستند که از فضا اومدند و زندگی‌شون فقط و فقط در درس خوندن خلاصه شده! شاید همین تفکر باعث شده بود یه سری چرت و پرت راجع به فیک بودنِ اکانتِ رتبه‌های برتر سایت منتشر بشه.
فارغ از اون بخشِ بسیار مهمی از فرآیندِ رشدِ اجتماعی و تحصیلیِ شما داخلِ دانشگاه اتفاق میفته و توصیه‌های دوستان در این زمینه خیلی به دردتون می‌خوره.
کار هم با شوخی و خنده توام شده که شنونده رو خسته نکنه.
امیدوارم یه بارِ دیگه با یه دیدِ متفاوت به کافه آندورا گوش بدید و امیدوارم دوستانِ کنکوری هم توصیه‌تون رو نادیده بگیرند: د
دوستان وقت و هزینه صرف کردند که این ویس رو برای شما ضبط کنند؛ )

به نقل از Special girl :
بچه ها لطفا متنی که ندا مکرم خوند رو بذارین همینجا
مر30
متن رو براتون فرستادم.

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

همتون خسته نباشین
از نحوه ی معرفی یوزرای دوستان تا متن خوانی خانم مکرم همه خیلی خوب بود
مرسی
:>

بییییب ها هاها ها بیییب هه هه هه بییییب ....
الکی مثن بازپخش تیزر کافه اندوراس
:-"

fafa.ft

فافا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
استان همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید چمران اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

ATE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94

همون موقع ک اومد دانلود کرده بودم هی فرصت نمیشد گوش بدم که امروز بلخره تو ایستگاه اتوبوس و مترو همراه فصلنامه بودم ^_^

بسیار لذت بردم .. دست همه درد نکنه خسته نباشید ...

اکثر بخشا خوب و دلنشین بود
تعریفا رو بچه ها کردن ؛)

ی انتقاد سازنده :P بکنم من و اون اینه که اقای مجری یکم زیاد توضیح میدادی ... منظورم صحبتای پیرامون تهیه پادکست و اینا نیس اصن منظورم معرفی بخش هاس که توضیح بعضی قستما طولانی بود .. وگرنه بنظرم اجرای کمی رسمی تر نسبت به مجریای دیگه تو پادکستای دیگه بیشتر در خور این پادکست بود یعنی موضوع و محتویات این پادکست اون اجرا رو میطلبید و من دوست داشتم! بازم خسته نباشی :)

* و متنی که moOn نوشته بود در عین سادگی خیلی ب دل من نشست .. مرسی از قلمت ؛)
و همینطور اجرای کولی ^_^

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

وُه!!بابا شما دیگه کی هستین ؟؟ :O
عالی بود هااا عااالییی >:D<
مجری فوق العاده مسلطی داشت (گرچه نمیدونم کی بود اصن :D :-[)
و محیا خانوم هم که فوق العاده بود خدا ببخشدش ایشالا 8->
و متن خونی دوم واقعن عالی بود
عااالیییی

N¡na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
گذاشتم كنار
دانشگاه
هنرهاي زيبا دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طراحي صنعتي

فصل نامه عالى بود ...
تو همون چند دقيقه ى اول خنده رو لبم اورد حسابى
همه چى خيلى خوب ، سمپاديا ١٤٤٤ !
من چند دقيقه طول كشيد تا لود كنم جريان چيه :)) سمپاديا در اِن ساله اينده !
تنها چيزى كه ميشه ادش انتقاد كرد ، صداى پس زمينه ى تيزر كافه آندورا بود !
شايد هم نظره منه هااا ، ولى يه استرس خ بدى ايجاد كرد اين صدا درون من :-s
اين صداهاى هيجان انگيز خ خوبن ولى برا يه چيز ٢٠ ٣٠. ثانيه اى ..

و به جز اين همه چيز عالى بود عالى >:D<
فصل نامه ٣ من رو هم راه بديد دو نقطه دى !!

