• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چه جوري تا سمپاد ؟؟؟

• شروع کننده موضوع

zahra.D

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-تويسركان
خب اينجا هر كس ميتونه بياد و از تجربه ها ، نحوه ي مطالعه، كتاب هاش ، خاطراتش يا هرچيز ديگه اي مربوط به ورودش به سمپاد رو بگه
از خوش شانسي ها يا بدشانسي هاي آزمون ورودي ويا چيزايي كه ميتونه به ديگران كمك كنه و خلاصه هرچيزي كه دل تنگتون خواست بگيد
(; (; (; (; (;

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : چه جوري تا سمپاد ؟؟؟

مهم ترین نکته تو هر آزمونی ( نه صرفاً تیزهوشان ) اینه که موقع آزمون حواست جمع باشه و فقط رو کاری که الآن داری انجام می دی، متمرکز شی.
یکیم این که موقع درس خوندم باید حواست جمع باشه و هر نکتهء جدیدی که یاد می گیریُ بتونی به اطلاعات قبلی ـت ربط بدی. این خیلی کمک می کُنه.

• شروع کننده موضوع

zahra.D

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-تويسركان

علاوه بر مطالعه ي درس ها و تست زني و... مديريت زمان خيــــــلي مهمه بايد مهارت مديريت زمان براي تست زني رو حتما داشت B-)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

زهرا جان درست میگن این نکتهنکتهایه که تا کنکور باید یاد بگیرین. مدیریت زمان و یاد گیری.
+من تا اومدم سمپادی بشم چند بار شکست عشقی خوردم. به آموزش پرورش زنگ زدم گفت نه تیزهوشان قبول شدی نه نمونه دولتی :| جفتش رو هم قبول شدم.
بعدشم که برام پلاکارت زدن اومدن کندن رفتن.
کلا من آدم مهمی نبودم :|

paria-rashid

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پـآرس آباد مـغـان
مدال المپیاد
ندالــمممم...!!!

من کلن آدمی هستم که زیاد درس میخونم!
الــآنم واقعن دارم میگم به این نتیجه رسیدم که کلاس و ملاس و کتاب و متاب و...بهونس!
آدم باید کتاب درسی رو دقیق بخونه!

missjoker

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس

یادمه از مدرسه میودم ناهار نخورده شروع میکردم خوندن روزای اخر که فقط از این کلاس به اون کلاس بود امسال خوابو خوراک نداشتیم از دست این سمپاد ! :((خدا رو شکر اخر نتیجه داد :-\

انیس

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
جندی شاپور
رشته دانشگاه
پزشکی

من ازمون سمپاد خواب موندم نیم ساعت دیر رسیدم به حوضه اینقدر عجله کردم که ناظم اون مدرسه مقنعمو سرم کرد مقنعمو گرفته بودم دستم :))
بعدش از سوالا چون استرس گرفتم و تایم کم داشتم فقط ریاضی و دینی جواب دادم وقتی هم رفتم خونه گفتم قبول نمیشم برا اعلام نتایج میخواستم ببینم ریاضی چتد درصد جواب دادم دیدم قبول شدم :))

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

مدیریت استرس و اضطراب هم خیلی مهمه. بعضی ها هستند که خیلی تو آزمون تیزهوشان استرس میگیرن و این استرس هم تا حدی طبیعیه . ولی اگه استرس خیلی شدید بود آدم باید این رو همیشه به یاد داشته باشه که اگه تیزهوشان قبول نشد دنیا به آخر نمیرسه که . و هیچ وقت هم نباید خدا رو فراموش کرد ؛ تسلط به مطالب کتاب های درسی و تست زنی در زمان های قبل از آزمون هم در استرس جلسه آزمون خیلی موثره و میتونه اون رو کاهش بده

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96

من که داشتم آدامس میترکوندم قبل آزمون :D
خودم فکر میکنم درس نخوندم اصلا ولی مدرسمون کلاسای تقویتی زیادی گذاشت
یادمه بعضی از روزای هفته اصن ظهرا خونه نمیرفتیم ۲ تا ۴ عصر تو مدرسه میموندیم و درسای کلاس عصرو میخوندیم :|
خلاصه له شدیم :D ولی جمع دوستام خوب بود برای همین اصلا حس خستگی نکردم
اخرشم خیلی از دوستام قبول نشدن :(
درسایی که ضریبشون بیشتره رو بیشتر بخونین و مسلط بشین
من خودم به خاطر ریاضی بود که قبول شدم ( الان متنفرم ازش ~X( )
بعد اینکه استرس نداشتن هم خیلی مهمه :D

بالا