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

تشکر بعد از حدود یک ماه :D
ممنون از همگی دوستانی که زحمت کشیدن :)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

خیلی دیره، ولی از اونجایی که سر فصل‌نامه‌ی قبلی هم به‌‎خاطر همین نظر ندادم گفتم دیگه بیخیال زمان شم و بگم. :D
اولاً که می‌خوام ابراز ذوق کنم بابت فصل‌نامه. 8-> خیلی کار دوست‌داشتنی و منظم و مرتبی ه و امیدوارم همین‌طور ادامه پیدا کنه.
به طور خاص راجع به این فصل‌نامه هم، میخواستم با جزئیات بیشتری حرف بزنم که واقعاً دیگه از وقت ش گذشته و بیخیال میشم. :-" در کل دوست ش داشتم، ولی به‌نظرم یه مشکلی داشت که تو قبلی نبود و اون اینکه «فصل»نامه نبود! یعنی حال و هوای تابستون به‌طور خاص توش دیده نمی‌شد؛ در حالی که خیلی جای مانور داشت و می‌شد که مثلاً مثل فصل‌نامه‌ی قبلی که بحث شب یلدا توش پررنگ بود و خیلی حس خوبی ایجاد می‌کرد، نمادهای تابستون توی متن‌ها و آهنگ‌ها باشن. شایدم به خاطر این بود که آخرای تابستون کار رسید، اما خب کلاً منظورم این ه که خیلی خوبه اگه هر فصل‌نامه حال و هوای فصلی رو داشته باشه که مربوط بهش ه.
در کل، خسته نباشید میگم بهتون بابت کارهای فصل‌نامه. مشخص ه که آماده کردن ش خیلی زمان می‌بره و هماهنگی زیادی لازم داره. خدا قوت! :‌)

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

من با وقفه‌ی زمانی زیادی فصل‌نامه رو گوش کردم؛ با توجه به اینکه پادکست‌های اخیر همیشه از تایم استاندارد خارج میشن و ممکنه برای افرادی که آشنایی زیادی با گویندگان داخل پادکست ندارن، گاهی جذابیت خودشون رو از دست بدن، زمان انتشار فصلنامه هم من فکر می‌کردم حوصله‌ی شنیدنش رو نداشته باشم.
کار واقعاً قوی بود. من موسیقی‌ها رو توی فضاهای کلامی خیلی پسندیدم. ایده‌ی همراهی مجری کوچولومون هم برام جدید و بامزه بود. :د
همه‌ی بخش‌های فصلنامه برای من جذاب بودن. متن‌ها زیبا بودن و من از قسمت آخر و ایده‌ی اون دخالت مکالمه‌ها درون متن اصلی بیشتر از بقیه لذت بردم.
و به نظرم تیزر اون جمع رتبه برترها از بقیه‌ی قسمت‌ها ضعیف تر بود؛ جدا از ایده‌ی تکراری و غمگین (:د) ـی که داشت، کیفیتش هم پایین بود و من نپسندیدم. و فکر می‌کنم خوب نیست که اینقدر برنامه‌های جانبی مختلف سایت روی کنکور و رتبه‌های برتر تمرکز کنن. یعنی خب... بسه دیگه :د

به طور کلی، به نظر من از بهترین پادکست‌های سایت دربین همه‌ی پادکست‌های مناسبتی و موضوعی که تاحالا منتشر شدن بود و من از سطح کیفی این فصلنامه خیلی راضی بودم. و امیدوارم این حرکت‌ها ادامه داشته باشن.
دست فاضل و همه‌ی کسانی هم که به هرنحوی برای ساخت کار همکاری کردن درد نکنه. /m\

parvaneh...

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

خوب بود جالب بود مجریشو دوس داشتم هم صداش خیلی خوب بود هم خیلی خوب صحبت میکرد :لایک از اولین کتابی که معرفی کردینم خوشم اومد میخوام برم بخونمش

بالا